Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .419421. . .515
29 май 2019 13:38
Дом сдадут 100% по крайней мере первые 2 секции... Вопрос только когда((
29 май 2019 14:23
На цей момент
29 май 2019 14:35
Да, вы правы, не асфальт.
То есть более 100 квартир не проданы в комплексе на момент вашей покупки. Или я ошибаюсь в подсчетах? Ведь квартир гораздо более 700.
29 май 2019 14:42
Цитата "Torri09":
Я не могу понять, почему человек не имеет право высказать свое мнение о проблеме. Если кому то хочется подавать иски в судебные инстанции, то "флаг ему в руки".
Некоторые громадяны наивно считают, что их путь и их высказывания самые актуальные. Такая непримиримость к иным мнениям завела нас уже туда, куда завела.

Конечно имеет право человек высказаться, но как то очень странно, он пишет сообщения об активных действиях, но не разу не пришел на встречу. Вопросы об номере его квартиры в данном ЖК он тоже игнорирует. Как то странно не находите?
Вот и я высказала свое мнение ранее, по поводу моих мыслей об данном человеке и его сообщении. И я имею полное право его высказать на форуме.
У некоторых громадян, просто двойные стандарты. Кто то по их мнению должен озвучивать свое мнение, а кто то, должен молчать ничего не комментировать.
Спасибо за фото.


29 май 2019 14:49
Квартира продана с номером 666.мало желающих брать с таким номером.. Когда я купил оставалась одна кв. В 4 секции на 21 или 23 этаже, уже не помню... На сколько это правда я не знаю 100% это то что мне говорили в толоке, переуступок было много
29 май 2019 18:05
Цитата "makar47":
У всіх настрій дуже цікавий. Проект запиту/повідомлення на мітинг вже маже готовий. Чакаємо зустрічі з Непопом і одразу у бій. ІГ проголосовала за 19 червня 2019 року під будинком. Подробиці після зустрічі з Непопом.

А в чому сенс проводити мітиг під будинком? Його побачуть хіба що самі учасники. І ЖІБ, і Толоку такій мітинг не зачепить.
Треба привернути увагу влади, принаймі міської для початку. Відповідно і мітінгувати слід перед Міськрадою. І було б добре запросити журналістів на таку зустріч.
30 май 2019 07:56
Ранок 30 травня
30 май 2019 08:31
Спасибо за фото. Пан sirko, есть прогнозы по сдаче я знаю Вы оптимист.
Внутри что то делают ?
30 май 2019 08:38
По внутрішнім роботам - малярні роботи у 2й секції завершені. Встановлюють перила. Електрики працюють на 4 поверсі. 1-3 вже закінчили.
Прогнозам забудовника вірити не можна, але мій оптимізм налаштований на початок осені. Далі буде видно
30 май 2019 08:51
Спасибо.
30 май 2019 08:51
добрый день!)
С водой начали какое то движение?

Цитата:
7.Готово 15 з 42 довідок на сертифікат, до 1-го червня має суттєво збільшитись.

есть информация плюс сколько прибавилось бумаг?

Цитата:
але мій оптимізм налаштований на початок осені
- к этому времени обещали сдать уже весь дом целиком))

Подскажите ещё такой момент - как обстоят дела с застеклением лоджий/балконов - все таки все буду стеклить и надо будет ещё доплачивать? Акция - получи квартиру с задержкой пару лет и получи бонус в виде дешевого пластикового окна +500% его стоимости:))))
30 май 2019 09:27
Цитата "Djamal88":
добрый день!)
С водой начали какое то движение?

Зі слів підрядної організації зараз виконуються технічні умови для Київводоканалу. Але ще не всі матеріали закуплені через брак фінансування.

Цитата:
есть информация плюс сколько прибавилось бумаг?

Як тільки отримаємо звіт, тоді і повідомимо.

Цитата:
- к этому времени обещали сдать уже весь дом целиком))

нам багато чого обіцяли. Але маємо сумний сценарій.

Цитата:
Подскажите ещё такой момент - как обстоят дела с застеклением лоджий/балконов
у будинку такі роботи не проводяться. Зі слів підрядної організації і знову ж таки через брак фінансування для 4-ї секції було проплачено виготовлення віконних рам, але за саме скло не проплатили.

upd.
Хол 2ї секції
30 май 2019 09:52
А я правильно понимаю что паркоместа вокруг дома не предусмотренны вообще?
30 май 2019 11:10
Цитата "MrLee":
А я правильно понимаю что паркоместа вокруг дома не предусмотренны вообще?

Передбачені у дворі будинку, але у дуже обмеженій кількості. Можливо на весь двір і буде 20-40 паркомісць. Дякуємо проектувальникам :pray: за такі "новаторські" підходи в умовах сучасного життя.
30 май 2019 12:39
Пане Макар, моє запитання на рахунок, того де буде проводитись мітинг, залишилось без відповіді. Дайте відповідь.
30 май 2019 13:24
Було два варіанта 1.під будинком 2.біля ЖІБ. Більшість проголосувала під будинком
30 май 2019 14:15
и кто нас тут увидит?А журналисты будут?
30 май 2019 16:42
Цитата "happy+++":
Квартира продана с номером 666.мало желающих брать с таким номером.. Когда я купил оставалась одна кв. В 4 секции на 21 или 23 этаже, уже не помню... На сколько это правда я не знаю 100% это то что мне говорили в толоке, переуступок было много


Квартіри є в продажі і не дві як завжди пишуть на форуму
всі забудовники чомусь притримують квартири, мабуть для того щоб пізніше дороще продати
30 май 2019 16:45
Цитата "sirko":

Передбачені у дворі будинку, але у дуже обмеженій кількості. Можливо на весь двір і буде 20-40 паркомісць. Дякуємо проектувальникам :pray: за такі "новаторські" підходи в умовах сучасного життя.


да з парковкою буде проблема місце біля будинку є і можна було зробити набагато більше паркомість, але забудовник про це чомусь не подумав
30 май 2019 17:34
Сложно будет и во время всеобщего ремонта, когда одни завозят, другие выносят строительный мусор, а третьи просто хотят припарковаться. Но все равно: Скорее быб!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .419421. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее