Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

1. . .35. . .26
29 ноя 2017 19:40
Цитата "Miracle12":


Електрика в 3 секції вже є!

не спішіть радіти,я теж з перфоратором в першу секцію прийшов.2 дня було.потім не стало.жек!дайте графік включень-відключень!я не хочу колхозити в обхід,як радить забудовник.
29 ноя 2017 19:45
Цитата "Miracle12":
До ЖЕКу:
Зверніть увагу на те, що:
1) при вході в 3 секцію мерехтить лампа;
2) на стіні, що з вікнами, між 1 і 2 поверхом (за ліфтом) є плями чи брудні розводи;
3) досі немає нумерації поверхів.
Коли ці проблеми буде вирішено?

1-вирішать.
2-в першій секціі також по стінах плями.не вирішать.простою перекраскою не вийде.там основа жирна.знаю,про що говорю.та це і не те,що має найбільш хвилювати зараз.
3-вирішать(надіюсь).бо хтось таки визве копів,якщо не на свому поверсі буди ломитись в чужі двері))
29 ноя 2017 20:59
Цитата "zheka3789_2":


Чудова новина! Дякую! Самокрутки з щитків місцеві Кулібіни порозбирали?


Дійсно чудова. Можна хоч щось починати робити. А справи з переносками залишаються незмінними, на деяких поверхах досі відчинені щитки.
30 ноя 2017 06:51
Цитата "Ron1k":


Ви самостійно формуєте черги та повідомляєте інвесторів? Чи щоб потрапити в чергу за ключами треба самому дзвонити?

Доброго ранку! Так, ми самостійно формуємо черги. Наш працівник особисто телефонує кожному інвестору, узгоджує зручний для нього час та день для отримання ключів. Із 1,2,3 секцій, ті інвестори, які підписали акт прийому-передачі квартири вже отримали ключі Станом на сьогодні ми повідомляємо про отримання ключів 4-5 секції.
Якщо Ви підписали акт прийому-передачі квартири, отримали у нотаріуса Витяг з єдиного державного реєстру про право власності на квартиру і досі не отримали ключі, зателефонуйте, будь ласка, за номером телефону 066-496-39-82 (пн-пт. з 08:00 до 17:00 год.)- Наталія.
30 ноя 2017 06:59
Цитата "kwon":
Я договір уклав, в суботу прийде електрик. Світло в 2-ій секції буде чи ні?

Доброго ранку! Якщо Ви уклали договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком із ТОВ "ЖЕК-53" - світло буде. Але рекомендуємо: перед початком будь яких робіт зетелефонуйте, будь ласка, до директора ТОВ "ЖЕК-53" за номером телефону 066-496-73-60 для уточнення наявності електричної енергії у Вашій секції.
30 ноя 2017 07:49
Цитата "zheka3789_2":
Доброго дня. Про третю секцію:

1. Ліфт не працює. Коли очікувати запуск?
2. Всі щитки розчепірені - і під воду і під електрику.
3. Електрики до лічильника не спостерігається - ключі отримав, договір підписано давно. Коли буде підключення, чи потрібно подавати додаткову заявку?
4. Тут йшла розмова про датчики руху - в під'їзді на всіх поверхах (і між ними) постійно увімкнене світло. Отже датчики або відсутні, або не налаштовані.
5. З декількох щитків (штук з 5 на декількох поверхах) проведено кустарне підключення електрики в квартири! Чи можу і я собі так зробити, оскільки там підключення добротне, не "на швидку руку"?


Доброго ранку! На разі здійснюється процес підготовки передачі ліфтів до експлуатуючої організації. Про подальші зміни в роботі ліфту власників квартир буде проінформовано додатково.
Електрощитові та щитові з лічильками на воду закриті. Ключі від щитових знаходяться в ТОВ "ЖЕК-53".
Також, закінчується підключення всіх квартир до електроенергії, які уклали договір з ТОВ "ЖЕК-53".
Якщо у Вас укладений такий договір, то до Вашої квартири електроенергія вже підключена і Вам не потрібно "кустарне підключення".
30 ноя 2017 07:52
Цитата "Miracle12":


Ми також уклали договір і хочемо знати, коли буде світло в 3 секції.

Доброго ранку! Якщо Ви уклали договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком із ТОВ "ЖЕК-53" - світло буде. Але рекомендуємо: перед початком будь яких робіт зетелефонуйте, будь ласка, до директора ТОВ "ЖЕК-53" за номером телефону 066-496-73-60 для уточнення наявності електричної енергії у Вашій секції.
30 ноя 2017 07:53
Цитата "kwon":
А в другій секції є - не в курсі?


Доброго ранку! Якщо Ви уклали договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком із ТОВ "ЖЕК-53" - світло буде. Але рекомендуємо: перед початком будь яких робіт зетелефонуйте, будь ласка, до директора ТОВ "ЖЕК-53" за номером телефону 066-496-73-60 для уточнення наявності електричної енергії у Вашій секції.
Вернуться к началу
30 ноя 2017 08:04
[quote="Miracle12"]До ЖЕКу:
Зверніть увагу на те, що:
1) при вході в 3 секцію мерехтить лампа;
2) на стіні, що з вікнами, між 1 і 2 поверхом (за ліфтом) є плями чи брудні розводи;
3) досі немає нумерації поверхів.
Коли ці проблеми буде вирішено?[/quot


Згідно вказаних зауважень, повідомляємо:
1) так, ми знаємо про мерехтіння лампи при вході в 3 секцію і найближчим часом лампа буде замінена :super: ;
2) сьогодні буде здійснюватись генеральне прибирання всіх секцій будинку і якщо будуть виявлені якісь недоліки - їх будуть усувати. Всі питання, проблеми та недоліки вирішуватимуться по мірі їх надходження;
3) стосовно нумерації поверхів Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо за питання та зауваження - це допомагає нам в роботі та в пришвидшенні усунення і вирішення наявних недоліків :@-:
30 ноя 2017 09:04
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":


Дякую за відповідь. Чекаємо на вирішення проблем. Щодо генерального прибирання :super:
До речі, у 3 секції також заблукала киця. Чи відомо Вам про це? Шкода тваринку. Ми хотіли випустити її, але вона стрімко втекла і сховалася :notsure: А вчора ще й наслідила на одному з поверхів...

P.S.: Я вже писала, що з електрикою в нас усе добре. Дякую.
30 ноя 2017 10:41
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":


З сьогоднішнього дня здійснюється нумерація поверхів.
30 ноя 2017 10:42
Цитата "Miracle12":
До ЖЕКу:
Зверніть увагу на те, що:
1) при вході в 3 секцію мерехтить лампа;
2) на стіні, що з вікнами, між 1 і 2 поверхом (за ліфтом) є плями чи брудні розводи;
3) досі немає нумерації поверхів.
Коли ці проблеми буде вирішено?




З сьогоднішнього дня здійснюється нумерація поверхів.
30 ноя 2017 14:01
По електроенергії - світла в квартиру не буде, поки самі не подзвоните, і не скажете, що ви не дуже раді відсутності світла у вашій квартирі, і наявності скруток зі щитків!
Отакі от справи... Якщо в секції світло є, то у Вас не обов'язково :faceoff:
30 ноя 2017 14:02
Цитата "АгроноМ1982":

не спішіть радіти,я теж з перфоратором в першу секцію прийшов.2 дня було.потім не стало.жек!дайте графік включень-відключень!я не хочу колхозити в обхід,як радить забудовник.


Цирк :protest:
30 ноя 2017 14:06
Цитата "zheka3789_2":
По електроенергії - світла в квартиру не буде, поки самі не подзвоните, і не скажете, що ви не дуже раді відсутності світла у вашій квартирі, і наявності скруток зі щитків!
Отакі от справи... Якщо в секції світло є, то у Вас не обов'язково :faceoff:

То у Вас досі немає світла? :wow:
30 ноя 2017 14:07
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":




З сьогоднішнього дня здійснюється нумерація поверхів.

:super: Нарешті!
30 ноя 2017 15:46
Цитата "Miracle12":

То у Вас досі немає світла? :wow:


немає
01 дек 2017 09:56
Цитата "zheka3789_2":


немає


Оце вже дуже печально... Дійсно треба дзвонити в ЖЕК і «вибивати» підключення.
01 дек 2017 10:08
вчера вечером видел свет в квартирах 1 и 2 секций, походу самопалы или избранные
02 дек 2017 09:16
Цитата "Miracle12":

:super: Нарешті!

Ми вже оцінили нумерацію поверхів. Усе дотримано в одному стилі. Дякуємо! Тепер значно легше орієнтуватися, коли йдеш пішки.
Чекаємо на решту позитивних змін і доопрацювань.
До речі, на поштових скриньках теж красива нумерація, але на перший погляд...адже ті наклейки уже починають відставати. Може варто по-іншому прописати номери поки не повідпадали?;)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .26
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx