Подать объявление

ЖК "Голосеевский дворик", ул. Володи Дубинина, 2 - "Киевгорстрой"

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой, Гранд ЛУОЛ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 34.
9/26%
3/9%
5/15%
7/21%
10/29%
1. . .4042. . .50
27 фев 2019 09:37
Цитата "Lenamashina":
Добрий ранок! Ні, це не рух вперед. Вони «тягнуть кота за одне місце». Проблем із присвоєнням адреса не існує, якщо до бюджету, згідно з правилами, внести потрібні кошти, 1-2 місяці і все! Іще, не так давно, на форумі хтось дав посилання, яке одразу видалили, там був відгук, як ми зрозуміли, про нашу майбутню УК, так там з’явився іще відгук. Не хотілось би вірити в таке...

А які саме відгуки?
27 фев 2019 11:57
Цитата "MaYi":

А які саме відгуки?

Погані, дуже погані
27 фев 2019 15:14
Цитата "Lenamashina":
Іще, не так давно, на форумі хтось дав посилання, яке одразу видалили, там був відгук, як ми зрозуміли, про нашу майбутню УК, так там з’явився іще відгук. Не хотілось би вірити в таке...

Не думала що хтось встиг прочитати це посилання. Дякую за оперативність. Читали ми і цей відгук... Дуже не хотілось би опинитися в подібній ситуації.
01 март 2019 14:34
Дорогие соседи, с ВЕСНОЙ ВАС!
05 март 2019 15:14
Добрый день! Есть ли новости? Спасибо!
05 март 2019 16:12
Звонил недавно снова в отдел продаж КГС и новой инфо не услышал. Все идёт к тому ,что в мае начнём делать ремонт. На вопрос почему все так медленно двигается не получил никакого ясного ответа .
06 март 2019 19:46
Цитата "Администрация УК":
Шановні інвестори!

Тариф на утримання будинку розраховується на основі технічної документації будинку, нормативних значень закону ЖКХ, цінової політики підрядних організацій, які обслуговують ліфти,пожежну сигналізацію,димовидалення та інш.
На сьогоднішній день по Вашому будинку УК ще в процесі прорахування економічно обгрунтованого тарифу по утриманню будинку та прибудинкової території.
Але попередньо можна зараз сказати, що тариф не буде перевищувати показник у 7 грн. 50 коп.

З повагою,
Адміністрація УК.


Наглая ложь. На днях ходили подписывать договор, почитали - волосы дыбом.
Цитата:
Співвласник сплачує ... складову ціни послуги з управління, яка становить 7,95 грн. за 1 кв.м.
Вартість на період виконання ремонтних робіт, складової ціни послуги з
управління становить 10,33 грн. за 1 кв.м., перехід на встановлену/погоджену ціну послуги з управління, відбувається шляхом написання та подання Управителю письмової заяви Співвласником про закінчення ремонту.

Цитата:

Тарифи на комунальні послуги до підписання прямих договорів з ПрАТ «ДТЕК
КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ПрАТ АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».
1.Водопостачання та водовідведення холодної води 21,75 гривень /куб.м
2. Електроенергія за 1 квт/год 1,68 грн.


Т.е. тариф 10,33 грн. за 1 кв.м., вода и свет по тарифам для юр. лиц. И какая разница делаю я ремонт, или нет? А если я ремонт буду 5 лет делать? Да где это видано, чтобы в новом доме был такой грабительский и ничем необоснованный тариф!

Договор не подписывали. Планируем консультироваться с юристом, потому что таких пунктов ещё много.
06 март 2019 21:31
В договоре ставят строительный адрес? Или как они оформляют?
06 март 2019 22:26
Вечер добрый! Как я понимаю, то нужно требовать адрес (они явно что-то недоговаривают), оформить основные договора и уж потом подписывать с УК
06 март 2019 22:54
Адрес - это формальность, хоть и важная. Тут намного страшнее другое, что в договоре с жэком фактически узаконены схемы сравнительно честного отъема денег у жильцов, и множество ничтожных (в юриспруденции есть такой термин) пунктов.
06 март 2019 23:12
Сменить УК не проблема, а вот адрес- это основная задача для оформления права собственности!
06 март 2019 23:50
Ещё какая проблема. Те отзывы, что пишут в Интернете о ЖЭКе - это ещё были цветочки, сейчас они усовершенствовали свои схемы. Сменить нужно на что-то, и поверьте мне, они всё сделают, чтобы этого не допустить. В самом идеальном случае, сменить их можно будет не раньше, чем через год. Причём, в договоре разрыв в одностороннем порядке предусмотрен только по инициативе ЖЭКа.
07 март 2019 02:29
Цитата "Krable":
Причём, в договоре разрыв в одностороннем порядке предусмотрен только по инициативе ЖЭКа.


Нет, это не проблема, если такое будет прописано, то договор можно признать никчемным
07 март 2019 07:00
З ким Ви ходили підписувати договір? ЖЕО Сервіс Груп, Саксаганського 58, оф. 8? Чому Ви вирішили, що це наш ЖЕО (крім слів, які документи)? Чим засвідчені їхні права на підписання з нами договорів на обслуговування? Чому Ви вирішили, що вони мають право підписувати договори до отримання Акта на введення будинку в експлуатацію, до присвоєння поштової адреси будинку, до оформлення технічних паспортів, до підписання договорів купівлі-продажу квартир? Зрештою я повторюю своє прохання до "УК" надати під цим постом копії платіжних доручень на присвоєння поштової адреси. Надати копії документів, які засвідчують права і обов'язки "УК" по нашому будинку.
07 март 2019 13:53
От тому і треба вимагати, щоб вони зробили необхідне для отримання поштового адреса, а не підписувати договори із УК, бо якщо ми на це підемо, то вони і взагалі будуть тягнути з адресом. А так, поки вони несуть чималі комунальні витрати, то є шанс, що прискоряться...
11 март 2019 16:51
По-моему адрес , это основа основ. Плюс как я поняла у нас в доме пока что нет стабильных 220. Только по воздушке идет питание. Вроде как шла наладка интернета , у нас же все счетчики подключены к автоматической передаче данных будут. Никто не имеет друзей работающих у монополиста ? может сольют инфу )).
13 март 2019 11:27
Кто-то общался с будкепиталом? Вроде же обещали в марте дать возможность начать делать ремонт . Ведь половина месяца уже почти прошла
13 март 2019 13:34
Здравствуйте! Никто нас не пустит на ремонты, пока не подпишем договора с ЖЕКом, а подписывать их надо, только после присвоения адреса и надлежащего оформления права собственности. Будкепитал утверждает, что документы они подали, но уж слишком долго это тянется...
13 март 2019 18:35
Я точно знаю, что уже больше десятка подписали договора с ЖЭКом (некоторые не глядя, с той билебердой, которая там есть и поборами) и уже делают ремонты. Более того, на подписание очередь, сейчас записаться на подписание можно уже где-то не раньше апреля.
13 март 2019 21:39
Еще раз повторюсь!!! Присвоение адреса (то без чего нельзя оформить право собственности) - это налог в бюджет города 10% от сметной стоимости дома(деньгами или квартирами). Без этого платежа адрес не будет присвоен никогда, никак. Надо выяснить ( желательно в КГА) оплачен ли этот платеж, если нет пора идти к застройщику...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4042. . .50
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее