Подать объявление

ЖК Henesi House | Really Building | ул. Нагорная 18/16

ЗастройщикReally Building, Y.N.SIMPLE INVESTMENT LTD
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 25 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 56.
15/27%
3/5%
13/23%
16/29%
9/16%
1. . .1012. . .23
26 янв 2018 00:14
Уже проверил, юридически с домом все в порядке. А вот застройщик доверия точно не внушает, увы(
29 янв 2018 20:00
Сам розглядав для купівлі квартиру в цьому комплексі, місце припало до душі, оскільки колись жив на Татарці. Був у відділі продажів десь у вересні і, оскільки, юрист за професією, задавав різні "каверзні" питання, на які менеджери не змогли мені відповісти. Тоді попросив, щоб їх юрист зв'язався зі мною, залишив свої контактні дані, однак, ні на наступний день, ні в подальшому, зі мною ніхто не зв'язався. Прийшлося провести своє "розслідування" і я не помилився з побоюваннями. Як виявилося, ОК "ЖБК "НАГІРНА 18/16" при будівництві житлового будинку порушив ряд вимог сфері містобудівної діяльності. Так, проектна документація не погоджена з уповноваженими органами культурної спадщини, при чому, як старим замовником будівництва (в 2004), так і не перепогоджена з новим. Не внесено зміни до дозволу на виконання будівельних робіт, яким досі по документах проходить ТОВ "Спецбудресурс". На об'єкті не здійснюється авторський та технічний нагляд (відсутні договори, накази на призначення та виконавча документація). Органами ДАБІ у м.Києві винесено ряд постанов про накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на суму понад 180 тис. грн. та ряд приписів, в тому числі про зупинення підготовчих та будівельних робіт. Однак, як видно з фотографій на сайті комплексу, це зовсім не заважає забудовнику продовжувати будівництво :no-no:
Окрім того, ЖБК порушив права на використання торгової марки "Scanroc", вентильовані фасади, якоби які він встановлює. Насправді це зовсім не scanroc, а елементарна "халява". Тепер власник марки Scanroc судиться з ЖБК "НАГІРНА 18/16".
Це якщо коротко про головне. Безумовно, там ще багато і інших порушень, про які можу розказати додатково. Одним словом, я б не рекомендував вкладати гроші в це будівництво.
30 янв 2018 06:41
Цитата "Spets_lw":
Органами ДАБІ у м.Києві винесено ряд постанов про накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на суму понад 180 тис. грн. та ряд приписів, в тому числі про зупинення підготовчих та будівельних робіт.


Скажіть, будь ласка, чи є у відкритому доступі згадані вами приписи ДАБІ?

Дякую.
30 янв 2018 08:49
Таких нюансов я не знал( А есть конкретней инфо, желательно со ссылкой на источник? Заранее спасибо.
30 янв 2018 14:07
Цитата:
Не внесено зміни до дозволу на виконання будівельних робіт, яким досі по документах проходить ТОВ "Спецбудресурс".

А его нужно обновлять в таких случаях? Что Вы имеете ввиду?
Согласно закону 3038, в части "Прикінцеві положення", п.8 сказано следуюшее:
8. Дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинними до завершення будівництва об’єкта.

Дозволи на виконання підготовчих робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинними до завершення їх виконання або до реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт чи отримання дозволу на виконання будівельних робіт

Также, присоеденяюсь к предыдущим двум авторам: откуда информация о штрафах и приписах ДАБИ? Где её можно получить (платный/бесплатный запрос)?

Касательно юриста компании: вчера во второй половине дня он присутсвтовал на площадке и в ОП и имел возможность разъяснить некоторые моменты потенциальным инвесторам.
30 янв 2018 14:42
Цитата "georges":

А его нужно обновлять в таких случаях? Что Вы имеете ввиду?
Согласно закону 3038, в части "Прикінцеві положення", п.8 сказано следуюшее:
8. Дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинними до завершення будівництва об’єкта.

Дозволи на виконання підготовчих робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинними до завершення їх виконання або до реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт чи отримання дозволу на виконання будівельних робіт


Я не сказав, що дозвіл не дійсний. Відповідно до ч.7 ст. 37 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та пункту 33 Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт, затверджених постановою КМУ від 13.04.2011 року якщо право на будівництво об’єкта передано іншому замовникові або змінено генерального підрядника чи підрядника (якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників), а також у разі коригування проектної документації замовник протягом трьох робочих днів повідомляє про такі зміни відповідний орган державного архітектурно-будівельного контролю з поданням засвідчених у встановленому порядку копій документів, що підтверджують зазначені зміни. Продовження виконання будівельних робіт без такого повідомлення забороняється.
30 янв 2018 14:43
Щодо публікації «юриста за професією Spets_law» можемо прокоментувати, що кожен повинен робити лише те, у чому він є дійсним професіоналом, здатний фахово довести ті обставини, на які він посилається і звичайно, бути готовим понести відповідальність за те, якщо його твердження не відповідає дійсності. Лише за цих умов можливо зберегти порядок.
Ми не будемо вступати в полеміку і оцінювати як, хто, коли не зміг щось пояснити «Spets_law», але якщо він дійсно є «юристом за професією» і не мав при цьому, кваліфіковано вивчити коментоване ним питання, напевне це говорить про його рівень професіоналізму. Тим паче, що він, нібито у вересні, відвідував відділ продажу, а через 4 місяці спромігся видавити з себе такий бездумний коментар. Співчуваємо тим, кого обслуговує цей «юрист за професією», бо з такою продуктивністю обов’язково будуть проблеми.
І так, лише факти… Щодо не погодження з уповноваженими органами культурної спадщини проектної документації, роз’яснюємо, що проектна документація в частині історико-містобудівного обґрунтування житлового будинку на вулиці Нагірна, 18/16 в м.Києві виконане Всеукраїнським науково-методичним та дослідно-інформаційним центром архітектурної спадщини, яке погоджено ще 25.10.2006 керівником Головного управління охорони культурної спадщини та реєстраційно-відновлювальних робіт міста Києва.
Залишаємо, як то кажуть «no coment» тези «юриста за професією» щодо відсутності авторського та технічного нагляду (договорів, наказів на призначення, виконавчої документації, невнесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт), оскільки це є відвертою не правдою, усі документи з цих питань є в наявності і відповідають вимогам чинного законодавства України. Це ж легко перевірити!!! Чим керувався цей «юрист за професією»?
Щодо заходів органів ДАБІ до забудовника, напевно це не є єдиним будівництвом, де цей орган влади їх вживав. Але ж порушенням є тільки те, яке доведене, і підтверджене відповідним рішенням суду. Усі приписи та постанови ДАБІ оскаржено до суду, лише суд має право, прийнявши відповідне рішення, підтвердити чи дійсно мали порушення у будівництві і чи відповідають вимогам закону дії органів ДАБІ. Жодних рішень про незаконність будівництва суд не приймав.
Ми послідовно, у встановленому законом порядку і спосіб відстоюємо законність будівництва і реагуємо на протиправні вимоги органів влади та їх посадових осіб.
Не варто зосереджувати увагу і серйозно сприймати тези «юриста за професією» щодо порушення ЖБК на використання торгової марки «Scanroc». Це з ряду того «що чув дзвін, але не бачив де він», що в черговий раз свідчить про його «профпридатність».
Відповідально заявляємо, що ЖБК не є учасником будь-яких спорів чи справ щодо вказаної торгової марки, вона не використовується у будівництві.
До речі, «юристу за професією», і це не пов’язано з будівництвом нашого житлового будинку, все ж таки радимо проаналізувати справи, де оспорено виключне майнове право на використання виробу «Scanroc» та реєстрацію відповідного патенту на одне із українських товариств.
Авторство на такий виріб належать ще з 60-х років одній із шведських фірм, яка винайшла цей виріб і застосувала у будівництві. Але, знову ж таки, через певних чиновників, спритний ділок, під виглядом винаходу новизни елементу цього виробу, зміг зареєструвати право на виключне використання такого виробу.
З цього приводу, триває судовий спір, будівництво житлового будинку на вулиці Нагірна, 18/16 в м. Києві не має жодного відношення до вказаної ситуації чи проблематики.
Це все одно, що озвучивши фільм «Вініпух» у реп стилі, вимагати від усіх його глядачів оплати за його перегляд.
Оскільки, як ми бачимо «юрист за професією» дійсно проявляв інтерес до нашого будівництва, щиро запрошуємо його до нашої компанії, наші юристи з багаторічним досвідом роботи залюбки підвищать його ділову і професійну кваліфікацію.
Зазначеним коментарем, ми хочемо орієнтувати потенційного споживача, відвідувача цього сайту робити висновки виключно на підставі достовірних і підтверджених даних, а не на основі обезлюдненої брехні бота.
Для цього, запрошуємо Вас особисто відвідати наше будівництво і ознайомитись із дозвільною документацією.
30 янв 2018 18:12
Цитата "Отдел продаж Henesi House":
Щодо публікації «юриста за професією Spets_law» можемо прокоментувати, що кожен повинен робити лише те, у чому він є дійсним професіоналом, здатний фахово довести ті обставини, на які він посилається і звичайно, бути готовим понести відповідальність за те, якщо його твердження не відповідає дійсності. Лише за цих умов можливо зберегти порядок.


Напевно, це єдине твердження, із яким я згоден. Як написано в Євангеліє від Матфея "Воздатите кесарева кесареви и божия богови". Я думаю, присутні тут, достатньо розумні люди, щоб відрізніти правду від брехні, зерно від плевел і зрозуміти хто є професіоналом своєї справи

Цитата:
Ми не будемо вступати в полеміку і оцінювати як, хто, коли не зміг щось пояснити «Spets_law», але якщо він дійсно є «юристом за професією» і не мав при цьому, кваліфіковано вивчити коментоване ним питання, напевне це говорить про його рівень професіоналізму. Тим паче, що він, нібито у вересні, відвідував відділ продажу, а через 4 місяці спромігся видавити з себе такий бездумний коментар.


Ну по-перше, в полеміку ви вже вступили, "видавивши" із себе це "творіння" у формі коментаря, і навіть декілька раз мене необгрунтовано образили, а по-друге, я не ставив собі за мету вивчати комплексно це питання, оскільки в даній ситуації і так все ясно. Достатньо було поверхнево пройтися по документам. Ваше будівництво це лохотрон, фіксія, який не буде введено в експлуатацію, а те чим ви займаєтесь підпадає під ознаки кримінально караного діяння, в т.ч. ст. 190 КК України.

Цитата:
Співчуваємо тим, кого обслуговує цей «юрист за професією», бо з такою продуктивністю обов’язково будуть проблеми.

Я раджу вам не свівчувати мені, а шукати собі юриста, хорошого юриста, дорогого юриста, бо щось мені підказує, що ми ще з вами зустрінемося. І можливо, я би вас пожалів, але образа, яку ви завдали моєму самолюбству, не дасть мені забути про вас, а вам про мене

Цитата:
І так, лише факти… Щодо не погодження з уповноваженими органами культурної спадщини проектної документації, роз’яснюємо, що проектна документація в частині історико-містобудівного обґрунтування житлового будинку на вулиці Нагірна, 18/16 в м.Києві виконане Всеукраїнським науково-методичним та дослідно-інформаційним центром архітектурної спадщини, яке погоджено ще 25.10.2006 керівником Головного управління охорони культурної спадщини та реєстраційно-відновлювальних робіт міста Києва.
Залишаємо, як то кажуть «no coment» тези «юриста за професією» щодо відсутності авторського та технічного нагляду (договорів, наказів на призначення, виконавчої документації, невнесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт), оскільки це є відвертою не правдою, усі документи з цих питань є в наявності і відповідають вимогам чинного законодавства України. Це ж легко перевірити!!! Чим керувався цей «юрист за професією»?


Отже, чим я керувався, було запитання. Відповідаю, керувався виключно офіційними документами, а саме постановами і приписами ДАБІ в м. Києві:
1) постановою від 15.08.2017 N 87/17/10/26-35/1508/02/5 про накладення штрафу 33 680,00 грн.;
2) постановою від 15.08.2017 N 88/17/10/26-35/1508/02/5 про накладення штрафу 67 360,00 грн.;
3) постановою від 15.08.2017 N 89/17/10/26-35/1508/02/5 про накладення штрафу 84 200,00 грн.;
4) приписом від 07.08.2017 про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил;
5) приписом від 07.08.2017 про зупинення підготовчих та будівельних робіт.

Для мене, не складає жодних труднощів дістати їх копії, для мене це як випити чашку чаю, чи, можливо, краще сказати бокал хенесі
Хоча один таки припис викладу, надто сильно ви, нікчеми, мене розізлили

Цитата:
Щодо заходів органів ДАБІ до забудовника, напевно це не є єдиним будівництвом, де цей орган влади їх вживав. Але ж порушенням є тільки те, яке доведене, і підтверджене відповідним рішенням суду. Усі приписи та постанови ДАБІ оскаржено до суду, лише суд має право, прийнявши відповідне рішення, підтвердити чи дійсно мали порушення у будівництві і чи відповідають вимогам закону дії органів ДАБІ. Жодних рішень про незаконність будівництва суд не приймав.
Ми послідовно, у встановленому законом порядку і спосіб відстоюємо законність будівництва і реагуємо на протиправні вимоги органів влади та їх посадових осіб.

Цікаве твердження, тобто ви хочете сказати що порушення має підтверджуватися рішенням суду? да ну бред какой то (С) Для цього є державні органи, які чітко діяли в межах, спосіб та згідно повноважень, наданих їм чинним законодавством. Це ви пробуєте оскаржити постанови та приписи ДАБІ, але от, лихо, ваші юристи такі "проффесіонали", що то не знають скільки судового збору потрібно платити //www.reyestr.court.gov.ua/Review/687517 52
то пробують безрезультатно вжити заходів забезпечення позову
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/707931 37
Можливо, дійсно, все на що здатні ваші працівники з дипломами юристів це на написання нікчемних за змістом, але об'ємних за формою коментарів в Інтернеті, "пук в паутину"

Цитата:
Не варто зосереджувати увагу і серйозно сприймати тези «юриста за професією» щодо порушення ЖБК на використання торгової марки «Scanroc». Це з ряду того «що чув дзвін, але не бачив де він», що в черговий раз свідчить про його «профпридатність».
Відповідально заявляємо, що ЖБК не є учасником будь-яких спорів чи справ щодо вказаної торгової марки, вона не використовується у будівництві.


А-ха-ха, ну тут навіть не має про що говорити. Хоча, дійсно, ЖБК не є стороною в судовому провадженні про припинення порушення майнових прав на промислові зразки. Відповідачами по справі є "В.К.Груп", так званий інвестор будівництва із статутним капіталом в 1 тис. грн. (два Ха-Ха) і ТОВ "Спецбудресурс", засновником якого є ЖБК і на якого досі оформлено ряд дозвільних документів. Більше про це можна почитати тут:
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/708191 14
Щойно зайшов, до речі на ваш новий сайт, (видно, що квартиру таки комусь продали, з другої продажі, якщо така буде, раджу найняти нового юриста) і побачив, що тепер ви облицьовуєте панелями системи "VentaRock":) ще судового рішення немає, а ви вже здались, визнали себе винними, як то кажуть в народі на злодії і шапка горить:)

Цитата:
До речі, «юристу за професією», і це не пов’язано з будівництвом нашого житлового будинку, все ж таки радимо проаналізувати справи, де оспорено виключне майнове право на використання виробу «Scanroc» та реєстрацію відповідного патенту на одне із українських товариств.
Авторство на такий виріб належать ще з 60-х років одній із шведських фірм, яка винайшла цей виріб і застосувала у будівництві. Але, знову ж таки, через певних чиновників, спритний ділок, під виглядом винаходу новизни елементу цього виробу, зміг зареєструвати право на виключне використання такого виробу.
З цього приводу, триває судовий спір, будівництво житлового будинку на вулиці Нагірна, 18/16 в м. Києві не має жодного відношення до вказаної ситуації чи проблематики.

Ну-да, ну-да, біле це чорне, а зелене це фіолетове, а червоного взагалі не існує.


Цитата:
Це все одно, що озвучивши фільм «Вініпух» у реп стилі, вимагати від усіх його глядачів оплати за його перегляд.
Оскільки, як ми бачимо «юрист за професією» дійсно проявляв інтерес до нашого будівництва, щиро запрошуємо його до нашої компанії, наші юристи з багаторічним досвідом роботи залюбки підвищать його ділову і професійну кваліфікацію.


Хто дочитав до даного місця, думаю зрозумів, хто "вініпух", а хто володіє професіною кваліфікацією і хто чий досвід буде підвищувати

Цитата:
Зазначеним коментарем, ми хочемо орієнтувати потенційного споживача, відвідувача цього сайту робити висновки виключно на підставі достовірних і підтверджених даних, а не на основі обезлюдненої брехні бота.
Для цього, запрошуємо Вас особисто відвідати наше будівництво і ознайомитись із дозвільною документацією.


Я думаю, що ситуація достатньо очевидна, щоб робити висновки не виходячи із дому, оскільки так званий бот досить аргументовано все розклав по поличкам. На майбутнє ось вам моя порада, ніколи не ображайте безпідставно людей, навіть в Інтернеті, адже ніколи не відомо, хто сидить по той бік екрану, що він знає про вас і що може зробити з вами. На цьому дозвольте відкланятись і зайнятись більш важливими справами.
п.с. ну і на сам кінець, джокера то я залишив, на потім:)
Готовий вислухати вибачення, я благородна людина, тому прийму їх
31 янв 2018 11:36
Не будемо уподобатись до рівня взаємних образ. Є принципи та норми професійної етики юриста, яких необхідно дотримуватись.
Особисто запрошуємо Вас відвідати наш об’єкт для прямої об’єктивної дискусії.
31 янв 2018 14:37
К сожалению, читать переписку юриста по и юриста spets не очень приятно и интересно. Никакой корпоративной этики. Я не такой крутой юрист как они, но могу уверенно заявить: опускаться до таких оскорблений - не корректно. Битва Титанов, кто круче. Так спорить можно бесконечно... Главная задача - дать людям положенные им квадратные метры.
31 янв 2018 16:26
Ага, не говорите. 
Такие все умники. 
Вы бы решили проблемы строек, а не топили. И отдел продаж - лучше стройкой занимайтесь, это хорошо у вас получается. Чем ведетесь на провокации, и вместо конструктива гавкаетесь на форуме, как тётки на базаре.
31 янв 2018 18:22
Поддерживаю высказавшихся по поводу этой перепалки юристов. Думаю и городу и инвесторам важно, чтобы этот долгострой разрешился. А то, что чиновники без "заноса" любят делають гадости, это факт и то, что застройщик сопротивляется это нормально, а как они хотели ?? лапки в гору и мы Вам всем будем листать??. То что Spets_lw опубликовал, это рабочие будни многих застройщиков, такие вещи решаются, вопрос сколько на это нужно потратить усилий и никак это не приговор.
31 янв 2018 22:35
Для Spets Lw

Город Киев как и любой другой город в Украине не должен иметь "недостроев" в принципе – в этом и есть вся суть вопроса ! Задача общественности в том числе юристов по профессии этот вопрос успешно решить. А если кто этого еще не осознал , особенно юристов по профессии это касается, то вопросов нет, его право не понимать но не нужно вмешиваться туда где Вы ничего не понимаете.
Никто не спорит что законность это прежде всего и всегда во главе угла ! Но Вы поймите что в данном случае изначально все законно - земельный участок , проект , общественные слушания , экспертиза проекта , градостроительный Совет с Гос арх строй контролем и т д . Поднимите архивы пожалуйста , Вам как юристу это сделать не трудно. Кроме того, как Вам известно – закон обратной силы не имеет и переиграть утвержденное Государством это ставить под сомнение весь здравый смысл , увеличивать энтропию / меру беспорядка а это путь в никуда потому Ваши взгляды не до конца правильные и лучше их изменить .
Выше Конституции для державотворення ничего не существует , все остальное в законодательстве это второстепенные дополнения так как 226 каждый день может быть а 300 раз в 100 лет … Cогласно Конституции каждый имеет право на жилье , реализовать свое конституционное право и никто не имеет права лишать людей их конституционных прав потому Государство способствует гражданам реализовывать их права в том числе и земельными участками и всем прочим .
А если Вы, юрист по профессии , увидели какие то моменты например с какой то плиткой фасадной то почему Вы не пришли и не предложили квалифицированную помощь по этой плитке может даже и за деньги а сразу заняли довольно таки странную позицию человека по найму с не совсем тяжелым поведением – вот в чем вопрос ! Зачем Вы так поступили ? Если можете предложить другую например плитку - предложите, если не можете не мешайте пожалуйста .
Также хочу сообщить Вам что выучить три абзаца в законе , постановлении пленума или сьерфингировать в Лиге это еще не достаточно чтобы называться юристом с большой буквы а вот сложить пазлы и достроить недострой вот с этого момента начинается уровень большого человека. Около 100 недостроев в Киеве Вас ждут , начинайте с любого … Мистеров Фиксов с планами и без Вас хватает … Не ищите легких путей – там много конкуренции .
01 фев 2018 11:20
Зрозуміло, що шановний юрист Spets_lw не дуже обізнаний в сфері будівництва, більше того, ніколи з цим не мав справи.
В інакшому випадку він би помітив, що всі зауваження ДАБІ - повна нісенітниця. Стандартне вимагання грошей "в законі".
Краще б застосували свою вочевидь зайву енергію на справді незаконні будівництва, до яких це будівництво не належить.
01 фев 2018 14:16
У наші складні часи кожен, як може заробляє собі на хліб. Ну, якщо про фахівців ДАБІ, то - на булку з чорною ікрою );
Так, в ідеалі було б незрівнянно краще, щоб процеси навколо будмайданчика стали більш прозорими. Так і буде, дуже сподіваюсь, що скоро. Можливо, ми маємо бути трохи вдячними таким пильним громадянам як Spets_lw. Наразі він, напевно, бажає щоб наше суспільство стало трішечки чистішим та кращим. Так само, як і ми. Але, вже якось поспішає звинувачувати та клеїти ярлики. Поверхневий погляд чи вміння копирсатися - то пусте. За останні 5 років ЖБК "Нагірна 18/16" подолав безліч перепон для завершення цього будівництва, як бюрократичних так й суто технічних. Це дуже непросто. На хвилинку, понад 60 сімей від 6 до 15 років чекають на покращення житлових умов. Усі з свома проблемами. Тривоги, стреси, смерті... Це вже є у історії цього будинку та його інвесторів. Але ми боремося, й маємо наснагу. Може комусь не вистачає шляхетності або мудрості або сумління зрозуміти одне: "на чужому горбі до раю не доберешься". Ми працюємо у тих умовах, що склалися. Зрозуміло, що багато хто здатен заробити на бокал хеннесси, але так собі при цьому карму попсувати, що не дай Б-же нікому. Добру бути!
19 фев 2018 12:20
Новини з будівельного майданчика на вул. Нагірна, 18/16
Раді поділитися свіжими новинами з будівельного майданчика житлового комплексу комфорт-класу Хенесі Хаус. Наразі виконується ряд наступних будівельних робіт:
- відбуваються внутрішні кладочні роботи у 1-й секції;
- фасадні роботи у 1-й секції – облицювання панелями фасадної системи «VentaRock»;
- бетонування сходових майданчиків у 1 секції з 2 по 10 поверх;
- монолітні роботи у 1-2-й секції – бетонування вертикальних і горизонтальних елементів перекриття;
- скління у 2-й секції, зауважимо, що встановлюються енергозберігаючі вікна WDS;
- виконуються кладочні роботи зовнішніх стін у 3 секції.
23 фев 2018 10:41
Добрый день всем. Почему нигде нет планов этажей дома, а только отдельных квартир? Как понять куда будут выходить окна? И сколько этажей дополнительно успели возвести с момента возобновления стройки?
23 фев 2018 18:44
Цитата "Отдел продаж Henesi House":
Щодо публікації «юриста за професією Spets_law» можемо прокоментувати,


человек толково и очень квалифицированно осветил ваши проблемы с документацией ссылаясь на нормы законодательства.
и эти проблемы у вас действительно существуют.
у вас есть что ответить по существу? ну кроме перехода на личности?
по существу - почему не внесли изменения разрешение? 8-)
26 фев 2018 12:39
Дикий холод. Строители арматуру укладывают, но это не работа, а подвиг какой-то. Но, думаю, что отдел продаж всё же мог бы тщательнее следить за нашей веткой. Если есть правильные ответы, то почему бы их и не дать?
26 фев 2018 15:55
Доброго дня! Вдячні, що зацікавились нашим житловим комплексом!
Вносимо ясність в деякі нагальні питання.
Зауважимо, що в ЖК «Хенесі Хаус», кожний поверх будинку – індивідуальний, і не має типового плану. Тому, щоб ознайомитись з планом поверху, який безпосередньо вас зацікавив, запрошуємо відвідати відділ продажу об’єкту, який розташований за адресою: вул. Нагірна, 18/16.
Також, з поверхів «повище», ви зможете помилуватися панорамними видами на Дніпро та історичну частину Києва, та відвідати екскурсію по житловому комплексу в цілому.
З повагою, відділ продажу ЖК «Хенесі Хаус».
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .1012. . .23
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее