Подать объявление

ул. Петра Калнышевского, 6 (ул. Майорова) - "Фундамент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 168.
13/8%
22/13%
38/23%
63/38%
32/19%
1. . .148150. . .181
11 июль 2017 09:42
Цитата "SamKruspe":

1.Витяжка не "смокче" повітря, а навпаки видуває.
2.Підвіконня ввідсутні.
3.Самовирівнююча підлога відсутня.
4.Лічильники водопостачання та теплопостачання відсутні.
5. Відкоси усі потріскані, їх необхідно всі розбивати, посилювати профілем і засново робити.
6. Тріщини на полотках.
7. Тріщини на стиках стін.
8. Криві стіни із гіпсокартону.
9. Щіль як мінімум до сусіда знизу у ванній кімнаті між стиком плити стіни і підлоги.
10. В ванній кімнаті не замазані технічні отвори у стінах.
11. Не усюди зроблені зливи для кондиціонеру, тобто дірки пробиті, але труб немає
Це все що я встиг помітити. Пишіть свої зауваження.


Дякую!
А хтось наймав (чи буде наймати) людей, щоб переміряли фактичну площу квартири, і співставили з вимірами БТІ?
11 июль 2017 11:48
Цитата "unisat":


Здравствуйте! При этих всех "недоработаках" вы подписали бумагу? Какие будут гарантии что они все это учтут и сделают на должном уровне, и не прийдеться переделывать самому? Думаю, в других квартирах картина сильно не отличается.. хотелось бы понимать как принимать квартиру, и что подписывать..
11 июль 2017 13:25
Цитата "Edge ":


Здравствуйте! При этих всех "недоработаках" вы подписали бумагу? Какие будут гарантии что они все это учтут и сделают на должном уровне, и не прийдеться переделывать самому? Думаю, в других квартирах картина сильно не отличается.. хотелось бы понимать как принимать квартиру, и что подписывать..

Це реально папірець, а не серйозний документ.
В документі я всі зауваження вказав. Тому навіть якщо це остаточний документ і більше ми нічого підписувати не будемо, я вказав усі зауваження письмово і вказав, що все до чого в мене є претензії необхідно виправити. На рахунок гарантій то тут я не знаю, що вам відповісти.
11 июль 2017 18:23
Я в шоці, треба було, мабуть, не підписувати, а треба написати Акт-притензія та після цього та його усунення підписувати Акт-прийняття.
Ті недоліки, що виклали, це якись безруки робили, а не "пристижна" компанія, яка багато років працює у будівництві багато років
12 июль 2017 06:11
Цитата "Edge ":


Здравствуйте! При этих всех "недоработаках" вы подписали бумагу?

А хіба десь написано, що я щось підписував? Чи, може, ви помилились?
12 июль 2017 07:55
Стало вчера интересно - перезвонил в их сервис: просмотр нужен для того, что бы инвестор указал на недоработки(если таковые присутствуют), после чего у застройщика есть двухнедельный срок :wow: дабы это безобразие исправить. Это не акт приема передачи. Уверен, там тоже будет просмотр и если будут снова какие-то замечания со стороны интестора - они должны будут решаться. Сказали, что люди приходят с прорабами смотрят, если кто сам не знает на что обращать внимание.
По поводу вышеописанного случая просмотра - сам в шоке. Фундамент никак не комментировал.
И еще интересно: кто знает, много факапов нашли еще?
12 июль 2017 08:48
Эти "просмотры" -- всего лишь способ отвлечь изобразить хоть какую-то активность, и отвлечь внимание инвесторов от затягивания сроков.
Подключения к коммуникациям нет, работы по дому не закончены -- какие просмотры?
12 июль 2017 10:39
+
12 июль 2017 12:52
Цитата "SamKruspe":

1.Витяжка не "смокче" повітря, а навпаки видуває.
2.Підвіконня ввідсутні.
3.Самовирівнююча підлога відсутня.
4.Лічильники водопостачання та теплопостачання відсутні.
5. Відкоси усі потріскані, їх необхідно всі розбивати, посилювати профілем і засново робити.
6. Тріщини на полотках.
7. Тріщини на стиках стін.
8. Криві стіни із гіпсокартону.
9. Щіль як мінімум до сусіда знизу у ванній кімнаті між стиком плити стіни і підлоги.
10. В ванній кімнаті не замазані технічні отвори у стінах.
11. Не усюди зроблені зливи для кондиціонеру, тобто дірки пробиті, але труб немає
Це все що я встиг помітити. Пишіть свої зауваження.


SamKruspe, отпишитесь плиззз позднее устранил ли застройщик указанные недостатки, в какие сроки и насколько качественно.
12 июль 2017 16:37
Давайте делать фото!
12 июль 2017 18:41
Цитата "alesandro_m":
Давайте делать фото!



+
13 июль 2017 12:40
похоже начались какие то движения на территории желаемого сквера...сегодня там вырубали часть кустов и работал экскаватор.
13 июль 2017 12:53
Цитата "Alеksandra":
похоже начались какие то движения на территории желаемого сквера...сегодня там вырубали часть кустов и работал экскаватор.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1528150207258847&id=100001916475832
13 июль 2017 13:06
Цитата "Crazy8":

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1528150207258847&id=100001916475832

с этой ссылки непонятно законно ли идет разработка почвы и с какая цель? что насчет сквера, что то обещали?
13 июль 2017 16:17
Доречі чи є на форумі інвестор з 25 квартири (якщо я правильно порахував, бо в онлайн буквлеті не вірні номери квартир), це квартира 3А-2 на 5 поверсі? Суть мого питання в тому, що в мене в ванній кімнаті щілина до вашої стелі і якщо зараз ми не заставимо грамотно заробити її забудовнику (а не просто задути піною і зверху ляпнули пару сантиметрів штукатурки чи бетону), то потім кожен мій невеличкий потом може стати для нас з вами головною біллю. Тому якщо ви тут є, або напишіть, або подзвоніть мені 0672340515, Семен.
13 июль 2017 20:47
Цитата "Alеksandra":

с этой ссылки непонятно законно ли идет разработка почвы и с какая цель? что насчет сквера, что то обещали?


Насправді, ніяких конкретних обіцянок було.
Організатори "суботнику", який пройшов 08.07, сказали, що будуть максимально нам допомагати, щоб сквер залишився сквером...
14 июль 2017 19:21
в течении последнего месяца что-то делалось ? или сейчас ? с виду все стоит на месте
15 июль 2017 08:02
Цитата "FintQ":
в течении последнего месяца что-то делалось ? или сейчас ? с виду все стоит на месте


Ви про сквер?
15 июль 2017 08:06
Про дом конечно.мы ж не будем жить в сквере
15 июль 2017 15:41
Цитата "FintQ":
в течении последнего месяца что-то делалось ? или сейчас ? с виду все стоит на месте


Обустраивают придомовую территорию, раскидали щебень. По самому дому доделывают фасад, неспешно. Внутри идут работы тоже, но это все шелуха.. Сказали что на новой неделе будут подключать водоснабжение!! Вот что важно..
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .148150. . .181
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее