Подать объявление

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗастройщикОК ЖСК Енисейская усадьба
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-115из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .6668. . .388
05 май 2015 19:50
Цитата "N.Comua":


Ничего нового с придомовой территорией не заметила. Бордюры побелены, дорога к дому, а во дворе пока газон не растет, и фонтана еще нет... :repa:


Равно как и с задомовой и бокодомовой :notsure:
06 май 2015 05:59
Цитата "diffuser":


Равно как и с задомовой и бокодомовой :notsure:


Скорей всего планируют облагораживать эти территории, когда выгонят каркас ЕУ-2,что бы меньше машин грозовых ездило, ну это мои предположения! С другой стороны, что мешает высадить деревья ?!
P.S фонтана не будет)))
:no-no:
09 май 2015 14:44
Друзья, всех с праздником!!! :poz:
Кто-то был на стойке, как там обстановка? спасибо :neprav:
09 май 2015 16:11
Спасибо, с Днем Великой Победы. Спасибо нашим старичкам!

Были с мужем вчера на Усадьбе-2, на нашем 5м этаже бригады кладут кирпич. Уже 7й этаж с потолком. Темпы замечательные
09 май 2015 16:35
Цитата "Dilar":
Спасибо, с Днем Великой Победы. Спасибо нашим старичкам!

Были с мужем вчера на Усадьбе-2, на нашем 5м этаже бригады кладут кирпич. Уже 7й этаж с потолком. Темпы замечательные


Как я понимаю ,седьмой финальный и уже крыша будет :super:
09 май 2015 16:41
Есть новости на счет документов для жильцов УЕ-1??? :gaz:
09 май 2015 20:04
Цитата "MadlenaS":


Как я понимаю ,седьмой финальный и уже крыша будет :super:


Да нет же, итого должно быть 8 этажей, на предыдущей страничке об этом уже писали.7 жилых 1коммерческий этаж. Итого 8.
Сейчас заканчивают потолок 7го этажа. Осталось 8й и крыша. Нас предупредили еще что на 9 мая рабочие по домам поедут. Так что будет небольшой перерыв.
10 май 2015 09:04
Підскажіть хтось щось чув коли будуть документи на 1 дом?
11 май 2015 12:11
Цитата "Dilar":

Нас предупредили еще что на 9 мая рабочие по домам поедут. Так что будет небольшой перерыв.

Вчера работали, как в обычный день.
12 май 2015 08:23
Цитата "Гарбуз":

Вчера работали, как в обычный день.


Народу только маловато было...
А ЕУ-1 вообще не делали.
12 май 2015 08:49
Цитата "5floor":


Народу только маловато было...
А ЕУ-1 вообще не делали.


В ЕУ-1 блуждал хлопец, который дымоходы монтирует.
12 май 2015 09:09
Цитата "diffuser":


В ЕУ-1 блуждал хлопец, который дымоходы монтирует.


Цього тижня "Київгаз" має прийняти систему, тоді три дні замуровують вентканали і ставлять котли. Так планується. Мали прийняти минулого тижня, але ніхто реально не працював в "Київгазі".
12 май 2015 09:37
Цитата "wolft ":


Цього тижня "Київгаз" має прийняти систему, тоді три дні замуровують вентканали і ставлять котли. Так планується. Мали прийняти минулого тижня, але ніхто реально не працював в "Київгазі".


Звідки інформація? Як вони могли прийняти всю систему минулого тижня, коли ще минулої п'ятниці лише монтували димоходу (в мене три стояки на четвертому поверсі) ?
12 май 2015 09:40
Цитата "wolft ":

Цього тижня "Київгаз" має прийняти систему, тоді три дні замуровують вентканали і ставлять котли. Так планується. Мали прийняти минулого тижня, але ніхто реально не працював в "Київгазі".

Каким образом они могут это сделать, если остались монтажные работы по присоединению ГРП к дому? Это скорее всего вы имеете ввиду дымоходы. Их должны принять.
12 май 2015 10:30

Звідки інформація? Як вони могли прийняти всю систему минулого тижня, коли ще минулої п'ятниці лише монтували димоходу (в мене три стояки на четвертому поверсі) ?[/quote]
Каким образом они могут это сделать, если остались монтажные работы по присоединению ГРП к дому? Это скорее всего вы имеете ввиду дымоходы. Их должны принять. [/quote]
1.Про це говорив у четвер (7.05) менеджер з продажу. Напевне, я спийняв інформацію у бажаному, а не реальному ракурсі. Вам на місці видніше. Я був на будові місяць тому. Не бачу сенсу розпочинати ремонт, поки не видно кінця.
2.З докуметами бачу - так само сумно. Тут дівчата питали, ніхто їм навіть не відповів, тому, що нічого відповідати. Сказали наші (теж минулого тижня), що обіцяють "після свят", але обіцяти не можуть. Найгірше те, що "після свят" я чую від грудня 2014р., коли я розраховував отримати документи. Минулого тижня відправив запит у мінюст з запитаннями - чому, коли, хто винен, і хто відповість? Два роки тому на подібний запит по іншій справі мені відповіли за три календарні дні. Я впевнений, що документи забудовником були подані в січні. Далі все дуже просто і є конкретні терміни: //blog.liga.net/user/lgorbunova/article/ 17528.aspx

12 май 2015 12:44
Цитата "diffuser":


В ЕУ-1 блуждал хлопец, который дымоходы монтирует.


До меня он все таки не доблукал...
Но вроде сегодня уже сделали. Хотя уже не впервый раз)
12 май 2015 17:24

2.З докуметами бачу - так само сумно. Тут дівчата питали, ніхто їм навіть не відповів, тому, що нічого відповідати. Сказали наші (теж минулого тижня), що обіцяють "після свят", але обіцяти не можуть. Найгірше те, що "після свят" я чую від грудня 2014р., коли я розраховував отримати документи. Минулого тижня відправив запит у мінюст з запитаннями - чому, коли, хто винен, і хто відповість? Два роки тому на подібний запит по іншій справі мені відповіли за три календарні дні. Я впевнений, що документи забудовником були подані в січні. Далі все дуже просто і є конкретні терміни: //blog.liga.net/user/lgorbunova/article/ 17528.aspx


То есть ожидать можно до бесконечности,и что в итоге???

13 май 2015 07:50
Привіт. Мене можна привітати, сьогодні в нас із хатою була перша шлюбна ніч :-)
Але сказати хотів про інше: від'їжджаючи на роботу, бачив активні роботи біля ГРП, а також нараду біля будинку за участю Михайла, сантехників та когось-ще. А ще почув як Руслан дзвонив комусь, щоб відкрили хату, бо необхідно закладади димоходи. Певно процесс пішов.
За документи не спитав, було невчасно.
13 май 2015 08:36
Цитата "MadlenaS":
2.З докуметами бачу - так само сумно. Тут дівчата питали, ніхто їм навіть не відповів, тому, що нічого відповідати. Сказали наші (теж минулого тижня), що обіцяють "після свят", але обіцяти не можуть. Найгірше те, що "після свят" я чую від грудня 2014р., коли я розраховував отримати документи. Минулого тижня відправив запит у мінюст з запитаннями - чому, коли, хто винен, і хто відповість? Два роки тому на подібний запит по іншій справі мені відповіли за три календарні дні. Я впевнений, що документи забудовником були подані в січні. Далі все дуже просто і є конкретні терміни: //blog.liga.net/user/lgorbunova/article/ 17528.aspx


То есть ожидать можно до бесконечности,и что в итоге???

Та раніше, чи пізніше, таким, або іншим чином документи будуть. Просто ми ніяк не можемо навчитися поважати самі себе.
13 май 2015 08:38
Цитата "diffuser":
Привіт. Мене можна привітати, сьогодні в нас із хатою була перша шлюбна ніч :-)
Але сказати хотів про інше: від'їжджаючи на роботу, бачив активні роботи біля ГРП, а також нараду біля будинку за участю Михайла, сантехників та когось-ще. А ще почув як Руслан дзвонив комусь, щоб відкрили хату, бо необхідно закладади димоходи. Певно процесс пішов.
За документи не спитав, було невчасно.

Ви вже живете? Молодець! :super:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .6668. . .388
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее