Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
1. . .79. . .102
18 фев 2019 13:58
Добре, що хоть щось починається на будівництві. І кудою кмб завіз цю техніку, якщо по теремківській знак заборони проїзду вантажівок стоїть?
18 фев 2019 14:07
На фото де розвалюха хата і "машина". Там ще люди бачу живуть. Як до такого можна було дожитися, живучи в столиці??? Це фото мені нагадує СРСР. Я навіть знаю за кого вони голосували вже життя.
18 фев 2019 16:03
Цитата "Artpos":
На фото де розвалюха хата і "машина". Там ще люди бачу живуть. Як до такого можна було дожитися, живучи в столиці??? Це фото мені нагадує СРСР. Я навіть знаю за кого вони голосували вже життя.

У нас столица какой то экономический центр? Как могут,так и живут.
18 фев 2019 16:34
Цитата "Artpos":
На фото де розвалюха хата і "машина". Там ще люди бачу живуть. Як до такого можна було дожитися, живучи в столиці??? Це фото мені нагадує СРСР. Я навіть знаю за кого вони голосували вже життя.

Никогда не зарекайтесь от сумы и от тюрьмы, Вам больше в жизни повезло
18 фев 2019 16:39
Цитата "zloy_sosed":

У нас столица какой то экономический центр? Как могут,так и живут.


Ну якби центр і в тому числі економічний. Я такої хати не бачив навіть в селах де роботи зовсім не має. Щоб так жити в Києві, потрібно бути виключно лінивою і "не розумною" людиною. Я не зарікаюся, але стидно за таких людей.
18 фев 2019 19:45
Цитата "Artpos":


Ну якби центр і в тому числі економічний. Я такої хати не бачив навіть в селах де роботи зовсім не має. Щоб так жити в Києві, потрібно бути виключно лінивою і "не розумною" людиною. Я не зарікаюся, але стидно за таких людей.

Насмешили.прям Гонконг и Сингапур у нас🤣🤣🤣. У нас 30% страны за чертой бедности живет.
19 фев 2019 09:25
Цитата "Artpos":
На фото де розвалюха хата і "машина". Там ще люди бачу живуть. Як до такого можна було дожитися, живучи в столиці??? Це фото мені нагадує СРСР. Я навіть знаю за кого вони голосували вже життя.

ну... потенциально это участок для парковки с готовой будкой охранника. с газом и металлопластиковыми окнами.
19 фев 2019 11:43
Цитата "zloy_sosed":

Насмешили.прям Гонконг и Сингапур у нас🤣🤣🤣. У нас 30% страны за чертой бедности живет.


В Україні Київ це місто з найвищими зп. І жити в Києві як бомжі позор. В Росії 20 млн офіційно ніщі, а Росія має половину всіх природних ресурсів світу і торгує ними направо наліво. Так що нам не так стидно
19 фев 2019 12:31
Цитата "Artpos":


В Україні Київ це місто з найвищими зп. І жити в Києві як бомжі позор. В Росії 20 млн офіційно ніщі, а Росія має половину всіх природних ресурсів світу і торгує ними направо наліво. Так що нам не так стидно

Медсестры зарплата в больнице в Киеве больше чем в другом городе?? Пенсии в Киеве больше чем в других регионах? Если в Киеве такие большие доходы почему столько квартир сдаётся и продаётся в ужасном состоянии???
19 фев 2019 13:00
Третий дом пустили в продажу.
19 фев 2019 16:20
Цитата "zloy_sosed":

Медсестры зарплата в больнице в Киеве больше чем в другом городе?? Пенсии в Киеве больше чем в других регионах? Если в Киеве такие большие доходы почему столько квартир сдаётся и продаётся в ужасном состоянии???

Ой, ну давайте зараз будемо про зп медсестри чи пенсіонерів говорити... Вони не роблять погоди на загальну картину. Малі зп медиків і пенсії це проблема всього снг і на жаль, ми є частиною цього снг. Розмовляли б з вами на німецькій зараз то зп у наших медиків були одні з найвищих в світі. А так товарищ... Я б не сказав, що в Києві більше здається чи продається квартир в жахливому стані. У кожної квартири своя ціна. Дивлячись на олх оголошення бачу дуже багато гарних і свіжих ремонтів. Убита квартира це скоріше виключення. Якщо я для себе купую квартиру на втор ринку, то який би не був ремонт, я всеодно буду робити ремонт під себе.
19 фев 2019 17:11

І ніколи не думайте, що коли ви бачите в оголошенні квартиру на продаж чи оренду з ремонтом СРСР то це автоматично означає, що власники тієї квартири бідні і вони медики чи пенсіонери))) Власником тієї нерухомості може бути далеко не бідна людина, яка купила цю квартиру за дешево, дочекалася поки ашан чи метро побудувався біля нього і продає з наваром в 25%. А поки ашан будувався, то ще й на оренді заробив. На таких речах і заробляють мільйони. Хто знає польську, то ось канал хороший про те, як на нерухомості можна мати хорошу фінансову основу. https://youtu.be/PVzYKDckEpk

19 фев 2019 18:06
Цитата "Artpos":
І ніколи не думайте, що коли ви бачите в оголошенні квартиру на продаж чи оренду з ремонтом СРСР то це автоматично означає, що власники тієї квартири бідні і вони медики чи пенсіонери))) Власником тієї нерухомості може бути далеко не бідна людина, яка купила цю квартиру за дешево, дочекалася поки ашан чи метро побудувався біля нього і продає з наваром в 25%. А поки ашан будувався, то ще й на оренді заробив. На таких речах і заробляють мільйони. Хто знає польську, то ось канал хороший про те, як на нерухомості можна мати хорошу фінансову основу. https://youtu.be/PVzYKDckEpk

Так а кто арендует такое жильё? Жители эконосюмического центра с самыми высокими доходами!!! А кто же снимает комнатухи в этих хрущевках,ведь в Киеве бешеные доходы. Вы можете сколько угодно искать оправданий,но стоит выйти на любой базар и виден уровень жизни нашего«экономического центра»
19 фев 2019 19:12
Цитата "zloy_sosed":

Так а кто арендует такое жильё? Жители эконосюмического центра с самыми высокими доходами!!! А кто же снимает комнатухи в этих хрущевках,ведь в Киеве бешеные доходы. Вы можете сколько угодно искать оправданий,но стоит выйти на любой базар и виден уровень жизни нашего«экономического центра»


Ну не може бути місто зовсім без бідних. Ви слова мої трохи перекручуєте. Я не казав, що в Києві дуже великі доходи, а казав, що більші ніж по Україні в середньому. Убиті квартирі знімають студенти, або ті, хто приїхав з села чи малих міст і їм на початку потрібно десь не дорого жити. Якщо дураки і гуляти люблять, то вони ще довго на таких убитих квартирах жити будуть. А якщо хоче щось добитися і відмовляє собі у всьому, як я колись, то буде колись своє новеньке житло мати.
19 фев 2019 20:51
Цитата "Даша_Иванова":
Может частный сектор захватил себе часть дороги? А по закону она должна быть шире?

Скорее всего самозахват.
20 фев 2019 09:17
Вы тему не забылы форума? ЖК абрикосовый))) А то уже триыделка вышла. Тут еще на 12 этаже никто не купил
20 фев 2019 10:48
Так, відійшли від теми трохи) Давайте порозмовляємо про метраж квартири, якщо купити для оренди. Зі свого досвіду зрозумів, що переплачувати за більший метраж не має ніякого економічного сенсу. Як вважаєте, скільки буде коштувати в нашому жк абрикосовий оренда квартири площею 36 і 39 квм при умові, що вони мають абсолютно однаковий ремонт і розташовані на одному поверху? Відповідь однакова. Вам буде дуже важко обґрунтувати орендарям, що за 3 метри потрібно доплатити 500 грн чи більше. А навіть якщо і обгрунтуєте, то будете різницю в купівлі цих квартир в 60 000 грн відбивати 10 років)) Для себе зрозумів, що під оренду потрібно брати квартири площею від 34 до 36-37 квм. Це та золота середина відносно до їх вартості при купівлі і розміру оренди. Конкретно в нашому випадку квартира 36 метрів коштує 660000 грн при 100% оплаті. Ремонт середній з усіма меблями і технікою 140000. Я в таку суму вкладаюся з одним майстром, який робить все і дає мені знижку за об'єм робіт. Два місяці і квартира готова. Тобто 800 000 грн коштує готова квартира до оренди. В нашому будинку, якщо б зараз здати, то ціна коштувала б 8000-8500. Така б квартира здалася за два три дні без проблем. Виходить 1% ви повертаєте вашої інвестиції в місяць, що дає 12% річних. Це хороша дохідність. Думав купити в Кракові квартиру під оренду, але поки передумав. Дохідність там мала зовсім. Квартира на околиці Кракова 35 квм коштує в новобудові 65000-75000$,плюс ремонт 12000$.Оренда такої квартири буде на рівні 1500 zł / 420$ з яких вам обов'язково потрібно буде заплатити 19% податку. Тобто при інвестиції в 85000$ ви отримаєте всього 330$ щомісяця. Це мало дуже. У нас поки дохідність набагато вища, але це до моменту коли нас всіх зобов'яжуть платити податки. Але навіть тоді ми будемо трохи в плюсі. Тепер повернемося до квартири в 39 квм в нашому комплексі. Мало того, що оренда буде однакова, в порівнянні з 36 квм, так ще і ремонт буде трохи дорожчий такої квартири, тому що вона трішки більше і природньо потрібно більше матеріалів на ремонт. При продажу такої квартири вам також буде важко вмовити покупця заплатити вам на 2500$ більше. Чим більша квартира, тим важче побачити різницю в 2 чи 3 метри. Легко побачити різницю між кухнею в 7 квм і 10 квм,але важко в цілій квартирі де ця різниця в три метри розкидана по метру на всіх кімнатах. Тому ті, хто хоче повернути з оренди свої кошти бистріше інвестуйте в найменші 36 квм в нашому жк.
20 фев 2019 11:41
Artpos Относительно площади согласен, в аренде не особо дороже. Но в первую очередь нужно смотреть на планировку. В квартире с плошадью 36 кв.м. часть комнаты не функциональная, считай, что аппендикс который на входе это продолжение коридора и того от комнаты остается немного больше чем 12 кв. м. Такую квартриру и сдать и продать будет намного тяжелее чем другие планировки. У других застройщиков, да и у того же КМБ на площадь 36 кв. м. были комнаты и по 17 кв. м. А 12 кв. м. это очень маленькая площадь для комнаты в однокомнатной квартире. С такой планировкой там квадрат должен стоить дешевле. Так что пока есть выбор лучше брать другие планировки в этом комплексе.
20 фев 2019 11:51
Вы попробуйте убедить арендатора арендовать квартиру 36 метров а не 39 метров за те же деньги. Конечно выберут 39 метров и 36 будут вынуждены сдавать дешевле .
20 фев 2019 12:01
Мне тоже не нравиться планировка с апендиксом в комнате. То что данную планировку продать будет сложнее, чем другие планировки однушек - это 100%. Да и было бы кому сдать те квартиры через 3 года(молодежь массово уезжает со страны). Не понятно, какая на них будет цена аренды... :notsure:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .79. . .102
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее