ЖК "Голосеевский дворик", ул. Володи Дубинина, 2 - "Киевгорстрой"

Голосеевский р-н

. Изображение
. kmb.ua

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
10
30%
Плохо
2
6%
Нормально
5
15%
Хорошо
5
15%
Отлично
11
33%
 
Всего голосов : 33
Повідомлень: 33
Реєстрація: 09.03.2018
Репутація: 1
Водичка и электричество есть. Подключают при установке унитаза, ну и главное -при подписании договора с УК.
Вернуться к началу
Повідомлень: 34
Реєстрація: 30.01.2018
Репутація: -2
Nonny писал(а):Первое остекление балконов, однушка 17 этаж.

Уже второе есть, там где кондер фото ниже
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 29.03.2019
Репутація: 0
Подскажи, пожалуйста, сколько времени уйдёт на заключение договора с УК? Хотелось бы понять, на какой срок придётся приехать в Киев
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 10
Реєстрація: 31.01.2019
Репутація: 0
Добрий день Шановні Інвестори!

Адміністрація УК знову може надавати Вам на цьому ресурсі додаткову інформацію! Вимушена перерва була у звязку з відпусткою адмін обслуговувача.
Хочемо звернути Вашу увагу, що як і обіцяли початок підписання Договорів відбувся в заявлені нами строки, а саме з 4.03.19р.
Дуже багато питань стосовно поштової адреси. Хочемо наголосити, що згідно наданої нам інформації всі необхідні документи для отримання поштової адреси були підготовлені Замовником та наданні в державні органи.
Ми два рази звертались до Замовника офіційними листами, для прискорення цього процесу, на сьогодні Замовник зробив все від нього можливе, для вирішення цього питання.
В свою чергу, ми запевняємо Вас, що отримання адреси не стане перешкодою перед заключенням Договору з Електричними мережами та Київводоканал (як факт цього, вже з 11.03 по 20.03 підрядник виконав промивку системи та гідравлічні випробування, а з 21.03.19 почали подавати воду в квартири!!).
Як і обіцяла УК на початку заселення будинку встановила за власні кошти систему відеоспостереження та забезпечила цілодобову охорону!
Зараз у планах УК за власний кошт встановити шлагбаум!
На сьогодні УК вже звернулась до Замовника з проханням знайти можливість та замінити покриття на дитячому майданчику, встановивши сучасне прорезинові вставки.

Для запобігання розповсюдження не правдивої інформації та інших не обгрунтованих роздумів, дописів та не зрозумілих постів, ми хочемо заспокоїти всіх Інвесторів/мешканців та внести ясність по таких питаннях:

1. Будівельний тариф.
Будівельний тариф передбачено в зв'язку з тим, що в період виконання ремонтних робіт, дуже багато відбувається забруднення коридорів, ліфтів, першого поверху, території будівельним сміттям. Робітники надмірно засмічують всі МЗК.
Дуже часто, будівельники в мішках виносять сміття на поверхи в МЗК, на сходи, не бажаючі його вивозити, знайти, хто вночі виніс це сміття не можливо. Руйнують покриття коридорів.
Ці фактори призводять до необхідності більше витрачати всіх ресурсів (вода, миючі засоби, віники, мішки для сміття, ганчірки) а також вивезення покинутого будівельного сміття , ремонт плитки, за власний рахунок УК). В звязку з цим, і застосовується будівельний тариф у період ремонту в квартирі. Як тільки ремонт закінчився, Власник (Інвестор) надає письмову заяву до УК та переходить на наступний день на основний тариф.

2. Розрахунок основного тарифу.
Кожен Інвестор має право завчасно, навіть до підписання Договору запросити у УК калькуляцію (договірну ціну) по тарифу, де детально розписано куди та на які потреби скільки розраховано коштів. Також дана інформація є не від'ємною частиною Договору.

3. Поштова адреса.
Як вже вище було описано цю ситуацію, вона знаходиться на контролі не тільки Замовника, а і УК. Ми кожен день відслідковуємо всі дії по отриманню поштової адреси та по можливості допомагаємо в цьому питанні. Та ще раз звертаємо Вашу увагу! не довіряйте інформації від людей які обєктивно не володіють ею, та вносять неправдиві та не аргументовані законом репліки і пости. На сьогодні по новим правилам, наявність поштової адреси, або її відсутність не впливає на підєднання до електроживлення, або водопостачання.

4. Електропостачання будинку.
На сьогоднішній день, електропостачання будинку відбувається через КТП, яке в свою чергу має потужність до 150 кВт. Для подачі потужності по повному номіналу, УК зібрало всі необхідні документи та подало в Електричні мережі, єдине, що залишилось для підписання договору, це довідка про працездатність системи АСКОЕ (система моніторингу та передачі даних від лічильників,до серверу Електричних мереж) та Акт розмежування. Підрядник, який виконує ці роботи, та мав видати цю довідку ще 15.03 зіштовхнувся з проблемою старого програмного ключа лічильників та нового програмного забезпечення серверу, для усунення цієї проблеми було викликано представника виробника лічильників, який зараз закінчує перепрошивання ключів (каналів) та налагоджування роботи системи! По нашій інформації, ці роботи закінчаться на протязі 10-15 днів. Вже 65% лічильників перепрошили.
Після цього Підрядник передає на баланс ЕМ зовнішні мережі електропостачання, та отримує Акт розмежування.
А УК з довідкою та завіреною копією Акт повторно звертається до ЕМ та заключає Договір!
Тому наголошуємо! Що окрім цього питання, на разі не має більше перепон перед Договором з ЕМ, і зараз УК, Замовник та Підрядники роблять все для прискорення вирішення цього питання, та переходу на постійну схему живлення.
Ми не називаємо дати підписання Договору, так як це безумовно важкий та бюрократичний процес, проте хочемо відмітити, що по нашим підрахункам приблизно через місяць ми отримаємо Акт та підпишемо Договір. По цьому питанню, ми додатково будемо надавати інформацію на протязі місяця Інвесторам.

5. Водопостачання.
На сьогодні в будинку відбувається повноцінне водопостачання, з подальшим підключенням квартир при умові наявності запірних кранів та туалету.

6. Скління балконів.
Шановні Інвестори, при підтримці наших партнерів було розроблено типові макети скління балконів. Такі рекомендовані макети ми надаємо всім Інвесторам при підписанні Договорів, або на місці Ви можете взяти їх у майстра будинку. Просимо Вас дотримуватися цих рекомендацій, задля збереження Вашого фасаду.

7. Розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів.
УК було розроблено схему розташування зовнішніх блоків, така схема надається Інвесторам у центральному офісі УК та на місці у майстра будинку.

8. Підписання Договорів з УК.
Згідно законодавства України в сфері ЖКХ та правових відносин, кожен Інвестор який сплатив по Договору купівлі продажу кошти, при цьому ще не отримав право власності вважається "Власником викуплених м2" та Користувачем у розрізі закону ЖКХ. Тому для заключення Договорів ЖКХ на обслуговування з УК, для УК не є обов'язковим наявність у Інвестора права власності, тому ми його не вимагаємо, на сьогодні для УК достатньо договору купівлі продажу, або інвестицій, або іпотеки! Проте хочемо звернути Вашу увагу, що коли Інвестор отримує право власності, але при цьому не приходить і не підписує договір ЖКХ з УК, при підписанні Договору, або при продажі квартири та отриманні довідки від УК, УК згідно законодавства до нараховує Інвестору (власнику) платіж від дати коли він отримав право власності.

9. Правовий статус діяльності УК у Вашому будинку.
УК діє на Вашому будинку на підставі наказу та протоколу від Замовника ТОВ "Гранд Луол", який був наданий УК як переможцю тендеру на обслуговування будинку.

Додатково звертаємо Вашу увагу, що у Вашому будинку з 1.03.19р. працює майстер Володимир, до якого кожен мешканець може звернутися по будь яких питаннях обслуговування.

З повагою,
Адміністрація УК.
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 25
Реєстрація: 11.05.2018
Репутація: 2
Шановна Адміністрація ук. Дуже дякую за роз'яснення. Але що до будівельного тарифу. Якщо квартира придбана, договір з вами уклали, а ремонт не планують найближчий рік чи й два. Чи потрібно платити будівельний тариф? Його потрібно платити за весь період поки квартира стоїть без ремонту?
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 187
Реєстрація: 23.06.2017
Репутація: 3
5. Водопостачання.
На сьогодні в будинку відбувається повноцінне водопостачання, з подальшим підключенням квартир при умові наявності запірних кранів та туалету.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------- по этому пункту явно проблема - говорили нет воды по причине отсутствия договора с водоканалом, теперь вода есть. Вы должны всем квартирам подключить ввод водоснабжения и установить счетчик воды, а наш сантехник сам сделает разводку,( а теперь какие то запорные краны нужны чуть ли не заплатите за ввод воды получается... ). Прошу ответить на этот вопрос. !!!!
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 25
Реєстрація: 11.05.2018
Репутація: 2
Також що до будівельного сміття, шановна Адміністрація УК. Можливо краще організувати централізований збір і вивіз його, і люди не будуть никати його по мзк вночі. В першому і другому випадках ви його будете вивозити за ранукок підвищеного будівельного тарифа, хоча б на перший рік.
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 187
Реєстрація: 23.06.2017
Репутація: 3
По поводу строительного тарифа также не согласны, это не законно, пусть каждый убирает свой строительный мусор, у вас есть видеонаблюдение( кто бросил в подьезде тому штраф 1000 грн). мелкий мусор(пакеты, бумажные мешки) я вывезу в багажнике, а крупный мусор может быть только при демонтаже перегородок единоразово, и вывозиться будет - за наш счет.
По поводу уборки в подьезде это ваша обязанность, а бригадам разьясняйте жестко про порядок и проблем не будет.

также укажите контактный номер Жэка по которому отвечают на звонки ?
Вернуться к началу
Повідомлень: 25
Реєстрація: 20.12.2017
Репутація: 0
Шановна, Адміністрація УК! На жаль, не зрозуміло з приводу лічильників на воду та електроживлення - 1) чи вони вже встановлені? 2) якщо так, то після підписання з Вами договору розрахунок буде згідно тарифу по показникам лічильників, вірно? 3) якщо ні, то яким чином буде відповідний розрахунок? Як буде відбуватись контроль фактичного використання? Якщо після підписання договору з Вами, наприклад перші два місяця, не збираємось робити ремонт, тобто користуватись водою чи електроживленням, то чи доведеться в такому разі платити за воду та електроенергію згідно тарифу?Дякую
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 10
Реєстрація: 31.01.2019
Репутація: 0
Добрий день Шановні Інвестори!

По додатковому питанню будівельного тарифу, надаємо наступне роз'яснення.
Для квартир, які підписали договір з УК, але не будуть виконувати жодних ремонтних робіт, Інвестору необхідно прийти в офіс УК, та написати письмову заяву. В разі отримання такої заяви, УК не буде нараховувати Інвестору будівельний тариф, а тільки основний. Проте, звертаємо Вашу увагу, що в разі виявлення факту того, що Інвестор, який написав таку заяву, таки виконує ремонтні роботи, йому автоматично нарахують послуги по будівельному тарифу за весь період.

Шановні Інвестори повторно просимо Вас тактовно відноситись до наданої інформації від УК, та не писати від себе не перевірену інформацію, або інші коментарі, якщо ви в чомусь не розумієтесь. Краще написати питання на УК, ми надамо відповідь, ніж писати різні нісенітниці, тим самим заводячи інших Інвесторів в оману.

Водопостачання у Вашому будинку на сьогодні надається від Київводоканалу! Лічильники на ХВП та ГВП встановленні на всіх квартирах. З 21.03.19 всім Інвесторам, які підписали Договір з УК подається холодна вода у квартиру, при двух умовах:
1. Наявність кранів на трубах холодної води у квартирі (Забудовник не встановлює їх при здачі квартир, і в разі відкриття води на лічильнику без таких кранів у квартирі, це призведе до затоплення, такі крани встановлює Інвестор самостійно)
2. Наявність унітазу (при виконанні будівельних робіт, дуже часто будівельники, без наявного унітазу викидають в каналізацію різні предмети, типу ганчірки, пляшки, та інш.)

Просимо Вас не звертати увагу на те, що деякі Інвестори пишуть про те, що подавання води у квартиру платне. Подавання води у квартиру відбувається безкоштовно!!

Стосовно будівельного сміття.
Для зручності Інвесторів та для запобігання розповсюдження сміття. УК передбачила встановлення централізованого контейнеру для сміття, його встановлять в найближчий час.
Тим самим, мешканець зможе або самостійно вивезти сміття, або за додаткову плату скинути його в контейнер по місцю.

У Вашому будинку на сьогоднішній день встановленні всі лічильники електроенергії, ХВП та ГВП.
Розрахунок за використану електроенергію або холодну воду проводиться виключно по показниках лічильників (фактичному використанню) по загальноміському тарифу.

З повагою,
Адміністрація УК.
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 23
Реєстрація: 08.12.2017
Репутація: 3
Адміністрація УК,
Просьба договор опубликовать тут или на почту.
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 187
Реєстрація: 23.06.2017
Репутація: 3
Поддерживаю!! Если не хотите на форуме общем, то есть форум для инвесторов, либо у вас есть все наши контактные данные, предоставьте для ознакомления, всё-таки эру «совка» пережили давно. Спасибо, УК!
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 48
Реєстрація: 22.11.2017
Репутація: 5
Ми також хотіли б ознайомитись з договором УК.
Вернуться к началу
Представник Компанії
Повідомлень: 10
Реєстрація: 31.01.2019
Репутація: 0
Шановні Інвестори!

Наша УК вже не раз по зверненням Інвесторів попередньо надсилала типовий Договір для Вашого будинку на електронні адреси Інвесторів. Тому в разі необхідності просимо Вас звертатися до нас за тел. 096 245 95 18 та 0800 336 595, і Вам надішлють типовий Договір.

З повагою,
Адміністрація УК.
Вернуться к началу
Повідомлень: 25
Реєстрація: 20.12.2017
Репутація: 0
Шановні сусіди! Підскажіть, будь ласка, точний емейл адрес, по якому можно запросити типовий договір? Мені консультант по вказаному номеру надав наступне $ervice911@ukr.net, але не впевнений, що це вірний адрес( пробував різні комбінації, але ніякої відповіді. тому поділіться, будь ласка, хто вже отримував типові договори для ознайомлення. Заздалегідь дякую
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 187
Реєстрація: 23.06.2017
Репутація: 3
Вернуться к началу
Повідомлень: 25
Реєстрація: 20.12.2017
Репутація: 0
Lenamashina, дуже дякую
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 187
Реєстрація: 23.06.2017
Репутація: 3
Serg92 писал(а):Lenamashina, дуже дякую


Будь ласка)) Ми почитали, страшний договір, відчуття таке, що наче у рабство вступаємо :))))
Вернуться к началу
Повідомлень: 9
Реєстрація: 02.02.2019
Репутація: 0
Ну тоді мабуть вже зараз потрібно задумуватись про зміну УК чи створення ОСББ.

Шановна УК, скажіть, будь ласка, які ваші тарифи на обслуговування нашого будинку.
Вернуться к началу
Повідомлень: 7
Реєстрація: 16.02.2018
Репутація: 1
У випадку неадекватних пунктів у договорі, потрібно вносити їх у протокол розбіжностей і підписувати договір з протоколом розбіжностей😁. Хто сказав, що інвестори повинні погоджуватись на всі умови?
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в "Киевгорстрой"dsf

 
цена: от 19 062 грн./м2
тел: (044) 499 13 20
 
цена: от 21 608 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 14 000 грн./м2
тел: (067) 333 86 62
 
цена: от 20 140 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 21 600 грн./м2
тел: (044) 364 64 64
 
цена: от 69 900 грн./м2
тел: (044) 290 34 11
 
цена: от 30 661 грн./м2
тел: (044) 290 73 55
 
цена: 20 933 грн./м2
тел: (044) 299 49 77