У Івано-Франківську відкрили чотиризірковий “Парк Готель”

Комментарии к статья старого сайта и форума
Зачинено
Anonymous
3 червня, по вулиці Мазепи в Івано-Франківську, біля міського озера, урочисто відкрили приватний чотиризірковий готель “Парк Готель”. Про це повідомив ЗІК.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
ресторан з персоналом тягне на 5 зірочок.так тримати пані МАРИНА
Вернуться к началу
Anonymous
Були в ресторані 7 чоловік.Чи то офіціанти сплять чи кухня повільна але страви носять по одному один зїв ,принесли другому,і меню по моєму у Фієсті переписали
Вернуться к началу
Anonymous
Офіціанти, як на мене, не швидше й не повільніше, ніж деінде, натомість кухня, інтер'єр, атмосфера на рівні найкращих місць у світі. Не жартую! Ані в Нью-Йорку, ані в Москві, ані в Лондоні не було б соромно за такий заклад.
Вернуться к началу
Anonymous
Чомусь навіть у листопаді є комарі в ресторані. Цікаво, а як літом (все-таки ресторан і готель на березі озера). Загалом ціни приємно здивували. Кухня гарна. Класно, що є італійськи страви в меню. Інтер"єр непоганий. В залі для курящих трохи погано працює витяжка. Враження про ресторан, як для Франківська, на 5 з "-" або 4 з "+".
Вернуться к началу
Anonymous
це тільки в Івано-Франківську будують такі, туди будуть поважні люди
Вернуться к началу
Anonymous
Офіціанти сплять та ігнорують гостей закладу. У нас була можливість залишити чималі кошти за вечерю. Бажання відпало відразу.
Вернуться к началу
Anonymous
Обслуговування нижче однієї зірки. Офіціанти сплять та ігнорують тих гостів, що хоча б навідались у цей заклад. Більше сюди ми не прийдемо.
Вернуться к началу
Anonymous
Никому не советую посещать этот отель! Первое впечатление очень обманчиво, жаль что понимаеш это только когда туда попадёш! Был в люксе - номер по мелочам имеет множество недостатков! ТВ у них там типо плазмы, но лучше обычный телек чем такие плазмы(пульт от ТВ у нас в номере не заработал даже после замены батареек), тюнеры тормознутые до ужаса, бывают виснут или сами перегружаются! Завтраки в этом так называемом отеле-конюшне до 10-00(он вроде как включён в стоимость, а так он стоит 50 грн) пришли в 10-05 послали нахер, сказали завтрак окончен - кто не успел тот лох(образно говоря), а даже если и успел приносят с таким видом как будто я пришел на шаровый завтрак! Место расположение отеля не плохое, единственное как уже писали комары есть даже зимой! Всем кто собирается посетить это отвратительное место - ХОРОШО ПОДУМАЙТЕ, оно вам надо.
Вернуться к началу
Anonymous
супер ресторан,супер готель.Влітку тут було моє весілля.Все на високому рівні.Так тримати!!!!!!!!!!!!!
Вернуться к началу
Anonymous
Так гарний заклад,як счьогодні пригадую святкування нашого весілля.І зараз часто любимо д дружиною бувати там.
Вернуться к началу
Anonymous
готель чудовий обслуговування прекрасне.у нас там був номер для молодят і все було на вищому рівні.і плазма і тюнер і вид з балкону.і інтерєр. а Францукзький сніданок найкраще що могло бути для молодят зранку)) ми з чоловіком багато подорожуємо і бачили теж не мало ..готель чудовий я рада що в нас відкрили такий заклад..
Вернуться к началу
Зачинено

Вернуться в Новости и статьиdsf

 
цена: от 23 139 грн./м2
тел: (044) 499 35 62
 
цена: 20 626 грн./м2
тел: (044) 299 49 77
 
цена: от 19 800 грн./м2
тел: (044) 425 75 25
 
цена: от 23 042 грн./м2
тел: (067) 108 89 31
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 40 40
 
цена: от 21 800 грн./м2
тел: (044) 333 42 33
 
цена: от 18 396 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от застройщика
тел: (044) 495 44 44