Подать объявление

Правильне підключення котла

14 янв 2013 14:33
Добрий день! Мене звати Анатолій.2 роки назад придбав твердопаливний котел Атмос (чеський)на свій особняк 240 кв.м.По відзивах і рекомендаціям впевнився шо котел дуже хороший і по характеристикам відповідає своїй ціні.Знайшов в інтернеті "перших-ліпших"монтажників,звязався з ними,зустрілись."Майстри"запевнили мене що все зроблять на УРА і проблем з тим ділом в мене не буде.За 2 дня все було готово.Запустили котел,так-сяк пояснили що і як робити,забрали свої "чесно"зароблені гроші і поїхали.З часом я зрозумів що тут щось не то.Чому? Дрова я закидував раз 6 на добу!!!Котел почав забиватися смолами,з димоходу валило так,як з АЕС якоїсь.. :mad: ...я собі це не так на початку представляв.Подзвонив до тих "спеців"-обіцяли приїхати,день чекав 2-й,5-й,10-й і т.д.Одним словом пропали ті"профі"..Жінка і теща доїдали мені мозок..Почав шукати інших,але з обережністю!Надибав наодин сайт читав цілий день їхні статті,рекомендації,відгуки та ціни (до речі котли в них дешевші)позвонив і домовився про зустріч.На другий ранок вони вже були в мене в котельні і перших 15-20 хв.були в ступорі,мол як так?шо за розумники підключали? Потім показали,намалювали схему і по хлопськи пояснили що і як має бути..і що ще потрібно (бо було явно не все)В цей же день скинули список і ціни комплектуючих.Ще через день були їхні монтажники,які не "курили пів дня і не думали як би то в магазин зганяти за 0.5",а працювали з ранку і до пізньої ночі,зробили все чисто і акуратно,детально роз'яснили мені від а до я,намалювали схему,короче по полочкам розклали і розжували все повністю..Запустили котельню..Люди повірте-це небо і земля!!!Котел горить "як книжка пише",забув коли останній раз котел чистив))подвійна економія дров!Час від часу дзвоню по дрібницях запитую-відповідають завжди і пояснюють) одним словом задоволений на всі 100!!Навіть теща вже знає як тим всім користуватись :D Так що люди,подумайте добре перед тим як встановлювати котел чи будь-яку опалювальну техніку-не ставайте на граблі,на які колись став я!Мало зараз людей які відповідають за свої слова,але такі є-повірте Довіртесь професіоналам,!!!Дуже дякую їм,і менеджерам і відділу продаж,а особливо монтажникам,тепер раджу їх всім S.Це не реклама і не замануха.Я просто висловив те що наболіло та власну думку…
16 янв 2013 17:48
Цитата "antonesky1":
Добрий день! Мене звати Анатолій.2 роки назад придбав твердопаливний котел Атмос (чеський)на свій особняк 240 кв.м.По відзивах і рекомендаціям впевнився шо котел дуже хороший і по характеристикам відповідає своїй ціні..............
.......... Так що люди,подумайте добре перед тим як встановлювати котел чи будь-яку опалювальну техніку-не ставайте на граблі,на які колись став я!Мало зараз людей які відповідають за свої слова,але такі є-повірте Довіртесь професіоналам,!!!Дуже дякую їм,і менеджерам і відділу продаж,а особливо монтажникам,тепер раджу їх всім S.Це не реклама і не замануха.Я просто висловив те що наболіло та власну думку…

antonesky1 прошу Вас поделится более детальной информацией:
1) модель котла ATMOS и его мощность;
2) подключен ли котел к термостату в доме (регулировка температуру воздуха в помещении внешним термостатом, а не регулировка температуры теплоносителя в котле внутренним термостатом) ;
3) какой пирог стены вашего дома (например 1,5 кирпича + 10см утеплителя снаружи; или 1,5 кирпича + 5см утеплителя + лицевой кирпич (0,5 кирпича));
4) какая температура воздуха поддерживается внутри дома в декабре/январе;
5) какой расход дров в течении месяца (декабря или января).
Это не праздное любопытство, имея газовый и электрический котел (теновый) я подумываю о том, что таки надо еще пиролизный поставить, поскольку газ по штатовской цене нам не продают, увы.
23 дек 2015 14:00
напевно це ще й до всього піролізний Атмос, тому і засмолились сопла котла. Подивіться чи піролізний, якщо так, то підкорегуйте сировину
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее