Подать объявление

"Лукьяновский", ул. Мельникова, 51-б - "Интергал-Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 72.
12/17%
10/14%
16/22%
24/33%
10/14%
1. . .4850. . .83
09 апр 2015 03:45
Цитата "ВладимирТ":

Это жесть.
Еще вопросик как наш фасад?, я нигде такое не слышал, что висят люльки и красят фасад, а люди уже бегают с материалами и строителями туда сюда по обьекту. Как такое может быть? Мне конечно следует и самому там появиться, но просто интересно процесс - такого доселе не видывал.
И вообще хоть один дом таким макаром сдавался?


Есть такая практика, что дом веден в эксплуатацию, а фасад ещё доделывают.
09 апр 2015 10:22
Ясно
09 апр 2015 18:17
Кто-нибудь что-нибудь знает, что же случилось с нашим вестибюлем, что уже требуется реконструкция?
09 апр 2015 19:20
09 апр 2015 20:09
Цитата "Helga_sam":
Кто-нибудь что-нибудь знает, что же случилось с нашим вестибюлем, что уже требуется реконструкция?

Поменяли входную группу - вместо стеклянной поставили обычные двери. А вестибюль тоже подвергся глубокой переделке
12 апр 2015 18:57
Я отримала вже ключі та підписала договір з ЖЕКом, спочатку думала, що будемо переміряти квартиру з прорабом, але він сказав, що ще у лютому були з БТІ і все переміряли і якщо були б якісь відхилення, то вони б поставили "штамп" на квартирі. У ЖЕКУ сказали, що договір поки можна і не підписувати, якщо не плануємо робити ремонт у найближчий час, але тоді відповідно і ключі не дають. А ще у мене виникла проблема з тим, що будівельники і прораб не знають номер квартири, Вони мене привели в однокімнатну ( хоча у мене 2) і ось дивіться ваша квартира, потім довго шукали інші ключі і я сама знайшла квартиру, жодних номерів на кв нема, тож треба самому орієнтуватись і бачити свою квартиру, інакше вони можкть дати ключі від квартири, наприклад, на протилежній стороні, якесь трохи дивне відчуття, коли наче і твоя квартира, але ти не на 100% у цьому впевнений. І може хтось помітив, що у кухні вентиляція ( планування 71,72)одразу біля дверей, тобто при ремонті там потрібно і ставити витяжку, що зовсім не входило у мої планм((((
12 апр 2015 19:01
І щодо фасаду, запитувала у прораба, він каже, що поки вирішують) я також за охорону, у ЖЕКУ сказали, що буде 4 консьєржки ( по змінах), а ремонтним бригадам будуть видавати перепустки, щоб раптом хтось зайвий не зайшов, на наступному тижні вже має сидіти консьєрж і можна заходи у будинок через голов. вхід, а не паркінг 6-)
13 апр 2015 08:15
Так, прораб не орієнтується, де чия квартира. Вам дали план квартири з розмірами? Прораб вже другий тиждень обіцяє вислати... А ви перепланування своєї квартири 71,72 будете робити? Я ще вагаюся, тому договір не підписую.
14 апр 2015 11:38
По состоянию на 14.04.2015 работы по утеплению фасада дома "Лукьяновcкий" выполнены на 95%. Остались работы по покраске фасада.
14 апр 2015 12:32
Цитата "Yana99":
Я отримала вже ключі та підписала договір з ЖЕКом, спочатку думала, що будемо переміряти квартиру з прорабом, але він сказав, що ще у лютому були з БТІ і все переміряли і якщо були б якісь відхилення, то вони б поставили "штамп" на квартирі. У ЖЕКУ сказали, що договір поки можна і не підписувати, якщо не плануємо робити ремонт у найближчий час, але тоді відповідно і ключі не дають. А ще у мене виникла проблема з тим, що будівельники і прораб не знають номер квартири, Вони мене привели в однокімнатну ( хоча у мене 2) і ось дивіться ваша квартира, потім довго шукали інші ключі і я сама знайшла квартиру, жодних номерів на кв нема, тож треба самому орієнтуватись і бачити свою квартиру, інакше вони можкть дати ключі від квартири, наприклад, на протилежній стороні, якесь трохи дивне відчуття, коли наче і твоя квартира, але ти не на 100% у цьому впевнений. І може хтось помітив, що у кухні вентиляція ( планування 71,72)одразу біля дверей, тобто при ремонті там потрібно і ставити витяжку, що зовсім не входило у мої планм((((

Ви витяжку можете поставити де завгодно, хоч в іншій кімнаті. Для цього ставлять витяжну трубу...просто по рекоммендаціям вона не має перевищувати 3 метри, бо якщо перевищує то знижається ефективність роботи витяжки
14 апр 2015 16:45
Работы по утеплению фасада выполнены на 95%, остались работы по покраске фасада.
15 апр 2015 13:55
15 апр 2015 17:47
А кто-то знает чей интернет и телевидение у нас будут? Воля или кто-то другой? При всех недостатках последней я хотел бы именно их. Есть с чем сравнивать
15 апр 2015 18:06
Цитата "Helga_sam":
Так, прораб не орієнтується, де чия квартира. Вам дали план квартири з розмірами? Прораб вже другий тиждень обіцяє вислати... А ви перепланування своєї квартири 71,72 будете робити? Я ще вагаюся, тому договір не підписую.

План не дали( як такого перепланування не буде, трохи планую збільшити ванну за рахунок коридору. Договір треба підписувати, якщо ви у найближчий час плануєте робити ремонт, а перепланування не можна і так робити до отримання основного договору.
15 апр 2015 20:29
Yana99 нарисуйте плиз окончательный рисунок. Просто интересно что в итоге придумали с вашей двушкой. :super:
16 апр 2015 11:46
Цитата "Yana99":

План не дали( як такого перепланування не буде, трохи планую збільшити ванну за рахунок коридору. Договір треба підписувати, якщо ви у найближчий час плануєте робити ремонт, а перепланування не можна і так робити до отримання основного договору.


Не поделитесь, как именно за счет коридора?
У нас, кажется, похожие планировки.
16 апр 2015 12:21
Фасад
16 апр 2015 12:38
Мягко говоря специфично выглядит..
А что это за фигня с левой стороны дома, закрывающая 4-5 этажей? Как стеклянная стена какая-то
16 апр 2015 17:24
Дешёвка.
17 апр 2015 06:06
Фасад не але :-( предыдущий вариант выглядел дороже
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4850. . .83
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее