Жилые дома на ул. Крушельницкой - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Дарницкий р-н

Дарницкий р-н, "Житлоинвестбуд-УКБ"
kru.domik.ua

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
19
8%
Плохо
19
8%
Нормально
84
33%
Хорошо
91
36%
Отлично
38
15%
 
Всего голосов : 251
користувач форуму
Ответов: 66
Профиль
Репутация:    2
Поддержим. Будем!
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1528
Профиль
Репутация:    33
Игнатьев писал(а):Поддержим. Будем!
за одно и со многими жильцами и инвесторами ЖК познакомитесь
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 344
Профиль
Репутация:    5
Прес-реліз
Дістало! Громада Дарниці вийде під КМДА проти «хронічного» свавілля
комунального забудовника «Житлоінвестбуд-УКБ» і бездіяльності київської влади

Обмануті інвестори проведуть мирну акцію протесту 4 квітня 2018 року з 9:00-12:00 за адресою вул. Хрещатик, 36 (КМДА). З року в рік їхні інтереси ігноруються, а усі звернення про факти недобросовісного виконання своїх обов’язків підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», підпорядкованого Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА), не дають очікуваного результату. Суспільний резонанс є крайнім заходом для вирішення загостреного конфлікту між громадою і столичним забудовником.

ЖК «Новодарницький» та ЖК на С. Крушельницької – це дві нові «гарячі точки» на карті Києва, викликаних діяльністю КП «Житлоінвестбуд-УКБ» в особі його беззмінного керівника й депутата Київської міської ради В’ячеслава Непопа (Досі на слуху були спроби знищити о. Качине на користь чергової багатоповерхівки, звести «висотки» замість дитсаду на Княжому Затоні та ін.) Невиконання договірних зобов’язань перед інвесторами, здача об’єктів без анонсованої соціальної інфраструктури – вже норма для столичного забудовника.

Так, 12 років інвестори «Новодарницького» (вул. Пасхаліна, 17) не можуть дочекатись своїх квартир. Забудовником КП «Житлоінвестбкуд-УКБ» виступає з 2013-го. Здача планувалась на 2016-ий, однак інвестори досі не можуть переїхати до своїх законно придбаних помешкань. Важливо й те, що 65 квартир комплексу викуплені за рахунок бюджету міста для соціально незахищених категорій громадян (в т.ч. сімей учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані) і кошти вже давно переведені на рахунки КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Замість конкретних термінів інвестори «Новодарницького» отримують формальні відписки.

У ЖК на С. Крушельницької затримка останньої черги будівництва триває другий рік, досі не облаштована прибудинкова територія та дорога до комплексу (хоч три будинки заселені), а замість обіцяної інвесторам школи, яка входила до комплексної забудови, - сміттєзвалище. На етапі реалізації проекту у 2013 році передбачалося будівництво 5 будинків (близько 1200 квартир) та загальноосвітньої школи з басейном. Зведення школи було закономірним для густозаселеного 11-го мрн. Осокорків-Північних, де немає жодного навчального закладу. Та, схоже, школа слугувала тільки приманкою для інвесторів у соціально неблагополучному районі, адже влітку 2017 року В’ячеслав Непоп успішно провів тендер на проектування ще двох багатоповерхівок (824 квартири) замість будівництва школи з басейном та стадіону. Обмануті мешканці мікрорайону зібрали понад 1400 підписів проти свавілля забудовника і зареєстрували місцеву ініціативу №08/КО-8927 на підтримку будівництва школи. Проте сьогодні на усіх рівнях – від забудовника особисто до членів бюджетної комісії (більшість якої представники фракції «Солідарність», як і В’ячеслав Непоп) - «блокуються» запити щодо виділення коштів на школу.

Законні права інвесторів на отримання оплачених ними послуг постійно ігноруються комунальним забудовником. І все це на фоні відсутності контролю та абсолютної безкарності з боку керівництва КМДА, а особливо очільника міста Віталія Кличка, до якого неодноразово зверталася громада взяти ситуацію під особистий контроль. Накопичилось чимало запитань: чиї інтереси насправді лобіює київська влада – громади чи забудовника? Чому сходить з рук бездіяльність «Житлоінвестбуд-УКБ»? Може, столичний забудовник просто знає, яким «потрібним» людям продати квартири за зниженою вартістю, і це викликає кругову поруку у верхніх ешелонах влади? Чи це членство депутата В. Непопа у постійній комісії з питань містобудування, архітектури і землекористування дає простір для зловживань?

Вимагаємо відвертого та відкритого діалогу!
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 65
Профиль
Репутация:    2
На пустырь за забором несколько недель назад привезли и разравнивали щебенку с землей. Сейчас обратно грузят в камаз. Странные телодвижения)
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1528
Профиль
Репутация:    33
Dim2008 писал(а):На пустырь за забором несколько недель назад привезли и разравнивали щебенку с землей. Сейчас обратно грузят в камаз. Странные телодвижения)

Нечего странного после митинга под КМДА начали убирать мусор и облагораживать территорию ЖК . Даже "дорогу жизни" к Вишняковской доделывают
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 54
Профиль
Репутация:    1
Здравствуйте дорогие жители ЖК на Крушельницкой. Являюсь инвестором дома 15В и как и остальные инвесторы нашего дома,терпеливо жду ввода последнего в эксплуатацию. Если кого-нибудь не затруднит ,поделитесь пожалуйста как вам живётся в уже сданных домах . И как обстоят дела с пресловутыми запахами и дымом с завода. Заранее спасибо :)
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 344
Профиль
Репутация:    5
Lesha17 писал(а):Здравствуйте дорогие жители ЖК на Крушельницкой. Являюсь инвестором дома 15В и как и остальные инвесторы нашего дома,терпеливо жду ввода последнего в эксплуатацию. Если кого-нибудь не затруднит ,поделитесь пожалуйста как вам живётся в уже сданных домах . И как обстоят дела с пресловутыми запахами и дымом с завода. Заранее спасибо :)

Засыпаем и просыпаемся под звук перфораторов))) Запах чувствуется в теплое время,мне кажется вечером больше чем утром. Есть проблемы с парковками, так как мест очень мало. Во время ремонтов удобно, что эпицентр не далеко.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 54
Профиль
Репутация:    1
"Засыпаем и просыпаемся под звук перфораторов))) Запах чувствуется в теплое время,мне кажется вечером больше чем утром. Есть проблемы с парковками, так как мест очень мало. Во время ремонтов удобно, что эпицентр не далеко."

Спасибо :yes:
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 36
Профиль
Репутация:    0
Привіт.
Інвестор з іншого будівництва "Житлоінвестбуд-УКБ", в пн у нас планується зустріч з зам директора (Данилович Сергей Михайлович) через затримку будівництва. Скоріш за все, у вас були такі зустрічі. Чи можете порадити стратегію спілкування/дій інвесторів з забудовником? Можливо поділитеся власним досвідом.
написали лист - скаргу вручили - ЖБІ та ТОВ з яким підписували договір. ще підписали на Кличка поки не відносили.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Жилые дома на ул. Крушельницкойdsf

  • ЖК Проскурів

    9 300 грн./м2

    Яскрава новобудова у історичній місцевості

  • ЖК Щасливий

    9 700 грн./м2

    ЖК м. Хмельницький

  • ЖК на Личаківській

    всі квартири продано

    Дев'ятиповерховий будинок на дві секції

  • ЖК Монте-Плаза

    продажи приостановлены

    Жилой комплекс бизнес-класса в Шевченковском районе. Рядом станция метро "23 Августа"

  • ЖК Павловский Квартал

    17 850 грн./м2

    Новый жилой комплекс бизнес-класса в центре Харькова!