Подать объявление

ЖК Henesi House | Really Building | ул. Нагорная 18/16

ЗастройщикReally Building, Y.N.SIMPLE INVESTMENT LTD
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 25 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 56.
15/27%
3/5%
13/23%
16/29%
9/16%
1. . .1820. . .23
27 ноя 2018 11:53
а как вы можете лить монолит в минусовую погоду? он же потрескается?
27 ноя 2018 14:21
Цитата "LenaD":


Прошу вас дайте ссылку на "Дозвіл на виконання будівельних робіт".
У вас на сайте есть только лицензия.
А это разные вещи, должно быть и то и другое.
Я не решаюсь занести деньги к вам в отдел продаж только по одной причине - не вижу этого документа.


Я так понимаю, что ответа мне от отдела продаж не будет.
Форумчане! Прошу вас - прокомментируйте вопрос по разрешению на строительство.
Чем я (и вы) рискуете, вложив деньги в строительство без разрешения?
Или я зря паникую и все есть, только на этот вопрос отвечать не принято? :wow:
28 ноя 2018 13:59
Цитата "LenaD":


Я так понимаю, что ответа мне от отдела продаж не будет.
Форумчане! Прошу вас - прокомментируйте вопрос по разрешению на строительство.
Чем я (и вы) рискуете, вложив деньги в строительство без разрешения?
Или я зря паникую и все есть, только на этот вопрос отвечать не принято? :wow:

Здравствуйте, уважаемая LenaD! По сколько Вы интересуетесь нашим объектом как реальный покупатель, приглашаем Вас в отдел продаж для конструктивного диалога по вопросам, которые интересуют.

Также обращаем Ваше внимание, что для этого деньги брать не обязательно, разрешительная документация и так будет Вам предоставлена 🙂.

С ув., отдел продаж ЖК «Хенесі Хаус»!
28 ноя 2018 17:12
Цитата "LenaD":


Я так понимаю, что ответа мне от отдела продаж не будет.
Форумчане! Прошу вас - прокомментируйте вопрос по разрешению на строительство.
Чем я (и вы) рискуете, вложив деньги в строительство без разрешения?
Или я зря паникую и все есть, только на этот вопрос отвечать не принято? :wow:

тут все сто раз детально разжевано. что еще вам не ясно? :cowb:
29 ноя 2018 13:12
Давно всем известно, вопрос смешной по поводу строительства зимой.
Гугл в помощь)

Вот цитирую дословно интернет:
"На "волне" скоростного строительства возникла технология заливки фундамента зимой, позволяющая сформировать «подошву» зданий при температуре до - 15 градусов.
Существуют следующие способы заливки бетона в мороз.

Участок прогревается с помощью специальных обогревательных приборов
Необходимо в первые 2 дня, когда бетон набирает предельную прочность, наиболее тщательно защищать от мороза «основу»: по периметру участка устанавливаются тепловые пушки, поддерживающие оптимальную температуру застывающего бетона.

Использование электропитания для подогрева фундамента
К арматурной «сетке» подводится электроток, железные прутья нагреваются и в итоге прогревается лишь сам бетон, а не вся площадь участка."
30 ноя 2018 12:17
а мне специалисты сказали, что заливать бетон зимой не рекомендуется, особенно если опалубка металическая. если не выдержать технологию с прогреванием при температурах ниже 0, то могут быть и трещены, и нарушение несущих способностей.
03 дек 2018 23:09
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Henesi House":
ЖК Henesi House: история строительства длиной в 16 лет. Часть 2
07 дек 2018 10:53
Чуть было не вложились в эту стройку в 2016 году
10 дек 2018 09:33
на сколько мне известно, в 2016 еще ничего не было здесь 🤗
11 дек 2018 16:10
ЖК «Хенесі Хаус»: динаміка будівельних робіт
Звітуємо та ділимось оновленою інформацією з будівельного майданчика по вул.Нагірна, 18/16. Наразі виконано ряд наступних будівельно-монтажних робіт:
Фасадні роботи в І секції – виконано на 97%;
Виконуються оздоблювальні роботи місць загального користування у І секції, а саме штукатурка стін та кладка плитки;
Укладка труб опалення і водопроводу під підлогою у І секції - виконано на 100%;
Виконуються електромонтажні роботи в І секції;
Приступили до виконання фасадних робіт в ІІ-ІІІ секціях, а саме утеплення стін мінераловатними плитами та шпаклівка;
Кладочні роботи зовнішніх стін та міжквартирних перегородок в ІІ-ІІІ секціях;
Монолітні роботи в ІІ-ІІІ секціях: бетонування вертикальних і горизонтальних елементів.
18 дек 2018 23:45
26 дек 2018 13:00
Брехня з посмішкою на обличчі - такі враження у мене залишились після зустрічі з відділом продажу. Я є інвестором цього будинку ще з далекого 2005 року, будівництво було довго заморожене, тому коли ВК Груп взявся за його відновлення - інвестори "спокійно видихнули". Але не все так красиво: новий забудовник збільшив поверховість будинку, добавив до наших квартир місця загального користування (коридори, тамбури), за що ми повинні доплатити. Наче б то менеджери йдуть нам на зустріч - домовляються про обмін квартир, якщо ми не взмозі доплатити, і я приїжджала двічі - обговорити такий обмін. Розказували мені на зустрічах, що всі менші квартири продані, запропонували абсолютно невдалі планування і мило посміхались. А на справді в продажу є як мінімум 9 квартир, які мені можна було б запропонувати, ну, це ж неважко перевірити.
Особисто я з ВК Груп жодних справ більше мати не хочу, я не чекала, що так цинічно обманюють в очі, бажаю їм успіху хоча б здати цей будинок в експлуатацію. Інвестувати в будівництво НЕ Рекомендую! Купуйте квартиру, після вводу в експлуатацію.
27 дек 2018 08:35
Так, здається я погарячкувала, а пост видалити вже не можна... Моя основна претензія до ВК Груп була в тому, що вони не запропонували мені для обміну квартири, виявляється, ці 9 квартир не підлягають обміну ( я ознайомились з їх історією). Виходить, я поспішила з висновками, так емоційно відреагувала.
Тепер жодних рекомендацій з приводу того чи інвестувати в будівництво - я робити не буду, але в моєму конкретному випадку: відділ продажу мене не обманював, я жалкую, що понаписувала стільки негативу про них.
27 дек 2018 09:19
Здається, я погарячкувала, а пост видалити вже не можливо... Основна претензія до ВК Груп була в тому, що мені не запропонували для обміну квартири. Виявилось, що ці 9 квартир - дійсно не підлягають обміну (я ознайомилась з їх історією). Я поспішила з висновками, мене ніхто не обманював. Жодних рекомендацій з приводу того, чи інвестувати в будівництво "Хенесі хаус" я робити вже не буду, але в моєму конкретному випадку - Відділ Продажу мене не обманював.
27 дек 2018 10:30
Шановна Ірино!

Політика компанії орієнтована на роботу з клієнтами. Якщо виникли конфліктні ситуації, ми відкриті для діалогу.
Директор "ВК Групп" Гуменюк Ю.Б. знаходиться на об'єкті з пн-пт з 10.00 до 18.00.
Звертайтесь, вирішимо непорозуміння.

Дякуємо.
15 янв 2019 22:19
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Henesi House":
Обзор новостроек возле торговых центров Киева
17 янв 2019 21:45
18 янв 2019 15:13
ЖК «Хенесі Хаус»: оновлений хід будівельних робіт
Зачекались новин? Ділимось оновленою інформацією та фотозвітом з будівельного майданчика по вул.Нагірна, 18/16. Станом на 18.01.2019 виконано ряд наступних будівельно-монтажних робіт:
- оздоблювальні роботи місць загального користування у І секції, а саме штукатурка стін – виконано на 100%, та кладка плитки на підлогу;
- виконується штукатурка стін та стелі сходових маршів в І секції;
- встановили металеві вхідні двері у квартири в І секції – виконано на 70%;
- виконується монтаж дверцят ніш інженерних мереж в І секції;
- електромонтажні роботи в І секції – виконано на 80%;
- монтаж каналізаційних стояків в І секції - виконаний на 100%;
- монтаж вентиляційних систем в І секції – виконаний на 100%;
- гідроізоляція даху в І секції – виконана на 100%;
- монтаж віконних відливів в І секції – виконаний на 90%;
- кладочні роботи зовнішніх стін та міжквартирних перегородок в ІІ-ІІІ секціях;
- монолітні роботи в ІІ-ІІІ секціях: бетонування вертикальних і горизонтальних елементів.
13 фев 2019 21:22
Акція в ЖК Henesi House

Знижка до 14%, що дозволить майбутнім інвесторам зекономити до 215 тис. грн.
20 фев 2019 11:38
03.01.2019 определением Голосеевского районного суда в рамках уголовного производства №12018100000000252 наложен арест на земельный участок по ул. Нагорная, 18/16 (кадастровий номер 8000000000:91:078:0006) переданный в аренду ОК «ЖБК «Нагірна 18/16»
Также запрещено проведение каких-либо строительных работ на земельном участке.

13.02.2019 Ходатайство представителя ОК «ЖБК «Нагірна 18/16» об отмене ареста имущество было возвращено без рассмотрения.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1820. . .23
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее