Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .494496. . .515
07 авг 2020 17:44
Как тов наших секциях нет иннициативной группы. Все молча ждут. Я и сама не знаю что можно сделать, что б как то оживить стройку. Но делать что то надо. Иначе наш дом еще долго не сдатут.
08 авг 2020 03:16
Перед тем как сдалась 1 и 2 секция инициативная группа была и следили за ходом стройки, и предоставляли отчёты, а с 3 и 4 что всех все устраивает?
08 авг 2020 06:00
Для ускорения строительства, наверное, нужно посещать его, общаться с жителями заселенных секций и будете иметь информацию.
08 авг 2020 15:12
що у нас новенького.
утеплено квартирні балкони зсередини. Більшість поштукатурені. Періодично підвозять фасадні матеріали, вчора була машина з ватою і клеєм.
Укладається договір з підрядником на роботи по інженерних мережах в 3-4 секції.

По запиту НАУ готується звіт від забудовника по виконаних роботах і планах. Опублікуємо.
Не зовсім згідний, що викладається мало інформації з будівництва. Фото, інформація по виконаних роботах і майбутніх планах збирається з різних джерел і публікується як мало на якому форумі інших ЖК.

Щодо рейтингу, я звернувся з запитом переглянути наш попередній рейтинг, який очевидно не відповідав ситуації. Вдячний Доміку за виправлення. Звісно щомісяця він всеодно буде знижуватись на декілька пунктів через затримку здачі. Хоча зараз мало яке будівництво не затримано. І ми дійсно радіємо кожній новій машині завезеного матеріалу, яка наближає будинок до здачі в екаплуатацію.

Інвестори 3-4 секцій, які зараз продають квартири, фіксують прибуток на рівні 35% за два роки, в гривні і валюті (долар в серпні 2018 був такий самий як зараз). Приблизна ціна метра в 3-4 зараз 900$ (при купівлі уточнюйте коефіцієнт балкона, в квартирах де він 0,3-0,5 буде проводитись доплата до коеф.1).

Ще на об'єкт завезені металічні сітки не зовсім відомого призначення, але є думка що це для укладання тротуарів. Сподіваємось найближчим часом почнуть облаштовувати прибудинкову територію.
08 авг 2020 16:39
Сегодня был рядом, утепляли вокруг окон дополнительной ватой.
08 авг 2020 17:45
ДОброго вечора а коли ліфт планують ставити?
09 авг 2020 18:15
Vika_89 28.07.2020 писала " В 4 секции лифтов ещё нет. Только график их оплат рассчитан до декабря 2020. Тоесть, думаю, монтировать, если все будет хорошо, будут весной."
11 авг 2020 12:00
поговорили з керівництвом ЖК біля будинку.
1. плани робіт до кінця року.
- закінчити фасад з покраскою на 100%, до морозів.
- монтаж інженерних мереж в 3-4 секції, зробити до зими більшу частину. Почати мають найближчим часом, сьогодні з'їхалось багато підрядників і служб на будмайданчик, проводять нараду.
- облаштування МОПів в 3 секції почнеться після закінчення інженерки (орієнтовно весна 2021). МОПи в 4й почнуть трохи пізніше.
- установка вантажного ліфта в 4й протягом кількох тижнів. Сьогодні на об'єкті інженер по монтажу ліфта, теж бере участь в зібранні. Пасажирські ліфти будуть пізніше.
- завершення даху на 3-4 найближчим часом. За дах заплатили 100% і сьогодні теж це питання обговорюють.

2. питання з Київенерго практично владнали, цього року восени 1-2 секції приступлять до укладання прямих договорів на електрику.

3. біля нашого будинку навпроти 4ї секції після здачі в експлуатацію будинку почнуть будувати підземний паркінг. Для нашого будинку він буде неабияк потрібен.

4. третю секцію можливо запустять на ремонт трохи раніше четвертої, орієнтир 3тя початок літа 2021, 4та кінець літа чи початок осені. Зв'язано з порядком виконання робіт по двох основних напрямках (внутрішня інженерка і МОПи, в 3й ці роботи завершаться на декілька місяців раніше).

Звіт від забудовника ще готується. чекаємо.
11 авг 2020 17:21
Дякуємо за інформацію
12 авг 2020 04:20
Ну, як висновок, заход на ремонт, в кращому разі,на початку 2022 р. Не раніше. Ну можливо, дехто зайде в грудні 2020.
12 авг 2020 06:23
Если все будет так в лучшем случае дом сдадут осенью 2021 года и весной 2022 года зайдем на ремонты. Но где там втиснут паркинг? я думала напротив 4 секции построят детскую площадку.Но с другой стороны может начнут продавать паркинг- появятся деньги на достройку нашего дома.
12 авг 2020 06:47
Цитата "lilynna":
Но где там втиснут паркинг? я думала напротив 4 секции построят детскую площадку.Но с другой стороны может начнут продавать паркинг- появятся деньги на достройку нашего дома.


там метрів 50 вздовж 3-4 секцій. І в ширину 25-30м. По ідеї 100 машин там влізе спокійно. А якщо зроблять дворівневий, то всі 200 :yes: Паркінг підземний, дитячим майданчикам, тенісним кортам і каскадам фонтанів біля будинку він заважати не буде ))
12 авг 2020 12:58
а что это за строение во дворе на фото? его снесут? или паркинг под ним будет?
13 авг 2020 12:10
Всем привет давно не заглядывал ловите немного свежих фото
Сегодня работали фасадчики на 4 секции на двух люльках с внутренней стороны двора велись инженерные работы по канализации
Во второй секции открыли продуктовый супермаркет
14 авг 2020 06:37
Фото, впрочем, без изменений. А супермаркет больше похож на магазинчик с ценами ларька.
14 авг 2020 15:18
Vika_89 это мое недавнее фото про какие изменения вы говорите вы читали мой пост я про другое писал и причем тут цены в магазинчике, лично мне удобно с лифта вышел зашел в магаз скупился по мелочам я вот о чем писал,откуда столько желчи вы же свое уже сдесь продали к чему ваши негативные посты или у вас в Абрикосовом поинтереснее магаз будет.....и когда через сколько лет?
15 авг 2020 08:47
Відновились роботи на даху 3ї секції, продовжують фасад і періодично підвозять матеріал.

Долю будівлі НАУ біля 4ї секції ще будуть вирішувати з університетом. Вкоротити її чи кудись перенести. Це вже питання домовленостей.
15 авг 2020 16:52
спасибо за новости с фото и за ответ :smile:
15 авг 2020 20:13
Vika_89 это мое недавнее фото про какие изменения вы говорите вы читали мой пост я про другое писал и причем тут цены в магазинчике, лично мне удобно с лифта вышел зашел в магаз скупился по мелочам я вот о чем писал,откуда столько желчи вы же свое уже сдесь продали к чему ваши негативные посты или у вас в Абрикосовом поинтереснее магаз будет.....и когда через сколько лет?

Уважаемый, я вижу Вы следите за моей персоной. Мне это льстит. Ну, так вот, я бы не советовала Вам меня трогать. Ато я могу, много чего написать здесь интересного. И, так сказать, спугнуть будущих инвесторов. У меня,тоже аналогичный вопрос к Вам, сколько лет будут строить такими темпами Отрадный, 2?
А по Абрикосовому, не переживайте, работа кипит. Вот и увидим, какой комплекс быстрее введут в эксплуатацию.
16 авг 2020 08:34
Vika_89 А чего вы решили что я за вами слежу? к чему эти надуманные обвинения и наговоры а потому что в ветке Абрикосового правду писал что очень вялая там стройка или вы думаете я ваши там посты не читал что вы стали инвестором или вы думаете я в ветку куплю-продам Отрадный 2 не заходил и не видел ваших постов о продаже квартиры на это имею право для этого форум и существует мне он помогает анализировать ситуацию на рынке недвижимости для дальнейших успешных инвестиций в кирпичные депозиты и не нужно на меня наговаривать ибо с вашей стороны это флуд, в отличии от вас мои посты несут полезный информативный характер для будущих инвесторов на сегодняшний день большинство инвесторов информативно грамотны и все понимают определенные риски при инвестировании. пусть на Отрадном 2 стройка идет медленно но идет каждый день делают фасад начали доделыветь крышу на 4 секции и начат процесс заливки стяжки в квартирах, ну а про первую очередь вы знаете идет процесс ремонтов и заселения есть жек продуктовый магазин, видеонаблюдение, интернет, кабельное,многие уже получили право собственности и зарегестрировались в свои квартиры, нам последней планерке озвучено застройщиками о скором переходе на постоянный тариф и подписание прямых договоров с поставщиками услуг и энная сумма в 12 лямов уже оплачена.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .494496. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее