Розкрадання землі в Обухівському районі

Отзывы о некачественных услугах риэлторов, владельцах недвижимости, арендаторах, юристах. Предупреждение о мошенниках в сфере недвижимости.
Правила форума

Информация, не подтверждённая доказательствами может быть недостоверной

| Подробнее |
Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
В засобах масової інформації останнім часом „активізувалася” тема розкрадання державних та комунальних земель в Обухівському районі Київщини. Особливу активність в цьому проявляє депутат Обухівської районної ради Тарас Ламах. Його раптове „прозріння” просто не має меж. Кому, як не йому так глибоко орієнтуватись в земельних питаннях – адже це те, на чому він робить свій ґешефт. Чи не відмова голови Обухівської РДА В. Остринського змінити цільове призначення майже тисячі гектарів земель сільськогосподарського товарного виробництва в адміністративних мережах Підгірцівської сільради, що поруч з Києвом, викликало у Ламаха такий напад „порядності” й „принциповості”? Хоча подейкують, що таку активність районного депутата підігріває депутат Верховної Ради Богдан Губський, спеціаліст по „земельних питаннях” значно „кращий” від свого молодшого товариша. Ідея тут закладена проста: нацькувати один на одного голову Обухівської районної ради А. Шафаренка та голову Обухівської РДА В. Остринського, таким чином посприяти увільненню від влади останнього, а то й обох, а самому в каламутній водичці „виловити” не зайву тисячу гектарів і успішно її „штовхнути” на ринку. Навар по мінімуму складе не менше, ніж півмільярда доларів США. Отже, гра варта свічок. А для цього на місці голови Обухівської РДА Б. Губському потрібен не В. Остринський, а Т. Ламах.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 4
Профиль
Репутация:    0
Хорошо что я успел..
купил дом вместе с землей в одном из коттеджных городков Новых Безрадичей, документы все оформили как положено, акты, все есть.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 61
Профиль
Репутация:    1
germanius,
что ж вы так, первое сообщение и уже взялись так жестко раскрывать политические земельные аферы. Аж прям не вериться. В искренность ваших порывов рассказать всем правду :-B :-B
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 13
Профиль
Репутация:    1
это не первый такой случай..
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Махинации в сфере недвижимостиdsf

Обсуждение новостей