Подать объявление

ЖК Абрикосовый | Киевгорстрой | ул. Абрикосовая, ул. Жулянская

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 25 551 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
8/11%
14/20%
22/31%
14/20%
13/18%
1. . .6668. . .102
04 окт 2020 20:34
План каналізації з сайту КиївГоловАрхітектури.


Судя по карте нам ничего не угрожает, я правильно понимаю?
04 окт 2020 20:35
Його задача розігнати паніку, щоб хтось свою квартиру продав дешевше по переуступці, а то злий КМБ ціни підняв. Для тих, хто не зрозумів, подивіться його історію повідомлень
04 окт 2020 20:46
Зараз ще нічого, можна поверхи порахувати і впевнитись, що будівництво триває, хоч і не такими темпами, як хотілося б. Справжня зрада почнеться, коли моноліт закінчать і вікна вставлять)))


Тогда за фасадными работами следить можно будет
04 окт 2020 20:50
Є тут шутніки, які або являться представниками забудовника і намагаються заспокоїти форумчан щоб не бунтували або не мають досвіду уповільнення будівництва під час інвестування інших об'єктів, а назва Киїївміськбуд для багатьох звучить як синонім, що все буде ОК). Будівництво ведеться "на тормозах", темпи незадовільні. Робітників обмаль, щоб тільки рахувалось, що будівництво рухається(


Так Ви ж інвестор Аркади і її Еврики, абрикосовий яким боком до проблем інвесторів Аркади?
05 окт 2020 05:13
Абрикосовий до Еврики відношення не має, там аналогічно не поспішали з будівництвом, кілька робітників бродили по стройці, а інвестори спокійно за цим спостерігали в надії, що Аркада надійна(. А чому я на форумі Еврики і Абрикосового розумний людині здогадатися не тяжко
05 окт 2020 06:11
GEGOR, помнится у Аркады проблемы начались с акций против "Патриотики на озерах", запрета там строить из-за этого и последующих проблем на всех жк. Еще как только протесты начинались, я побоялся вкладывать в Аркаду и как оказалось не зря. Медленная стройка обосновывалась этими проблемами. Если вам известно о каких-либо проблемах в КГС, кроме "в 18.00 краны не крутятся" поделитесь со всеми пожалуйста. А если нет, не создавайте панику, этим вы отпугиваете инвесторов и делаете хуже только себе, если вы конечно инвестор Абрикосового.
05 окт 2020 06:57
Є тут шутніки, які або являться представниками забудовника і намагаються заспокоїти форумчан щоб не бунтували або не мають досвіду уповільнення будівництва під час інвестування інших об'єктів, а назва Киїївміськбуд для багатьох звучить як синонім, що все буде ОК). Будівництво ведеться "на тормозах", темпи незадовільні. Робітників обмаль, щоб тільки рахувалось, що будівництво рухається(

Якщо є якісь пропозиції, як прискорити будівництво,пропонуйте, готовий підтримати, але як що просто порозводити паніку на форумі, не бачу сенсу, читаю форум Радужного, вони писали заяву на зустріч з представниками КМБ, ми сіли в один човен, тому думаю усі готові підтримувати хороші пропозиції.
05 окт 2020 07:17
Абрикосовий до Еврики відношення не має, там аналогічно не поспішали з будівництвом, кілька робітників бродили по стройці, а інвестори спокійно за цим спостерігали в надії, що Аркада надійна(. А чому я на форумі Еврики і Абрикосового розумний людині здогадатися не тяжко


Ви на форумі взагалі багатьох жк, і всюди позиціонуєте себе як інвестор. Якщо такий досвідчений, то мали б знати, що в 12 обід. Ніхто не спорить, що темпи повільні і затримка півтора року, але навіщо перебільшувати і наганяти паніки? Керівництво цей форум не читає, якщо раптом Ви не в курсі
05 окт 2020 07:49
Всім раджу заспокоїти.
Я за остані 20 років не знаю ні одного ЖК , яке б вводилося в екслотацію вчасно, зазвичай затримка від 0.5 до 1.5 року, а буває і більше.
Я думаю, что переважна більшисть інвесторів розуміли ризики при "купівлі квартири" на етапі будівнитства.
Да стройка іде повільно, але іде. Да вчасно жк не здадуть і цей факт не заперечують в КМБ (коли покупав там прямо так і сказали)і я думаю що реальний срок здачі першого дома не раніше літа 2021.
Зрозуміло, що ситуацію треба тримати під контролем (Укрбуд був теж державною корпорацією і це їх не врятувало, Аркада багато років теж був надійним забудовником і це їх не врятувало).
Звісно,чим раніше буде здача тим краще, особливо в даних умовах, якіє в Україні.
Тому не панікуйте---у кого є реальні важилі, або дієві заходи прискорити будівнитство з радістю їх підтримаю.
05 окт 2020 09:33
Мені здається, що укрбуд дуже сильно тягне вниз КМБ. Наші з вами кошти працюють не на наш об'єкт, а на об'єкти укрбуду. Я вже починаю сумніватися, що буду робити ремонт в 2021 в Абрикосовому. З такими темпами скоріше вже 2022 (4 роки чекання на будинок!!!)
05 окт 2020 10:12


Судя по карте нам ничего не угрожает, я правильно понимаю?

Не правильно, канализации ОГ на этой карте не будет так как ее ещё не построили, и на сколько я знаю, проект ещё ИГ не согласовал на эту канализацию. Так как она может быть нанесена на эту карту?
05 окт 2020 11:36
Накинулися) Я інвестор і досвід інвестування в об'єкти нерухомості у мене різний. Не я є проблемою уповільнення будівництва Абрикосового і відсутності нормальної кількості бригад для виконання робіт за умови нормальної кількості проданих квартир. Я дійсно не знаю як пришвидшити будівництво окрім телефонувати в КМБ, Ви теж.можете запропонувати варіант. А озвучені кимось 1,5 роки затримки у вигляді нормальної ситуації, я так не думаю. 6 місяці-1 рік, ще куди не йшло. Тому, умолкаю і нікого не лякаю. "В Багдаді всьо спокойно", спостерігаємо)
05 окт 2020 11:58

Не правильно, канализации ОГ на этой карте не будет так как ее ещё не построили, и на сколько я знаю, проект ещё ИГ не согласовал на эту канализацию. Так как она может быть нанесена на эту карту?


Виктория, признаться, я была уверена, что карта запощена вами, это все-таки ваша тема. Если же нет, то любопытно, что хотел сказать автор этим постом
05 окт 2020 12:18
і, а інвестори спокійно за цим спостерігали в надії, що Аркада надійна(.

надiйна аркада? удивительно, но до сих пор есть люди, верящие в мммпирамиды. рано или поздно они рушатся и погребают под собой людские деньги. ммм.аркада.укрбуд. в2в. это все один гомологический ряд.
05 окт 2020 14:17
Конечно на этой карте нет планов этой станции. Это то как есть сейчас. Раньше было обсуждение как живётся людям рядом с КНС и где именно они в Киеве находятся.
05 окт 2020 17:28
Мы приглашали активистов Гатного, можем пригласить и инвесторов Абрикосового. В Киеве есть улица Связистов. Она проходит от Житомирской трассы до спорткомплекса Чайки. Там как раз ситуация аналогичная нашей - напорная канализация впадает в самотечную. Поедьте, понюхайте, пообщайтесь с местными жителями: там есть воинская часть, один ЖК и несколько магазинов.
05 окт 2020 19:39
Конечно на этой карте нет планов этой станции. Это то как есть сейчас. Раньше было обсуждение как живётся людям рядом с КНС и где именно они в Киеве находятся.

Так, а что вы хотели сказать то этой картой?
06 окт 2020 07:33
Дзвонив в КМБ і висловив своє невдоволення темпами будівництва. Менеджери з продажу відповідають по скрипту :
1. Будівництво іде згідно графіка,. Якщо будуть якісь зміни ми вам дамо знати.
2. Кмб це найстабільніша будкомпанія, яка вже на ринку 60 років і всі об'єкти були введені.
3. На будівництві не дві людини працюють, а більше, просто ви їх не бачите.
4. Технологія будівництва дуже складна, тому потрібно дати цементу "взятися", щоб будувати наступний поверх.
5. Ми просто менеджери з продажу, ми не володіємо інформацією на будівництві. Ось вам номер телефону департаменту по будівництву, туди і дзвоніть. Проблема в тому, що там ніколи не беруть трубки.

В Україні демократії ніколи не було і ринкової економіки також. Були і є процеси, які нагадують радянський союз. Кмб з такими відповідями і підходом до справи довго на ринку не вистоїть і це очевидно. Питання тільки коли. Це не нормальна ситуація, коли ти самий великий і будуєш об'єкти інших забудовників в той час, коли інші забудовники на краю прірви. Це вже монополія, а там де монополія там не має ніяких чітких рамок ведення бізнесу, ніякої якості, термінів і брехня.
06 окт 2020 07:52
Бедные менеджеры в отделе продаж... это ж нужно устроиться на такую работу, во всем их винят, нужно всех выслушать и каждому дать ответ. Представляю, если каждый 5й будет звонить со всех ЖК и так "напрягать" людей. Не нервы, а стальные канаты.
06 окт 2020 08:49
Если бы все остальные отделы (работа с инвесторами, стройнадзор и.д.)качественно выполняли свою работу, то никто бы не напрягал отдел продаж. Так что претензия должна быть не к инвесторам, которые звонят и спрашивают, а к КГС, который так организовал работу.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6668. . .102
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее