Sherp Design

Объявления услуг дизайна интерьера, ландшафта, оформления, проектирования.
Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Добрий день.
Приймайте новенького.
Радий буду розробити дизайн для Вас.
Стилі:
Contemporary; Rustic; Modern; Eclectic (неокласика та новий арт-деко)
За необхідності:
Надам перевірених виконавців.
При бажанні:
Домовлюсь про скидки в салонах.
Досвід роботи на об"єктах:
Obolon Residences; Royal Tower; Котеджі.
Особливості:
Завжди! задоволені клієнти.
Ціна:
Від 250 грн/м2

пишіть в приват, або на sherpdesign@gmail.com
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Вітаю.
Насамперед, хочу зауважити, що співпрацюючи з нами, свій власний інтер’єр, ви створюєте особисто. Ми лише допомагаємо його втілити в матеріалі на об’єкті . Далі я опишу в загальних тезах, основні аспекти нашої роботи.
Підготовчий, перед проектний етап.
По його завершенні ми матимем, вивірене та узгоджене завдання на проектування, визначену основну кольорову палітру, та наближену кольорову розкладку по приміщеннях, сформований бриф по матеріалах, певне розуміння меблювання та освітлення, основні художні, композиційні та технічні елементи. Власне стиль та концепція.
Етап планування та розміщення меблів.
На основі попереднього етапу, ми розробимо для вас планувальне рішення, схему підлог, стель, схему електрики, та інших інженерних комунікацій. Та після узгодження приступимо власне до проектування інтер’єру.
Етап візуалізації.
Ми розробляєм та надаємо візуалізації. Змінюємо та узгоджуємо. В завершенні етапу, у нас буде абсолютне розуміння, як виглядатиме об’єкт, після реалізації.
Робоча документація.
Ви отримуєте повний альбом креслень, та специфікацій, достатній для виконання задуманого нами в натурі. Архітектурні плани фасади розрізи, вузли, схеми електрики…тощо.
Будівництво.
Завершення етапу ознаменується готовністю стін під покраску. З цього моменту, ви вже приходитимете не на об’єкт, а додому.
Оздоблення.
Вибір матеріалів, текстур, колір. Теплий, холодний, зелений, м’який. Блиск, бархат, лак…
Ми проведемо вас через усе це розмаїття, та вийдемо із цього хаосу, з заповненою специфікацією матеріалів. Яку віддамо нашим малярам та плиточникам. В завершені, ваш дім очікує на мебель та світло.
Меблювання та декор.
З тою чи іншою затримкою, робітники починають вносити замовлену мебель, монтують корпусну, освітлення. Ваше нове помешкання створено.
Горять свічі, вино розлито по бокалах. З новосіллям. Вас вітає новий дім. Віднині він примножуватиме вашу радість, вкутає теплом та затишком в зимну днину, врятує від спеки посеред літа, зустріне дзвінким сміхом дітвори, проводить ніжною люблячою посмішкою. Ви варті того. І вперед до нових досягнень.

Радий буду працювати з вами.
Телефонуйте та пишіть.
Віктор. 067 28З 69 16
sherpdesign@gmail.com
Ответить

Вернуться в Услуги дизайна

dsf