Подать объявление

Судебный процесс с Аркадой

14 май 2018 14:12
5000 - то плата за оскарження в процесі державних закупівель. Це не має ніякого відношення до порушень конкуренційного законодавства по ст. 15-1 ЗУ "Про захист від недобросовісної конкуренції". Просто давайте всією країною з завтрашнього ранку перестанемо говорити те, в чому не розбираємось.
14 май 2018 20:03
Цитата "EdTreg":
5000 - то плата за оскарження в процесі державних закупівель. Це не має ніякого відношення до порушень конкуренційного законодавства по ст. 15-1 ЗУ "Про захист від недобросовісної конкуренції". Просто давайте всією країною з завтрашнього ранку перестанемо говорити те, в чому не розбираємось.

Ок. Ваше предложение распространяется на желающих судится с Аркадой за непонятно что?)
Кстати, для сильно жаждущих побуянить - зайдите на сайт АМКУ и почитайте, что "ЗАЯВНИКУ може бути відмовлено у розгляді справи на підставі частини другої статті 36 Закону України "Про захист економічної конкуренції", коли дії чи бездіяльність, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, не мають відчутного впливу на умови конкуренції на ринку."
15 май 2018 07:01
Шановний equilibr.

По-перше, вибачаюсь за те, що був дещо нестриманий. Я не хотів нікого образити.

По-друге, я тут нікого ні до чого не схиляю. Але кожен інвестор вправі сам вибрати інструмент для захисту своїх порушених прав. Або не вибирати, а просто чекати.

Щодо суду та АМКУ. Мені здається, що судовий механізм є більш складним і тривалим, ніж механізм АМКУ. Я мав досвід, коли АМКУ штрафував саме забудовників та приватні ЖЕКи.

Я погоджуюсь з Вами, що конфлікт краще вирішити без юридичних процедур і штрафів. Але тут м'яч на полі Аркади. Дайте більше відкритості, якісної та чесної комунікації, і градус напруги швидко спаде. Але якщо всю бізнес-модель будувати на обмані, нечесній рекламі, на зневажливому ставленні до людей, то такий вулкан точно рано чи пізно вибухне.
15 май 2018 13:05
Цитата "equilibr":

Вы, видимо, с АМКУ дела не имели. Но не суть.
Дело в том, что сильно желающие судиться с Аркадой упускают один момент - никто им не мешает забрать деньги. Не хотите рисковать - забирайте деньги, отнесите куда считаете нужным и дело с концом.

Как уже говорили в основной ветке, деньги забрать можно, но почему-то забываете про 2+ года ожиданий, которые никто не сможет вернуть!!!
15 май 2018 15:48
В таком случае речь не идёт о защите вами своих прав.
17 май 2018 06:26
Цитата "equilibr":
В таком случае речь не идёт о защите вами своих прав.

А о чем тогда, как не о праве получить то, про что подписан договор с конкретными сроками и все обязанности со стороны инвестора выполнены на 100%, в то-же время Аркада свои обязанности не выполняет!?
17 май 2018 07:52
Цитата "SanYork":
А о чем тогда, как не о праве получить то, про что подписан договор с конкретными сроками и все обязанности со стороны инвестора выполнены на 100%, в то-же время Аркада свои обязанности не выполняет!?

Если вы о сроках, то пока сроки не нарушены (то есть крайняя дата сдачи наступила, а дом не сдан) - ваши права не нарушены.
17 май 2018 13:48
Шановні! Як що Аркада буде платити штраф, то з кишені інвесторів. Так що, не треба тут нікого підбивати, бо такі методи не в інтересах інвесторів. В чому ваша зацікавленність??? Зі слів де-кого тут складається враження, що люди ви випадкові і до інвестування в Евріку не маєте ніякого стосунку, а скоріше до конкурентів.Обману ні в чому нема. З документами все прозоро. Хіба що, несвоєчасно здають, так зразу попереджають - затримка 6-9 місяців.
21 май 2018 06:32
Цитата "equilibr":

Если вы о сроках, то пока сроки не нарушены (то есть крайняя дата сдачи наступила, а дом не сдан) - ваши права не нарушены.

Ну не знаю, как у Вас, но у меня в договоре подписаном Аркадой введение в эксплуатацию дома октябрь 2017 заселение декабрь 2017. Сейчас конец мая. Ввести в эксплуатацию дом должны были уже как 7 месяцев назад. Даже с учетом тех 3-х месяцев прописаных в договоре уже мои права нарушены. Просрочка 4 месяца!!!
21 май 2018 08:55
Цитата "SanYork":
Ввести в эксплуатацию дом должны были уже как 7 месяцев назад. Даже с учетом тех 3-х месяцев прописаных в договоре уже мои права нарушены. Просрочка 4 месяца

Ок. А вы как настроены - ждать сдачи и судиться за просрочку, или забирать деньги в полном объёме?
22 май 2018 18:24
Цитата "Emma_7":
Шановні! Як що Аркада буде платити штраф, то з кишені інвесторів. Так що, не треба тут нікого підбивати, бо такі методи не в інтересах інвесторів. В чому ваша зацікавленність??? Зі слів де-кого тут складається враження, що люди ви випадкові і до інвестування в Евріку не маєте ніякого стосунку, а скоріше до конкурентів.Обману ні в чому нема. З документами все прозоро. Хіба що, несвоєчасно здають, так зразу попереджають - затримка 6-9 місяців.

Вибачте, а кого тут про це попередили і в якій формі було попередження? Може у відділі продажу окремим папірцем було надруковано "можлива затримка 6-9-12-24 місяці, ну як зірки складуться"??
30 авг 2018 17:27

Интересный процесс...
Истица добилась взыскания пени в 150 тыс. грн за несвоевременную передачу квартиры в новостройке
//pravo.ua/news.php?id=0656358

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее