Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .400402. . .515
04 апр 2019 09:30
Цитата "Vadikoff":

У нас на плане указан тоже балкон с k=0.3.
Но, общая площадь квартиры составляет определенную сумму, которая включает все составляющие плюс полную площадь балкона (с коэф.1). Просто на плане ошибочно напечатан другой коэффициент.

Звідки інформація, що коефіцієнт 0.3 помилково зазначений?
04 апр 2019 09:33
Потому что путем нехитрого суммирования было обнаружено:
общая площадь квартиры составляет определенную сумму, которая включает все составляющие плюс полную площадь балкона (с коэф.1)
04 апр 2019 11:02
Цитата "sirko":

Звідки інформація, що коефіцієнт 0.3 помилково зазначений?


Не ошибочно. Вначале коэффициент был 0.3 для балконов, 0.5 для лоджий в проекте.
Сейчас, я так понял, решили изменить проект и подбить все балконы и лоджии под 1. Хотя согласно п.25 Раздела 6 Наказа "Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна"
1) для балконів і терас - 0,3;
2) для лоджій - 0,5;
3) для засклених балконів - 0,8;
4) для веранд, засклених лоджій і холодних комор - 1,0

Надо проверить
- законность изменения проекта после привлечения средств без согласования с инвесторами
- почему бывший балкон стал 1 вместо 0.8, что должно быть по закону (это при условии что законно изменили проект)

Так как к БТИ вопросов не должно быть, они
04 апр 2019 11:51
Я инвестор другого комплекса. На вашу ветку зашла не просто так, ЖИБ тоже участвует в застройке нашего микрорайона. Нам на коллективное письмо с подписями о просьбе не стеклить балконы ответили так - забирайте денежки без штрафных санкций и гуляйте. Естественно о выплате компенсации(процентов) за использование наших денег речь не шла.
04 апр 2019 12:22
Цитата "ANDRUHA12":

136 вроде. Где эта база куда записаться?

У вас 1 секция 24 этаж?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GpTmZhcDOSPqQa_6scmZo76KmEb4ewaztGd65euk-ME/edit#gid=0
Пару месяцев назад на 24 этаже оконных рам не было.
04 апр 2019 12:37
Цитата "ANDRUHA12":


Не ошибочно. Вначале коэффициент был 0.3 для балконов, 0.5 для лоджий в проекте.
Сейчас, я так понял, решили изменить проект и подбить все балконы и лоджии под 1. Хотя согласно п.25 Раздела 6 Наказа "Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна"
1) для балконів і терас - 0,3;
2) для лоджій - 0,5;
3) для засклених балконів - 0,8;
4) для веранд, засклених лоджій і холодних комор - 1,0

Надо проверить
- законность изменения проекта после привлечения средств без согласования с инвесторами
- почему бывший балкон стал 1 вместо 0.8, что должно быть по закону (это при условии что законно изменили проект)
04 апр 2019 12:45
Цитата:
У вас 1 секция 24 этаж?

да
04 апр 2019 13:44
Цитата "АН-135":

У вас 1 секция 24 этаж?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GpTmZhcDOSPqQa_6scmZo76KmEb4ewaztGd65euk-ME/edit#gid=0
Пару месяцев назад на 24 этаже оконных рам не было.
У нас на 24 этаже были рамы с сентября
04 апр 2019 14:05
Цитата "солянка по польски":
Я инвестор другого комплекса. На вашу ветку зашла не просто так, ЖИБ тоже участвует в застройке нашего микрорайона. Нам на коллективное письмо с подписями о просьбе не стеклить балконы ответили так - забирайте денежки без штрафных санкций и гуляйте. Естественно о выплате компенсации(процентов) за использование наших денег речь не шла.

Поясніть з якого Ви комплексу, він має юридичну адресу будівництва? У нас з Вами 100% різні договори, і потрібно порівнювати аналізувати в чому Ваша проблема. У мене в договорі немає вікон на балконі.
04 апр 2019 15:02
Вчора я отримав відповідь ЖІБ на колективне звернення ініціативної групи.
1. Можна вважати, що у нас не буде додаткового засклення балконів/лоджій в 1-2 секції. У інформаційній довідці зазначається, що вікна встановлені на 100%.
2. На мене покладе обов’язок заспокоювати інвесторів, щоб нові інвестори не лякались нашого будинку. На зустрічі 05.03.2019 та 26.03.2019 Фундамент обіцяв зробити прибудинкову. Це буде найкращою рекламою, за останні чотири місяці.
3. На зустрічі я протестував, що відсутня інформація про від Толоки про хід будівництва. Було прийнято рішення, що регулярно, 15 та 30 числа кожного місяця мені буде надана інформація щодо ходу будівництва. В свою чергу я буду передавати її в Ініціативній групі та на форум.
4. А також мені ЖІБ підтвердив реальне фінансування на 5,5 млн. Поки бачимо, що всі кошти йдуть на прибудинкову.
5. Саме головне, є технічні умови Київтеплоенерго. Тому документи на сертифікат по 1 та 2 секції мають подавати в кінці травня. По 3 та 4 секції поки не хочу коментувати.
Для тих хто може думати, що я бот Толоки. Юрист толоки не напряму погрожував мені із-за моєї активності, це було 26.03.2019р. в присутності більше 50-ти присутніх.
04 апр 2019 15:11
Добрый вечер. Сегодня в 17:00 была возле стройки — на придомовой территории активная работа, кладут плиты. Рабочих — около 10 человек.
04 апр 2019 16:12
Цитата "makar47":
Вчора я отримав відповідь ЖІБ на колективне звернення ініціативної групи.
1. Можна вважати, що у нас не буде додаткового засклення балконів/лоджій в 1-2 секції. У інформаційній довідці зазначається, що вікна встановлені на 100%.
2. На мене покладе обов’язок заспокоювати інвесторів, щоб нові інвестори не лякались нашого будинку. На зустрічі 05.03.2019 та 26.03.2019 Фундамент обіцяв зробити прибудинкову. Це буде найкращою рекламою, за останні чотири місяці.
3. На зустрічі я протестував, що відсутня інформація про від Толоки про хід будівництва. Було прийнято рішення, що регулярно, 15 та 30 числа кожного місяця мені буде надана інформація щодо ходу будівництва. В свою чергу я буду передавати її в Ініціативній групі та на форум.
4. А також мені ЖІБ підтвердив реальне фінансування на 5,5 млн. Поки бачимо, що всі кошти йдуть на прибудинкову.
5. Саме головне, є технічні умови Київтеплоенерго. Тому документи на сертифікат по 1 та 2 секції мають подавати в кінці травня. По 3 та 4 секції поки не хочу коментувати.
Для тих хто може думати, що я бот Толоки. Юрист толоки не напряму погрожував мені із-за моєї активності, це було 26.03.2019р. в присутності більше 50-ти присутніх.


я вот только купила квартиру во второй секции и в договре коэфициент 1 за полностью застекленный балкон. поэтому не понимаю как так...
04 апр 2019 16:38

Поясніть з якого Ви комплексу, він має юридичну адресу будівництва? У нас з Вами 100% різні договори, і потрібно порівнювати аналізувати в чому Ваша проблема. У мене в договорі немає вікон на балконі.[/quote]

//forum.domik.ua/sagajdaka-101-t21167-66 20.html

Да, действительно ситуации совсем разные.

Все равно все менеджеры будут давать разную информацию, и весь дом застеклят, пока вы будете разбираться хотя бы что б понять что происходит.

Вы крутые и активные, удачи!

04 апр 2019 17:04
Цитата "makar47":
Вчора я отримав відповідь ЖІБ на колективне звернення ініціативної групи.
1. Можна вважати, що у нас не буде додаткового засклення балконів/лоджій в 1-2 секції. У інформаційній довідці зазначається, що вікна встановлені на 100%.

По перше, дякую за інформацію. Рада, що у нас є такі ініціативні люди.
По-друге, з вище написаного не можна вважати, що не буде додатково застеклення балконів. Аргументую: в документі написано просто "окна" и стоїть - 100%. Так дійсно, вікна встановлені на 100%, тут я погоджуюсь. Але ж в документі ніде не написано конкретно застеклення балконів, та лоджій.
По-третє, поясніть, будь ласка мені, чому тоді в квартирах стоять уже готові вікна? Просто так? Тобто Толока їх оплатила, рознесла по квартирам, поставила так просто для краси? Я не юрист, але мені зрозуміло, що данний документ не несе ніякої інформації по питанню будуть застекленні балкони та лоджії чи ні.
Тому давайте не гаяти часу, а звернемось офіційно до Толоки з конкретним питанням на рахунок скління балконів, а потім будемо думати що робити далі. Пане Макар, як Вам така пропозиція?
04 апр 2019 17:57
Згідно договору Толока має письмово повідомити про зміну проекту, і для цього потрібні серйозні підстави. ЖІБ надали інформацію згідно діючого проекту. Уразі зміни проекту без нашоговідому Толока несе відповідальність за наслідки (збільшення кофеціентів) самостійно. Я аналізував договір інвесторів 1 секції 3а,у них в договорі балкон без вікон к=0.3 та лоджія З ВІКНОМ к=1. В іншиг договорах зазначений балкон 0.3 лоджія 0.5.
Давати запит в Толоку не бачу сенсу.
Вікна стоять тільки в 4-х квартирах, і це не є підставою для запиту.
Поки моя пропозиція спостерігати за відкриттям "Сезону будівництва 2019" це реально приемно.
04 апр 2019 18:10
Цитата "makar47":
Поки моя пропозиція спостерігати за відкриттям "Сезону будівництва 2019" це реально приемно.

Поддерживаю. Предомовая начинает преображаться))
04 апр 2019 18:31
Цитата "makar47":
Згідно договору Толока має письмово повідомити про зміну проекту, і для цього потрібні серйозні підстави. ЖІБ надали інформацію згідно діючого проекту. Уразі зміни проекту без нашоговідому Толока несе відповідальність за наслідки (збільшення кофеціентів) самостійно. Я аналізував договір інвесторів 1 секції 3а,у них в договорі балкон без вікон к=0.3 та лоджія З ВІКНОМ к=1. В іншиг договорах зазначений балкон 0.3 лоджія 0.5.
Давати запит в Толоку не бачу сенсу.
Вікна стоять тільки в 4-х квартирах, і це не є підставою для запиту.
Поки моя пропозиція спостерігати за відкриттям "Сезону будівництва 2019" це реально приемно.

А звідки Ви знаєте, що вікна стоять тільки в 4-х квартирах? Ви ходили перевіряли в 1,2 секції і рахували в скількох квартирах стоять рами? А на рахунок пропозиції спостерігати, то будь ласка, спостерігайте. Кожен для себе сам робить висновки...
04 апр 2019 18:45
makar47, а почему не хотите комментировать 3 и 4? Или 3 мало того, что повезло переместиться из первой во вторую очередь, но еще и балконы/лоджии принудительно застеклят?
04 апр 2019 19:10
Цитата "makar47":
... На зустрічі 05.03.2019 та 26.03.2019 Фундамент обіцяв зробити прибудинкову. Це буде найкращою рекламою, за останні чотири місяці.


Самой лучшей рекламой комплекса будет ввод в эксплуатацию 1-2 секций. Также, на сколько я помню, речь шла о начале апреля как старт активного достраивания зданий. Начало апреля - пока этого нет.
04 апр 2019 19:11
Шановний makar47Дуже вдячна за активну участь та аргументовані доповіді на форумі, та прохання - підкажіть свою квартиру, як інвестора, ніяк не можу знайти в базі інвесторів.Раніше не знайшла Жучку.Ми маємо довіряти один одному, а коли одні транпарентні (відкриті повністю) , а інші інкогніто , хоч і з "цікавенними" повідомленнями від зустрічі в готелі 5* для обговорення ситуації (Жучка)до "модератора" для майбутніх інвесторів від ЖІБу. "Свежо предание, а верится с трудом.".
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .400402. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее