Подать объявление

Толстого 1 - ЖЕК-53, Борисполь

1. . .1012. . .26
11 дек 2017 20:54
Цитата "Miracle12":

Гостя1467, я Вас підтримую і не вважаю, що будь-які питання власників можна відкидати. Скільки людей, стільки й думок. І кожен має повне право висловити свою.
Схоже питання задавалося в гілці спілкування з забудовником, але тоді теж були інші "важливіші" проблеми, з чим не можна не погодитися. Проте зовсім несерйозно для забудовника, який позиціонує свою роботу як якісну, здавати під'їзди в такому вигляді і казати, що "все одно ж ви чи ваші робітники" засмітять його. А зараз уже кажуть, що ми (нечисленні бажаючі активно розпочати ремонти тільки-но з'являється технічна можливість) все самі засмітили, тоді як будинок здавався саме в недоведеному до ладу стані. Це не просто дивує, це вже дуже обурює! Але в цьому, як я розумію, винен не ЖЕК і навряд чи щось зміниться.
Але ще більше обурює те, що нагальні питання деяких власників систематично оминаються ЖЕКом. Коли буде конструктив, невідомо... Я все ж сподівалася на добропорядність і готовність представників хоча б вчасно і якось чіткіше інформувати власників, щоб уникнути домислів та негативного враження вже на початку "співпраці".

є такий косяк від забудовника.і драй хоть всім альтісом в 3 зміни-вигляд сильно не зміниться.виглядає убого.дешево.кончена підлога якщо чесно.реальність така,що максимум помиють більш якісно.все.ніхто не буде нічого кардинально робити.і плитку ложити не будуть.зекономив забудовник і зараз почне розказувати,що не всі інвестори готові платити більше за щось якісніше...і т.д.тому задаємо питання-для цього і існує форум.але підлога буде ТАКА!і ніхто нічого не змінить.і дававйте по порядку будемо вирішувати питання.щоб оцінити покриття на своєму поверсі,мені потрібно піднятися туди як мінімум,тобто ліфт...
11 дек 2017 21:20
Вроде бы как в эту среду должны запустить лифт в 3й специи :yes:
12 дек 2017 07:59
Цитата "АгроноМ1982":

є такий косяк від забудовника.і драй хоть всім альтісом в 3 зміни-вигляд сильно не зміниться.виглядає убого.дешево.кончена підлога якщо чесно.реальність така,що максимум помиють більш якісно.все.ніхто не буде нічого кардинально робити.і плитку ложити не будуть.зекономив забудовник і зараз почне розказувати,що не всі інвестори готові платити більше за щось якісніше...і т.д.тому задаємо питання-для цього і існує форум.але підлога буде ТАКА!і ніхто нічого не змінить.і дававйте по порядку будемо вирішувати питання.щоб оцінити покриття на своєму поверсі,мені потрібно піднятися туди як мінімум,тобто ліфт...

Доброго ранку, шановний користувач Агроном 1982! Знову читаємо ваші пости і диву дивуємось, наскільки Ви не поважаєте користувачів форуму, в тому числі і себе. Такими висловами, як "кончена підлога" ви не тільки ганьбите користувачів форуму, ділову репутацію забудовника та ТОВ "ЖЕК-53", а й себе в першу чергу. І це зауваження тільки до одного із численної кількості Ваших постів... Просимо Вас дотримуватись цензури, норм етики та моралі. Поважайте, будь ласка, те, що Ваші пости читає велика кількість людей.

На Ваші питання ТОВ "ЖЕК-53" надає відповіді в межах своєї компетенції та, як тільки у нас наявні відповіді на них. Стосовно роботи ліфту в черговий раз повідомляємо: на разі здійснюється процес передачі на баланс ліфтів до обслуговуючої організації та проводяться пуско-налагоджувальні роботи, тому зараз неможливо запустити ліфт в робочий режим. Коли дані роботи завершаться - всіх буде про це повідомлено.
Якщо у Вас є запитання до забудовника - спілкуйтесь, безпосередньо, із забудовником. Не треба поливати брудом діяльність підприємства, це не метод (в усякому разі не метод людей, які ставляться з повагою до інших). Рекомендуємо виясняти питання по суті.
Якщо у Вас є запитання до ТОВ "ЖЕК-53" - Ви можете зателефонувати за номером телефону 066-496-73-60 та отримати відповіді на свої запитання.
12 дек 2017 08:36
Цитата "Mihalko":


Поддерживаю мнение о напрасности мытьи полов до весны. Думаю что после грязных работ которые повлияют на чистоту в коридоре сам хозяин квартиры если он действительно "хозяин" уберет за собой и помоет предбанник коридора. (при наличии теплой воды естественно)
Когда лифты будут работать вот вопрос?! Года через два после основной массы окончания ремонтов?

Доброго ранку! Взагалі не прибирати в МЗК ми також не можемо. Згодні з Вами стосовно того, що власник, якщо він хазяїн, сам має приберати за собою - це повага до сусідів та до роботи працівників ЖЕКу.
Ліфти працюватимуть після того, як закінчиться процес передачі їх на баланс обслуговуючій організації та закінчаться всі зпуско-налагоджувальні роботи. Як тільки цей процес завершиться - ми повідомимо всіх власників та інвесторів.
12 дек 2017 09:05
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ТА ВЛАСНИКИ КВАРТИР!
Повідомляємо Вас про наступне:
за період останніх 1,5 тижнів у будинку № 1 по вулиці Толстого, що у місті Борисполі, відбулось 2 генеральних прибирання в кожній секції та на прибудинковій території.
Просимо дотримуватись Порядку організації управління та проживання в багатоквартирному житловому будинку № 1 по вулиці Толстого в м. Борисполі Київської області, особливо, що стосується п. 7.3.2., абзацу 6 - "Мешканцям/користувачам Житлового комплексу заборонено смітити будь яким чином в місцях загального використання".
ТОВ "ЖЕК-53" розуміє, що жоден ремонт не може обійтись без сміття, яке залишається під час/після проведення таких робіт, але ми дуже просимо Вас ставитись з розумінням до питання підтримання чистоти в місцях загального користування.
Якщо сталось так, що внаслідок виконання ремонтних робіт Вами у Вашій квартирі чи найманими Вами працівниками сталось забрудненя місць загального користування - будь ласка, приберіть за собою чи попросіть Ваших найманих працівників прибирати, у разі, якщо вони насмітили.
В свою чергу, працівники ТОВ "ЖЕК-53", також, здійснюватимуть прибирання місць загального користування.
При виникненні будь-яких питань та для пришвидшення надання відповіді на Ваші питання просимо телефонувати за номером 066-496-73-60.
Приносимо вибачення за несвоєчасно надані відповіді - запитань дуже багато і часто буває так, що по кожному із них окремо потрібно виясняти, і на їх вияснення йде багато часу. Так, це не виправдання для ТОВ "ЖЕК-53", проте ми будемо старатись якомога швидше надавати відповіді на поставлені питання.
З повагою, адміністрація ТОВ "ЖЕК-53".
12 дек 2017 09:13
Цитата "Кошкин дом 1":
И где ответ по катку??? Я что, еще и коньки зря купила???

Доброго дня! Всі роботи по залиттю льодової ковзанки на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку № 1 по вулиці Толстого будуть виконані при підходящих погодних умовах. Температурний режим для виконання таких робіт має становити не вище 6 градусів морозу.
Так що ковзани Ви не даремно придбали :yes:
12 дек 2017 09:22
Друзья в ветке читал относительно щелей в стяжке в МОП.
Хочу обратить Ваше внимание что продольные "щели" это не щели вовсе, а вставки из обычного стекла.
При оборуовании такого пола стеклянные полоски оспльзуют в качестве маяков. Они нам и кажутся как щели.
Я на этапе строительства заходил в свою 263 квартиру, это было во время оборудования стяжки в МОП, так вот эти маяки из стеклянных полос я видел.
Такие полы делали раньше везде, их проще всего обслуживать, они имеют значительно лучшие характристики по износостойкости (лучше чем плитка), он не треснет, не отслоится, хорошо отмывается, если его покрыть алифой, то выглядеть он будет очень не прлохо
Во вложении есть вариант такого пола как у нас в МОП но там больше разнообразие цверовой гаммы камешков.
12 дек 2017 10:52
Доброго дня, шановні мешканці Житлового будинку №1. :hi:

Сподіваюсь, що за у найближчі дні повністю нормалізується спілкування і зможу спокійно повідписуватись на усі ваші запитання, дати пояснення на певні претензії та деякі слушні пропозиції, що накопичились за ці дні у Вас до забудовника у т.ч. і у форумі ЖЕКу.

Поки два моменти:

1. Закликаю дотримуватись рамок людської гідності при спілкуванні.

І забудовник і працівники ЖЕКу відкриті до співпраці та допомоги мешканцям. На даний час частина ЖЕКу для Вашої зручності знаходиться у Вашому ж будинку. Є можливість з ранку до пізного вечора у будь-який день зателефонувати з будь-якою проблемою до керівництва ЖЕКу та вирішити питання.

Однак, як це було у період чергового загострення днями, БАГАТОРАЗОВО дзвонити працівникам ЖЕКу та вимагати дати воду у стояки та системи опалення ДО ПІДКЛЮЧЕННЯ МЕШКАНЦЯМИ ГАЗУ У КВАРТИРАХ та ще з ВИКОРИСТАННЯМ НЕЦЕНЗУРНОЇ ЛЕКСИКСИ є неприпустимим.

Тому давайте домовимось, якщо Вам співпраця і допомога ЖЕКу непотрібні і якщо такий НЕЦЕНЗУРНИЙ і абсолютно безглуздий та неконструктивний тиск на працівників ЖЕКу буде повторюватись, то буде піднято питання повернення ЖЕКу на вул. Запоріжську та опрацювання телефонних звернень тільки за робочим графіком відповідно до вимог Закону та розпорядку роботи ЖЕКу. Як Ви часто і пропонуєте - згідно Договору.

2. Ще раз коротенько нагадаю, що можна і треба зробити стосовно котлів:

1. Пуск газу по квартирах.
Зі свого боку забудовник по газу все зробив (пустив у будинок, необхідні документи газовикам передав /дійсно пустив дуже швидко, хто знає і хоче зрозуміти, як це у всіх інших випадках відбувається/). Питання пуску газу у квартиру - це задача власника квартири.

2. У будь-якому разі тільки після наявності газу можна розглядати пуск води!!!

Якщо навіть збираєтесь, самостійно наповнювати систему опалення рідиною, будь-ласка, враховуйте усі ризики.
Будь-ласка, зверніть увагу, що поява у системі опалення замерзаючої рідини (наприклад, води) до наявності можливості використання котла (не підведений газ або котел не пущений сертифікованим представником виробника) несе для Вас додаткові ризики.
Уявіть, наприклад, Ваші робітники при ремонті розіб’ють скло і в цей момент «вдарить» мороз. Ваше приміщення дуже швидко виморозиться. І якщо у систему опалення Ви закачали рідину, то без запуску котла – можуть лопнути труби опалення та вийти з ладу котел (бо труби проходять і через нього).

Продублюю нашу пропозицію.
Коли набирається необхідна кількість мешканців, що будуть опалювати свої квартири (50% квартир у секції), то виконується подача води у стояки.

Передивився деякі Ваші пости, здається, є певне непорозуміння, як може відбуватись процес запуску опалення.

Поясню наш задум. Якщо вже на момент запуску води по стояках температура у місцях загального користування буде низька, то ми зі свого боку штучно розігріємо місця користування до необхідної температури, дня 2-3 будемо їх підтримувати. За цей час мешканці почнуть опалювати котлами, і потім вже надалі підтримання температурного режиму буде відбуватись за рахунок опалення квартир котлами.
Так забудовники і ЖЕКи раніше не робили, але принаймні так плануємо зробити.

По інших Ваших пропозиціях та зауваженнях щодо котлів, як і анонсував на початку посту надам відповіді пізніше.
12 дек 2017 10:58
Разів може 5-6 постійно попереджав, що Ваші ж працівники будуть залишати двері у підїізди відчиненими - підпирати чимось.
І як видно, не даремно попереджав - вони так і роблять. Лифтові шахти металеві - їх охолодження відбувається дуууже швидко.
А за відчинених вхідних дверцят - "обігріти всесвіт" буде неможливо!

Будь-ласка слідкуйте за Вашими працівниками.
12 дек 2017 11:51
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

Доброго ранку, шановний користувач Агроном 1982! Знову читаємо ваші пости і диву дивуємось, наскільки Ви не поважаєте користувачів форуму, в тому числі і себе. Такими висловами, як "кончена підлога" ви не тільки ганьбите користувачів форуму, ділову репутацію забудовника та ТОВ "ЖЕК-53", а й себе в першу чергу. І це зауваження тільки до одного із численної кількості Ваших постів... Просимо Вас дотримуватись цензури, норм етики та моралі. Поважайте, будь ласка, те, що Ваші пости читає велика кількість людей.

На Ваші питання ТОВ "ЖЕК-53" надає відповіді в межах своєї компетенції та, як тільки у нас наявні відповіді на них. Стосовно роботи ліфту в черговий раз повідомляємо: на разі здійснюється процес передачі на баланс ліфтів до обслуговуючої організації та проводяться пуско-налагоджувальні роботи, тому зараз неможливо запустити ліфт в робочий режим. Коли дані роботи завершаться - всіх буде про це повідомлено.
Якщо у Вас є запитання до забудовника - спілкуйтесь, безпосередньо, із забудовником. Не треба поливати брудом діяльність підприємства, це не метод (в усякому разі не метод людей, які ставляться з повагою до інших). Рекомендуємо виясняти питання по суті.
Якщо у Вас є запитання до ТОВ "ЖЕК-53" - Ви можете зателефонувати за номером телефону 066-496-73-60 та отримати відповіді на свої запитання.

Питання по суті.нікого не ображав,а Вам би звісно хотілося,щоб тільки позитив лився Вам медком у вуха?та так не буває.і хай знайдеться хоч один,кому реально сподобається підлога на фоні якісноі покраски стін.таких,думаю,не буде.і що я неправильно написав?що ніхто не буде ложити плитку чи міняти покриття? Так це факт.і Ви це чудово знаєте.чи неправда,що підлога на фоні стін виглядає як хороша бетонна стяжка?так і є.виглядає повторюсь убого.максимум ЖЕК після ремонтів пройдеться шліфмашиною.і я чудово розумію,що з цією підлогою ми і будем жити.питань по суті було задано дуже багато.і не тільки мною.тільки з такою швидкістю відповідей скоро настане весна,і більшість питань відпаде сама собою.тому і тут Вас розумію чудово.
12 дек 2017 12:14
Цитата "АгроноМ1982":

Питання по суті.нікого не ображав,а Вам би звісно хотілося,щоб тільки позитив лився Вам медком у вуха?та так не буває.і хай знайдеться хоч один,кому реально сподобається підлога на фоні якісноі покраски стін.таких,думаю,не буде.і що я неправильно написав?що ніхто не буде ложити плитку чи міняти покриття? Так це факт.і Ви це чудово знаєте.чи неправда,що підлога на фоні стін виглядає як хороша бетонна стяжка?так і є.виглядає повторюсь убого.максимум ЖЕК після ремонтів пройдеться шліфмашиною.і я чудово розумію,що з цією підлогою ми і будем жити.питань по суті було задано дуже багато.і не тільки мною.тільки з такою швидкістю відповідей скоро настане весна,і більшість питань відпаде сама собою.тому і тут Вас розумію чудово.[/quot

Так, позитив, звісно приємніше ніж негатив :yes: Але Вам лише один негатив на думці...
Повідомляємо, що тип покриття та матеріали, з якого зроблена підлога в МЗК закладені в проекті будівництва.
Стосовно відповідей на питання користувачів форуму ми написали вище, але повторимось: Приносимо вибачення за несвоєчасно надані відповіді - запитань дуже багато і часто буває так, що по кожному із них окремо потрібно виясняти, і на їх вияснення йде багато часу. Так, це не виправдання для ТОВ "ЖЕК-53", проте ми будемо старатись якомога швидше надавати відповіді на поставлені питання.
12 дек 2017 12:46
Цитата "АгроноМ1982":

Питання по суті.нікого не ображав,а Вам би звісно хотілося,щоб тільки позитив лився Вам медком у вуха?та так не буває.і хай знайдеться хоч один,кому реально сподобається підлога на фоні якісноі покраски стін.таких,думаю,не буде.і що я неправильно написав?що ніхто не буде ложити плитку чи міняти покриття? Так це факт.і Ви це чудово знаєте.чи неправда,що підлога на фоні стін виглядає як хороша бетонна стяжка?так і є.виглядає повторюсь убого.максимум ЖЕК після ремонтів пройдеться шліфмашиною.і я чудово розумію,що з цією підлогою ми і будем жити.питань по суті було задано дуже багато.і не тільки мною.тільки з такою швидкістю відповідей скоро настане весна,і більшість питань відпаде сама собою.тому і тут Вас розумію чудово.


Простите, а что с полом в МОП не так?
Подобный пол оборудуют в больницах, подездах, холах и там где большой трафик людей, такой пол имеет хорошие характеристики по стойкости к износу.
Чем он может быть лучше плитки? Урани на плитку молоток и вы жалуетесь, что плохо положили работники-строители или не качественные материалы-застройщик с экономил.
Сколько людей столько и мнений, но все мы либо в полной мере ознаколмены были с тем, что будет в МОП либо не в полной - но это проблема тех кто не вникал.
Я сейчас живу в подьезде где лежит плитка, а дому всего 6 лет, по себе могу сказаь плитка - отстойно смотрится спустя всего 6 лет!
Посмотрите на пол оборудованый таким-же способом в больнице г. Борисполь - там высокие санитарные нормы, к всем отделочным материалам, а пол там лежит уже как минимум 30 лет немного в износился (образовались выямки) но он нормальный!

Альтис мое мнение, вы сделали пол в МОП с правильным расчетом на долгий срок эксплуатации!
12 дек 2017 13:31
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

Питання по суті.нікого не ображав,а Вам би звісно хотілося,щоб тільки позитив лився Вам медком у вуха?та так не буває.і хай знайдеться хоч один,кому реально сподобається підлога на фоні якісноі покраски стін.таких,думаю,не буде.і що я неправильно написав?що ніхто не буде ложити плитку чи міняти покриття? Так це факт.і Ви це чудово знаєте.чи неправда,що підлога на фоні стін виглядає як хороша бетонна стяжка?так і є.виглядає повторюсь убого.максимум ЖЕК після ремонтів пройдеться шліфмашиною.і я чудово розумію,що з цією підлогою ми і будем жити.питань по суті було задано дуже багато.і не тільки мною.тільки з такою швидкістю відповідей скоро настане весна,і більшість питань відпаде сама собою.тому і тут Вас розумію чудово.[/quot

Так, позитив, звісно приємніше ніж негатив :yes: Але Вам лише один негатив на думці...
Повідомляємо, що тип покриття та матеріали, з якого зроблена підлога в МЗК закладені в проекті будівництва.
Стосовно відповідей на питання користувачів форуму ми написали вище, але повторимось: Приносимо вибачення за несвоєчасно надані відповіді - запитань дуже багато і часто буває так, що по кожному із них окремо потрібно виясняти, і на їх вияснення йде багато часу. Так, це не виправдання для ТОВ "ЖЕК-53", проте ми будемо старатись якомога швидше надавати відповіді на поставлені питання.

Тут Ви неправі.позитиву набагато більше.просто не будеш ж постійно про якісне і хороше повторювати.приклад:дуже подобається зовнішній вигляд будинку.від внутрішнього дворику впадаю в нірвану,один з перших прийшов з доцею погуляти.теж у захваті.подобається,як побудували стіни.був приємно вражений,приймав з лазерним рівнем.подобається місце розташування...та багато що подобається!але це вже все проговоено.а Ви бачите тільки негатив з мого боку)))да,по полу нічого не маю проти,окрім фракцій.тобто якби трішки інший колір бо не зовсім гармонує зі всім іншим.але то вже таке.повторюю!крім зовнішнього вигляду пртензій нема.впевнений,що всі згодом і оцінять іперестануть помічати)))
12 дек 2017 13:40
Цитата "АгроноМ1982":

Тут Ви неправі.позитиву набагато більше.просто не будеш ж постійно про якісне і хороше повторювати.приклад:дуже подобається зовнішній вигляд будинку.від внутрішнього дворику впадаю в нірвану,один з перших прийшов з доцею погуляти.теж у захваті.подобається,як побудували стіни.був приємно вражений,приймав з лазерним рівнем.подобається місце розташування...та багато що подобається!але це вже все проговоено.а Ви бачите тільки негатив з мого боку)))да,по полу нічого не маю проти,окрім фракцій.тобто якби трішки інший колір бо не зовсім гармонує зі всім іншим.але то вже таке.повторюю!крім зовнішнього вигляду пртензій нема.впевнений,що всі згодом і оцінять іперестануть помічати)))


Будемо надіятись :)
12 дек 2017 13:58
Друзі, підлогу ніхто не перероблюватиме - будь ласка, не спамте :pray:

Питання до ЖЕКу:
1. Два тижні документи в газконторі - як там у них успіхи?
2. Бачив добрячу калюжу на "стежині для мам з калясками" - новий асфальт просів. Це питання можна буде вирішити ближче до весни/літа? (зараз навіть не хочу щоб робили по морозі!)
3. Найголовніше Сервісна компанія котлів "Ваілант" сказала - записуйтесь і ми Вам підключимо котла хоч одному, хоч усім відразу - головне заплатіть і дочекайтеся черги. Коментарі?
12 дек 2017 14:07
Цитата "zheka3789_2":
Друзі, підлогу ніхто не перероблюватиме - будь ласка, не спамте :pray:

Питання до ЖЕКу:
1. Два тижні документи в газконторі - як там у них успіхи?
2. Бачив добрячу калюжу на "стежині для мам з калясками" - новий асфальт просів. Це питання можна буде вирішити ближче до весни/літа? (зараз навіть не хочу щоб робили по морозі!)
3. Найголовніше Сервісна компанія котлів "Ваілант" сказала - записуйтесь і ми Вам підключимо котла хоч одному, хоч усім відразу - головне заплатіть і дочекайтеся черги. Коментарі?

Доброго вечора!По Вашим питанням уточнимо та надамо відповіді.
12 дек 2017 14:21
Цитата "zheka3789_2":
Друзі, підлогу ніхто не перероблюватиме - будь ласка, не спамте :pray:

Питання до ЖЕКу:
1. Два тижні документи в газконторі - як там у них успіхи?
2. Бачив добрячу калюжу на "стежині для мам з калясками" - новий асфальт просів. Це питання можна буде вирішити ближче до весни/літа? (зараз навіть не хочу щоб робили по морозі!)
3. Найголовніше Сервісна компанія котлів "Ваілант" сказала - записуйтесь і ми Вам підключимо котла хоч одному, хоч усім відразу - головне заплатіть і дочекайтеся черги. Коментарі?


Первый пуск и отладка котла должен входить в стоимость самого котла!
Какой платить, не вздумайте!
ТОВ "ЖЕК-53" предоставте контакты компании - поставщика котлов и офоциального представителя - сервисную кампанию, нам всем!
12 дек 2017 14:24
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

У відповідь на запитання інформуємо:
1. Так, документи передані до Бориспільської філієї ПАТ «Київоблгаз», проте відповідно до інформації, якою ми володіємо - поки все стоїть на місці.
2. Стосовно зауваження про калюжу - прийнято до уваги. Так, правильно буде весною/влітку, при необхідності, виконати ремонтні роботи.
3. ДП «Вайланд Груп» Вам все вірно сказали, але Ви ж розумієте, що без газу перше підключення газового котла неможливе :notsure:
12 дек 2017 14:29
Цитата "Сервісна компанія ЖЕК-53":

У відповідь на запитання інформуємо:
1. Так, документи передані до Бориспільської філієї ПАТ «Київоблгаз», проте відповідно до інформації, якою ми володіємо - поки все стоїть на місці.
2. Стосовно зауваження про калюжу - прийнято до уваги. Так, правильно буде весною/влітку, при необхідності, виконати ремонтні роботи.
3. ДП «Вайланд Груп» Вам все вірно сказали, але Ви ж розумієте, що без газу перше підключення газового котла неможливе :notsure:


Тоесть пуск и наладка котла в квартирах оплачивается отдельно, я правильно понимаю?
12 дек 2017 14:30
Цитата "DеnchiK":


Первый пуск и отладка котла должен входить в стоимость самого котла!
Какой платить, не вздумайте!
ТОВ "ЖЕК-53" предоставте контакты компании - поставщика котлов и офоциального представителя - сервисную кампанию, нам всем!


ДП «Вайланд Груп» - сервісна компанія по обслуговуванню газових котлів. Номер телефону: 0 800 50 15 62.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1012. . .26
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее