Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
1. . .4547. . .102
30 дек 2019 19:25
Та якось плюс і мінус в одному флаконі і струшено як на мене ,тому перепитала.
Згода,дорога вузька і проблемна,але сподіваюсь,що вирішиться.
30 дек 2019 21:01
Там интенсивный трафик только утром в 8 часов. Вечером такого явного пика нет.
02 янв 2020 08:47
Цитата "Erzuli":
Там интенсивный трафик только утром в 8 часов. Вечером такого явного пика нет.

Всех с НГ!
Ошибаетесь! Вечером когда стоит одесская площадь, навигатор гугл карт ведет через село
02 янв 2020 10:33
Мне сложно ошибаться - я живу рядом и езжу каждый день по Жулянской 😁😁
Если утром с 8 до 9 утра действительно идёт сплошной поток на Окружную, и проехать в обратном направлении невозможно вообще, приходится в наглую останавливать машины, чтобы проехать самой, то вечерний трафик более растянут по времени- часов с 5 вечера машин уже больше, но проехать в любом направлении в принципе возможно. За чуть больше года проживания в этом районе вечером я один раз попала в пробку: 2 машины не разъехались и зацепили друг друга
09 янв 2020 11:46
ЖК "Абрикосовий". Хід будівництва, січень, 2020.

09 янв 2020 12:46
Відео за грудень, початок двадцятих чисел.
Потім робітники пішли на свята. Думаю що продовжать з понеділка.
09 янв 2020 14:41

Жилье в Киеве в 2020 году подорожает на 15%. Такой прогноз сделал председатель правления холдинговой компании "Киевгорстрой" Игорь Кушнир в интервью domik.ua.

//domik.ua/novosti/itogi-goda-ot-kievgor stroya-na-rynke-po-bolshomu-schetu-podxv atit-ukrbud-mozhet-tolko-kievgorstroj-n2 59329.html

12 янв 2020 21:47
Цитата "NicolasМ":
Відео за грудень, початок двадцятих чисел.
Потім робітники пішли на свята. Думаю що продовжать з понеділка.


Незважаючи на те, що сьогодні неділя, роботи продовжувалися.
На першому будинку працював кран, біля 5 робочих щось робили біля фундаменту, монтували фундаментні блоки, працювала бетономішалка.
На третьому-четвертому поверсі першого будинку були замічені робочі, які займалися кладкою цегли.
На десятому поверсі першого будинку велися монтажні роботи.
На третьому будинку є зміни з фундаментом (появився ростверк, якщо я правильно вживаю термінологію будівництва).
Другий будинок без змін.
17 янв 2020 07:58
Сделал фото.
Стойка идет, правда только по первому дому. второй и третий - тишина.
17 янв 2020 18:32
Закінчать перший, начнуть другий. Після нього третій)

Пару слів про долар і цін на нерухомість. Ще багато людей у нас є, які плачуть за 8 грн/1$ і навіть сподіваються на його повернення. Водночас вони не хочуть повернення мін зп яка була при 8/1$)) Не давне коливання долара показало, що навіть 22грн/$ буде кошмар для економіки і для будівельного сектору. Про це і Кушнір говорив. Наші зп, економіка, експорт, ціни на все адаптувалися до долара в межах 24-26 грн і якщо долар піде вниз, то ціни в грн залишаться на тому ж рівні,а це буде означати, що однокімнатна квартира вже коштує не 30000$,а 40000$ на стадії котлована наприклад. Попит впаде сильно, тому що інвестор буде шукати альтернативу для своїх 40к$ і знайде її скоріше в ЄС. Так зробив би і я. Тому попрощайтеся з надіями за долар по 20 чи 15. Такого не буде ніколи вже! Українці з їхньою економікою і менталітетом і любовю до корупції не можуть заробляти стільки, скільки заробляє поляк чи чех!
19 янв 2020 01:22
Процес триває для першого та третього будинку. Наступним почнуть будувати третій. А після третього - другий.
Спілкувався з відділом продаж, дивився на документи по субпідряду. Там дійсно стоїть дата закінчення будівництва - 12.2020. Думаю здвинуть на 6 місяців. І це нормально ))
19 янв 2020 10:37
интересно, цены на каунасской и абрикосовый отличаются почему?
20 янв 2020 14:51
Цитата "NicolasМ":
Процес триває для першого та третього будинку. Наступним почнуть будувати третій. А після третього - другий.
Спілкувався з відділом продаж, дивився на документи по субпідряду. Там дійсно стоїть дата закінчення будівництва - 12.2020. Думаю здвинуть на 6 місяців. І це нормально ))

В договоре указано что второй дом - друга черга будівництва. И на месте второго дома установили кран первее, так что 3 дом - скорее последний. Хотя могут начать первее 3 т.к в нем меньше всего проданных квартир, а во втором больше всего.
20 янв 2020 16:04
Однокомнатные все проданы
20 янв 2020 16:08
Цитата "НикДомик":
И на месте второго дома установили кран первее, так что 3 дом - скорее последний

Я бачу що на місці третього будинку проходять роботи по ростверку (був декілька раз на будівництві). Жодних змін з другим будинком замічено не було.
Але це не так важливо, так як всі три черги здаються в один і той же термін - 12.2020.
І так, Ви праві, другий будинок - це друга черга, третій будинок - це третя черга. Спочатку почнуть третю, потім другу. А весь комплекс здадуть разом.
21 янв 2020 07:37
Цитата "Mi mi mi":
Однокомнатные все проданы

Так, однокімнатні продали всі вкінці грудня минулого року.
Ще на початку січня були на сайті однокімнатні витягнутої форми. Але у відділу продаж заявили що по факту її немає.
21 янв 2020 12:09
Предполагаю, что скоро однокомнатные появятся в продаже с рук. Учитывая нынешние цены, тысяч по 40$
21 янв 2020 12:27
Цитата "Mi mi mi":
Однокомнатные все проданы

В 3 доме появилась 39,95 на 2м этаже. Налетай!)
21 янв 2020 13:32
Цитата "investor1dom":
интересно, цены на каунасской и абрикосовый отличаются почему?

Там будет подземный паркинг, свой детский сад, этажность 24эт и 25эт и стяжка "плавающий пол". Здесь 26 эт. по факту. И при 100% оплате 10/13% скидка, а там 20%. Возможно еще отличается стоимость аренды земли.
23 янв 2020 12:09
Шановні учасники форуму, продовжуються роботи на об’єкті.
У будинку №1 проводять монолітні роботи на рівні 11-го поверху, цегляну кладку облаштовують з 2-го по 5-й поверхи.
У будинках №№2,3 залито плиту ростверка, проходить підготовка до зведення вертикалу.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4547. . .102
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее