Подать объявление

ЖК "Лидер", ул. Андрющенко, 6г - "Интергал Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 181.
28/15%
21/12%
51/28%
53/29%
28/15%
1. . .139140142
07 май 2016 17:52
Спасибо
09 май 2016 07:36
А сколько взяли за кв. метр лишней площади?
09 май 2016 08:19
Цитата "Снежана.С":
А сколько взяли за кв. метр лишней площади?

Смотрите договор, там это должно быть прописано.
12 май 2016 09:05

Доброго дня!
Шановні сусіди, поділіться досвідом оплати за спожиту електроенергію. В під`їздах наш ого будинку висять оголошення, що ми маємо сплачувати 0,99 грн за 1 кВт, що прямо суперечить Постанові //zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0231-15
Аргументація виходить з того, що це для тих хто не має прямих угод з Київенерго. Зазаначу, що ми спробували таку угоду укласти, але в Киїівенерго нам сказали, що наш будинок взагалі поза їхньою мережею і угоду заключати не будуть.
Особисто сплачую через електронний сервіс платежів, де в автоматичному режимі програма розраховує спожиту енергію по 0,57грн до 100 кВт і по 0,99грн, що понад це.
Сьогодні поступили рахунки в яких ми не можемо вносити дані і відповідно встановлено тільки тариф 0,99грн.
Які варіанти наших дій?

12 май 2016 09:59
Мені в Київенерго відповідали, що пряму угоду з ними можна укласти лише маючи право власності на квартиру. Тому сплачую по 0,99 грн за 1 кВт((
Думаю, можна вже дочекатись укладення наших договорів і далі платити відповідно спожитим об'ємам.
p.s. dvinc, я Вас правильно зрозумів, що Ви до останнього часу сплачували по меншому тарифу (до 100 кВт)?
12 май 2016 10:19
Цитата "Run":
Мені в Київенерго відповідали, що пряму угоду з ними можна укласти лише маючи право власності на квартиру. Тому сплачую по 0,99 грн за 1 кВт((
Думаю, можна вже дочекатись укладення наших договорів і далі платити відповідно спожитим об'ємам.
p.s. dvinc, я Вас правильно зрозумів, що Ви до останнього часу сплачували по меншому тарифу (до 100 кВт)?


Саме так. Мені електронний сервіс автоматично розраховує вартість, адже спирається на офіційні Постанови НКРЕ. 0,57 (від 01.03.) до 100 кВт.
Виникає логічне питання, оскільки Інвестбудгаличина придумало все приймати по 0,99, то таким чином вони перепродають електроенергію і отримують прибуток, що категорично заборонено законодавством. А ось сьогодні можливість вносити показники лічильника в електронному сервісі виявилась заблокованою. Відтак, лишається варіант взагалі не сплачувати, адже фантазії нашого "ЖЕКу" оплачувати особисто я не буду.
12 май 2016 11:03
Я сегодня получила право собственности. Планирую ехать в Киевэнерго заключать договор и ставить трехфазовый счетчик. Платила до 100 кв по 57 коп.,101-600 кв по 99 коп.
12 май 2016 11:57
Трехзонный счетчик имеюте ввиду наверно
12 май 2016 12:14
Цитата "Алтай":
Я сегодня получила право собственности. Планирую ехать в Киевэнерго заключать договор и ставить трехфазовый счетчик. Платила до 100 кв по 57 коп.,101-600 кв по 99 коп.


Обязательно напишите тут, получилось ли с Киевэнерго подписать и какой порядок (можно просто в Инете?) замены счетчиков на двухзонные!
15 май 2016 11:50
Еще один "герой парковки"!!!!
16 май 2016 06:06
Цитата "dvinc":
Обязательно напишите тут, получилось ли с Киевэнерго подписать и какой порядок (можно просто в Инете?) замены счетчиков на двухзонные!

А наш лічильник не підходить для двозонного тарифу?
На різних сайтах знаходив різну інфу - і те, що він лише однотарифний, і навпаки - з можливістю перепрограмування на декілька зон!
16 май 2016 06:26
Цитата "Run":

А наш лічильник не підходить для двозонного тарифу?
На різних сайтах знаходив різну інфу - і те, що він лише однотарифний, і навпаки - з можливістю перепрограмування на декілька зон!


На жаль, наші лічильники однотарифні (хоча так хотілось вірити...я на це особисто розраховував). В нашому ЖЕУ сказали, що після того, як ми укладемо прямі договори з Київенерго, ми вільні в узгоджені їхньої заміни. На думку ЖЕУ, натепер води отримують електроенергію у якості юр особи і просто розподіляють між нами, таким чином ми маємо сплачувати теж як юр особи. Будемо чекати позицію Київенерго.
27 май 2016 09:08
Был в Киевэнерго, наш дом они видят у себя в базе. Говорят, что они его еще не приняли. Позиция Жэка - где то теряются документы в Киевэнерго и должны с недели на неделю внести в базу. Посмотрим....
27 май 2016 14:54
Цитата "alex2004":
Был в Киевэнерго, наш дом они видят у себя в базе. Говорят, что они его еще не приняли. Позиция Жэка - где то теряются документы в Киевэнерго и должны с недели на неделю внести в базу. Посмотрим....


советую, при подписании прямого договора с КЭ, оформить заявку на установку двухтарифного счетчика. Он обойдется в пределах 4000 грн., но, при правильном распределении потребления э/э в ночной и дневной зоне, окупится достаточно быстро. Не забываем, тарифы на э/э будут расти!
27 май 2016 15:28
Хотел узнать как у вас с подписаниями основных договоров в доме?
30 май 2016 15:25
Цитата "Bakcs":
Хотел узнать как у вас с подписаниями основных договоров в доме?


ПРОСТО ВЕЛИКОЛЕПНО!
31 май 2016 00:34
Цитата "liderlider":

ПРОСТО ВЕЛИКОЛЕПНО!

Это значит подписываете? Или нет?
31 май 2016 08:59
Цитата "Serdar":
оформить заявку на установку двухтарифного счетчика. Он обойдется в пределах 4000 грн., но, при правильном распределении потребления э/э в ночной и дневной зоне, окупится достаточно быстро

Правильном это каком? Мне только стирка ночью в голову приходит, и может посудомойка, у кого есть. Но это во-первых шум, во-вторых окупаться будет очень долго.
Бойлер может еще запрограммировать на нагрев ночью, но надо считать.
03 июнь 2016 08:52
Добрый день всем! Подскажите, получил ли уже кто-то право собственности в доме (в реестре недвижимости по адресу Андрющенко, 6Г пусто) и как обстоят дела с прямыми договорами на коммуникации (электричество, вода)? Спасибо.
12 июнь 2016 15:44
Доброго дня всім!А скажіть хто знає,де можна зробити происку в паспорті по Андрющенка 6г,в якому відділенні?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .139140142
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее