Подать объявление

Покупка против аренды

1. . .679
19 июль 2011 13:59
Цитата "flyman":
Цитата "Хомякоид":

Слухайте Флейман, здаэться Ви з Тернопіля, підкажіть як до цього міста можна з Києві виїхати в п'ятницю та повернутись до понеділка ранку. По потяги вже все розкуплено в тому напрямку, тому тільки маршрутки або автобуси залишаються.
По Ірпеню. Дивився будинок девятиповерховий цегляний на стадії здачі, ціна близько 6700 грн. за квадрат, ви мабуть його бачили, з червної цегли за школою, як проїзжати до залізничного вокзалу. Вже мав намір купувати, але переорієнтувався на Чабани, ближче до роботи. :up:

Тяжко сказати. Я часто беру квиток до Хмельницького або Жмеринки на електричку пiдвищеного комфорту, а там вночi роблю пересадку.
Зворотнiй бiк - можна так само, до Жмеринки а там що буде до Киева, або пiд ж.д. вокзалом бувають в Тернополi стоять автобуси, за 80 грн. везуть до Киева.
Щодо будинку, дякую за наводку. А можна детальнiше - яка адреса, хто забудовник?

Дякую, дійсно доречна інфо.
Щодо будинку, дивіться сюди
NEW mess. Realt.UA/Forum?rt=5,4658 Ирпень, ул. Полтавская, 69 (Газб
5 раздел: Обсуждение новостроек. Киевская обл. и Украина
4658 тема: Ирпень, ул. Полтавская, 69 (Газбудинвест)
20 июль 2011 05:43
Цитата "Хомякоид":
Цитата "flyman":
Цитата "Хомякоид":

Слухайте Флейман, здаэться Ви з Тернопіля, підкажіть як до цього міста можна з Києві виїхати в п'ятницю та повернутись до понеділка ранку. По потяги вже все розкуплено в тому напрямку, тому тільки маршрутки або автобуси залишаються.
По Ірпеню. Дивився будинок девятиповерховий цегляний на стадії здачі, ціна близько 6700 грн. за квадрат, ви мабуть його бачили, з червної цегли за школою, як проїзжати до залізничного вокзалу. Вже мав намір купувати, але переорієнтувався на Чабани, ближче до роботи. :up:

Тяжко сказати. Я часто беру квиток до Хмельницького або Жмеринки на електричку пiдвищеного комфорту, а там вночi роблю пересадку.
Зворотнiй бiк - можна так само, до Жмеринки а там що буде до Киева, або пiд ж.д. вокзалом бувають в Тернополi стоять автобуси, за 80 грн. везуть до Киева.
Щодо будинку, дякую за наводку. А можна детальнiше - яка адреса, хто забудовник?

Дякую, дійсно доречна інфо.
Щодо будинку, дивіться сюди
NEW mess. Realt.UA/Forum?rt=5,4658 Ирпень, ул. Полтавская, 69 (Газб
5 раздел: Обсуждение новостроек. Киевская обл. и Украина
4658 тема: Ирпень, ул. Полтавская, 69 (Газбудинвест)


Флейман, Ваша порада спрацювала, придбав на пятницю квиток до Жмеринки, потім пересадка на Тернопіль. Доведеться три години провести на жмеринському вокзалі вночі, але то таке, дрібниці.
Ловіть + :up:
20 июль 2011 06:48
Дякую.
Новi враження вiд Iрпеня.
1) лiтом Пд-Зх залiзниця чудить з ремонтами та змiною розкладу.
Так у години пiк виходить лише 2 електрички 18:55 та 20:11.
2) вся та лiсопаркова мiсцевiсть - царство комарiв.
Одне тiшить, кусають - значить сексуальний.
20 июль 2011 10:46
Да,электрички еще та засада!!!!!!!

Ищите в сторону Ворзель НЕмешаево. Комаров нет проверено.
22 июль 2011 10:33
Ще одне спстереження.
Всяки катаклiзьми, типу сильний вiтер, обледенiння i т.п. ведуть до того, що житло на пару днiв може бути без електрики, так як ел.лiнii повiтрянi.
IMHO, лише багатоповерхiвки живляться пiдземним кабелем й там нема такоi проблеми
26 июль 2011 08:00
Новини з полiв.
Вчора погуляв по смт. Бородянка.
Перше, що кидаеться в очi, це те, що саме cелище знаходиться за 4 км. вiд cтанцii. Центр його - площа з будиноком культури оточена кiлькома багатоповерхiвками, решта - село селом.
До станцii авто(мiкро)буси/маршрутки ходять абсолютно хаотично, власне я чекав 40 хв. Проiзд (ахтунг!) 3 грн.
Все ж таки хочу признати правоту Iзi, що цивилiзацiя закiнчуеться в межах Бучi.
26 июль 2011 08:56
Я бы сказал Немешаево.
26 июль 2011 08:56
Самый большой бок Бородянки это ее место расположения.
26 июль 2011 08:58
Цитата "777wer":
Самый большой бок Бородянки это ее место расположения.

А комари ще злобнiшi чим в Iрпенi
28 июль 2011 11:22
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, за сколько можно сейчас купить 2-х - 3-х комнатную квартиру в Ирпене, Буче? Спасибо!
28 июль 2011 11:40
Цитата "Hot_al":
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, за сколько можно сейчас купить 2-х - 3-х комнатную квартиру в Ирпене, Буче? Спасибо!

глянь тут
viewtopic.php?f=10&t=354&start=1260
29 июль 2011 08:25
Цитата "flyman":
Новини з полiв.
Вчора погуляв по смт. Бородянка.
Перше, що кидаеться в очi, це те, що саме cелище знаходиться за 4 км. вiд cтанцii. Центр його - площа з будиноком культури оточена кiлькома багатоповерхiвками, решта - село селом.
До станцii авто(мiкро)буси/маршрутки ходять абсолютно хаотично, власне я чекав 40 хв. Проiзд (ахтунг!) 3 грн.
Все ж таки хочу признати правоту Iзi, що цивилiзацiя закiнчуеться в межах Бучi.

для полного представления советую погулять в Бориспольском районе (Щасливе, Гора, Чубинське, В/М Олександрівка). маршрутки - каждые 3-5 мин., электричка есть, но расписание не знаю. правда, цены повыше, чем в Ирпене.
29 июль 2011 08:27
Так то тре переселятись туди та знайомитись з мiсцевим контингентом
29 июль 2011 08:31
Цитата "flyman":
Так то тре переселятись туди та знайомитись з мiсцевим контингентом

а в Ирпене уже все комары знакомые :-D
знаете, нельзя зацикливаться на одном месте, глядеть нужно ширее (с)
29 июль 2011 08:34
думаю, що наступник кроком було Вишневе та Боярка
29 июль 2011 10:05
Эхх,левый берег,берег правый...
30 июль 2011 08:11
Цитата "foxtrot":

для полного представления советую погулять в Бориспольском районе (Щасливе, Гора, Чубинське, В/М Олександрівка). маршрутки - каждые 3-5 мин., электричка есть, но расписание не знаю. правда, цены повыше, чем в Ирпене.


А зачем ему гулять по бориспольскому району? У него жена и малый в Тернополе, дача в Малине...
Еще и цены повыше, чем в Ирпене.
:no-no:
20 дек 2011 06:14
flyman, отпишись по итогам эксперимента. :winky:
Где сейчас те дешёвые ирпенские "заманухи", что продавались летом со сроками сдачи в эксплуатацию 3-4 квартал 2011 года? Сдались в эксплуатацию?
Или "всё продано"? :-B
20 дек 2011 07:10
а шо писати, я в серпні лишився без роботи і забрався додому.
загальний висновок: якщо гостинка в Києві мала б по моїм прикидам коштувати 20 куе, то в Ірпені 10 куе. Ну і тре дочекатися нової дороги з тролейбусами, та нормального руху електричок, а не пакращено-обрізаного варіанту
20 дек 2011 11:39
Жаль, что по поводу сдачи объектов в объявленный срок ничего не удалось узнать. :(
А я так надеялся... на примере объектов со сравнительно небольшой стоимостью возведения..эх.. D-/
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .679
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее