ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

Голосеевский р-н

ул. Иртышская, ул. Писаржевского

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
28
14%
Плохо
17
8%
Нормально
60
30%
Хорошо
48
24%
Отлично
48
24%

Всего голосов : 201
користувач форуму
Ответов: 179
свежий инвестор писал(а):Здравствуйте, всем в 3 и 4 доме уже дали документы? Обещали как закончат, заняться пропиской. Не слышали, когда будет?

Коли отримував документи, реєстратор сказала, що в 2017 точно буде.. :notsure:
користувач форуму
Ответов: 35
свежий инвестор писал(а):Здравствуйте, всем в 3 и 4 доме уже дали документы? Обещали как закончат, заняться пропиской. Не слышали, когда будет?

По 4-му дому обещали централизовано прописывать в марте 2017. Но про более точные даты пока говорить рано, работ по домам еще месяца на три, минимум.
новий користувач
Ответов: 9
Майбутні щасливі мешканці вже планують починати ремонти в своїх квартирках. Сподіваюсь, що в нас всі адекватні люди і такого як в деяких будинках не буде... Все таки перепланування на етапі будівництва це дуже хороша ідея, менше шансів на такі досягнення, як на фото.
P.S. Але, будь ласка, проводьте все таки профілактичні бесіди з ремонтними бригадами :)
222_2.JPG
222_1.JPG
222.JPG
новий користувач
Ответов: 10
Здравствуйте.Интересуюсь 5-м домом,но настораживает ситуация с 2-м домом.Есть ли здесь инвесторы 5-го дома,кто то видел все документы,все ли там нормально?
користувач форуму
Навколо 3-го будинку зняли огорожу, відкрили вхід через парадне і активно облагороджують територію :up:
IMG_0696.JPG
користувач форуму
themystery писал(а):Всім привіт, комусь у 3-4 будинках вже поставили радіатори? У нас панорамне вікно, нам обіцяли, що радіатори будуть під невисоким підвіконням, ширші за звичайні. Але трубки на опалення стирчать прям з підвіконня. Не може ж бути такого, що радіатори прям на підвіконня поставлять?

їх поставили поряд з підвіконням, але суть діла це не сильно змінило.. якщо теплий пол нормально грітиме, з урахуванням великої площі вікон, то можливо в майбутньому позбудемось радіатора в цьому місці взагалі..
IMG_0695.JPG
користувач форуму
Ответов: 56
Ну, вигляд поставлений радіатор має не дуже..
користувач форуму
Ответов: 149
свежий инвестор писал(а):
как и раньше, вода и электричество на этаже.
при очень большом желании можно заходить с ремонтом, но холодно...

А не страшно заходить на ремонты в холодный дом? Чтоб потом не пришлось этот ремонт переделывать по второму кругу...
користувач форуму
Ответов: 29
Ну начинать можно. Электрику разводить, канализацию, воду. Двери входные можно поменять.
користувач форуму
Ответов: 63
Magiar писал(а):Ну начинать можно. Электрику разводить, канализацию, воду. Двери входные можно поменять.

Потолки монтировать. Перепланировку делать
новий користувач
Ответов: 9
Я уже начал в 4-ом все из вышеперечисленного. Есть очень много работ для которых важна +я температура. Поянтно, что чистовых работ не провожу.
користувач форуму
Ответов: 29
Йолку нам хоть поставили? Или теперь возле 3-5 дома? Где отдел продаж и непроданные квартиры 5-6 дома? :)
користувач форуму
Ответов: 172
Питання до жителів 2 дому. Хто вже оплачував рахунок за газ? В мене виникли проблеми з цим, кошти не доходять до отримувача, а через інтернет взагалі оплату провести не можу. А що у Вас?
користувач форуму
Ответов: 103
Sergii SH писал(а):Питання до жителів 2 дому. Хто вже оплачував рахунок за газ? В мене виникли проблеми з цим, кошти не доходять до отримувача, а через інтернет взагалі оплату провести не можу. А що у Вас?

Напишіть у Відділ обліку нарахувань tariff@kyivgaz.com щоб сформували і вислали квитанцію для першої оплати (надішлють на електронку), після цього зможете зареєструватись в особистому кабнеті на сайті КиївГазЕнерджи і далі платити через Portmone.com або інший сервіс.
користувач форуму
Serega V. писал(а):Напишіть у Відділ обліку нарахувань tariff@kyivgaz.com щоб сформували і вислали квитанцію для першої оплати (надішлють на електронку), після цього зможете зареєструватись в особистому кабнеті на сайті КиївГазЕнерджи і далі платити через Portmone.com або інший сервіс.

Є квитанція яку передав мені охоронець, також отримав квитанцію на ел.адресу після запиту (коли виникли проблеми з першою), вони абсолютно однакові. Оплату зробив через банк але проплати все-рівно не має, в особистому кабінеті зареєструватися не можу. Мабуть прийдеться їхати в Київ газ, може ще щось підкажуть. Дякую
користувач форуму
Ответов: 103
Sergii SH писал(а):Є квитанція яку передав мені охоронець, також отримав квитанцію на ел.адресу після запиту (коли виникли проблеми з першою), вони абсолютно однакові. Оплату зробив через банк але проплати все-рівно не має, в особистому кабінеті зареєструватися не можу. Мабуть прийдеться їхати в Київ газ, може ще щось підкажуть. Дякую

Почекайте кілька днів, у них система не так швидко оновлюється + платіж міг йти до 3-х днів на їх рахунок в Ощадбанк. При реєстрації треба буде вказати суму останньої (по суті першої) оплати.
користувач форуму
Serega V. писал(а):Почекайте кілька днів, у них система не так швидко оновлюється + платіж міг йти до 3-х днів на їх рахунок в Ощадбанк. При реєстрації треба буде вказати суму останньої (по суті першої) оплати.

Дякую за відповідь. Був у Київгазі. Там була якась проблема з моїм особовим рахунком, сказали виправлять. З наступаючими святами :yes:
користувач форуму
Ответов: 62
Після свят планую зайнятись квартирою, тому декілька питань. Думаю вони багатьом цікаві.
Шановні сусіди по 3 і 4-му будинку:

1) Що з комунікацій є? Вода? Світло?
2) Радіатори і котли встановили?
3) Що чути про газ?
4) Багато тих хто почав ремонт/підготовчі роботи?
5) Хто як планує робити ремонт?

В самого досвіду 0 в сфері ремонту. Думаю над тим щоб замовити ремонт "під ключ". Плюси, мінуси, підводні камені, паролі, явки? :thanks: Дякую

Щасливого Нового року та Різдва! :newy: <;)
користувач форуму
Ответов: 63
Magiar писал(а):Йолку нам хоть поставили? Или теперь возле 3-5 дома? Где отдел продаж и непроданные квартиры 5-6 дома? :)

Поставили. Только не вместо фонтана, как год назад, а рядом. Прячется за детской площадкой. Может поэтому и выглядит бледнее.
користувач форуму
Ответов: 86
Кто знает, с какого момента мы начинаем платить квартплату? ( 3 дом)
Пред.След.

Вернуться в ЖК "Енисейская усадьба"

dsf

Обсуждение новостей