Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
1. . .4749. . .102
26 янв 2020 15:18
Регистрация сегодня только ровно год назад))
Вы можете мне что угодно доказывать, но как это повлияет на темп стройки?
Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС
26 янв 2020 18:31
Центральный офис это на Б. Васильевской или на Павленко ?
26 янв 2020 21:21
Цитата "Inesa ":
Центральный офис это на Б. Васильевской или на Павленко ?

На Павленко 😊
27 янв 2020 08:57
Цитата "invest.19":
Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС

Вангую что это связано либо с инвестицией с целью перепродажи или же люди живут в съемном жилье. В этих случаях критичны сроки сдачи.
ПС: грех не обернуть деньги клиентов на депозите пол года - год. И этим грешит украинский бизнес повально, ничего личного.
27 янв 2020 11:31
Хто був на зустрічі напишіть будь ласка про що говорили. Цікаво дізнатись коли почнуть будувати 2 та 3 будинок.
27 янв 2020 12:19
Хтось добре сказав тут на форумі: гроші за квартири кмб бере чітко в прописаний термін, а житло цей же інвестор отримує в дату, яку ніхто не знає. Причому порушення терміну здачі будинку кмб, може досягати і 70% загального терміну будівництва заявленого на початку. І нічого зробити не можна. Всі інвестори знають про цю проблему, але якщо ви скажите її кмб то він вам просто відповідає, що могли б не інвестувати в нас а могли б обрати іншого забудовника, який не порушує термінів. Але питання де є такі забудовники? Якщо хтось і здав об'єкт чи секцію вчасно, це зовсім не означає, що наступну секцію він здасть вчасно без затримок або взагалі здасть... Нажаль кмб зловживає своїм положенням "самого надійного". Ринкової економіки в первинному будівництві у нас дуже мало при таких лозунгах: "ми самі надійні", "ми побудували Київ", "не інвестуй окрім кмб" і тд. Ситуація з укрбудом показала, що бізнес, навіть великий, не захищений у нас і з приходом нових людей до влади чи навіть старих людей у тебе можуть просто віджати бізнес або зробити так, що він перестане функціонувати. Кмб тепер може робити з своїми інвесторами що завгодно. Може внести в односторонньому порядку зміни до основного договору про зміну терміну здачі, про комплектацію квартири, висоту вікон, висоту стелі, кількість ліфтів, може жек свій нав'язати з тарифами Відня, загальний вигляд будинку змінити, що він вже зробив і тд. І саме головне, що ви нічого не зробите і нічого нікому не докажите. Будете на кухні сидіти і з піною з рота розказувати, який кмб поганий але наступну свою інвестицію зробите знову з кмб, тому альтернативи майже не має, тому що кмб функціонувати може тільки в таких умовах, які є сьогодні. Він надіється не на ринкову економіку, де клієнт іде до найкращого по якості і ціні, а скоріше керується своїми страхами.
27 янв 2020 12:37
Сьогодні відбулася зустріч з представниками КМБ а саме з Шевчук Е. На питання які я готувала я отримала такі відповіді:1)Початок будівництва 2-3буд.Будівельники були у відпусці з 24.01 до 15.01 ( вони з Западної України і вних довго свята) тільки приїхали. На цій неділі планують установку крана на 3буд.і 2 будинок гнати перші поверхи, обіцяють по 2-3п.в місяц. З травя обіцяють перші вікна. 2) Паркінгів не буде, тільки гостєвий-Дорого для покупців. 3)корзини для кондиціонерів-БУДУТЬ є в проекті. 4)ТУ на воду, світло, і тепло погоджені проблем з підключенням не буде. 5) Дороги будуть 2, одна біля ТРЦ Республіка інша яка зараз є вона буде розширена і відремонтована( зараз її використовують як тимчасову, після закінчення будівництва ЖК Республіка і наш забудовник будуть ремонтувати). 6 ЖЕК - вони вибирають самі, ми можемо проконтролювати після введення в експлуатацію. Наступна зустріч через 3 місяці на будівництві для контролю будівництва з Шевчуком.
27 янв 2020 15:17
Цитата "Artpos":
Хтось добре сказав тут на форумі: гроші за квартири кмб бере чітко в прописаний термін, а житло цей же інвестор отримує в дату, яку ніхто не знає. Причому порушення терміну здачі будинку кмб, може досягати і 70% загального терміну будівництва заявленого на початку. І нічого зробити не можна. Всі інвестори знають про цю проблему, але якщо ви скажите її кмб то він вам просто відповідає, що могли б не інвестувати в нас а могли б обрати іншого забудовника, який не порушує термінів. Але питання де є такі забудовники? Якщо хтось і здав об'єкт чи секцію вчасно, це зовсім не означає, що наступну секцію він здасть вчасно без затримок або взагалі здасть... Нажаль кмб зловживає своїм положенням "самого надійного". Ринкової економіки в первинному будівництві у нас дуже мало при таких лозунгах: "ми самі надійні", "ми побудували Київ", "не інвестуй окрім кмб" і тд. Ситуація з укрбудом показала, що бізнес, навіть великий, не захищений у нас і з приходом нових людей до влади чи навіть старих людей у тебе можуть просто віджати бізнес або зробити так, що він перестане функціонувати. Кмб тепер може робити з своїми інвесторами що завгодно. Може внести в односторонньому порядку зміни до основного договору про зміну терміну здачі, про комплектацію квартири, висоту вікон, висоту стелі, кількість ліфтів, може жек свій нав'язати з тарифами Відня, загальний вигляд будинку змінити, що він вже зробив і тд. І саме головне, що ви нічого не зробите і нічого нікому не докажите. Будете на кухні сидіти і з піною з рота розказувати, який кмб поганий але наступну свою інвестицію зробите знову з кмб, тому альтернативи майже не має, тому що кмб функціонувати може тільки в таких умовах, які є сьогодні. Він надіється не на ринкову економіку, де клієнт іде до найкращого по якості і ціні, а скоріше керується своїми страхами.

До чого Цей месидж? Щоб всі сиділи і мовчали? Вас влаштовує, що Ваш будинок не будується на протязі року? Якщо так, то можете мовчати, тому "що на ринку зараз всі такі". Мене не влаштовує та ситуація на будівництві, яка є на даний момент і сидіти просто мовчати, я не збираюсь. Треба робити певні кроки, для того щоб змінити ситуацію.
27 янв 2020 19:20
С паркингом, конечно, жесть. Особенно, хороша отмазка про цену. Нам никто не звонил и цену не озвучивал
27 янв 2020 20:02
Цитата "invest.19":
Регистрация сегодня только ровно год назад))
Вы можете мне что угодно доказывать, но как это повлияет на темп стройки?
Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС

Извините,ошибся с датой Вашей регистрации))
Я ничего не доказываю,я привожу факты! А факты не нуждаются в доказательстве.
Что фоткать,если стройка топчется на месте? А инфа полезна для людей,любящих розовые очки и самоуспокоение...или для людей слабо вникающих в тему.Нужно понимать,что для огромного количества инвесторов-это покупка,на которую собирают годами и у них нет права на ошибку.
27 янв 2020 21:50
Предлагаю назначить встречу Шевчуку Э на стройке не через 3 месяца, а через месяц и пусть покажет по 3 этажа на втором и третьем доме. Ждать 3 месяца в условиях такой задержки нет смысла. Кто поддерживает пишите. Предлагаю назначить встречу на конец февраля
28 янв 2020 09:38
Я з Вами! Нам потрібні не обіцянки, а три поверхи до кінця лютого на 2 і 3 будинку
29 янв 2020 09:28
Год назад рассматривал этот ЖК, зашел в тему посмотреть что поменялось за год - и в общем-то ничего(
Одни обещания от КГСа.
29 янв 2020 09:44
Год назад там только собаки бегали. А теперь два фундамента и монолит до 10 этажа.
29 янв 2020 11:16



вот год назад.
29 янв 2020 18:19
Цитата "Valentin_86":
Год назад там только собаки бегали. А теперь два фундамента и монолит до 10 этажа.

До 12 этажа монолит.
Кстати, стрела крана вчера была замечена в нескольких положениях, но конкретно работу я не заметила
29 янв 2020 20:31
Всем привет
У КГС сейчас реально проблемы с ресурсами (рабочих, техники)
Что мне удалось узнать , так это то, что рабочих они перевозят по объектам и строят потихоньку каждый объект/Сами понаблюдайте как идет стройка на разных объектах и все станет очевидно/ Все объекты кгс задерживаются и когда сдадутся вопрос большой/
По многим объектам уже были по два/три раза перенос сроков сдачи и этому нет не конца ни края/
Кстати представитель кгс сам того не скрывал что у них нехватка ресурсов? мол все разъехались по Европе, а мы вынуждены искать и обучать новых/
Такие вот пироги. Перед тем как будете инвестировать, подумайте хорошо и все взвесьте/
29 янв 2020 22:05
Коли я інвестував, я зважив і добре все обдумав.
Для мене було очевидно, що КМБ здасть Абрикосовий із затримкою в 6-12 місяців. Зараз практично всі забудовники затягують. Та і законодавство позволяє здавати із затримкою в 6 місяців.
Зате я отримую свою однушку біля метро в 12 хв пішки, у будинку за ціною нижче ринка і з якістю чуть вище середньої.
На сьогоднішній день хотілося б інвестувати у ще одну однушку, для батьків. Однак однушки розібрали ще минулого року...
Планую почати ремонт в 2021 році.
30 янв 2020 06:54
Може хтось знає як буде проїзд через же республіка, якщо в них закрита територія? Чи дорога буде відкритою? Я щось сумніваюсь що вони будуть розділяти забором свій жк.
30 янв 2020 10:54
Цитата "Yulkina":
Всем привет
У КГС сейчас реально проблемы с ресурсами (рабочих, техники)

Все пропало, Лёлик, все пропало 🤣🤣🤣
У Вас случайно, пару вариантов хрущёвок с тараканами и мышами нет к предложению?
Отток строительных трудовых ресурсов это реальность нашего времени, и странно предполагать, что человек заработавший на квартиру, этого не поминает.
В чем конструктивность Вашего сообщения?
Надо диалог с ответственным за стройку человеком строить. И контролировать стройку. Но это цена, которую надо заплатить инвестору в нашей стране
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4749. . .102
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее