Подать объявление

Микрорайон на ул. Новомостицкая, Замковецкая | Киевгорстрой

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2016 - 2018 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 375.
43/11%
42/11%
117/31%
118/31%
55/15%
1. . .405407. . .980
26 авг 2016 16:51
моя мета почати ремонт в січні, і якщо хтось готовий трати свої кошти на оренду квартири і чекати до квітня-травня 2018 року то це справа кожного, я наполягаю на дотриманні чинного законодавства усіма суб*єктами права в Україні, особливо якшо це стосується мене
26 авг 2016 16:53
Цитата "AlexandrK1":
моя мета почати ремонт в січні, і якщо хтось готовий трати свої кошти на оренду квартири і чекати до квітня-травня 2018 року то це справа кожного, я наполягаю на дотриманні чинного законодавства усіма суб*єктами права в Україні, особливо якшо це стосується мене



хочу вас уверить, что договор составлен так, что КГС полносьтю соблюдает законодательство.
26 авг 2016 16:53
Цитата "TimonS":


С удовольствие почитаю ваше исковое заявление.

можна уточнити в якості кого?
26 авг 2016 16:57
Цитата "TimonS":



хочу вас уверить, что договор составлен так, что КГС полносьтю соблюдает законодательство.

я знаю практику коли в організації із штатом юристів ~100, були випадки, коли клієнти вигравали позови за банальне порушення норм цивільного права, а порушення строків таким є, навть якщо вони повідомлять за 2 тижні то: а) я буду не згідний із таким; б) буду клопотати про компенсацію витрат
26 авг 2016 16:58
Цитата "AlexandrK1":

можна уточнити в якості кого?



В качестве форумчанина.
26 авг 2016 16:59
Цитата "AlexandrK1":

я знаю практику коли в організації із штатом юристів ~100, були випадки, коли клієнти вигравали позови за банальне порушення норм цивільного права, а порушення строків таким є, навть якщо вони повідомлять за 2 тижні то: а) я буду не знідний із таким; б) буду клопотати про компенсацію витрат



ДАвайте более конкретно. Какой пункт договора нарушил КГС?
26 авг 2016 17:02
Цитата "TimonS":



ДАвайте более конкретно. Какой пункт договора нарушил КГС?

окрім договору є право, яке регламентується конституцією, законами та підзаконними актами, я в січні опублікую листа посиланнями на ці документи, можливо ще хтось захоче приєднатись
26 авг 2016 17:04
Тобишь, на данный момент КГС договор не нарушал.
26 авг 2016 17:07
Цитата "TimonS":
Тобишь, на данный момент КГС договор не нарушал.

я не буду це коментувати зараз, яка Ваша мета?
26 авг 2016 17:11
Цитата "AlexandrK1":

я не буду це коментувати зараз, яка Ваша мета?



А шо такое? )))))
26 авг 2016 17:18
Цитата "TimonS":



А шо такое? )))))

прошу не хвилюватись, попийте чайку :hamster:
26 авг 2016 18:03
Цитата "AlexandrK1":
моя мета почати ремонт в січні, і якщо хтось готовий трати свої кошти на оренду квартири і чекати до квітня-травня 2018 року то це справа кожного, я наполягаю на дотриманні чинного законодавства усіма суб*єктами права в Україні, особливо якшо це стосується мене

зимой никто не будет вводить дом в эксплуатацию. так что как минимум вторая половина весны
26 авг 2016 18:21
Цитата "Y27":

зимой никто не будет вводить дом в эксплуатацию. так что как минимум вторая половина весны

це самообман, є практика в Києві, коли ввели в експлуатацію окремий під*ізд в недобудованому будинку, правда тут краще мати колективне волевиявлення кількох інвесторів
26 авг 2016 18:29
Цитата "AlexandrK1":

хто із 4-го будинку буде подавати в суд за порушеня строків?


Вы серьезно?!))
Назовите хоть одного застройщика, сдавшего жилье в срок! Согласно Вашей логики, инвесторы 1 и 2 дома уже могут подавать в суд. У нас первоначальные сроки - 06.2016))))
Вы знали, на что шли... (не обманывайтесь, компенсация от КГС - что увидеть единорога вживую:)) )
И не стоит вводить смятение в стройные ряды форумчан..
26 авг 2016 18:33
Цитата "Nadin333":


Вы серьезно?!))
Назовите хоть одного застройщика, сдавшего жилье в срок! Согласно Вашей логики, инвесторы 1 и 2 дома уже могут подавать в суд. У нас первоначальные сроки - 06.2016))))
Вы знали, на что шли... (не обманывайтесь, компенсация от КГС - что увидеть единорога вживую:)) )
И не стоит вводить смятение в стройные ряды форумчан..

ось тому в Канаді забудовник виправляє безкоштовно всі недоліки виявлені протягом року мешканцями, з приводу нас все буває вперше, будемо вимагати те що наше, якщо Вас все влаштовує, може Ви мені оренду квартири оплатите?
26 авг 2016 18:34
Посмотрите в реестре судебных решений, есть люди которые судились с КГС за срыв сроков сдачи, и есть которые выигрывали.
Также посмотрите типовой договор КГС( который вам дают почитать в отделе продаж) и посмотрите тот который подписали.
Разница в том что в договорах которые дают на подписание отсутствует пункт о штрафных санкциях при задержке сдачи в эксплуатацию дома.
26 авг 2016 18:38
Цитата "Novom-Zamkov":
Посмотрите в реестре судебных решений, есть люди которые судились с КГС за срыв сроков сдачи, и есть которые выигрывали.
Также посмотрите типовой договор КГС( который вам дают почитать в отделе продаж) и посмотрите тот который подписали.
Разница в том что в договорах которые дают на подписание отсутствует пункт о штрафных санкциях при задержке сдачи в эксплуатацию дома.

будете відстоювати свох інтереси?, пропоную об*єднатись, що скажете?
26 авг 2016 18:38
Цитата "Novom-Zamkov":
Посмотрите в реестре судебных решений, есть люди которые судились с КГС за срыв сроков сдачи, и есть которые выигрывали.
Также посмотрите типовой договор КГС( который вам дают почитать в отделе продаж) и посмотрите тот который подписали.
Разница в том что в договорах которые дают на подписание отсутствует пункт о штрафных санкциях при задержке сдачи в эксплуатацию дома.



Я скажу даже больше. Там отсутствуют жёсткие сроки как как таковые.
Есть только ориентировочная дата. :)

А насчёт не волноватся... так кто сдесь волнуется? Вы внимательно присмотритесь. )
26 авг 2016 18:42
Цитата "TimonS":



Я скажу даже больше. Там отсутствуют жёсткие сроки как как таковые.
Есть только ориентировочная дата. :)

А насчёт не волноватся... так кто сдесь волнуется? Вы внимательно присмотритесь. )
велике спасибі за критику, це дуже добре мати протележну думку, які Ви думаєте моменти на стороні КМБ?
26 авг 2016 18:51
+ як їх можна аргументувати\нівелювати?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .405407. . .980
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее