Подать объявление

Дом 2, вул. Миколи Закревського, 101-Б (Выгуровщина - 20) - "ZZBK1"

ЗастройщикZZBK1 Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
от 25 092 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 27.
3/11%
1/4%
9/33%
5/19%
9/33%
1. . .1921. . .27
28 май 2019 08:57

Зовні здається що стан будівництва 2-го будинку нагадує 3-ий будинок як це було в минулому році на цю саму пору.
На останній зустрічі, на прикінці минулого року (https://forum.domik.ua/troeshhina-20-zhiloj-dom-3-ul-miloslavskaya-ul-zakrevskogo-stolica-t27780-1220.html), підрядники та керівники організації пояснювали що затримки із 3-м будинком були пов'язанні з регулюванням питань комунального підключення та виправлення помилок фасаду будинку, тощо.
А ще запевняли що з 2-им будинком подібних проблем вже не має бути.
До листопада чекати ще пів року. На разі здається що із 2-им будинком випадок повторюється. Дуже цікаво які такі роботи в 2-му будинку затягують час ще на пів року?

28 май 2019 09:00
Якщо тільки аж в листопаді дадуть дозвіл на виконання ремонтних робіт в квартирах, тоді знову виходить що на зиму немає сенсу підписувати договір з ЖЕК-ом (тобто, в певних випадках, це ще затягує час майже на пів року).
Цікаво, чи можливо зайти на ремонті роботи раніше?
28 май 2019 09:02
Може провести зустріч разом з забудовниками найближчим часом щоб отримати відповіді та дізнатися чого очікувати? :umnik:
28 май 2019 11:35
Цитата "sk78":
Може провести зустріч разом з забудовниками найближчим часом щоб отримати відповіді та дізнатися чого очікувати? :umnik:

Согласна. Нужно узнать сроки и прогнозы.
28 май 2019 11:53
У меня ОДИН ВОПРОС :hi:
Провели вам собрание, сказали такой-то срок сдачи дома, что вам это даст?
28 май 2019 12:39
Цитата "sk78":
Може провести зустріч разом з забудовниками найближчим часом щоб отримати відповіді та дізнатися чого очікувати? :umnik:


++
28 май 2019 13:29
Цитата "StrekozaS":
У меня ОДИН ВОПРОС :hi:
Провели вам собрание, сказали такой-то срок сдачи дома, что вам это даст?

А Вы считаете, что нужно просто сидеть и ждать, не напоминая о себе и не интересоваться причинами задержки и сроками готовности?
28 май 2019 13:35
Последний официальный срок готовности дома был июль. Нужно узнать новый официальный срок.
28 май 2019 13:57
Цитата "Sveta_E":

А Вы считаете, что нужно просто сидеть и ждать, не напоминая о себе и не интересоваться причинами задержки и сроками готовности?

Во-первых, о нас никто не забыл.
Во-вторых, быстрее все равно не будет.
В-третьих, я ЗА встречу и знакомство с соседями :thanks:
В-четвертых, в следующий понедельник-вторник будут новости на сайте и свежая информация на какой стадии дом. Понятно, что внешние работы мы видим, а внутриннее нет((
Ну и если на встречен будет инвестор, то рада буду его выслушать!

Наша семья с удовольствием прийдет на встрчу в будни, на 20:00 :hi:
28 май 2019 14:21
Цитата "StrekozaS":
У меня ОДИН ВОПРОС
Провели вам собрание, сказали такой-то срок сдачи дома, что вам это даст?

По перше: промайнула інформація що очікуются літом оглядові https://forum.domik.ua/troeshhina-20-zhiloj-dom-2-ul-miloslavskaya-ul-zakrevskogo-stolica-t31087-320.html
Звісно хочеться щоб побудували якісно (по відношенню якості і швидкості). Можливо хтось має бажання перевірити якість роботи?
По друге: хто має бажання чекати ще рік, я немаю нічого проти.
Але якщо є така можливість зайти на ремонтні роботи раніше? Чому б не скористатися цим, напевне знайдуться бажаючі?
28 май 2019 14:59
sk78, тут все такие желающие уже начать делать ремонт)))
29 май 2019 05:59
Цитата "sk78":

По перше: промайнула інформація що очікуются літом оглядові

По предоставленной Вами ссылке не нашел информации о осмотровых актах. Хотелось бы уточнить какая и от куда у вас информация?
Цитата "sk78":

Можливо хтось має бажання перевірити якість роботи?

если вы имеете в виду подписание осмотровых актов, то тут все хотят как можно быстрее закончить "отношения" с застройщиком.
Цитата "sk78":

По друге: хто має бажання чекати ще рік, я немаю нічого проти. :hamster:
Але якщо є така можливість зайти на ремонтні роботи раніше? Чому б не скористатися цим, напевне знайдуться бажаючі?

Я думаю, что большенство людей захотят сразу сделать ремонт и переехать в свою квартиру. Но раньше чем Вам выдадут право собственности на квартиру, вы не сможете этого сделать и я думаю это самообман, думать что вы сможете повлиять на застройщика сдать дом раньше чем он "может"...
03 июнь 2019 22:55

Ход строительства Жилых домов №2 и №1, май 2019

Інформація на сайті ЖК

04 июнь 2019 22:54
08 июнь 2019 20:29
Фото от 08.06.19
Се6одня велись работы по покраске фасада.
19 июнь 2019 07:42
Всім привіт.
Мені одному здається що фасад тижня 2-3 не робиться?
19 июнь 2019 09:56
Так и есть, но вчера начали шпаклевать восточную часть, верхних 3 этажа. Есть надежда, что ведутся работы внутри.
19 июнь 2019 18:19
Судя по тому, что каждый день разные окна открыты, внутренние работы ведутся
27 июнь 2019 12:23
Приветствую всех инвесторов дома № 2.
У Вас появился сосед на 24 этаже :smile:
27 июнь 2019 12:46
Богдан, приветсвуем :hi: будем к вам приходить салют смотреть :buben:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1921. . .27
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее