Подать объявление

Шикарное оформление балкона

1. . .456
22 сен 2017 08:43
Цитата "Alinelle":

Я себе честно говоря слабо предствляю шторы на балконе..Видела симпатичные варианты с жалюзями..

жалюзі дійсно круто виглядають)) зараз окрім звичайних бамбукових багато різнокольорових варіантів, можно під загальний дизайн квартири підібрати))
22 сен 2017 10:32
Цитата "yalynka":

ну їм же там не жити, а просто іноді насолоджуватись красою) чи ви маєте на увазі, що холодно для квітів?


У них там столько места, что это действительно получилась отдельная комната со столом, диваном и полками с цветами. При чем на диване они летом спокойно спят. А вот зимой там прохладнее, чем в остальной части квартиры. Но они не выносили радиаторы на балкон, потому логично, что там холоднее.
22 сен 2017 10:34
Цитата "yalynka":


штори на балконі можуть виглядати не дуже, а от ролети дійсно непоганий варіант)) чомусь собі уявила такий японський куточок, де можна проводити чайні церемонії))


Тут уже каждому свое) если балкон превратить в отдельную комнату, то можно и шторы подобрать. На вкус и цвет, как говорится...
23 сен 2017 15:05
Цитата "Fluffyl":

У них там столько места, что это действительно получилась отдельная комната со столом, диваном и полками с цветами. При чем на диване они летом спокойно спят. А вот зимой там прохладнее, чем в остальной части квартиры. Но они не выносили радиаторы на балкон, потому логично, что там холоднее.

зимою можна УФО ставити, щоб було тепліше)) якщо ви говорите, що там місця багато, має стати нормально..
23 сен 2017 15:11
Цитата "Fluffyl":

Тут уже каждому свое) если балкон превратить в отдельную комнату, то можно и шторы подобрать. На вкус и цвет, как говорится...

взагалі, мені здається, під окрему кімнату краще використовувати лоджію..ідеальний випадок, коли є два варіанта..тоді балкон і за призначенням можна використовувати)
25 сен 2017 10:29
Цитата "yalynka":

жалюзі дійсно круто виглядають)) зараз окрім звичайних бамбукових багато різнокольорових варіантів, можно під загальний дизайн квартири підібрати))

Они кстати по цене, на сколько я знаю, довольно бюджетные..У знакомых видела цветные, правда не на балконе, а на кухне, но в интерьер очень удачно вписались..
25 сен 2017 10:34
Цитата "Fluffyl":

У них там столько места, что это действительно получилась отдельная комната со столом, диваном и полками с цветами. При чем на диване они летом спокойно спят. А вот зимой там прохладнее, чем в остальной части квартиры. Но они не выносили радиаторы на балкон, потому логично, что там холоднее.

Это у них изначально в планировке квартиры был такой просторный балкон или они сами его выносили? По вашему описанию это квадратов 5 минимум..
28 сен 2017 07:33
Цитата "Alinelle":

Они кстати по цене, на сколько я знаю, довольно бюджетные..У знакомых видела цветные, правда не на балконе, а на кухне, но в интерьер очень удачно вписались..


та є різні, і бюджетні, і не дуже..можна брати з натуральних матеріалів, вони будуть коштувати дорожче))
28 сен 2017 07:35
Цитата "Alinelle":

Это у них изначально в планировке квартиры был такой просторный балкон или они сами его выносили? По вашему описанию это квадратов 5 минимум..


ну 5 квадратів, це ви загнули..можливо десь 3-4..
06 окт 2017 10:21
Цитата "Alinelle":

Это у них изначально в планировке квартиры был такой просторный балкон или они сами его выносили? По вашему описанию это квадратов 5 минимум..


Изначально по планировке был большой. Они живут в доме, который строился уже лет 12 назад, может даже чуть больше. Потому там нормальный метраж и большой балкон. Сколько конкретно там квадратов - это я не уточнял.
08 окт 2017 17:32
Цитата "Fluffyl":

Изначально по планировке был большой. Они живут в доме, который строился уже лет 12 назад, может даже чуть больше. Потому там нормальный метраж и большой балкон. Сколько конкретно там квадратов - это я не уточнял.

повезло з плануванням)) а якщо в них ще й стелі високі, взагалі ідеально))
11 окт 2017 13:47
Цитата "yalynka":

повезло з плануванням)) а якщо в них ще й стелі високі, взагалі ідеально))


Ну я бы не сказал, что очень высокие (со сталинкой или царским домом не сравнить), но и не хрущевка. Согласен, что повезло с планировкой действительно.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .456
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее