Подать объявление

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗастройщикОК ЖСК Енисейская усадьба
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-115из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .247249. . .388
31 янв 2017 08:32
Всем привет! :hi: Кто планирует покупку в 6 доме или уже купил, давайте дружить) Нам с мужем понравились и расположение, и планировки и цена. Но я так понимаю, что если мы и сможем инвестировать в конце этого года, то цена будет выше? Хотелось бы проследить за стройкой. Почитали форум, 2й дом это конечно жесть... по срокам сдачи, но надеюсь, что уже все наладится!!! :yes:
31 янв 2017 08:55
Цитата "Virazh":


Я живу там недалеко, работа можно сказать кипит, кран крутится уже с 07-30 утра точно,
а на выходных там была огромное кол-во техники и рабочих, подготавливали, разравнивали и укатывали уже площадку под 6-й дом;
лишь бы эти "пострадавшие" гаражники из Лыбидб-2 не вмешивались, и я думаю что все построят как и запланировано.
А запланировано там мнооого чего хорошего, чего только парк под домом стоит и лес рядом.
31 янв 2017 11:21
Цитата "lawyer5":


Я живу там недалеко, работа можно сказать кипит, кран крутится уже с 07-30 утра точно,
а на выходных там была огромное кол-во техники и рабочих, подготавливали, разравнивали и укатывали уже площадку под 6-й дом;
лишь бы эти "пострадавшие" гаражники из Лыбидб-2 не вмешивались, и я думаю что все построят как и запланировано.
А запланировано там мнооого чего хорошего, чего только парк под домом стоит и лес рядом.

:clap: :clap: :clap: Cпасибо за информацию
31 янв 2017 14:30
Цитата "свежий инвестор":
Подскажите, а где будет 6-й? У меня в 4-м окна не в сторону лыбидской, а на другую. Не настроят ли вплотную окна в окна???

4-5-6 дома вроде будут торцами срощены один за другим и один другого выше.
31 янв 2017 15:03
Инвесторы, подскажите, как у вас ситуация со сдачей первых домов? Документы получили? (лень читать много страниц).
И как дела с целевым по земле, застройщик решает эти вопросы?
31 янв 2017 16:08
Цитата "ПрозрачныйПокупатель":
Инвесторы, подскажите, как у вас ситуация со сдачей первых домов? Документы получили? (лень читать много страниц).
И как дела с целевым по земле, застройщик решает эти вопросы?

Первый и третий дома сданы и документы инвесторами получены. Не знаю какая ситуация с четвёртым. Второй построен полтора года назад, но не сдан в эксплуатацию, соответственно, документов нет. Не знаю, достроили ли мансарду.
31 янв 2017 18:56
Цитата "Rosagraf":

Первый и третий дома сданы и документы инвесторами получены. Не знаю какая ситуация с четвёртым. Второй построен полтора года назад, но не сдан в эксплуатацию, соответственно, документов нет. Не знаю, достроили ли мансарду.

Ну зачем вы человека дезинформируете? не построен, а до сих пор недостроен. Для того, чтобы в этом убедиться достаточно прийти и посмотреть вверх, в сторону мансарды.
01 фев 2017 09:11
Цитата "Angel88":

Ну зачем вы человека дезинформируете? не построен, а до сих пор недостроен. Для того, чтобы в этом убедиться достаточно прийти и посмотреть вверх, в сторону мансарды.

мансарду вообще лепить начали, когда дом был полностью готов... год прошёл, как они затеяли историю с мансардой, а воз и ныне там...
01 фев 2017 14:47
Ого! Как же они новые дома строят, если 2-ой до сих пор не могут завершить :protest: А чем хоть аргументируют?
01 фев 2017 15:02
Цитата "ПрозрачныйПокупатель":
Инвесторы, подскажите, как у вас ситуация со сдачей первых домов? Документы получили? (лень читать много страниц).
И как дела с целевым по земле, застройщик решает эти вопросы?

А что там не так с землей?

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання
РІШЕННЯ від 14 липня 2016 року N 715/715
Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРОЙ АЛЬЯНС ГРУП" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель і споруд з озелененням території загального користування на вул. Академіка Писаржевського, 8 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 83, 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила: 1.  Затвердити  проект  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  ТОВАРИСТВУ  З ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  "СТРОЙ  АЛЬЯНС  ГРУП"  для  експлуатації  та обслуговування існуючих будівель і споруд з озелененням території загального користування на вул. Академіка Писаржевського, 8 у Голосіївському районі м. Києва (категорія земель землі житлової та громадської забудови, заява ДЦ N 01025­000208629­014 від 19.04.2016, справа Д­7568). 2. Передати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРОЙ АЛЬЯНС ГРУП", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в оренду на 15 років земельну ділянку площею 1,2642  га  (кадастровий  номер  8000000000:82:415:0093,  витяг  з  Державного  земельного кадастру про земельну ділянку N НВ­8000252692016) для експлуатації та обслуговування існуючих  будівель  і  споруд  з  озелененням  території  загального  користування  на  вул. Академіка  Писаржевського,  8  у  Голосіївському  районі  м.  Києва  із  земель  комунальної власності територіальної громади міста Києва у зв'язку з переходом права власності на об'єкт нерухомого майна (договір купівлі­продажу нерухомого майна від 25.04.2015 N 369). 3. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРОЙ АЛЬЯНС ГРУП": 3.1.  Виконувати  обов'язки  землекористувача  відповідно  до  вимог  статті  96  Земельного кодексу України.
bigmir)net
3.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки. 3.3.  У  місячний  термін  надати  до  Департаменту  земельних  ресурсів  виконавчого  органу Київської  міської  ради  (Київської  міської  державної  адміністрації)  документи,  визначені законодавством, необхідні для укладання договору оренди земельної ділянки. 3.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку. 3.5. Виконати вимоги, викладені в листах Департаменту містобудування та архітектури від 13.08.2015  N  10613/0/12/19­15,  Головного  управління  Держгеокадастру  у  місті  Києві  від 26.11.2015 N 6264/20­15. 3.6.  Питання  пайової  участі  та  укладення  з  Департаментом  економіки  та  інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством. 3.7. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної  та  проектно­кошторисної  документації  вирішувати  в  порядку,  визначеному законодавством України. 4.  Попередити  землекористувача,  що  використання  земельної  ділянки  не  за  цільовим призначенням  тягне  за  собою  припинення  права  користування  нею  відповідно  до  вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.   Київський міський голова В. Кличко

Решение доступно в интернете :)
01 фев 2017 15:36
Для тех кто не сильно в курсе, строй альянс - застройщик. ЕУ - заказчик стройки.
01 фев 2017 15:37
Шкода що такої постанови немає для другого будинку. Якесь засідання по другому будинку повине було бути в січні, але було перенесено на лютий, надіюся що це правда.
01 фев 2017 16:22
Цитата "vladaley":

Я брала в июне, по 15000 кв.м. До 10 этажа тогда было не много квартир. когда приходила в сентябре было уже по 16000 или 16700. То есть в 5 доме врядли, а вот в 6 мне тоже предлагали 13500 и то первые 5 квартир, как объясняли в отделе продаж.
Кстати кто был на стройке 5 дома? работа движеться? я когда была был первый этаж паркинга


Цену смотрел на луне, получается, что 6-й дом, но все же... Скорей всего замануха
02 фев 2017 10:01
3,4 будинки, комусь уже поставили вікна-двері на балкон чи лоджію?
02 фев 2017 10:03
Цитата "Безхатько":
3,4 будинки, комусь уже поставили вікна-двері на балкон чи лоджію?


Так, в нас вже стоять двері на балкон (3й будинок).
02 фев 2017 10:44
Цитата "Безхатько":
3,4 будинки, комусь уже поставили вікна-двері на балкон чи лоджію?



4-й дом 4 єтаж давно все было, еще с ноября или даже раньше...
02 фев 2017 10:51
Цитата "Male4a":


Так, в нас вже стоять двері на балкон (3й будинок).

а в нас чомусь досі немає..
02 фев 2017 11:41
Цитата "Mitgo":
Ого! Как же они новые дома строят, если 2-ой до сих пор не могут завершить :protest: А чем хоть аргументируют?

Каждый раз разные аргументы. "Завтраками кормят" уже год(((
02 фев 2017 11:45
Цитата "Безхатько":

а в нас чомусь досі немає..


ми не підписували акт прийому квартири доки не встановили двері, котел та інше. Десь 3 тижня назад все встановили.
02 фев 2017 11:51
Цитата "Male4a":


ми не підписували акт прийому квартири доки не встановили двері, котел та інше. Десь 3 тижня назад все встановили.

ну, котел у нас вже давно стоїть, з невистачаючого залишились двері на балкон і підвіконники
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .247249. . .388
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx