Робот-пылесос. Нужен ли? Отзывы о роботах-уборщиках

Маленькие хитрости или полезные советы, помогающие решать бытовые проблемы. Обсуждения всего, что нужно для комфортной жизни.
| Лайфхаки | Домашний сад |
користувач форуму
Ответов: 70
MaxAvr писал(а):Вмовили) Купувати в інтернет магазинах чи є якісь спеціалізовані магазини?

возьмите и сравните цены в розетке и в том же магазине - айробот. там вообще есть свой шоурум в котором вы можете посмотреть пылесос в живую. я когда себе искала гриль сделала именно так. цена кстати и в интернете и в магазине была одинаковая. я взяла в розетке, так как у них доставка была мне удобнее.
користувач форуму
Ответов: 906
Summers писал(а):возьмите и сравните цены в розетке и в том же магазине - айробот. там вообще есть свой шоурум в котором вы можете посмотреть пылесос в живую. я когда себе искала гриль сделала именно так. цена кстати и в интернете и в магазине была одинаковая. я взяла в розетке, так как у них доставка была мне удобнее.

довго вже дивлюся на цих помічників та щось ніяк наважитися не можу)) наче і непогана іграшка, та відгуки різні. тось каже, що корисно та зручно, а хтось навпаки - що нічого не прибирає((
користувач форуму
Ответов: 71
Summers писал(а):возьмите и сравните цены в розетке и в том же магазине - айробот. там вообще есть свой шоурум в котором вы можете посмотреть пылесос в живую. я когда себе искала гриль сделала именно так. цена кстати и в интернете и в магазине была одинаковая. я взяла в розетке, так как у них доставка была мне удобнее.

Доречі айробот серед кола друзів - найпоширеніша рекомендація. Дякую за пораду!
користувач форуму
Ответов: 187
yalynka писал(а):
довго вже дивлюся на цих помічників та щось ніяк наважитися не можу)) наче і непогана іграшка, та відгуки різні. тось каже, що корисно та зручно, а хтось навпаки - що нічого не прибирає((

Все залежить від очікувань за певну ціну. Наприклад, я не купую собі касети для гоління у різних Ашанах та Сільпо, бо це не лезо. Голитися після першого разу вже некомфортно. То що, не голитися тепер? Звичайно, що ні. Тому я краще сплачу більше, але куплю в штатах або в Європі - різниця в ціні невелика, а в комфорті гоління - земля і небо.
Тут так само. Колега довго обирав і купив собі Xiaomi. Залишився повністю задоволений. За ці гроші - це найкращий варіант. Потім такий самий купив і я - тепер мені лише повідомлення приходять, що прибирання закінчено. Кожен день я фізично не можу прибирати, бо в мене собака, тому для мене це супер девайс. Він робить моє життя комфортнішим та економить мій час. Звичайно, що можна щось набагато дешевше купити, але потім думати, куди його подіти, це явно не ваш варіант.
Ось переваги робота, колись другу писав, може будуть корисними:
По-перше, він займає небагато місця. По-друге, у мене немає килимів, тому я не можу сказати, як робот прибирає їх. По-третє, під меблі на ніжках жоден пилосос так не залізе. Ну і найголовніше: робот може прибирати кожного дня без моєї участі, що для мене дуже важливо. Я гуляю з собакою, а пилосос прибирає. Жоден інший пилосос такої свободи мені не дає.
Тобто щоденне прибирання роботом для мене краще, ніж щотижневе потужним пилососом.
Пред.

Вернуться в Наш быт и проблемы с ним связанные

dsf