Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .251253. . .515
12 фев 2018 18:36
Я жил в доме, где просто сорвали замок и сняли счётчики. Пиши теперь петиции. Сами ставят,сами снимают. Приходят специалисты под кайфом, почесывают репу и иди снова по кругу. Времени и сил жалко, ведь сколько интересного вокруг. Какой смысл в этой беготне, если нет времени поднять голову. Она этого и хочуть.
12 фев 2018 19:27
Цитата "Latu":
Лічильник на вводі в будинок вирішує питання конкретного будинку. "Заборонити стягувати плату" (заборонити надавати послугу) - "бджоли проти меду".
І Вас це влаштовує? Мене - ні. Тому і максимально стараюся підтримати громадські ініціативи активістів Донця 2-а, а в цій непростій групі зосереджений потенціал найкращих та найдосвідченіших, як мінімум, з 10 тис. квартир, статистично. Просто нам повезло, дуже повезло.Вони довели свою компетентність та незаангажованість, не погодитись Ви не можете - один з прикладів - надання показників лічильників тепла та інше (лінки не надаю, т.як це заборонено), та і інші, з лінками, на жаль. Хто не стукає - тому не відчинять.
12 фев 2018 20:00
Цитата "hmelyuk28":
І Вас це влаштовує? Мене - ні. Тому і максимально стараюся підтримати громадські ініціативи активістів Донця 2-а, а в цій непростій групі зосереджений потенціал найкращих та найдосвідченіших, як мінімум, з 10 тис. квартир, статистично. Просто нам повезло, дуже повезло.Вони довели свою компетентність та незаангажованість, не погодитись Ви не можете - один з прикладів - надання показників лічильників тепла та інше (лінки не надаю, т.як це заборонено), та і інші, з лінками, на жаль. Хто не стукає - тому не відчинять.

В який ще законний спосіб, крім лічильника, Ви можете довести що не користувалися послугою?
12 фев 2018 20:22
Цитата "Latu":

В який ще законний спосіб, крім лічильника, Ви можете довести що не користувалися послугою?
Саме так, я хочу сплачувати використану саме мною енергію теплоносія по лічильнику, а у нас з Вами теплоносій ще і розбавляється так званим "підігрівом води".По ГВП - окремий рахунок, і хоч власник один - ці рахунки та послуги окремі.В цьому і основна суть Петиції.
П.С. По особистому, а не загальнодомовому лічильнику, з якого "крадуть" тепло на різні МЗК, які або здані в оренду, або хитроприватизовані, як "чердачные или подвальные помещения".
13 фев 2018 06:06
Цитата "hmelyuk28":
Саме так, я хочу сплачувати використану саме мною енергію теплоносія по лічильнику, а у нас з Вами теплоносій ще і розбавляється так званим "підігрівом води".По ГВП - окремий рахунок, і хоч власник один - ці рахунки та послуги окремі.В цьому і основна суть Петиції.
П.С. По особистому, а не загальнодомовому лічильнику, з якого "крадуть" тепло на різні МЗК, які або здані в оренду, або хитроприватизовані, як "чердачные или подвальные помещения".
Согласен поддерживаю и голосую :super:
13 фев 2018 07:23
Цитата "aleks2015":
Согласен поддерживаю и голосую :super:

++ :super:
13 фев 2018 07:43
Цитата "hmelyuk28":
Саме так, я хочу сплачувати використану саме мною енергію теплоносія по лічильнику, а у нас з Вами теплоносій ще і розбавляється так званим "підігрівом води".По ГВП - окремий рахунок, і хоч власник один - ці рахунки та послуги окремі.В цьому і основна суть Петиції.
П.С. По особистому, а не загальнодомовому лічильнику, з якого "крадуть" тепло на різні МЗК, які або здані в оренду, або хитроприватизовані, як "чердачные или подвальные помещения".

Бажання Ваші зрозумілі і логічні. Але яка "петрушка" получається - мешканці будинку (співвласники будинку або ЖЕК який діє в інтересах співвласників (неприбуткова організація) здає в оренду приміщення (для отримання доходу на користь співвласників) будинку "потенційний крадіям" які "крадуть" тепло в мешканців будинку. Співвласники (ЖЕК) на орендарів ("крадіїв") впинути не можуть або не хочуть оскільки отримують від них дохід а винна у всьому теплопостачальна організація яка хоче отримати плату за фактично поставлене тепло (надані послуги) і "успішно" розбазарене співвласниками по будинку.
13 фев 2018 08:46
Цитата "Latu":
...а винна у всьому теплопостачальна організація яка хоче отримати плату за фактично поставлене тепло (надані послуги) і "успішно" розбазарене співвласниками по будинку.

Да не переживаете вы так за Киевэнерго, они своего не упустят. Вы случайно, проходя по улицам Киева, не видели бесснежных черных участков с зеленой травкой посреди завалов снега? И как думаете, кто за эти потери платит, неужели сам монополист? Долго можно ждать. Поэтому и придумали на входе в дом один счетчик на теплоноситель, который измеряет потребленные гигокалории, но при этом за ту же горячую воду, которая становится таковой благодаря тому же теплоносителю, мы платим из расчета за 1 м3 по установленному тарифу. Небольшой диссонанс в расчетах. Как можно учитывать показания общедомового счетчика, если после этого счетчика расчет потребления части теплоносителя (горячей воды) идет в других единицах? Но Киевэнерго это выгодно, запрятать в МОПы подогрев воды и повторно стянуть деньги с пользователей. Ну разве не чудненько придумано? А если этот вариант не получится, то можно все на арендаторов-воров переложить, это все они виноваты..
13 фев 2018 09:08
Я не захищаю "Київенерго" в мене теж до них питань багато. Але поясніть мені "тугодуму" хто повинен платить за тепло яке потрапило в будинок через комерційний будинковий вузол обліку і не попало в окремо взяті квартири, при умові що внутрішньобудинкові мережі не є власністю "київенерго".
13 фев 2018 10:26
Цитата "Latu":
хто повинен платить за тепло яке потрапило в будинок через комерційний будинковий вузол обліку і не попало в окремо взяті квартири, при умові що внутрішньобудинкові мережі не є власністю "київенерго".
В Петиції вказується, що стосується будинків, де або відсутні батареї в МЗК, або відключені.А платити повинен той, хто користується - в нашому випадку Київенерго, який використовує теплоносій для обігріву води, яку сам і продає.І чому за підігрів повинні платити ті,хто не користується ГВП, а бойлерами? Абонплату за ГВП поки-що відхилили.
13 фев 2018 10:43
На Донця 2а є бойлерна і теплообмінник - опалення/ГВП і проводиться нагрів гарячої води??! Я чомусь був впевнений що ГВП з котельні подається.
13 фев 2018 11:49
Цитата "Latu":
На Донця 2а є бойлерна і теплообмінник - опалення/ГВП і проводиться нагрів гарячої води??! Я чомусь був впевнений що ГВП з котельні подається.

Во всех новостроях, где нет индивидуальной котельной, эта схема. В доме, где я живу, также. Спасает то, что у нас пока еще не включили горячую воду.
13 фев 2018 12:13
Цитата "Flaff":

Во всех новостроях, где нет индивидуальной котельной, эта схема. В доме, где я живу, также. Спасает то, что у нас пока еще не включили горячую воду.

А як в неопалювальний період гаряча вода подається? Звідки?
13 фев 2018 15:16
Откуда теплоноситель, не знаю, но и летом он проходит через общедомовой счетчик. Надеюсь, что в неотапливаемый период Киевэнерго не учитывает показания и не распределяет между квартираии.
14 фев 2018 08:35
Після купи скандалів і 5-місячного затишшя відновилися роботи на об'єкті Solo House, що на вул. Галана. Прямо аж цікаво чи вдасться їм добудувати цей стрьомний будинок. :drink:
14 фев 2018 12:30
Господа, имеющие доступ к камере, можно как-то продлить время ее работы в связи с увеличением длительности светового дня?

Фото от 14.02.2018
14 фев 2018 13:36
Мені здається двері на лоджію в 2 і 3 секції відрізняються, низ глухий і скло.
14 фев 2018 19:37
Скорее всего это так на фото сливается. Все таки стекло внизу балконных дверей.
15 фев 2018 06:18
Синьою плівкою заклеєний глухий низ.
15 фев 2018 06:40
Цікаво). Почалося з того, що будинок з різної цегли будують. Тепер ще й різні двері
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .251253. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее