Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

124. . .26
27 ноя 2017 17:14
Цитата "Mihalko":
у першій секкції у власників які заключили договора з ЖЕКом єлектрика є? Чи триває підключення?


На даний момент триває підключення.
27 ноя 2017 17:17
Скільки часу займе підключення першої секції?
27 ноя 2017 17:48
[quote="Mihalko"]Скільки часу займе підключення першої секції?[/quote

На Ваше питання надам відповідь завтра зранку.
27 ноя 2017 19:15
Освітлення під'їздів?темнота.і чи плануються там датчики руху?в відеоогляді говорилося про датчики руху.
28 ноя 2017 06:38
Цитата "АгроноМ1982":
Обіцяли багато чого.я отримав право власності і відповідно маю вже платити за утримання будинку.І В ТОМУ ЧИСЛІ ЗА ЛІФТ ТА ОСВІТЛЕНІ МЗК!і ладно ліфт,налагоджуйте,чистіть.але піднімаєшся на свій проверх у повній темряві ввечері.для чого створювалася ця гілка,якщо забудовник не відповідає?сьогодні освітлювалась тільки 4 секція.які роботи проводяться?чому немає інформації?чи їздити до вас у охвіс щодня з кождним дрібним питаням?

Шановний ЖЕК! Читаєм уважно про надані послуги,інформацію про ремонти чи відключення,перерахунок платіжок(з урахуванням непрацюючого ліфта та неосвітлених МЗК).я готовий платити.але за цей місяць по 4.17 коп я платити не буду.прочитайте уважно закон.прийнятий 9 листопада.чітко вказано про інформування споживачів.

Доброго ранку! :hi: Так, ТОВ "ЖЕК-53" має право здійснювати нарахування за комунальні послуги з моменту набуття Вами права власності. На даному етапі нарахування ще не проводяться. У випадку неналежної якості наданих послуг буде здійснено перерахунок за такі послуги, відповідно до вимог чинного законодавства України.
Стосовно освітлення МЗК та електропостачання повідомляємо про наступне: після проведення ремонту електричних мереж в повному обсязі освітлення в МЗК буде відновлено, а підключення електропостачання здійснюватиметься в ті квартири, які уклали договори про надання послуг з управління багатоквартирним будинком із ТОВ "ЖЕК-53".
Дякуємо за питання - вони дуже важливі для нас. В подальшому ми вдосконалюватимемо нашу роботу та співпрацю із власниками та мешканцями квартир будинку №1 по вулиці Толстого!
Якщо у Вас виникають питання і Ви потребуєте оперативної відповіді на них, Ви маєте можливість, також, зателефонувати за номером телефону: 066-496-73-60 (пн.-пт. з 08:00-17:00 год.)
28 ноя 2017 06:41
Цитата "АгроноМ1982":
Освітлення під'їздів?темнота.і чи плануються там датчики руху?в відеоогляді говорилося про датчики руху.


На питання стосовно освітлення під'їздів ми відповіли. Так, датчики руху встановлені та розташовані на сходових майданчиках кожного під'їзду.
28 ноя 2017 06:49
Цитата "Mihalko":
Обіцяли, що самі поставлять ручки на вхідні двері. Так досі і немає.


Доброго ранку! Якщо у Вас виникає складність із встановленням ручок на вхідні двері, працівники ТОВ "ЖЄК-53" допоможуть Вам із їх встановленням за попередньою заявою. Також, Ви можете, також, звернутись за телефоном: 066-496-73-60 (т.в.о. директора ТОВ "ЖЕК-53" Мирончук Владислав Олександрович).
28 ноя 2017 07:09
Цитата "Mihalko":
Обіцяли на час ремонтів на місці для мусорних баків біля 1ї секції будуть 3 спеціальні тачки. Їх немає.


В місці майбутнього розташування сміттєвих баків розташовані тачки для будматеріалів, за допомогою яких будматеріали будуть підвозитися до під’їздів.
28 ноя 2017 12:05
Шановні власники квартир в житловому будинку № 1 по вулиці Толстого!
Для зручності спілкування та оперативності вирішення термінових питань, надаємо перелік контактних номерів телефонів :umnik: :

1) для вирішення будь-яких технічних питань, питань виконання ремонту в квартирах (прийняття заяв на початок виконання ремонтно-будівельних робіт, заяв на ввіз та вивіз товарно-матеріальних цінностей) звертайтесь за телефоном – 066-496-73-60 Мирончук Владислав Олександрович (ЦІЛОДОБОВО);

2) для вирішення адміністративних питань звертайтесь за телефоном – 099-491-46-50 Матвієнко Олександра Валерївна (з 08:00 год. до 17:00 год.).
ТОВ "ЖЕК-53" НАЛАШТОВАНЕ НА СПІВПРАЦЮ ТА ВЗАЄМОПОРОЗУМІННЯ! :yes: КОЖНЕ ПИТАННЯ ТА ЗАУВАЖЕННЯ ДЛЯ НАС ВАЖЛИВЕ. ЯКЩО НА ПРОТЯЗІ ПЕВНОГО ЧАСУ НА ВАШЕ ПИТАННЯ НЕ НАДАЄТЬСЯ ВІДПОВІДЬ, ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВОНО ВЖЕ ПЕРЕБУВАЄ В РОБОТІ І МИ ГОТУЄМО ВІДПОВІДЬ ДЛЯ ВАС!
З повагою, адміністрація ТОВ "ЖЕК-53".
28 ноя 2017 14:05
Я договір уклав, в суботу прийде електрик. Світло в 2-ій секції буде чи ні?
28 ноя 2017 15:52
Доброго дня. Про третю секцію:

1. Ліфт не працює. Коли очікувати запуск?
2. Всі щитки розчепірені - і під воду і під електрику.
3. Електрики до лічильника не спостерігається - ключі отримав, договір підписано давно. Коли буде підключення, чи потрібно подавати додаткову заявку?
4. Тут йшла розмова про датчики руху - в під'їзді на всіх поверхах (і між ними) постійно увімкнене світло. Отже датчики або відсутні, або не налаштовані.
5. З декількох щитків (штук з 5 на декількох поверхах) проведено кустарне підключення електрики в квартири! Чи можу і я собі так зробити, оскільки там підключення добротне, не "на швидку руку"?
28 ноя 2017 15:58
Цитата "kwon":
Я договір уклав, в суботу прийде електрик. Світло в 2-ій секції буде чи ні?


Ми також уклали договір і хочемо знати, коли буде світло в 3 секції.
28 ноя 2017 19:45
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

Ключі власникам квартир видаються в порядку черги за попереднім записом у будні дні в робочий час.
Записатись можна за телефонами, що вказані у алгоритмі дій інвестора та за якими Ви записувались на огляд квартири.


Ви самостійно формуєте черги та повідомляєте інвесторів? Чи щоб потрапити в чергу за ключами треба самому дзвонити?
28 ноя 2017 19:57
Цитата "zheka3789_2":
Доброго дня. Про третю секцію:

1. Ліфт не працює. Коли очікувати запуск?
2. Всі щитки розчепірені - і під воду і під електрику.
3. Електрики до лічильника не спостерігається - ключі отримав, договір підписано давно. Коли буде підключення, чи потрібно подавати додаткову заявку?
4. Тут йшла розмова про датчики руху - в під'їзді на всіх поверхах (і між ними) постійно увімкнене світло. Отже датчики або відсутні, або не налаштовані.
5. З декількох щитків (штук з 5 на декількох поверхах) проведено кустарне підключення електрики в квартири! Чи можу і я собі так зробити, оскільки там підключення добротне, не "на швидку руку"?


Електрика в 3 секції вже є!
29 ноя 2017 13:22
Цитата "Miracle12":


Електрика в 3 секції вже є!


В квартирах чи в під'їзді?
29 ноя 2017 14:00
І в під'їзді, і в квартирах (лічильники вже під напругою). Вже вчора ввечері так було.
29 ноя 2017 14:03
А в другій секції є - не в курсі?
29 ноя 2017 14:22
До ЖЕКу:
Зверніть увагу на те, що:
1) при вході в 3 секцію мерехтить лампа;
2) на стіні, що з вікнами, між 1 і 2 поверхом (за ліфтом) є плями чи брудні розводи;
3) досі немає нумерації поверхів.
Коли ці проблеми буде вирішено?
29 ноя 2017 14:24
Цитата "kwon":
А в другій секції є - не в курсі?


На жаль, не знаю.
29 ноя 2017 15:59
Цитата "Miracle12":
І в під'їзді, і в квартирах (лічильники вже під напругою). Вже вчора ввечері так було.


Чудова новина! Дякую! Самокрутки з щитків місцеві Кулібіни порозбирали?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
124. . .26
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее