Спасайся, кто может! Нас продали!

Всё, что происходит в Украинской недвижимости. Тенденции, факты.
Изменения в Законах. Динамика цен и влияющие факторы.

Ответить
користувач форуму
Ответов: 1944
Профиль
Репутация:    68
Пiсля продажу "Київмiськбуду" росiянам житло подорожчає вдвiчi. Перепродаж вiдбувся 28 червня через пiдставну фiрму

На вулицi Милославська, 4 у Києвi ”Київмiськбуд” торiк почав зводити багатоповерхiвку. Однак останнiй мiсяць роботи припинились
- У цьому ”Київмiськбудi” щось неладне коїться, — каже киянка Iрина Глодова, робiтниця заводу будiвельних конструкцiй, який входить до будiвельного холдингу ”Київмiськбуд”. — Керiвники без настрою, зарплату затримують, роботи немає. Кiлька тижнiв приходимо на роботу, тиняємося до обiду й розходимось.


Робiтники заводу обговорюють продаж ”Київмiськбуду”. Мовляв, фактично його продали наприкiнцi червня, однак офiцiйно це вiдбудеться пiсля 28 липня. Новим власником називають iноземну фiрму, яка купує пiдприємство для Олени Батурiної — дружини мера росiйської столицi Москви Юрiя Лужкова.

Акцiонерне товариство холдингова компанiя ”Київмiськбуд” — найпотужнiше будiвельне пiдприємство України. Його створили 1994 року на базi ”Главкиївбуду”. До холдингу входить майже сотня будiвельних органiзацiй. У столицi компанiя зводить 75% житла, в країнi контролює 40% ринку нерухомостi.

30 червня у столичному Будинку вчителя акцiонери ”Київмiськбуду” з’їхалися на позачерговi збори. У залi було майже 100 чоловiк, хоча зазвичай їх понад пiвтисячi. Не пустили анi журналiстiв, анi акцiонерiв, якi спiзнилися. На засiданнi президент холдингу Петро Шилюк i голова наглядової ради Анатолiй Чуб повiдомили про початок ретельної бухгалтерської перевiрки пiдприємства. На тому пайовики розiйшлися. Наступнi збори призначили на 28 липня.

Пiсля зiбрання працiвники компанiї стали обговорювати iнформацiю про продаж ще активнiше. Люди засуджують керiвництво, яке нiчого їм не пояснює.

— Про це говорять уже два роки, — зауважує iнженер дочiрнього пiдприємства ”Екос”. — А зараз кажуть — продали. Якiсь люди все перевiряють. Чи це мiжнародний аудит, чи хтось iз наших пiдчищає документи. У нас забрали навiть плани гуртожиткiв. Я працюю в холдингу з моменту створення i такий шмон бачу вперше.

Через змiну власника переймаються й iнвестори, якi вклали грошi в ще не збудоване житло. Прогнозують, що цiна на квадратний метр зросте. Якщо новими господарями стануть росiяни, то квартири в Києвi коштуватимуть, як у Москвi.

— Якщо холдинг вiдiйде росiянам, то цiна житла зросте удвiчi, — говорить керiвник столичної фiрми ”Градобудiнвест” Сергiй Строзюк.

До статутного фонду ”Київмiськбуду” входять 57 гуртожиткiв. Їх мешканцi теж хвилюються, що новi власники виженуть людей на вулицю, а кiмнати продадуть. Кiлька тисяч чоловiк об’єдналися у спiлку ”Столичнi гуртожитки”. Планують пiкетувати мерiю та адмiнiстрацiю холдингу. Вимагатимуть передати їхнi помешкання в комунальну власнiсть мiста.


Житло в Києвi коштуватиме, як у Москвi

— Керiвники ”Київмiськбуду” були проти передачi гуртожиткiв у комунальну власнiсть мiста, — пояснює Iгор Казимирський, голова будинкового комiтету гуртожитку на вул. Академiка Корольова, 12. — Хоч Черновецький їм це наказував.

У мерiї заперечують, що холдинг продали.

— Це брехня, — запевняє Юрiй Хавiч, прес-секретар Олеся Довгого, секретаря Київради. — На сесiї питання не розглядали. Та й що там продавати? Ця компанiя — порожня обгортка.

Голова наглядової ради ”Київмiськбуду”, начальник Головного управлiння комунальної власностi Києва Анатолiй Чуб коментувати iнформацiю вiдмовився.

— Нiчого не знаємо, — говорить прес-секретар ”Київмiськбуду” Зоя Федорчук. — Чула, що зять Леонiда Черновецького Супруненко торiк вiдтяпав собi ”Будмеханiзацiю”. На холдинг полюють.


Кто-то имеет инфу по сабжу?
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 381
Профиль
Репутация:    10
Цитата:
Кто-то имеет инфу по сабжу?

Вот из сабжу?

А из какого источника информация?
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 1944
Профиль
Репутация:    68
Сабж - слэнг, от англ сабджэкт - предмет, тема.
источник форум УП, без ссылки на оригинал.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Посыл статьи:
Цитата:
Житло в Києвi коштуватиме, як у Москвi

Брехня! Наживка для лоха.

А вот это правда:
Цитата:
Ця компанiя — порожня обгортка

Вот в это верю. Компания пшик и банкрот, денежки инвесторов уже вывезла и проела.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Рынок недвижимостиdsf

Обсуждение новостей