Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

1. . .1214. . .26
14 дек 2017 14:52
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":


Доброго дня! Повідомляємо, що ТОВ «ЖЕК-53», на разі, проводить переговори із Бориспільською філією ПАТ «Київоблгаз» стосовно здійснення пуску газу в квартири будинку № 1 по вулиці Толстого. Як тільки щось зміниться, ми всіх проіноформуємо.
ТОВ «ЖЕК-53» надає Вам виключно ту інформацію, якою володіє безпосередньо. Питання, які Вас цікавлять Ви можете задавати, безпосередньо забудовнику. Ми не можемо відповідати за інших юридичних осіб.

Знову бла бла бла...жек веде переговори...тоді наступне питання.суть переговорів?щодо пришвидшення пуску?чи щодо усунення зауважень?чітко ж сформував питання.або давайте ще чіткіше.ЧИ Є З БОКУ ГАЗОВИКІВ ЗАУВАЖЕЕНЯ ПО ГАЗУ ДО ЗАБУДОВНИКА?
15 дек 2017 06:19
Цитата "АгроноМ1982":

Знову бла бла бла...жек веде переговори...тоді наступне питання.суть переговорів?щодо пришвидшення пуску?чи щодо усунення зауважень?чітко ж сформував питання.або давайте ще чіткіше.ЧИ Є З БОКУ ГАЗОВИКІВ ЗАУВАЖЕЕНЯ ПО ГАЗУ ДО ЗАБУДОВНИКА?

А ми чітко Вам повідомляємо: ТОВ «ЖЕК-53», на разі, проводить переговори із Бориспільською філією ПАТ «Київоблгаз». Суть переговорів - здійснення пуску газу в квартири будинку № 1 по вулиці Толстого. Останнє питання доцільніше задавати забудовнику на його вітці.
15 дек 2017 07:56
Задам на тій "вітці" чи може гілці,і зразу направлять сюди.всі питання мол до жеку.можливо навіть одна людина дає відповіді і там і там.можна іхати на Шевченка укладати договір?чи не скажуть там і мені про якісь зауваження неусунуті?а! Зараз знову буде про переговори
15 дек 2017 09:37
Цитата "АгроноМ1982":
Задам на тій "вітці" чи може гілці,і зразу направлять сюди.всі питання мол до жеку.можливо навіть одна людина дає відповіді і там і там.можна іхати на Шевченка укладати договір?чи не скажуть там і мені про якісь зауваження неусунуті?а! Зараз знову буде про переговори


Повідомляємо, що як тільки ТОВ "ЖЕК-53" стане відомо той факт, що власники квартир в будинку № 1 по вулиці Толстого можуть звертатись для укладання договорів про надання послуг з газопостачання - ми абсолютно всіх власників про це повідомимо!
15 дек 2017 12:29
ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ КВАРТИР! :umnik:
Повідомляємо, що з 18.12.2017 р. ТОВ "ЖЕК-53" розпочинає видавати ключі від поштових скриньок.
Видача ключів проводитиметься з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 17:00 год. за адресою: м. Бориспіль, вул. Толстого, 1, нежитлове приміщення 55,2 м2.
Додатково інформуємо, що ключі від лічильників знаходяться на посту охорони № 1 (зі сторони вулиці Лютневої) та видаються під підпис.
З повагою, адміністрація ТОВ "ЖЕК-53".
16 дек 2017 16:37
Цитата "АгроноМ1982":

Знову бла бла бла...жек веде переговори...тоді наступне питання.суть переговорів?щодо пришвидшення пуску?чи щодо усунення зауважень?чітко ж сформував питання.або давайте ще чіткіше.ЧИ Є З БОКУ ГАЗОВИКІВ ЗАУВАЖЕЕНЯ ПО ГАЗУ ДО ЗАБУДОВНИКА?

Я уже ничего не понимаю!! Переговоры с газовиками ведет ЖЭК-53!! Но вопросы по поводу сути переговоров задавайте застройщику на другой ветке!! А как же вы ведете переговоры, если не знаете их сути??
Опять же! От Вас, ЖЭК-53, неоднократно слышал комментарий, что как только база будет заполнена, мы сможем заключать договор с газовиками!! А по факту, получаеться Вы сами не владели информацией что ли? Или врали?
Считаю эту ситуацию неприпустимой !!
Лично я вижу развитие ситуации следующим образом!! Застройщик или ЖЭК-53, кто там из них уполномочен решать такого рода вопросы, прийдут к "общему знаменателю")) и договорятся! А дальше.. "Говорить собственникам, что можно заключать договора или нет? А в ответ- " Та нет пока не надо, давайте со след. года!! У нас тут завал!!"
И все...приехали. Лично для меня это неприпустимо!! Я делаю ремонт, и начал его исключительно исходя из расчёта, что в кротчайшие сроки подключу отопление!! Имею на это полное право!!
Поэтому буду лично ездить в Газкантору и узнавать на какой стадии наша ситуация!!?
P.S.: мне вот интересно!!) как же ведутся эти самые "переговоры!!", что они занимают так много времени!!?!?Это , что , собираются люди в большом зале!! И поднимают вопрос на повестку дня!!?а потом голосуют.ю?А если не набралось необходимое количество голосов, то переносят на след неделю?)) Почему решение вопроса занимает так много времени?? Почему??
16 дек 2017 21:57

Все дістало!
Треба йти в газконтору і писати! Розмови до справи не пришиєш! Я йду з понеділка.
Рекомендую всім зацікавленим ознайомитись!
//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1382-15/ paran156#n156

17 дек 2017 11:08
Цитата "Duglas":

Я уже ничего не понимаю!! Переговоры с газовиками ведет ЖЭК-53!! Но вопросы по поводу сути переговоров задавайте застройщику на другой ветке!! А как же вы ведете переговоры, если не знаете их сути??
Опять же! От Вас, ЖЭК-53, неоднократно слышал комментарий, что как только база будет заполнена, мы сможем заключать договор с газовиками!! А по факту, получаеться Вы сами не владели информацией что ли? Или врали?
Считаю эту ситуацию неприпустимой !!
Лично я вижу развитие ситуации следующим образом!! Застройщик или ЖЭК-53, кто там из них уполномочен решать такого рода вопросы, прийдут к "общему знаменателю")) и договорятся! А дальше.. "Говорить собственникам, что можно заключать договора или нет? А в ответ- " Та нет пока не надо, давайте со след. года!! У нас тут завал!!"
И все...приехали. Лично для меня это неприпустимо!! Я делаю ремонт, и начал его исключительно исходя из расчёта, что в кротчайшие сроки подключу отопление!! Имею на это полное право!!
Поэтому буду лично ездить в Газкантору и узнавать на какой стадии наша ситуация!!?
P.S.: мне вот интересно!!) как же ведутся эти самые "переговоры!!", что они занимают так много времени!!?!?Это , что , собираются люди в большом зале!! И поднимают вопрос на повестку дня!!?а потом голосуют.ю?А если не набралось необходимое количество голосов, то переносят на след неделю?)) Почему решение вопроса занимает так много времени?? Почему??

Відповідає одна і та ж сама людина.що на тій гілці,що на цій.принаймі набирає.вивчив вже трішки стиль,манеру,опечатки,русизми...для мене сумніву немає)))можу більш детально розписати,але форум не для цього створений.а якщо одна і та ж,тоді дійсно не зовсім етично відправляти з одного на інший.
17 дек 2017 11:51
Минулого тиждня я також ходила до газконтори, а саме у вівторок. Де мені було повідомлена аналогічна інфо про сигналізатори та про недодані документи забудовником. Після чого я звернулася безпосередньо до жеку і забудовника для вияснення даної ситуації. Жек обіцяв розібратися і як тільки вияснить надасть відповідь - відповідь чекаю й досі. Щодо забудовника - коли я повідомила про дану проблему - то представники забудовника були дуже здивовані, що нам надають такі дані - повідомили що розберуться. Як мені відомо в четвер представник жеку і забудовника їздили до газконтори про вияснення даної ситуації. В п'ятницю мені повідомили, що наразі все впорядку, що більше немає бути жодних проблем. Саме тому щоб переконатися що дана ситуація владналася я завтра планую о 9.00-9.30 навідатися в 15 кабінет газконтори. Можливо хтось з власників має можливість і бажання також підійти завтра для вияснення даної ситуації?
17 дек 2017 12:03
Доречі ось список документів які мені надали в газконторі для підключення газу в квартиру.
17 дек 2017 13:38
Цитата "ira89":
Доречі ось список документів які мені надали в газконторі для підключення газу в квартиру.

У нас немає паспорта на сигналізатор, акта обстеження вент.каналу і димоходу, договору на сервісне обслуговування котла. З договором неясно, він буде заключатися при першому запуску котла, а як пуск може бути без газу? А без договору газ не підключать...
Паспорт на котел - це інструкція по використанню, технічні характеристики?
Запитань стало ще більше.
17 дек 2017 13:59
Цитата "Аурика":

У нас немає паспорта на сигналізатор, акта обстеження вент.каналу і димоходу, договору на сервісне обслуговування котла. З договором неясно, він буде заключатися при першому запуску котла, а як пуск може бути без газу? А без договору газ не підключать...
Паспорт на котел - це інструкція по використанню, технічні характеристики?
Запитань стало ще більше.



Точно знаю що акти на обстеження вет. каналу надав вже забудовник. Щодо сигналізаторів, якщо я правильно зрозуміла, вже все домовлено - проблем немає бути. Щодо договору на сервісне обслуговуаання буду завтра уточняти. Як буду володіти будь-якою інфо повідомлю.
17 дек 2017 14:45
Цитата "ira89":



Точно знаю що акти на обстеження вет. каналу надав вже забудовник. Щодо сигналізаторів, якщо я правильно зрозуміла, вже все домовлено - проблем немає бути. Щодо договору на сервісне обслуговуаання буду завтра уточняти. Як буду володіти будь-якою інфо повідомлю.

Дякую)) Ви не запитували про двері на кухні? Без них підключать?
17 дек 2017 15:21
Дякую за інформацію ira89. В понеділок працюю, а з вівторка в газконтору!!!
17 дек 2017 18:30
Цитата "Аурика":

Дякую)) Ви не запитували про двері на кухні? Без них підключать?

Не зовсім впевнений,але чому не підключать?припустимо мені плита не потрібна.я готувапти не буду.потрібне тільки опалення.відповівдно мають мені підключити котел,а пломби на виході колонки хай висять собі.
18 дек 2017 08:53
Доброго ранку!

Шановні сусіди повідомляю з 20.12.17 року можна йти до газконтори на заключення договорів на газопостачання!

Необхідно з собою мати всі документи, які я надавала раніше. Щодо договорів на обслуговування котлів з сервісною службою і паспортами на сигналізатори - я звернулася до Жеку - мають розібратися і повідомити.

Також для підключення газу - мають бути встановлені двері обов'язково.
18 дек 2017 08:55
Цитата "Аурика":

Дякую)) Ви не запитували про двері на кухні? Без них підключать?



Мені повідомили, що двері мають бути обов'язково.
18 дек 2017 08:57
Цитата "ira89":
Доброго ранку!

Шановні сусіди повідомляю з 20.12.17 року можна йти до газконтори на заключення договорів на газопостачання!

Необхідно з собою мати всі документи, які я надавала раніше. Щодо договорів на обслуговування котлів з сервісною службою і паспортами на сигналізатори - я звернулася до Жеку - мають розібратися і повідомити.

Також для підключення газу - мають бути встановлені двері обов'язково.

Хорошие новости!! Ура! Спасибо за информацию. Один маленький вопрос, касательно паспорта на плиту!! Тоесть плиту надо купить новую получаеться? Что бы был паспорт!
18 дек 2017 09:08
Цитата "Duglas":

Хорошие новости!! Ура! Спасибо за информацию. Один маленький вопрос, касательно паспорта на плиту!! Тоесть плиту надо купить новую получаеться? Что бы был паспорт!



Якщо ви плануєте підлючати газ і на плиту - то так вона має бути не старішою чим 5 років здається. Доречі газ можна підключити лише зараз на котел - а пізніше на плиту (лише двічі за виклик майстрів платити вийде).
18 дек 2017 09:17
купа документів, двері, нова плита... все зрозумів, планую на травень-червень D-/
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1214. . .26
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее