Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

1. . .2022. . .26
30 янв 2018 20:07
Цитата "Mihalko":


От и говорю - парковка общая для всех кто приехал.


С вашей позицией будем искать где поставить машины в месте!
Парковка для жильцов, а все остальные по наружному периметру!
31 янв 2018 06:05
Мне не понятно почему я привозя строй материал должна предупреждать весь мир, еще и заявление может писать надо, мол "я, везу два мешка цемента и лист гипсокартона...." что за бред?? Может еще комендантский час введем? Хотя, что ж я такое говорю? Он уже есть, с 8 до 22. Извините, но лично мое мнение, достаточно предупредить охранника, и то, в исключительных случаях.
31 янв 2018 06:59
Цитата "Кошкин дом 1":
Мне не понятно почему я привозя строй материал должна предупреждать весь мир, еще и заявление может писать надо, мол "я, везу два мешка цемента и лист гипсокартона...." что за бред?? Может еще комендантский час введем? Хотя, что ж я такое говорю? Он уже есть, с 8 до 22. Извините, но лично мое мнение, достаточно предупредить охранника, и то, в исключительных случаях.

Вы будете смеяться, но и заявление надо и перечислять содержимое и номера машины - об этом мне лично по телефону сказал Владислав - сам был в шоке, а девочка с Запорожской ко всему добавила: "И после этого мы постараемся решить ваше пытання". О как... :faceoff:
31 янв 2018 07:34
Цитата "Кошкин дом 1":
Мне не понятно почему я привозя строй материал должна предупреждать весь мир, еще и заявление может писать надо, мол "я, везу два мешка цемента и лист гипсокартона...." что за бред?? Может еще комендантский час введем? Хотя, что ж я такое говорю? Он уже есть, с 8 до 22. Извините, но лично мое мнение, достаточно предупредить охранника, и то, в исключительных случаях.


Это називается пропускной режим!
Я думаю нет проблем сообщить информацию, что вы завозите или вывозите материалы через ЖЕК охране.
Представте если вы завезли, а нерадивые работники решили вывезти-украсть у Вас, не сообщили охране, их не выпустили! Думаю рабочие-ремонтники при таких обстоятельствах не станут даже и задумываться про воровство!
Фраза "постараемся решить" лишена смысла так-как мы ставим в известность ЖЕК-53 и не более! Повторюсь, СТАВИМ В ИЗВЕСНОСТЬ ЖЕК-53, а не спрашиваем разрешения!
Время с 8 до 22 для рабочих, врядли они станут работать круглые сутки, да и шуметь после 22:00 и до 8:00 в жилых домах запрещено Законом и Жилищьным кодексом. Для владельцев доступ круглосуточный!
31 янв 2018 09:27
Цитата "DеnchiK":


Это називается пропускной режим!
Я думаю нет проблем сообщить информацию, что вы завозите или вывозите материалы через ЖЕК охране.
Представте если вы завезли, а нерадивые работники решили вывезти-украсть у Вас, не сообщили охране, их не выпустили! Думаю рабочие-ремонтники при таких обстоятельствах не станут даже и задумываться про воровство!
Фраза "постараемся решить" лишена смысла так-как мы ставим в известность ЖЕК-53 и не более! Повторюсь, СТАВИМ В ИЗВЕСНОСТЬ ЖЕК-53, а не спрашиваем разрешения!
Время с 8 до 22 для рабочих, врядли они станут работать круглые сутки, да и шуметь после 22:00 и до 8:00 в жилых домах запрещено Законом и Жилищьным кодексом. Для владельцев доступ круглосуточный!


Ну ладно про "выпустили", ну а привезти-"впустить" в чем проблема?? Предположим, работники привезли стройматериал, а дальше, что они с ним могут сделать противозаконного? На мусорник выбросят или соседу подкинут что ли?? Коварные работнички...))
31 янв 2018 14:32
Цитата "Кошкин дом 1":


Ну ладно про "выпустили", ну а привезти-"впустить" в чем проблема?? Предположим, работники привезли стройматериал, а дальше, что они с ним могут сделать противозаконного? На мусорник выбросят или соседу подкинут что ли?? Коварные работнички...))


Я сталкивался, по этому и говорю, что так, пусть и с дополнительными движениями но безопасней! Зачем тогда охрана?
Но у каждого мнение свое!
01 фев 2018 10:56
Цитата "Mihalko":


Я против такого подхода по транспорту.(Паркування транспортних засобів будівельно-ремонтних бригад здійснюється за територією двору ЖК)

Работники (в данном случае не мои) но приезжают с кучей инструмента, и ничего страшного если они запаркуются на територии дома.(более 100 паркомест в доме), тем более что это временно (ремонтные работы быстро закончатся).

У нас что появились личные парковки?! Если нет - то тогда мои гости так как и владельци в одинаковых правах по парковке, и мне не надо бегать на улицу и проверять что б не вскрыли чужую машину, пока у меня работают работники.


Доброго дня! На період проведення ремонтних робіт в багатоквартирному житловому будинку № 1 по вулиці Толстого, що у місті Борисполі, такі міри вимушені.
Заборона паркувати транспортні засоби найманих працівників - необхідна міра для того, щоб для власників квартир завжди були вільні парко-місця, і щоб машини з доставкою могли безперешкодно заїжджати/виїжджати на/з прибудинкову (ої) територію(ї) житлового будинку № 1.
01 фев 2018 10:59
Цитата "Кошкин дом 1":
Мне не понятно почему я привозя строй материал должна предупреждать весь мир, еще и заявление может писать надо, мол "я, везу два мешка цемента и лист гипсокартона...." что за бред?? Может еще комендантский час введем? Хотя, что ж я такое говорю? Он уже есть, с 8 до 22. Извините, но лично мое мнение, достаточно предупредить охранника, и то, в исключительных случаях.


Доброго дня! Так, ТОВ «ЖЕК-53» просить власників квартир багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Толстого, що у місті Борисполі попереджувати/ставити до відома керівництво ТОВ «ЖЕК-53» про те, що Ви замовили доставку. Так, в заяві необхідно вказати наступні дані: П.І.Б. власника квартири або уповноваженої особи, перелік товарно-матеріальних цінностей, що ввозяться на територію житлового будинку та номерні знаки транспортного засобу. Це все робиться з метою убезпечення майна будинку та прибудинкової території.
І, дійсно, як зазначив користувач форуму Denchik - це називається пропускний режим. Це не забаганка ТОВ «ЖЕК-53» - це, також, умови роботи охорони прибудинкової території.
Доводимо до Вашого відома, що охоронна компанія несе матеріальну відповідальність за пошкодження чи викрадення майна з прибудинкової території внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків.
Стосовно «Ну ладно про "выпустили", ну а привезти-"впустить" в чем проблема?? Предположим, работники привезли стройматериал, а дальше, что они с ним могут сделать противозаконного? На мусорник выбросят или соседу подкинут что ли?? Коварные работнички...))» наводимо приклад: наймані працівники привезли товарно-матеріальні цінності, а охорона цей факт зафіксувала. Потім, охорона може перевірити, які товарно-матеріальні цінності наймані працівники виносять/вивозять за межі житлового будинку/прибудинкової території. Це необхідно для уникнення випадків викрадення майна із сусідніх квартир/будинку/прибудинкової території або, навіть, із Вашої квартири!
Такий пропускний режим діятиме в період проведення ремонтних робіт в квартирах житлового будинку № 1.
01 фев 2018 11:06
Цитата "DеnchiK":


Я сталкивался, по этому и говорю, что так, пусть и с дополнительными движениями но безопасней! Зачем тогда охрана?
Но у каждого мнение свое!


Доброго дня! Раді, що Ви розумієте всю серйозність ситуації та правильно розумієте, що являє собою пропускний режим охорони прибудинкової території. Надіємось, що і надалі ми з Вами будемо знаходити спільну мову та взаємопорозуміння :yes:
01 фев 2018 16:39
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":


Доброго дня! Так, ТОВ «ЖЕК-53» просить власників квартир багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Толстого, що у місті Борисполі попереджувати/ставити до відома керівництво ТОВ «ЖЕК-53» про те, що Ви замовили доставку. Так, в заяві необхідно вказати наступні дані: П.І.Б. власника квартири або уповноваженої особи, перелік товарно-матеріальних цінностей, що ввозяться на територію житлового будинку та номерні знаки транспортного засобу. Це все робиться з метою убезпечення майна будинку та прибудинкової території.
І, дійсно, як зазначив користувач форуму Denchik - це називається пропускний режим. Це не забаганка ТОВ «ЖЕК-53» - це, також, умови роботи охорони прибудинкової території.
Доводимо до Вашого відома, що охоронна компанія несе матеріальну відповідальність за пошкодження чи викрадення майна з прибудинкової території внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків.
Стосовно «Ну ладно про "выпустили", ну а привезти-"впустить" в чем проблема?? Предположим, работники привезли стройматериал, а дальше, что они с ним могут сделать противозаконного? На мусорник выбросят или соседу подкинут что ли?? Коварные работнички...))» наводимо приклад: наймані працівники привезли товарно-матеріальні цінності, а охорона цей факт зафіксувала. Потім, охорона може перевірити, які товарно-матеріальні цінності наймані працівники виносять/вивозять за межі житлового будинку/прибудинкової території. Це необхідно для уникнення випадків викрадення майна із сусідніх квартир/будинку/прибудинкової території або, навіть, із Вашої квартири!
Такий пропускний режим діятиме в період проведення ремонтних робіт в квартирах житлового будинку № 1.


Наемные работники вообще не должны выносить/вывозить самостоятельно строй материал, вот это и называется пропускная система. При чем тут информация о том что привезлось? Мне все равно не понятно.
01 фев 2018 18:07
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":


Доброго дня! Так, ТОВ «ЖЕК-53» просить власників квартир багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Толстого, що у місті Борисполі попереджувати/ставити до відома керівництво ТОВ «ЖЕК-53» про те, що Ви замовили доставку. Так, в заяві необхідно вказати наступні дані: П.І.Б. власника квартири або уповноваженої особи, перелік товарно-матеріальних цінностей, що ввозяться на територію житлового будинку та номерні знаки транспортного засобу. Це все робиться з метою убезпечення майна будинку та прибудинкової території.
І, дійсно, як зазначив користувач форуму Denchik - це називається пропускний режим. Це не забаганка ТОВ «ЖЕК-53» - це, також, умови роботи охорони прибудинкової території.
Доводимо до Вашого відома, що охоронна компанія несе матеріальну відповідальність за пошкодження чи викрадення майна з прибудинкової території внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків.
Стосовно «Ну ладно про "выпустили", ну а привезти-"впустить" в чем проблема?? Предположим, работники привезли стройматериал, а дальше, что они с ним могут сделать противозаконного? На мусорник выбросят или соседу подкинут что ли?? Коварные работнички...))» наводимо приклад: наймані працівники привезли товарно-матеріальні цінності, а охорона цей факт зафіксувала. Потім, охорона може перевірити, які товарно-матеріальні цінності наймані працівники виносять/вивозять за межі житлового будинку/прибудинкової території. Це необхідно для уникнення випадків викрадення майна із сусідніх квартир/будинку/прибудинкової території або, навіть, із Вашої квартири!
Такий пропускний режим діятиме в період проведення ремонтних робіт в квартирах житлового будинку № 1.


день Добрый.

Заява нужна когда работники сами завозят стройматериал. Когда машину встречает и контролирует владелец квартиры и выводит машину - заява не нужна. Охрана должна при этом записать номера машины и владельца к которому машина приезхала. В таком случае ответсвенность за сохранность ввезенного материала лежит на владельце. Если охрана будет начинать усердствовать и мучать всех "требованиями" - будем делать собрание жильцов и решать вопрос о изменении режима охраны.
01 фев 2018 20:11
Цитата "Mihalko":


день Добрый.

Заява нужна когда работники сами завозят стройматериал. Когда машину встречает и контролирует владелец квартиры и выводит машину - заява не нужна. Охрана должна при этом записать номера машины и владельца к которому машина приезхала. В таком случае ответсвенность за сохранность ввезенного материала лежит на владельце. Если охрана будет начинать усердствовать и мучать всех "требованиями" - будем делать собрание жильцов и решать вопрос о изменении режима охраны.


Вот это разумно. Если хозяин не присутствует при ввозе-вывозе, тогда посность согласна с заявлениями и прочей всячиной. Просто выше ЖЕК писал правила, еще и выделил, что как раз хозяин должен написать заявление в ЖЕК и не ранее, чем за час, а потом еще и должен присутствовать и контролировать завоз материалов.... Вы конечно, уважаемый ЖЕК извините, но при всем большом уважении, мне больше нечего делать как предупреждать Вас что я лично привожу к себе домой и когда.
02 фев 2018 07:53
Цитата "Mihalko":


день Добрый.

Заява нужна когда работники сами завозят стройматериал. Когда машину встречает и контролирует владелец квартиры и выводит машину - заява не нужна. Охрана должна при этом записать номера машины и владельца к которому машина приезхала. В таком случае ответсвенность за сохранность ввезенного материала лежит на владельце. Если охрана будет начинать усердствовать и мучать всех "требованиями" - будем делать собрание жильцов и решать вопрос о изменении режима охраны.


Доброго ранку!

Так, цілком вірно. У разі, якщо власник квартири особисто контролює процес ввозу/вивозу товарно-матеріальних цінностей заяву подавати не потрібно. Але, якщо це робитиме інша уповноважена власником квартири особа, то так - ми просимо написати заяву. Таким чином Ви повідомляєте ТОВ "ЖЕК-53" та охорону. Ми не вимагємо від власників звітувати - ми просимо нас повідомляти і це не є вимаганням чи чимось надможливим. ТОВ "ЖЕК-53" старається передбачити всі можливі нюанси і все, що робиться - це перш за все робиться для зручності та економії власників квартир. Якщо у Вас виникатимуть питання/претензії/пропозиція, будь ласка, звертайтесь і ми Вам допоможемо :winky:

P.S. Якщо у Вас немає часу/можливості особисто приїхати заяву можна, також, надіслати на номер телефону - 066-496-73-60 або на електронну пошту support@zhek-53.com.ua
02 фев 2018 13:26
Прикрепите шаблон заявления!
02 фев 2018 14:55
Цитата "DеnchiK":


Прикрепите шаблон заявления!



Т.в.о. Директора ТОВ «ЖЕК-53»
Мирончук В.О.

-----------------------------------------------------
м. Бориспіль, вул. Толстого, 1, кв. ___
Тел.:____________________________


ЗАЯВА
на ввіз товарно-матеріальних цінностей
Я, _____________________________________________________________, власник квартири № ______ за адресою: м. Бориспіль, вул. Толстого, багатоквартирний житловий будинок № 1, повідомляю, що __________ будуть завезені товарно-матеріальні цінності, необхідні для виконання будівельно-ремонтних робіт в вищевказаній квартирі, а саме:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Дата______________ Підпис________________



Т.в.о. Директора ТОВ «ЖЕК-53»
Мирончук В.О.

-----------------------------------------------------
м. Бориспіль, вул. Толстого, 1, кв. ___
Тел.:____________________________


ЗАЯВА
на вивіз товарно-матеріальних цінностей
Я, _____________________________________________________________, власник квартири № ______ за адресою: м. Бориспіль, вул. Толстого, багатоквартирний житловий будинок № 1, повідомляю, що __________ з моєї квартири будуть вивезені/вивозяться анступні товарно-матеріальні цінності:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________



Дата______________ Підпис________________
09 фев 2018 07:20
Здравствуйте, как обстоит ситуация с Киевоблэнерго? Когда можно заключить договор?
09 фев 2018 07:36
Цитата "plombir77":
Здравствуйте, как обстоит ситуация с Киевоблэнерго? Когда можно заключить договор?


Доброго ранку! :yes:
На разі в ПАТ "Київобленерго" відбувається процес перевірки документів та підготовка договорів про надання послуг з електропостачання з кожним споживачем. Як тільки договори будуть передані до ТОВ "ЖЕК-53" - ми додатково повідомимо всіх власників квартир про дату, місце та час їх укладення.
13 фев 2018 13:20
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":
Доброго дня! :thanks:
Шановні власники квартир багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Толстого!
Номери телефонів власників/мешканців житлового будинку № 1 внесено до бази GSM-модуль.
На початку лютого 2018 року на номер телефону, який внесений в базу GSM-модуль надійде SMS-повідомлення з номерами телефонів від шлагбауму та воріт. Саме з цього номеру телефону Ви будете мати можливість відкривати контур житлового комплексу.Тому просимо зберегти номер телефону, який буде зазначений в SMS-повідомленні.

З повагою, адміністрація ТОВ «ЖЕК-53».


СМС с номерами телефонов рассылали уже?
19 фев 2018 10:25
Цитата "Romancho":


СМС с номерами телефонов рассылали уже?

Нажаль я не отримала ще((
19 фев 2018 14:08
Цитата "Romancho":


СМС с номерами телефонов рассылали уже?


Доброго дня! На разі, розсилка SMS-повідомлень з номерами телефонів від шлагбауму та воріт ще не здійснювалась, оскільки база GSM-модуля продовжує наповнюватись.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2022. . .26
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее