Подать объявление

ЖК Причал 8 | ИнтерГал-Буд | ул. Канальная, 8

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 28 011 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
159из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 6.
3/50%
0/0%
0/0%
1/17%
2/33%
124. . .8
09 фев 2020 15:44
Цитата "Andriy_BuK":
[ По Закону же нельзя водоемы передавать.


Сьогодні заходив на озеро. Воно огороджене сіткою і вхід лише зі сторони вул Здолбунівської через КПП з двома охоронцями.
У відділі продажів обіцяли з'єднати ЖК і Здолбунівську алеєю, що проходитеме берегом. Але там такий берег, що потребуватиме земляних робіт з укріплення і підсипання грунту. Навряд ЖК вкладатиме гроші в алею, яка їм не належить.
21 фев 2020 09:31

Уже приняли закон. Если забор еще не снесли, то обязательно снесут.

//argumentua.com/novosti/rada-ukhvalila- zakon-yakii-zaboronya-zakrit-plyazh-i-pr imusit-znesti-vs-zabori-u-pribrezhnik
Рада ухвалила закон, який забороняє "закриті пляжі" и примусить знести всі забори у прибрежних смугах.

21 фев 2020 12:33
Цитата "ViKLord ":
Если забор еще не снесли, то обязательно снесут.
Рада ухвалила закон, який забороняє "закриті пляжі" и примусить знести всі забори у прибрежних смугах.

То не факт, що знесуть.
Офіційний пляж там відсутній.
Саме озеро перебуває на балансі комунального підприємства Плесо, яке здало озеро в оренду. Орендарі сплатили за оренду, вклалися в благоустрій, запустили мальків, і мають право розпоряджатися озером на власний розсуд.
Тож, треба домовлятися з Плесом, або з орендарями, або судитися з ними.
21 фев 2020 20:09
Не важливо на чиєму балансі озеро. Це водний ресурс і мають забезпечити доступ до води громадянам.
22 фев 2020 09:43
Цитата "ViKLord":
Не важливо на чиєму балансі озеро. Це водний ресурс і мають забезпечити доступ до води громадянам.


Важливо!
Бо в законі, на який ви посилаєтесь, написано, що
"Обмеження у будь-який спосіб безперешкодного або безоплатного доступу громадян до ..... до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування, крім випадків, передбачених законом, тягне за собою..."
Тож взяття в оренду якраз і є той випадок, передбачений законом.
01 март 2020 12:11
Андрей, передача в аренду не дает оснований для ограничения доступа к воде гражданам. Арендатор может запретить вам ловить рыбу, к примеру, но запретить купаться или лежать на берегу не может.
01 март 2020 15:53
То така Ваша думка, а у орендатора зовсім інша думка.
І якщо він Вас не пускатиме до води, на підставі того, що орендував озеро і сплатив за нього в установленому законом порядку, то матиме свою рацію.
Ви зможете оскаржити його позицію в суді. Але поки суд не стане на Вашу сторону, орендатор не пускатиме Вас до води.
04 март 2020 10:30
Андрей, никакого суда. Заяву арендодателю и договор расторгнут. Нарушение закона - есть основание для разрыва договора аренды. Да, в нашей стране нелегко защитить свои права, но нужно их отстаивать. Если не действует заява арендодателю, есть прокуратура, ДБР и т.д. Все решаемо, вопрос только во времени и нервах.
04 март 2020 13:49
Порушення закону, чи не порушення закону у нас по Конституції вирішує не заява орендодавцю, а СУД.

Хоча можливо дійти згоди, наприклад сплачуючи в Плесо гроші за оренду, яких вони позбудуться, якщо попередній орендатор піде геть. Ви згодні сплатити?
12 март 2020 22:26
18 март 2020 19:03
Цитата "Я-Андрій":
Порушення закону, чи не порушення закону у нас по Конституції вирішує не заява орендодавцю, а СУД.

Хоча можливо дійти згоди, наприклад сплачуючи в Плесо гроші за оренду, яких вони позбудуться, якщо попередній орендатор піде геть. Ви згодні сплатити?

Через прокуратуру все можна вирішити. Закон на нашому боці. Не пишіть дурниць. Озеро все-одно буде відкрито для доступу мешканцям, безкоштовно!! Підозрюю, що ви пробиваєте тут реакцію для теперішніх орендарів. Ви провокуєте конфлікт, там де його не може й бути. Читайте закони.
23 март 2020 13:17
Цитата "ViKLord":
Через прокуратуру все можна вирішити. Закон на нашому боці. Не пишіть дурниць. Озеро все-одно буде відкрито для доступу мешканцям, безкоштовно!! Підозрюю, що ви пробиваєте тут реакцію для теперішніх орендарів. Ви провокуєте конфлікт, там де його не може й бути. Читайте закони..


"Через прокуратуру порєшать" ви можете (якщо маєте зв'язки чи знаєте кому хабаря дати) тимчасово, але остаточне слово в Україні має суд, якщо до нього дійде, бо ж не думаю, що орендар погодиться віддавати те на що має право по договору оренди чи орендодавець погодиться відмовитися від коштів, які йому сплачує орендар, а ви нічого сплачувати не збираєтеся.
Я не бачу законного обгрунтування вашої позиції, крім вашого бажання.

Можливо озеро буде відкрите, але хто його в такому разі буде утримувати? Зараз воно на балансі Плеса. Ви вже зараз не виявили бажання брати на себе утримання. Такий варінт, щоб вам було комфортно, але щоб за ваші зручності сплачували інші не пройде.

І це не провокування конфлікту, а звичайна справа, якщо чогось хочеться, то спочатку визначити скільки це коштує і хто візьме на себе такі витрати.
05 апр 2020 20:11
Я написав не порішати, а вирішити. Читайте уважно. Водойма з загальним доступом за законом!! має бути. Так воно і буде. Буде утримувати місцевий бюджет, як і всі інші водойми в Україні. Читайте закони, не пишіть дурниць.
28 апр 2020 11:59
Интересен данный ЖК.
Но смотрю мало обсуждений.
Возможно мало инвесторов?
29 апр 2020 11:23
Добрый день!
После нескольких походов на стройку и в отдел продаж, решился.
Я инвестор.
Давайте обсуждать и держаться на связи.
29 апр 2020 12:52
Добрый день Veronika !
После не долгих раздумий я стал инвестором. Но скажу честно что с первого раза комплекс не впечатлил, особенно расположением. Но изучив левый берег, разложив все за и против, вернулся сюда. Да есть минусы и на первый взгляд кажется что их много ( например гаражи , слева и справа какие-то кооперативы и автобазы), всё как то полу- заброшено и уныло, но тут же можно увидеть и плюсы- есть простор,( в отличии от всех позняков) деревья, ухоженое озеро, может банально и смешно прозвучит, но даже спокойней себя ощущаешь, в отличии от того же муравейника на позняках 4А. Есть надежда, что может здесь начнут строить по новым по человеским стандартам. Но это пока, а дальше построят комплекс, сделают нормальную дорогу и подъезд к жк, обустроят территорию, будет все намного веселее. И к тому же комплекс на карте находится на уровне березняков и ближе к мосту чем остальной левый берег, да нету развязки удобной , но и например в Свитло парке её тоже нету, но это всё пока. А с окон в любую сторону открываются хорошие виды ( озеро , правый берег) лично с менеджером ходили на стройку и поднимались на 7 этаж.
Вообщем если есть здесь инвесторы, то можно потихоньку организовываться и знакомиться обсуждать и делиться информацией.
14 май 2020 09:32
Я живу недалеко от этого же, местность Позняков знаю.
Это все дело привычки.
То что ближе к Дарницкому шоссе ЖК это плюс. Так как удобней выезжать на правый берег с Дарницкого моста.
Кооперативы в дальнейшем могут снести, если верить генплану тому что это новый квартал будет во всей пром зоне. А даже если и нет, то множество и старых домов есть которые построены возле гаражных кооперативов. Опять таки, дело привычки потом будет.
Все же интересно чего мало обсуждений...
14 май 2020 09:33
Свитло парк тоже слежу. Но и там смущает его месторасположение. Позняки все таки живые, а там где свитло парк одно шоссе
14 май 2020 23:20
Обсуждений мало потому, жк семейный, сюда в основном пришли люди, которые здесь хотели бы жить, а не с целью перепродажи или сдачи квартиры в аренду. Соответственно контингент более "смирённый" - они будут молча терпеливо ждать.
А вот для перепродажи и под сдачу, этот жк не сильно привлекательный, нету видимой и реальной конкретики на сегодняшний день, в виде - ( отсутствие метро в пешей дост., слабоватой транспортной и общественной инфраструктурой, месторасположением - пока что это пром зона конкретная, ну и отсутствием активной рекламной кампании, в отличии от того же Свитло парка.
Хотя Свитло парк как для меня очень стрёмный проэкт, но у них на любое возражение есть ответ причём аргументированый и они не стесняются об этом говорить активно везде , плюс ведение блогов, конкурсы там всякие, активности и тд.
Поэтому я думаю что и обсуждать, флудить, паниковать, успокаивать здесь особо некому. Может оно и хорошо
20 май 2020 12:32
Да, соглашусь, Свитло парк раскрученный. Застройщик новый.
Не знаю.
Страшно рисковать везде.
Пока ждём.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
124. . .8
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее