Подать объявление

ЖК "Ярославичи" - Стена позора!

Тема закрыта

1. . .6163. . .75
07 янв 2017 10:26
Цитата "Cefreya":
Вниманию владельца темно-серой машины(рено или КИА, не могу толком рассмотреть), которая припаркована на злополучном съезде между 3-м и 4-м корпусами! Только что наблюдала картину, как в вашу машину вклепался оливковый дэу ланос (предположительно ланос, поскольку смотрела я с 20-го этажа), горе-водитель вышел осмотреть повреждения и, недолго думая, свалил. К сожалению, номера с такой высоты не рассмотреть, но, если это был наш сосед, а не залетный гость, то не сложно отыскать среди машин третьего корпуса нужный оливковый ланос с характерными повреждениями на переднем бампере и крыле со стороны водителя.


Дякую Вам, машина моя. зранку не зміг завести (дизель), прийшлось залишити на тому місці. отримав "подарунок" на Різдво... Знайдем негідника...
07 янв 2017 14:59
Цитата "T.S.":


Дякую Вам, машина моя. зранку не зміг завести (дизель), прийшлось залишити на тому місці. отримав "подарунок" на Різдво... Знайдем негідника...


Та власне нема за що дякувати, на жаль, номер було не розгледіти. Сподіваюсь, Ви знайдете цю "порядну" людину.
07 янв 2017 19:58
Я не є водієм того ланоса, але друзі, ті хто поставили автівки в тому місці, самі винні. Там дуже небезпечний спуск, ще й з поворотом, а ви там своі сараі лишаєте. А інколи ще й в другий ряд перпендикулярно додумуютья втулитись.

А тут зима, слизько, жек працює "ідеально" от і маєте подарунки
07 янв 2017 21:15
Что у таких людей в голове :umnik: :umnik: :umnik:
08 янв 2017 18:03
Це ще нічого, а ось самий-самий
08 янв 2017 19:13
А чём разница первого и второго ?
09 янв 2017 17:54
Цитата "hotded":
Я не є водієм того ланоса, але друзі, ті хто поставили автівки в тому місці, самі винні. Там дуже небезпечний спуск, ще й з поворотом, а ви там своі сараі лишаєте. А інколи ще й в другий ряд перпендикулярно додумуютья втулитись.

А тут зима, слизько, жек працює "ідеально" от і маєте подарунки


моє авто не заважало ні проїзду інших автомобілів ні тим більше проходу пішоходів, а небезпечний спуск не підстава втікати з місця ДТП, коли ти її спричинив.
і взагалі, небезпечний спуск може бути в горах, або на трасі, а не поміж будинків, де всі повинні їздити обережно і уважно, між припаркованими авто. тому зауваження вважаю недоцільним.

Шановні сусіди, якщо раптом в когось є інформація стосовно цього Ланоса (а можливо і не Ланоса), чи його власника, буду вдячний за допомогу.
10 янв 2017 07:35
Цитата "T.S.":

моє авто не заважало ні проїзду інших автомобілів ні тим більше проходу пішоходів, а небезпечний спуск не підстава втікати з місця ДТП, коли ти її спричинив.
і взагалі, небезпечний спуск може бути в горах, або на трасі, а не поміж будинків, де всі повинні їздити обережно і уважно, між припаркованими авто. тому зауваження вважаю недоцільним.

заважало або ні, це не є головним питанням.
головне питання це питання здорового глузду - ставити автівку в аварійно-потенційно-небезпечному місці. Поставив- тоді будь готовий до того що твій авто буде буфером свого роду. Я коли бачу сусідів, що там ставлять авто, підхожу і спілкуюсь, пояснюю, що може трапитись із їхніми автівками, усі з ким спілкувався погодились і переставили...

А, і ще одне, ви рахуєте що пан, що вас стукнув мав вас чекати? до котрої? скільки днів? чи може ви, після того як побачили, що трапилось із вашим авто викликали поліцію?
10 янв 2017 08:08
В ПДД чётко описанно что нужно делать при ДТП.
А сыкливо делать ноги после накоенного удел м****.
10 янв 2017 08:11
в такому випадку порядна людина залишає номер телефону на лобовому склі, якщо обставини не дозволяють зачекати, або в крайньому- випадку у конс'єржа. всі формальності, звичайно, витимані.
hotded, ваша активність з цього питання практично не залишає сумнівів, що якщо не ви були водієм того "ланоса", то маєте до цього "пана" безпосереднє відношення.
чи ви просто "надзвичайно соціально-активна" людина??
10 янв 2017 08:18
Цитата "Шкодник ":
В ПДД чётко описанно что нужно делать при ДТП.
А сыкливо делать ноги после накоенного удел м****.

підтримую!
а поліцію, першочергово зобов'язаний був викликати водій ланоса, який саме і спричинив ДТП.
10 янв 2017 09:07
Цитата "T.S.":

hotded, ваша активність з цього питання практично не залишає сумнівів, що якщо не ви були водієм того "ланоса", то маєте до цього "пана" безпосереднє відношення.
чи ви просто "надзвичайно соціально-активна" людина??

саме так, надзвичайно соціально-активна людина :ded:
p.s. у мене geely, не lanos
10 янв 2017 09:35
Одни доброжелатели !
10 янв 2017 10:30
Цитата "hotded":

саме так, надзвичайно соціально-активна людина :ded:
p.s. у мене geely, не lanos

Просто поражают такие сообщения(( В нашем комплексе просто коллапс с парковочными местами, надо быть терпимее друг к другу. Я бы послушала Вас, если бы Ваш джили поцарапали/ударили, а так, проходя мимо, чисто из праздного любопытства легко раздавать советы направо и налево. Приезжая домой уже после 19:00 машину просто негде тулить, зато через пять минут уже можно обнаружить наклейку от "оленеводов". Где вы такие активисты беретесь и куда деваетесь, когда действительно нужно что-то делать? Мне, например, тоже поцарапали бочину и никто не удосужился оставить свои контакты, при этом машина не стояла на спуске. Так может стоит направить свою энергию на что-то полезное? Дороги вон нечищенные стоят, парковок нет, в гаражных комплексах куча нелегальных СТО, собак диких стаи бегают - работы для активистов с местной властью хоть отбавляй.
10 янв 2017 11:06
Я просто поражаюсь еб@анутости наших людей. Чистит тротуар, вроде бы молодец, НО(!) нахрена снег кидать на дорогу, если рядом есть газон?!!!
10 янв 2017 11:29
Цитата "Cefreya":

Просто поражают такие сообщения(( В нашем комплексе просто коллапс с парковочными местами, надо быть терпимее друг к другу. Я бы послушала Вас, если бы Ваш джили поцарапали/ударили, а так, проходя мимо, чисто из праздного любопытства легко раздавать советы направо и налево. Приезжая домой уже после 19:00 машину просто негде тулить, зато через пять минут уже можно обнаружить наклейку от "оленеводов".

ну треба було думати заздалегідь, так би мовити наперед, чи ви не знали що в Ярославичах буде колапс з паркінгом?
Цитата "Cefreya":
Где вы такие активисты беретесь и куда деваетесь, когда действительно нужно что-то делать? Мне, например, тоже поцарапали бочину и никто не удосужился оставить свои контакты, при этом машина не стояла на спуске. Так может стоит направить свою энергию на что-то полезное? Дороги вон нечищенные стоят, парковок нет, в гаражных комплексах куча нелегальных СТО, собак диких стаи бегают - работы для активистов с местной властью хоть отбавляй.

а хто вам сказав що я активіст? вам пані, якщо хочеться догори почистити - лопату вам в руки, я тут при чому?

ви кажете що водій ланоса - погана людина, бо поїхав і не лишив вам телефон, і я з вам згоден.
Але погодьтесь, ви ж не переходите дорогу по пішохідній доріжці з закритими очима, ви дивитесь по сторонах, і переконавшись що дорога безпечна - йдете. Так і тут, людина закрила очі, і пішла, думаючи що всі водії чемні і порядні, і виконують ПДД, мають зупинитись, і як результат - побитий автомобіль (думаю аналогію ви зрозумієте)
10 янв 2017 11:43
Цитата "hotded":

ну треба було думати заздалегідь, так би мовити наперед, чи ви не знали що в Ярославичах буде колапс з паркінгом?

а хто вам сказав що я активіст? вам пані, якщо хочеться догори почистити - лопату вам в руки, я тут при чому?

ви кажете що водій ланоса - погана людина, бо поїхав і не лишив вам телефон, і я з вам згоден.
Але погодьтесь, ви ж не переходите дорогу по пішохідній доріжці з закритими очима, ви дивитесь по сторонах, і переконавшись що дорога безпечна - йдете. Так і тут, людина закрила очі, і пішла, думаючи що всі водії чемні і порядні, і виконують ПДД, мають зупинитись, і як результат - побитий автомобіль (думаю аналогію ви зрозумієте)


Вот демагогию вы развели, именно потому я и говорю - направьте свою энергию на что-то конструктивное. Шпынять человека за то, что он не там припарковался, - чистой воды малодушие. Он уже дорого заплатил за свою беспечность. Все остальное вами сказанное - НИ О ЧЕМ. Есть факт ДТП, есть виновный и пострадавший, за это предусмотрена ответственность. Точка. И да, машина 100% оливковый ланос или сенс (я эти два корыта даже вблизи не сильно отличаю), готова свидетельствовать.
10 янв 2017 12:54
Цитата "Cefreya":

Есть факт ДТП, есть виновный и пострадавший, за это предусмотрена ответственность. Точка. И да, машина 100% оливковый ланос или сенс (я эти два корыта даже вблизи не сильно отличаю), готова свидетельствовать.

а був ще й свідок, то що ж ви побачивши як одна машина ударила іншу і втекла з місця ДТП не проявили свою громадську позицію і не викликали поліцію? хто з нас в такому випадку НІОЧОМ?
що ж ви так переймаєтесь за мою енергію? не треба, у мене є куди її направляти. А форум він на то і форум, аби спілкуватись і висловлювати свої думки.
10 янв 2017 13:35
Цитата "hotded":

а був ще й свідок, то що ж ви побачивши як одна машина ударила іншу і втекла з місця ДТП не проявили свою громадську позицію і не викликали поліцію? хто з нас в такому випадку НІОЧОМ?
що ж ви так переймаєтесь за мою енергію? не треба, у мене є куди її направляти. А форум він на то і форум, аби спілкуватись і висловлювати свої думки.

Поздравляю, нашли крайнюю, типа вы изначально не читали, с чего началось обсуждение. Я за вашу энергию не переживаю, непонятно только, чего вы со своими советами тут переживаете. Типичная ментальность наша - шел мимо, дай думаю пообщаюсь и расскажу, как кому жить и парковаться.
10 янв 2017 13:52
Нет, ну в самом деле: оставить свою машину на повороте - это ж как нужно ее не любить...
А вот для тех, кто в эти дни паркуется на подъеме к ЖК, уготовлен отдельный котел в аду. :umnik: И так не почищено, так еще и разминуться со встречкой никоим образом нельзя. А подъем многим дается тяжело и не с первого раза.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .6163. . .75
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее