Подать объявление

ЖК "Енисейская усадьба", ул. Иртышская, ул. Писаржевского

ЗастройщикОК ЖСК Енисейская усадьба
Сдача ЖК2014 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-115из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 172.
31/18%
20/12%
48/28%
41/24%
32/19%
1. . .5557. . .388
26 март 2015 18:05
На счёт паркоместа, не далеко на Писаржевского есть гаражный кооператив, так что налетай пока не подорожали гаражи.
26 март 2015 18:28
У меня там два :)
26 март 2015 18:51
Цитата "Structural Engineer":

Модель и производителя не подскаже, случаем?

Производитель "Феролли" (Италия) на 24 киловатта. Если не ошибаюсь, то модель "Дива Проект".
26 март 2015 19:05
Цитата "Гарбуз":

Производитель "Феролли" (Италия) на 24 киловатта. Если не ошибаюсь, то модель "Дива Проект".

Феролли всю жизнь был дешевым китаем, а не дорогим итальянским котлом
26 март 2015 19:28
Цитата "diffuser":
У меня там два :)
Решите продать или сдавать маякните ))
26 март 2015 19:55
Цитата "Erzuli":

Феролли всю жизнь был дешевым китаем, а не дорогим итальянским котлом

"Феролли" делают в Италии, Испании, Германии, Франции, Бельгии, Польше, Румынии, Турции и Китае. Даже итальянский "Феролли" не был никогда дорогим котлом. Просто нормальный и довольно надежный, иначе его так массово не использовали. Тот же "Бош" получше немного будет. Но цена раза в два больше. Только оригинал, а не китайский.
27 март 2015 08:24
Цитата "Гарбуз":
Производитель "Феролли" (Италия) на 24 киловатта. Если не ошибаюсь, то модель "Дива Проект".

Спасибо, есть такая модель: Ferroli Diva Project только есть две модификации "С24М" и F24M" разница здесь //ferroli.ua/ru/catalog/heat/wall/1682/
Из преимуществ два раздельных теплообменника и обогреть ним можно порядка 180 м.кв., так что должно с головой хватать.
Интересует только какой будет расход газа для ГВС (горячего водоснабжения) и отопления.
Может, у кого-то есть опыт использования. подскажите.

Цитата "Erzuli":
Феролли всю жизнь был дешевым китаем, а не дорогим итальянским котлом

Бытует мнение что если представительство Ferroli в Киеве подтверждает серийник котла и клапана (для этого достаточно им позвонить), то и переживать особо за китайские комплектующие не стоит. Ведь утверждать что именитые немецкие и т.п. бренды не используют при производстве своей продукции китайские комплектующие никто не станет.
30 март 2015 07:06
Цитата "einshteynn":
Решите продать или сдавать маякните ))


Ну один сам юзал как хранилище мебели... Позавчера вывезли на хату.. Но диван, зараза, таки поцвел, придется переобтягивать... А второй - посмотрим к лету )
30 март 2015 17:43
А де вчорашні коментарі про документи, воду, газ? Чи у мене галюцинації і їх не було? :no-no:
30 март 2015 18:33
я пропустил, вы про что?
30 март 2015 19:00
Цитата "ref":
я пропустил, вы про что?

Та то, напевне, не суттєво: один із наших майбутніх сусідів продавав кухонну техніку, яку вже завіз до квартири, інший цікавився - чому? А третій за першого відповів, що мовляв той втомився чекати на документи, воду і газ. Може добре, що видалили, щоб не хвилювати марно інших. Але мене здивувало це видалення. Хіба самі видалили? Та й на жаль, останній коментар був об`єктивний. От під`їду гляну, що скажуть... Бо минулого тижня чесно відповіли на запитання, коли буде газ і документи: "не знаю, не хочу, щоб говорили потім, що обманюю". Хоч робота видно, що йде... Але вже 30.03...
30 март 2015 19:30
Цитата "wolft ":

Та то, напевне, не суттєво: один із наших майбутніх сусідів продавав кухонну техніку, яку вже завіз до квартири, інший цікавився - чому? А третій за першого відповів, що мовляв той втомився чекати на документи, воду і газ. Може добре, що видалили, щоб не хвилювати марно інших. Але мене здивувало це видалення. Хіба самі видалили? Та й на жаль, останній коментар був об`єктивний. От під`їду гляну, що скажуть... Бо минулого тижня чесно відповіли на запитання, коли буде газ і документи: "не знаю, не хочу, щоб говорили потім, що обманюю". Хоч робота видно, що йде... Але вже 30.03...

Да наверно суть недовольства общего,то что уже апрель на дворе...
Не буду наводить панику:)
30 март 2015 20:42
Згадав собі як ще в лютому місяці постійно цікавився - коли підключать газ і видадуть документи на право власності. Та вже в кінці квітня розумію, що мене вже більше хвилює питання - коли буде вода в квартирі, адже без води, навіть з ремонтом, вселятися годі й думати.. :???: .
31 март 2015 05:58
А вы видели дом построен через один от нашего? так его на сколько раньше построили и до сих пор никто там не живет. Я думаю нам еще рано торопиться :faceoff:
31 март 2015 07:23
Цитата "wolft ":

Та то, напевне, не суттєво: один із наших майбутніх сусідів продавав кухонну техніку, яку вже завіз до квартири, інший цікавився - чому? А третій за першого відповів, що мовляв той втомився чекати на документи, воду і газ. Може добре, що видалили, щоб не хвилювати марно інших. Але мене здивувало це видалення. Хіба самі видалили? Та й на жаль, останній коментар був об`єктивний. От під`їду гляну, що скажуть... Бо минулого тижня чесно відповіли на запитання, коли буде газ і документи: "не знаю, не хочу, щоб говорили потім, що обманюю". Хоч робота видно, що йде... Але вже 30.03...


Напевно адмін видалив моє повідомлення, бо насправді продаж техніки не є темою форуму :yes: Я написав тут, бо можливо комусь треба з сусідів, поки на olx не виставив. Купив 2 комплекти - один для товариша, але в нього ще не ясно нічого з ремонтом і він відмовився, тому й продаю. А з приводу підключення газу, то теж чув, що конкретних строків зараз не має.
31 март 2015 07:38
Цитата "ref":
А вы видели дом построен через один от нашего? так его на сколько раньше построили и до сих пор никто там не живет. Я думаю нам еще рано торопиться :faceoff:

Это наш застройщик строит?
31 март 2015 07:38
Цитата "ref":
А вы видели дом построен через один от нашего? так его на сколько раньше построили и до сих пор никто там не живет. Я думаю нам еще рано торопиться :faceoff:

Это наш застройщик строил?
31 март 2015 07:53
Цитата "Vova2332":

Это наш застройщик строил?

По словам Михаила - нет.
31 март 2015 08:26
Может и не наш, не похоже, но проблемы наверно те же (вода, газ).
31 март 2015 09:34
Цитата "wolft ":

[skip] От під`їду гляну, що скажуть... Бо минулого тижня чесно відповіли на запитання, коли буде газ і документи: "не знаю, не хочу, щоб говорили потім, що обманюю". [skip]...


Тобто якщо не казати взагалі то всі будут щасливі й питань не буде :faceoff: ?

Хоча це звісно краще ніж брехати...

Хто небудь спитайте у чому взагалі проблема із водою. Добре, їм потрібно було переробити каналізацію у зв'язку із газом і певно вони дуже радіють, що там не було наших свіжіх сами знаєте чого :shuffle: Чи це не все? Правильно Мозговий казав - аби вода була, то кому свербить міг б вже жити й потерпіти із цим газом...
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5557. . .388
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее