Право на спадок після передачі акта на землю третій особі?

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Право на спадок після передачі акта на землю третій особі?Ситуація наступна: після смерті людини (? чи то1997 чи то 1999) залишився будинок в сільський місцевості(+ 30 соток), свідоцтва про смерть відсутьне. Донька пише відмову від спадщини на брата. Син (він же брат) погоджується продати мені землю, але будинок не підлягає ремонту. Мої дії: по домовленості Син пише заяву в БТІ про оформлення будинку під зснос, ... оформили, потім він пише відмову в сельщну раду/я пишу заяву, туди ж ... сесія селищної ради надає мені землю, на руках АКТ, ... пройшло пів року, але я документи на приватизацію ще не подав (жостко замотався, да і підзаспокоївся) ... і тут ... дзвоник голови селищної ради: виявляється там була ще одна сестра, яка сиділа у в'язниці і ніби-то на момент смерті Батька була прописана в колишньому вже будинку, а зараз вийшла і збирає документи до суду для оскарження передачі мені землі. На участку є кольодязь та погреб, але в плані вони відсутні (по плану \"гола\" ділянка). Питання: наскільки обгрунтовані претензії однієї із сестер? чи можуть неоформлені погреб та криниця бути об'єктом спадку і повпливати на ситуацію?

Да і ще: по акту мені виділили 30 сотих (згідно земельної книги), по факту там всі 60, напевно невірно записали (заносили років 25 назад), да і сусіди підтверджують межі де по факту під 60. Як їх оформити?

Наперед вдячний!
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Зараз в екстренному режимі подаю документи на приватизацію, ніби знайшов "кінець" в землевпорядній організації. І зрозумідо, що у разі наявності вже приватизованої ділянки проблем небуде, а от якщо виникнуть проблеми до цього; можливо все ж хтось оріентується яким чином регламентується данна ситуація?
Ответить

Вернуться в Юридическая консультация

dsf

• ЖК Украинка

все квартиры проданы

Новый жилой комплекс эконом-класса в Украинке.

• ЖК Весняний

6 310 грн./м2

Новий житловий комплекс в Івано-Франківську

• ЖК Атриум

11 900 грн./м2

Интересный жилой комплекс "Атриум" в Ирпене

• ЖК на ул Дизельная 14

все квартиры проданы

ЖК в Харькове, Слободской район

• ЖК Дания

10 450 грн./м2

Новый ЖК в Софиевской Борщаговке