Подать объявление

ЖК София Резиденс | Мартынов | Софиевская Борщаговка, ул. Яблоневая, 15

ЗастройщикМартынов
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 29 400 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
139из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 12.
4/33%
0/0%
3/25%
2/17%
3/25%
134. . .6
09 март 2017 08:06
Цитата "ЖК Sofia Residence":
В останні роки з обов'язкових критеріїв бізнес-класу пішов головний - розташування. Колись бізнес-класом міг називатися тільки комплекс, розташований в межах центральної частини міста або на території найближчих престижних районів. Зараз це правило продовжує діяти тільки для елітного житла. Ми бачимо об'єкти, звані бізнесом в таких населених пунктах, як Бровари, Бориспіль, Буча та т.д. Розташування нашого житлового комплексу - одне з кращих в Києво-святошинському районі з точки зору зручності дістатися до центру Києва або транспортних розв'язок. Що стосується запланованого власного виїзду, а також уточнення інших характеристик зверніться, будь ласка, до відділу продажів. Гарного всім передсвяткового дня!


Я Вам цитував Классификация украинских новостроек 2017 (!)
Источник: domik.ua
Тож, протиріччя виникають)
Підкажіть ще будь-ласка, скільки квартир буде на одному поверху? А також скільки квартир в під'їзді?
09 март 2017 13:07
В більшості секцій 4 квартири на поверсі, є кутові секції в яких до 7 квартир,за більш детальною інформаціює звертайтесь до відділу продажу.
09 март 2017 13:29
3-я секція Яблунева 15 - закінчується монтаж блоків фбс (стіни цоколя), Мартинова 2, 1-а секція - триває монтаж блоків фбс, Мартинова 4 - арматурні роботи по фундаментній подушці 3-ї секції.
23 март 2017 13:28
Лишилось зовсім трішки і будівельники порадують наших клієнтів першим поверхом в ЖК Sofia Residence.

Мартинова 2, 1 - ша секція:влаштовується перекриття цоколя та гідроізоляція;
2-га секція:розпочинається монтаж стін цоколя;
Мартинова 4, 3-тя секція:завершується монтаж стін цоколя;
1-2-га секція:влаштовується фундаментна подушка;
Яблунева 15, секція 3:влаштовуєть перекриття цокольного поверху;
2 секція: йде монтаж стін цоколя.
02 апр 2017 17:35
Цитата "ЖК Sofia Residence":
Лишилось зовсім трішки і будівельники порадують наших клієнтів першим поверхом в ЖК Sofia Residence.

Мартинова 2, 1 - ша секція:влаштовується перекриття цоколя та гідроізоляція;
2-га секція:розпочинається монтаж стін цоколя;
Мартинова 4, 3-тя секція:завершується монтаж стін цоколя;
1-2-га секція:влаштовується фундаментна подушка;
Яблунева 15, секція 3:влаштовуєть перекриття цокольного поверху;
2 секція: йде монтаж стін цоколя.

Питания до представика забудовника: чи не планується встановлення камер з онлайн трансляцією будівництва ЖК Софія Резиденс - це на 100% додало би Вашому ЖК багато нових інвесторів :) Коли інвестор щодня, в режимі онлайн бачить темпи будівництва, то він охочіше розлучається зі своїми грошами :)
05 апр 2017 13:07
Trinadsatiy ,доброго дня,звісно ми плануємо.Дякуємо за увагу.
14 апр 2017 20:42
Цитата "ЖК Sofia Residence":
Trinadsatiy ,доброго дня,звісно ми плануємо.Дякуємо за увагу.

Доброго вечора! Чи є можливість розмістити не просто планування із метражем приміщень квартир, а проектні планування квартир із кресленнями та чіткими розмірами кімнат (довжина, ширина...)?
25 апр 2017 19:22
Цитата "Trinadsatiy":

Доброго вечора! Чи є можливість розмістити не просто планування із метражем приміщень квартир, а проектні планування квартир із кресленнями та чіткими розмірами кімнат (довжина, ширина...)?

А в ответ тишина :oh:
26 апр 2017 07:02
Цитата "Trinadsatiy":

А в ответ тишина :oh:

На этапе стройки, четкие размеры никто вам не даст. Обьяснять думаю не надо почему?
28 апр 2017 05:40
Цитата "sashasushkov":

На этапе стройки, четкие размеры никто вам не даст. Обьяснять думаю не надо почему?

Нет, как раз попрошу объяснить почему, если не сложно конечно?
28 апр 2017 05:56
Цитата "Trinadsatiy":

Нет, как раз попрошу объяснить почему, если не сложно конечно?

Ну смотрите, на данный момент есть проектные планировки, точные размеры вам могут дать только тогда, когда на квартиру будет техпаспорт. А появится он только замеров БТИ после сдачи дома. Так как даже если вам и дадут размеры, они могут отличаться как в большую так и в меньшую сторону.
28 апр 2017 06:37
Trinadsatiy, sashasushkov, Доброго Вам дня. Заходьте будь ласка на наш офіційний сайт,там у Вас буде можливість поспілкуватись з менеджерами з продажу,і вирішити питання які Вас цікавлять. Вдалого дня.
28 апр 2017 16:42
Цитата "sashasushkov":

Ну смотрите, на данный момент есть проектные планировки, точные размеры вам могут дать только тогда, когда на квартиру будет техпаспорт. А появится он только замеров БТИ после сдачи дома. Так как даже если вам и дадут размеры, они могут отличаться как в большую так и в меньшую сторону.

Не обижайтесь, ну и буквоед Вы! :) Конечно же я не имел ввиду те расхождения между проектными размерами квартир и теми, что будут по результатам обмеров БТИ. Там расхождения в длине и ширине комнат будут +- 5см.
Задавая вопрос о размерах планировок я имел ввиду проектную длину и ширину квартир (ведь у строителей эти чертежи есть - они именно по ним и строят дом).
На сайте застройщика есть только общие площади планировок без указания проектной длины и ширины комнат и других помещений.
Я считаю, что это не правильно - это всё равно, что покупать кота в мешке!
К примеру, на сайте застройщика указана площадь комнаты 16м2 и всё! Но ведь это может быть комната как вагон поезда 2м х 8м = 16м2, а может и 3,5м х 4,60м = те же самые 16м2.
Первый вариант я не куплю никогда, а вот второй вариант вполне приемлем.
28 апр 2017 17:07
Цитата "ЖК Sofia Residence":
Trinadsatiy, sashasushkov, Доброго Вам дня. Заходьте будь ласка на наш офіційний сайт,там у Вас буде можливість поспілкуватись з менеджерами з продажу,і вирішити питання які Вас цікавлять. Вдалого дня.

Доброго дня!
Я не те що на сайт, я у відділ продажу свого часу заходив! Немає у них планіровок квартир із чіткими розмірами (довжина, ширина...).
Невеличка порада: підійдіть до прорабп, візьміть у нього креслення квартир, за яким будують будівельники, і розмістять тут на гілці, будь-ласка!
Інакше недорахуєтесь багато інвесторів! Квартира - це не коробка цукерок, навіть на надувному матраці зазначають довжину і ширину, а тут квартира!!!
30 апр 2017 10:17
Цитата "Trinadsatiy":

Не обижайтесь, ну и буквоед Вы! :) Конечно же я не имел ввиду те расхождения между проектными размерами квартир и теми, что будут по результатам обмеров БТИ. Там расхождения в длине и ширине комнат будут +- 5см.
Задавая вопрос о размерах планировок я имел ввиду проектную длину и ширину квартир (ведь у строителей эти чертежи есть - они именно по ним и строят дом).
На сайте застройщика есть только общие площади планировок без указания проектной длины и ширины комнат и других помещений.
Я считаю, что это не правильно - это всё равно, что покупать кота в мешке!
К примеру, на сайте застройщика указана площадь комнаты 16м2 и всё! Но ведь это может быть комната как вагон поезда 2м х 8м = 16м2, а может и 3,5м х 4,60м = те же самые 16м2.
Первый вариант я не куплю никогда, а вот второй вариант вполне приемлем.

Не обижаюсь :) А есть застройщики, которые предоставляли данную инфо? Мы когда выбирали квартиру обьездили всех в соф. борщаговке, но такой информации нам не давали, хотя мы и брали не в строящемся доме... Да, и разница в 5 см для вас не важна?
02 май 2017 16:18
Цитата "sashasushkov":

Не обижаюсь :) А есть застройщики, которые предоставляли данную инфо? Мы когда выбирали квартиру обьездили всех в соф. борщаговке, но такой информации нам не давали, хотя мы и брали не в строящемся доме... Да, и разница в 5 см для вас не важна?

Знаю, что Мартынов не даёт плановых размеров, но почему мне не понятно? Я 1,5 года назад брал двушку в Аркаде, планировка квартиры со всеми размерами в виде приложения являлась неотъемлемой частью договора. Для меня, к примеру, важны плановые размеры покупаемой квартиры, чтобы сразу оценить адекватность планировки, сразу спланировать где и что ставить, куда шкаф-купе, куда кухню, куда холодильник влезет... я считаю, что такая планировка является для меня одним из основных критериев при выборе квартиры. Расхождение в 5 см. считаю не критичным, а вот если больше, то уже может быть проблема, всё зависит от планировки.
05 май 2017 10:43
Нарешті закінчються травневі свята.Новини по будівництву:

Мартинова 12: залита підготовка.

Мартинова 10, 1 секція - залита фундаментна плита;
2 секція - влаштовується фундаментна плита.

Мартинова 8, 1-а 2-а секція - залита підготовка;
3 секція - влаштовується фундаментна плита.

Мартинова 6,1 секція - залита фундаментна плита;
2 секція - влаштовується фундаментна плита.

Мартинова 4, 1 секція - монтаж стін цоколя;
2 секція - змонтовані стіни цоколя;
3 секція - влаштовується перекриття цокольного поверху.

Мартинова 2, 1 секція - влаштовується перекриття першого поверху;
2 секція - влаштовується перекриття цокольного поверху;

Яблунева 15, 1 секція - змонтвані стіни цоколя;
2 секція - влаштовується кладка першого поверху;
3 секція - влаштовується перекриття першого поверху.
24 май 2017 12:43
а правда что планируется 70 домов?
24 май 2017 17:57
Цитата "Vitalina ":
а правда что планируется 70 домов?

Всё, что будет в этом ролике.
https://youtu.be/Y8QcF7h1IEs
24 май 2017 17:58
В ролике говорится о 50 домах, а там кто знает, могут и 70 влепить.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
134. . .6
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx