Подать объявление

ЖК "Столичные каштаны", ул. Якуба Коласа 2б, 2в - "УкрМонолитСпецСтрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 83.
9/11%
8/10%
23/28%
12/14%
31/37%
1. . .798081
12 март 2018 12:08
Цитата "blagoic":

Знайти трактор важко. Ну а от як знайшовся, то попався от такий козел халтурник. Розмазав сніг і втік.


Прекрасно! А на кой хрен нам начальник ЖЕКа, который за этим должен следить??? Он "хозяйин" нашей территории! За это он получает деньги!!! А мы платим! Только ЗА ЧТО???
:umn:
12 март 2018 19:24
Уважаемые соседи!Добрый вечер!Я владелец квартиры в доме 2В.Жить там не планирую,куплена для дочери,но еще не факт что она будет там жить.Но благоустройство дома и качество обслуживания-да и адекватная стоимость этого обслуживания меня тем не менее волнуют очень!Я живу рядом в доме ТММ.В последнее время со стороны обслуживающей дом организации(ОО)качество обслуживания упало а цены выросли.Тенденция?В моем доме пытаемся "разрулить" накопившиеся вопросы.Процесс в самом начале,но по опыту скажу- от жильцов-посыпались предложения различные,вплоть до создания ОСББ.До этого еще ,правда,дело не дошло,но по крайней мере мы обозначили наши проблемы,озвучили для себя вопросы,написали в ОО письмо с требованием дать ответ-почему ухудшилось качество обслуживания,выросли цены,почему начисляют плату за доп.услуги и т.п.Ответа еще нет-и врятли нам сразу пойдут навстречу-но небольшой результат уже есть-снег поубирали тракторм на парковке,дворники и уборшицы этажей зашевелились,управляющая забегала и т.д.До идеала еще очень далеко,мы подумываем организовать собрание-чтобы на нем пообщаться и решить-куда двигаться дальше.Это я к тому все расписал-чтобы дать понять-пока мы-имею ввиду всех жильцов наших домов на ЖЭК и т.п. не "наедем"-ничего они сами для нас не сделают,а на одинокие жалобы будут отнекиваться.Только реальный шанс лишиться дохода может заставить их(имею ввиду ОО)начать думать не только о своих прибылях-но и о нашем интересе.Как я уже сказал-я в доме не живу-и врят ли буду.Нужны активисты,живущие в доме и готовые потратить свое время для налаживания диалога с ОО(в песпективе эти активисты могут стать костяком правления ОСББ-как вариант),а если не пойдут навстречу-то на отказ от их услуг и тогда,собственно,ОСББ.Но повторюсь-нужно потратить больше времени,а не просто написать гневное возмущение в фруме Домика-и на этом все.ЖЭК если форум и читает-то все равно никак не реагирует.Всем доброго вечера.С ув.Евгений.
18 март 2018 18:02
Може хто задумав розпочати, продовжити чи закінчити ремонт, можу дати контакт. Скоро з об’єкту вивільняється працівник з руками. Спеціалізація – штукатурка, шпалери, плитка, стеля, підлога. Хоча, простіше виключити те, чого він не робить – електрика, встановлення дверей, сантехніка.
26 март 2018 14:27
Цитата "blagoic":
Може хто задумав розпочати, продовжити чи закінчити ремонт, можу дати контакт. Скоро з об’єкту вивільняється працівник з руками. Спеціалізація – штукатурка, шпалери, плитка, стеля, підлога. Хоча, простіше виключити те, чого він не робить – електрика, встановлення дверей, сантехніка.


Мені потрібні ці руки :hi:
26 март 2018 21:25
Цитата "Hobotushka ":


Мені потрібні ці руки :hi:

Вітаю. Я завтра дізнаюся, чи не забрали його вже кудись, і напишу.
29 март 2018 18:34
Цитата "Hobotushka ":
Мені потрібні ці руки :hi:

Шкода, його вже перехопили. Вже зайнятий.
16 май 2018 10:27
Цитата:
20. Погодити громадській організації “Футбольний клуб “Зірка”, за умови виконання п.20.1 цього рішення, місце розташування спортивно-оздоровчого тренувального центру в межах вулиць Якуба Коласа, Тулузи та бульв. Ромена Роллана у Святошинському районі м. Києва на частині земельної ділянки, відведеної відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 15.10.68 № 1757 “Про відвід земельної ділянки Управлінню підприємств зеленого господарства Міськвиконкому під будівництво парку” та від 18.02.69 № 243 “Про додатковий відвід земельної ділянки управлінню підприємств зеленого господарства міськвиконкому під будівництво парку”, орієнтовною площею 3,00 га.
(Рішення Київради № 36/36 від 20 червня 2002 року)

Це для інформації. Скоро 16 років буде. Наш будинок, до речі, теж стоїть на місці, де парк планувався.
16 май 2018 22:48
Цитата "Walakoren":
(Рішення Київради № 36/36 від 20 червня 2002 року)

Це для інформації. Скоро 16 років буде. Наш будинок, до речі, теж стоїть на місці, де парк планувався.

А місце, де зараз та брудна парковка перед нашими будинками, як я колись бачив, за призначенням було відведено під будівництво багатоповерхового (чи підземного) паркінгу.
25 июнь 2018 10:34
Підкажіть, будь ласка, хто у нас обслуговує домофон? Є якість проблеми з підключенням загальної визовної панелі (зокрема, відео) до власного домофону.
25 июнь 2018 13:06
Цитата "Walakoren":
Підкажіть, будь ласка, хто у нас обслуговує домофон? Є якість проблеми з підключенням загальної визовної панелі (зокрема, відео) до власного домофону?
Це питання.
02 июль 2018 18:03
Цитата "Walakoren":
Це питання.

Мабуть, в платіжці за домофон мають бути реквізити компанії, яка його обслуговує.
08 июль 2018 17:08
Добрый день! Рассматриваю вопрос покупки двухкомнатной квартиры в доме №1. но есть сомнения на счет выбора стороны\стояка - или с видом на проспект, или на дом № 2. было бы здорово, послушать мнения жильцов. спасибо
12 июль 2018 18:27
Цитата "tania7":
Добрый день! Рассматриваю вопрос покупки двухкомнатной квартиры в доме №1. но есть сомнения на счет выбора стороны\стояка - или с видом на проспект, или на дом № 2. было бы здорово, послушать мнения жильцов. спасибо

Мабуть, найкраще Вам підійти до відділу продажу (він під будинком 2-Б зі сторони вул. Я. Коласа) і вони із задоволенням проведуть Вас всіма вільними квартирами. Яка сподобається, ту і вибирайте. Звісно, що з вікон зможете оцінити краєвиди. Зрештою, в будинках по 24 поверхи, тому краєвиди можуть бути на будь-який смак.
20 июль 2018 07:05
Шановні сусіди, поділіться будь ласка результатами зборів, що відбулися вчора, 19.07.
22 июль 2018 09:37
Шановні сусіди! Чи є в наших домах репетитор англійської мови для дитини? Дякую.
25 июль 2018 16:27
Добрий вечір. В когось балкони протікають? Чи це тільки нам не пощастило?
27 ноя 2018 09:02
Доброго дня!
Підкажіть, до якого інтернет-провайдера є можливість підключитись?
Дякую!
04 дек 2018 11:59
Цитата "yari_yari":
Доброго дня!
Підкажіть, до якого інтернет-провайдера є можливість підключитись?
Дякую!

Bilink, UNTC і Mezaline.
29 дек 2018 19:52
Шановні мешканці "Столичних каштанів", питання про батареї опалення. Ви залишили від забудовника, чи ставили нові?
Температура в кімнаті вище 19 градусів не підіймається.
Будь-ласка поділіться досвідом.
01 июнь 2020 16:31
Здравствуйте, уважаемые жильцы дома. Планирую покупать однокомнатную в вашем доме на Коласа 2в. Поделитесь, пожалуйста, как вам там живется, есть ли перебои с водой и электричеством и какие вообще подводные камни? Буду рада любым комментариям и мнениям.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .798081
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее