Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
1. . .3537. . .102
11 окт 2019 17:17
Цитата "Представник Київміськбуду":
Шановні учасники форуму, продовжуються роботи на об’єкті.
У будинку №1 облаштовують вертикальні елементи 2-го поверху.
У будинку№2 виконано плиту ростверка.
У будинку №3 завершено облаштування котловану.
можете викласти графік виконання робіт?
11 окт 2019 17:30
Кмб! WTF?
12 окт 2019 06:32
Представителю Киевгорстроя,

дайте график или строк, когда начнутся монолитные работы по 2му и 3му дому, как установка крана, заливка первого этажа!

Новость что по 2му дому сделан ростверк, а 3му подготовлен котлован и все работы ведутся относительно строительного строка, читать эту новость 4 месяц подряд, цинизм перед инвесторами.

Дайте ответ, когда начнут заливать во 2м и 3м доме 1 этаж, по вашему графику строительных работ.
Спасибо
12 окт 2019 08:35
Цитата "Представник Київміськбуду":


Шановні учасники форуму, роботи продовжуються. Підстав для хвилювання немає. Наразі заходить ще одна підрядна організація для виконання пальового поля по 1-му будинку.

Це повідомлення було від кмб написано в травні.

Питання до кмб: А що сталося з підрядною організацією з другого і третього будинків? Будується з горем пополам тільки перший, а 2 і 3 вже три місяці на місці стоїть. Чому так? У жк абрикосовий кожен будинок будує різна організація?

Я купив у вас квартиру тут коли мені було 32 роки. Питання до кмб:скільки мені буде років, коли я отримаю свідоцтво на право власності у жк абрикосовий?
12 окт 2019 11:19
Цитата "aleksbroker":
Vika_89 Вам еще не надоело усыплять бдительность инвесторов против фактов не попрешь, я за Абрикосовым наблюдаю со старта и пока рано говорить о положительной динамике строительства да и глянув на таблицу сравнительной динамики строительства настораживает сами знаете и понимаете что это пока мышиная возня.А так конечно КГС построит неприменно только вот когда???

Ну, что же наблюдайте дальше. Мышиная или не мышиная возня покажет время.
12 окт 2019 13:25
Я получила информацию \ на сколько правда утверждать не буду \ что 1 и 3 дом строит Укрбуд а 2 дом строит ИБК . Второй дом стоит потому что у них проблемы с краном.
12 окт 2019 13:50
Что-то я упустила момент: паркинг таки будет? Цены кому-то озвучивали?
12 окт 2019 13:51
Цитата "Даша_Иванова":
Я получила информацию \ на сколько правда утверждать не буду \ что 1 и 3 дом строит Укрбуд а 2 дом строит ИБК . Второй дом стоит потому что у них проблемы с краном.

Третий дом пока никто не строит 😁😁 стоит себе в тишине и покое
12 окт 2019 14:43
Цитата "Artpos":


Я купив у вас квартиру тут коли мені було 32 роки. Питання до кмб:скільки мені буде років, коли я отримаю свідоцтво на право власності у жк абрикосовий?


Жк абрикосовий, радужний (куди я вложилась), урлівський-2, медовий2 та медовий 3...
це вже фактично довгострої.... бо фактично не будуються. це значить, що за активної стройки їх будувати добрі 3 роки +здача комунікації ще до року затримки. Це 4 роки спокійно. Це вже реальність в яку я теж потрапила...:(
а якщо дійсно за рік буде світова криза економічна, за раніше як в 36-38 років ні ви ні я не заселемось....:(
13 окт 2019 13:39
Вклав гроші (3 будинок) в лютому, пройшло вже 8 місяців, за цей час вони спромоглись тільки вирити яму, яку називають підготовкою фундаменту, де свайне поле? Де хоча б 5-ий поверх будинку. Ви вже здасте з затримкою в рік, якщо почнете зараз хоч щось робити.
13 окт 2019 15:20
Цитата "Vitalii2015 ":
Вклав гроші (3 будинок) в лютому, пройшло вже 8 місяців, за цей час вони спромоглись тільки вирити яму, яку називають підготовкою фундаменту, де свайне поле? Де хоча б 5-ий поверх будинку. Ви вже здасте з затримкою в рік, якщо почнете зараз хоч щось робити.

При нормальных для КМБ темпах они строят за 3-3.5 года, а если делать хотя бы что-то, то это далеко не 3.5 года. Нужны нормальные темпы строительства, а не его видимость. Тогда можно что-то прогнозировать.
13 окт 2019 16:48
Кмб чекає зими, щоб написати нам, що у зв'язку з погодніми умовами не може розпочати будівництво 2 і 3 будинків. Зима у кмб закінчиться не раніше квітня. А зараз Кушнір дасть вказівку Ctrl C + Ctrl V і зкопіює те, що він копіює про 2 і 3 будинок вже четвертий місяць. Цинізм може бути з боку кмб нас ігнорувати або писати беззмістовні відповіді без жодної конкретики. В прайсі досі стоїть здача жк в грудні 2020. Хоть вже змінили б вже дату введення на 12.2021 чи 12.2022, тому що за рік побудовати жк з нуля не можливо.
14 окт 2019 10:57
Так, я це розумію, що вони можуть здати 3 будинок не раніше чим на початку 2022 року.
І це реальніші терміни здачі, якщо вони звісно його почнуть зараз будувати, а не ще 8 місяців просто стоятимуть без роботи.
15 окт 2019 12:07
15 окт 2019 12:44
це тільки на думку журналу «Личный счет», про який ніхто навіть не знає
16 окт 2019 15:54
Цитата "Vitalii2015 ":
Так, я це розумію, що вони можуть здати 3 будинок не раніше чим на початку 2022 року.
І це реальніші терміни здачі, якщо вони звісно його почнуть зараз будувати, а не ще 8 місяців просто стоятимуть без роботи.


Есть информация от менеджеров (не официальная) что жк сдадут в эксплуатацию летом 21го.

Но всё же график строительства нужен.
16 окт 2019 19:44
Цитата "Segii_abrikos":


Есть информация от менеджеров (не официальная) что жк сдадут в эксплуатацию летом 21го.

Но всё же график строительства нужен.

Что Вы вкладываете в слово "сдадут"? Получение сертификата, почтового адреса или ключей инвесторами? Введение в эксплуатацию до конца 20 года как раз подразумевает получение ключей летом 21 🤔🤔
17 окт 2019 05:00
Цитата "Erzuli":

Что Вы вкладываете в слово "сдадут"? Получение сертификата, почтового адреса или ключей инвесторами? Введение в эксплуатацию до конца 20 года как раз подразумевает получение ключей летом 21 🤔🤔

Сдадут летом 21-го означает что ключи дадут весной 22-го
17 окт 2019 06:32
Если по два этажа в месяц будут строить за год только коробку выгонят, а с такими темпами даже сложно сказать.
17 окт 2019 06:35
Все кто покупал тут знали на что идуд, как и я. Поэтому другого варианта как ждать нету. Покупали из-за цены, теперь ждем))
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3537. . .102
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx