Подать объявление

ЖК "Голосеевский дворик", ул. Володи Дубинина, 2 - "Киевгорстрой"

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой, Гранд ЛУОЛ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 34.
9/26%
3/9%
5/15%
7/21%
10/29%
1. . .3941. . .50
20 фев 2019 17:34
Мені не телефонували
20 фев 2019 18:13
Сегодня было немного времени и решил пообщаться с отделом продаж КГС. Если в кратце , то ремонт можно будет делать с мая месяца.... Т.к. обещают до конца февраля-начала марта получить индекс, а после этого еще уйдет месяц или два на подписание Основного договора и просчет полных размеров квартиры. Зато предоставляют телефон ключницы, с которой можно осмотреть квартиру и оставить записку с нарушениями, если их увидеть. Вместо рекламы по всему городу, то лучше бы средства в стройку домов вкидывали.
20 фев 2019 19:25
Цитата "MV2017":
Мені не телефонували

Не чекайте дзвінків, йдіть самі. Візьміть із собою копію договору (потрібен буде номер при підписанні акту обстеження) та питайте вже на об’єкті Тамару, вона все вам роз’яснить :)
20 фев 2019 20:21
Цитата "MV2017":
Мені не телефонували

Осмотры с 9 до 17 каждый рабочий день. Звонят рендомно. Если не дозваниваются, то перезвонят не скоро. Никаких спец приглашений для осмотра не нужно. Список общий на весь дом. Всё очень доброжелательно.
20 фев 2019 20:33
Цитата "braun69 ":
Сегодня было немного времени и решил пообщаться с отделом продаж КГС. Если в кратце , то ремонт можно будет делать с мая месяца.... Т.к. обещают до конца февраля-начала марта получить индекс, а после этого еще уйдет месяц или два на подписание Основного договора и просчет полных размеров квартиры. Зато предоставляют телефон ключницы, с которой можно осмотреть квартиру и оставить записку с нарушениями, если их увидеть. Вместо рекламы по всему городу, то лучше бы средства в стройку домов вкидывали.

Коли спілкувались з керівником ЖЕКу в офісі Будкепіталу, нам сказали, що в березні зайдемо на ремонти. Навіщо нам чекати травня? І так чекаємо вже рік і 2 місяці
21 фев 2019 05:44
Нам не телефонували, але ми самі поїхали. Оглянули квартиру, все добре, тільки пару косяків на стяжці.
Одне питання до представника УК (або може хтось знає): коли дадуть рекомендацію по застікленню балконів та встановленню кондиціонерів?
21 фев 2019 12:33
Поддерживаю. Пока все что предлагают по типу осмотров с замечаниями - это "реверансы". Необходимо узаканивание дома(адреса)и оформление прав собственности с инвесторами. От этого стартует все: подключение мощностей, оформление ДГ с ЖЕКом и беспрепятсвенные ремонтыне работы.
21 фев 2019 13:41
100%!!!
21 фев 2019 14:16
Ключниця Тамара сьогодні, при підписанні акту оляду повідомила, що електроенергію підключать через 3 тижні. Зараз рекомендує звертатися в ЖЕК.
23 фев 2019 10:10
На сайте Будкепитал:)
24 фев 2019 15:18
Сусіди, хтось цікавився чи можна знести перегородку між житловим приміщенням та балконом і об'єднати їх?
24 фев 2019 17:52
Цитата "maxlion.timeless":
Сусіди, хтось цікавився чи можна знести перегородку між житловим приміщенням та балконом і об'єднати їх?

Так можна буде, жек має дати рекомендації як склити балкони, щоби візуально у всіх були однакові. Спочатку засклете балкон, і знесете потім стінку.
24 фев 2019 19:27
Ну вообще-то, если сносить, то радиатор на балкон нужно переносить, а это запрещено.
25 фев 2019 20:21
Добрый вечер! Кто-нибудь узнавал, как обстоят дела с получением адреса? На сайте КМБ в новостях, новостройке на Обуховской адрес уже присвоен, а получили сертификат они как и мы в конце декабря.
26 фев 2019 06:56
В КМБ кажуть, шо присвоєння поштової адреси очікувати в кінці березня, підписання договорів до кінця квітня, в травні вже на ремонти. Можливо, хтось володіє іншою інформацією ?
26 фев 2019 08:44
Это совсем непорядочно! Завтраки уже достали
26 фев 2019 15:27
Цитата "Павел 8":
Ключниця Тамара сьогодні, при підписанні акту оляду повідомила, що електроенергію підключать через 3 тижні. Зараз рекомендує звертатися в ЖЕК.

Сьогодні пробували додзвонитись в ЖЕК. В них, на жаль, всі працівники зайняті. За третім разом дочекались на лінії і отримали відповідь, що ніякої інформації по Дубініна в них немає. Коли буде інформація, будуть телефонувати. Інвестори також не спішать підписувати акти. Складається враження, що тих, хто реально бажає заселитись в цьому році, мізерний відсоток.
27 фев 2019 05:37
Я вчора підписував Акт огляду квартири. Після мене ще дві сім'ї. По черзі я був десь 60 з 192. Дали телефон ЖЕО. Типу підписуйте з ними договори на обслуговування. Я кажу: да документів на право власності ж немає, як вони підпишуть те обслуговування? На тому й все. Далі рух вперед закінчився. Якщо взагалі вважати підписання Акту огляду рухом вперед.
27 фев 2019 08:47
Добрий ранок! Ні, це не рух вперед. Вони «тягнуть кота за одне місце». Проблем із присвоєнням адреса не існує, якщо до бюджету, згідно з правилами, внести потрібні кошти, 1-2 місяці і все! Іще, не так давно, на форумі хтось дав посилання, яке одразу видалили, там був відгук, як ми зрозуміли, про нашу майбутню УК, так там з’явився іще відгук. Не хотілось би вірити в таке...
27 фев 2019 09:18
Тоді я прошу Управляючу компанію під цим повідомленням надати копію(ї) платіжного(их) доручення(нь) про сплату обов'язкових платежів на бюджетні рахунки, що необхідні для присвоєння поштової адреси.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3941. . .50
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее