Судебный процесс с Аркадой

Голосеевский р-н, Теремки-2
evrika.domik.ua
користувач форуму
Повідомлень: 30
Репутація: 0
5000 - то плата за оскарження в процесі державних закупівель. Це не має ніякого відношення до порушень конкуренційного законодавства по ст. 15-1 ЗУ "Про захист від недобросовісної конкуренції". Просто давайте всією країною з завтрашнього ранку перестанемо говорити те, в чому не розбираємось.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 159
Репутація: 8
EdTreg писал(а):5000 - то плата за оскарження в процесі державних закупівель. Це не має ніякого відношення до порушень конкуренційного законодавства по ст. 15-1 ЗУ "Про захист від недобросовісної конкуренції". Просто давайте всією країною з завтрашнього ранку перестанемо говорити те, в чому не розбираємось.

Ок. Ваше предложение распространяется на желающих судится с Аркадой за непонятно что?)
Кстати, для сильно жаждущих побуянить - зайдите на сайт АМКУ и почитайте, что "ЗАЯВНИКУ може бути відмовлено у розгляді справи на підставі частини другої статті 36 Закону України "Про захист економічної конкуренції", коли дії чи бездіяльність, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, не мають відчутного впливу на умови конкуренції на ринку."
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Шановний equilibr.

По-перше, вибачаюсь за те, що був дещо нестриманий. Я не хотів нікого образити.

По-друге, я тут нікого ні до чого не схиляю. Але кожен інвестор вправі сам вибрати інструмент для захисту своїх порушених прав. Або не вибирати, а просто чекати.

Щодо суду та АМКУ. Мені здається, що судовий механізм є більш складним і тривалим, ніж механізм АМКУ. Я мав досвід, коли АМКУ штрафував саме забудовників та приватні ЖЕКи.

Я погоджуюсь з Вами, що конфлікт краще вирішити без юридичних процедур і штрафів. Але тут м'яч на полі Аркади. Дайте більше відкритості, якісної та чесної комунікації, і градус напруги швидко спаде. Але якщо всю бізнес-модель будувати на обмані, нечесній рекламі, на зневажливому ставленні до людей, то такий вулкан точно рано чи пізно вибухне.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 1969
Репутація: 19
equilibr писал(а):Вы, видимо, с АМКУ дела не имели. Но не суть.
Дело в том, что сильно желающие судиться с Аркадой упускают один момент - никто им не мешает забрать деньги. Не хотите рисковать - забирайте деньги, отнесите куда считаете нужным и дело с концом.

Как уже говорили в основной ветке, деньги забрать можно, но почему-то забываете про 2+ года ожиданий, которые никто не сможет вернуть!!!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 159
Репутація: 8
В таком случае речь не идёт о защите вами своих прав.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 1969
Репутація: 19
equilibr писал(а):В таком случае речь не идёт о защите вами своих прав.

А о чем тогда, как не о праве получить то, про что подписан договор с конкретными сроками и все обязанности со стороны инвестора выполнены на 100%, в то-же время Аркада свои обязанности не выполняет!?
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 159
Репутація: 8
SanYork писал(а):А о чем тогда, как не о праве получить то, про что подписан договор с конкретными сроками и все обязанности со стороны инвестора выполнены на 100%, в то-же время Аркада свои обязанности не выполняет!?

Если вы о сроках, то пока сроки не нарушены (то есть крайняя дата сдачи наступила, а дом не сдан) - ваши права не нарушены.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 30
Репутація: -3
Шановні! Як що Аркада буде платити штраф, то з кишені інвесторів. Так що, не треба тут нікого підбивати, бо такі методи не в інтересах інвесторів. В чому ваша зацікавленність??? Зі слів де-кого тут складається враження, що люди ви випадкові і до інвестування в Евріку не маєте ніякого стосунку, а скоріше до конкурентів.Обману ні в чому нема. З документами все прозоро. Хіба що, несвоєчасно здають, так зразу попереджають - затримка 6-9 місяців.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 1969
Репутація: 19
equilibr писал(а):Если вы о сроках, то пока сроки не нарушены (то есть крайняя дата сдачи наступила, а дом не сдан) - ваши права не нарушены.

Ну не знаю, как у Вас, но у меня в договоре подписаном Аркадой введение в эксплуатацию дома октябрь 2017 заселение декабрь 2017. Сейчас конец мая. Ввести в эксплуатацию дом должны были уже как 7 месяцев назад. Даже с учетом тех 3-х месяцев прописаных в договоре уже мои права нарушены. Просрочка 4 месяца!!!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 159
Репутація: 8
SanYork писал(а):Ввести в эксплуатацию дом должны были уже как 7 месяцев назад. Даже с учетом тех 3-х месяцев прописаных в договоре уже мои права нарушены. Просрочка 4 месяца

Ок. А вы как настроены - ждать сдачи и судиться за просрочку, или забирать деньги в полном объёме?
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 2272
Репутація: 9
Emma_7 писал(а):Шановні! Як що Аркада буде платити штраф, то з кишені інвесторів. Так що, не треба тут нікого підбивати, бо такі методи не в інтересах інвесторів. В чому ваша зацікавленність??? Зі слів де-кого тут складається враження, що люди ви випадкові і до інвестування в Евріку не маєте ніякого стосунку, а скоріше до конкурентів.Обману ні в чому нема. З документами все прозоро. Хіба що, несвоєчасно здають, так зразу попереджають - затримка 6-9 місяців.

Вибачте, а кого тут про це попередили і в якій формі було попередження? Може у відділі продажу окремим папірцем було надруковано "можлива затримка 6-9-12-24 місяці, ну як зірки складуться"??
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Интересный процесс...
Истица добилась взыскания пени в 150 тыс. грн за несвоевременную передачу квартиры в новостройке
http://pravo.ua/news.php?id=0656358
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Жилой квартал "Эврика"dsf

 
цена: от 20 630 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 45 210 грн./м2
тел: (044) 333 40 33
 
цена: от 22 111 грн./м2
тел: (044) 391 04 46
 
цена: от 19 504 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 18 600 грн./м2
тел: (044) 355 55 53
 
цена: от 19 800 грн/м2
тел: (044) 232 96 75
 
цена: от 13 161 грн./м2
тел: (044) 254 22 22
 
тел: (067) 801 88 08