Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .225227. . .515
07 дек 2017 19:34
Ну ті класичні ЖЕКи "сплошь і рядом" на Відрадному.
Які підпорядковуються місцевій адміністрації і утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.
Вони всі мають статус комунальних підприємств. Що таке комунальна власність не буду розповідати.
Але ще раз повторюся, що всі суб'єкти господарювання приватного сектору економіки підконтрольні хіба що окремим контролюючим органам і то у конкурентно законодавчо визначенних питаннях.
І якщо моделювати ситуацію, що ми завтра мааємо купи сміття, гризунів, неприбирання снігу, незабезпечення санітарного стану сміттєпроводу тощо...
Кому скаржитися? 1551? До лампочки. У суд? Це взагалі довга справа і т.д.

Ще раз прошу вказати норму права яка регламентує вплив держави на приватні ЖЕКи ?
07 дек 2017 19:37
Наше государство молодец, контролирует все!!!! Только я не хочу что б наш дом именно оно (государство) контролировало, лудше мы как то сами, надежней будет.
А Вы Jamen, такое чувство , директор нашего ЖЕКа, и боитесь потерять лакомый кусочек,в виде нашего дома.
07 дек 2017 19:41
Цитата "Jamen":

если земля не частная, и не передана на ОСББ, местные власти оказывают влияние на Эти компании.
Нет частной земли, и при ОСББ любой гражданин Украины или нерезидент будут иметь право находиться на этой территории, водить своих деток на детские площадки, т.д. Исключение - если будут поставлены частные атракционы за "погодженням Упр. компанії чи ОСББ та РДА", де буде передбачатись платна послуга.Вплив РДА однаковий на користування площами прибудинкової території.
07 дек 2017 19:46
Цитата "hmelyuk28":
Нет частной земли, и при ОСББ любой гражданин Украины или нерезидент будут иметь право находиться на этой территории, водить своих деток на детские площадки, т.д. Исключение - если будут поставлены частные атракционы за "погодженням Упр. компанії чи ОСББ та РДА", де буде передбачатись платна послуга.Вплив РДА однрковий на користування площами прибудинкової території.

Тю ребяты вы что? Частный сектор это частная земля . Там можно построить дом и продать квартиры.
Похоже нужно уже отдыхать))
07 дек 2017 19:52
Цитата "Сосед 113 кв":
Наше государство молодец, контролирует все!!!! Только я не хочу что б наш дом именно оно (государство) контролировало, лудше мы как то сами, надежней будет.
А Вы Jamen, такое чувство , директор нашего ЖЕКа, и боитесь потерять лакомый кусочек,в виде нашего дома.

Никто не мешает вам контролировать дом, о чем разговор?
К Жеку не отношусь не каким боком) просто имею своё мнение, по многим вопросом, которое рождается после анализа и с опытом. Хотелось бы чтобы все так жили, но так не бывает))
07 дек 2017 19:54
Забігаючи напаред хочу зрозуміти для себе:
1. Якщо дійсно законодавством визначені важелі впливу на приватні ЖЕКи, то я вдячний буду за посилання на такі норми для підвищення свого рівня знань.
Поки що такого не зустрічав. Хоча маю відношення до реалізації контролюючих функцій на рівні держави.
2. Не маю нічого проти комунальних/приватних ЖЕКів, якщо я бачу реальну картину їх роботи і розумію, що я сплачую за ті послуги, які фактично надаються ЖЕКом у повному обсязі.
3. Зважаючи на заплямовану репутацію Авіатор сервіс 24 щодо якості надання послуг, можливих зловживань під час надання у власність третім особам приміщень технічного поверху по вул. Донця, 2а тощо вважаю недоцільним залишати наш будинок у сфері їх обслуговування.
4. Готовий відстоювати створення ОСББ за умови прозорої його діяльності, обрання достойного голови правління, який дійсно вболіватиме за долю нашого будинку і працюватиме на благо всіх мешканців, а не на свої приватні інтереси.
07 дек 2017 19:58
Цитата "sirko":

І якщо моделювати ситуацію, що ми завтра мааємо купи сміття, гризунів, неприбирання снігу, незабезпечення санітарного стану сміттєпроводу тощо...
Кому скаржитися?
Всі ці аспекти включені в перелік плати за тарифами утримання прибудинкової території. Якщо щось не виеонується, або неналежно виконується, Закон допускає ігнорування оплати такої послуги. Але це лише на папері, необхідно довести, надати свідків, тощо, що буде втричі дорожче, ніж стиснувши зуби сплатити.Але, при системному невиконанні певних послуг ініціативна група може зібрати необхідну к-ть підписів, задокументувати, використовуючи засоби фото, відео, та аудіо-документації та не сплачувати, притягнути до цивільної відповідальності, що приведе до накладанню штрафу. Але це "чисто гипотетически".Маємо прагнути до створення найбільш ідеального, сучасного способу управління нашою власністю, де, природно, зникають такі питання.
07 дек 2017 20:05
Цитата "Jamen":

Тю ребяты вы что? Частный сектор это частная земля . Там можно построить дом и продать квартиры.
Похоже нужно уже отдыхать))
Какой Вы умный! Я хочу купить Вашу землю без дома, продайте.Да, построить многоквартирный дом можно, если получите все разрешительные документы,но правила находиться на территории посторонним останутся такими же. Если частный дом - приватная территория.
Похоже нужно уже отдыхать))
07 дек 2017 20:09
Цитата "sirko":

Ще раз прошу вказати норму права яка регламентує вплив держави на приватні ЖЕКи ?

А какую норму вы хотите? Можно почитать права потребителя...
07 дек 2017 20:15
Уже не один раз в прессе освещались схемы бизнеса на новостроях. И везде писалось, что в 100 % случаев поближе к введению дома в эксплуатацию появляются активисты (хорошо подготовленные), которые начинают проталкивать ЖЕКи. Т.к. на аренде, рекламе, допуску различных организаций (от интернет-провайдеров до всякого рода ремонтных бригад) можно мутить не малые деньги. Думал здесь этого не будет. Ан нет - действительно в 100% новостроев. Моё мнение - нужно ОСББ. Правда в тех же статьях писалось, что в правление ОСББ пролазят представители застройщика и застройщик продолжает зарабатывать на доме после окончания продаж и ввода дома в эксплуатацию. Вообщем везде призывали жильцов к бдительности.
07 дек 2017 20:20
Цитата "hmelyuk28":
Какой Вы умный! Я хочу купить Вашу землю без дома, продайте.Да, построить многоквартирный дом можно, если получите все разрешительные документы,но правила находиться на территории посторонним останутся такими же. Если частный дом - приватная территория.

Разве я где-то говорил что запрещено ходить или что-то в этом роде?
Ничего подобного я не говорил.
По моему у нас спор ради спора. Кто-то что понял, что то не понял, чтото додумал.... и понеслось.
Думаю надо заканчивать ))
Основною мысль я передал, кому-то я уверен будет полезно.
07 дек 2017 20:22
Захист прав споживачів це добре.
Тільки вже не один рік діє мораторій на проведення перевірок у тій чи іншій сфері.
І та сама Держпродспоживслужба зараз не здатна забезпечити виконання через такий мораторій виконання у повному обсязі покладених на неї функцій.
Держава створила такий "монстр" об'єднавши у ньому декілька органів виконавчої влади у т.ч. з контролюючими функціями. При цьому наклала мораторій на проведення окремих перевірок.
Одразу у пересічного громадянина виникає питання - де шукати захист своїх прав...
07 дек 2017 20:25
Цитата " Borisovna":
Уже не один раз в прессе освещались схемы бизнеса на новостроях. И везде писалось, что в 100 % случаев поближе к введению дома в эксплуатацию появляются активисты (хорошо подготовленные), которые начинают проталкивать ЖЕКи. Т.к. на аренде, рекламе, допуску различных организаций (от интернет-провайдеров до всякого рода ремонтных бригад) можно мутить не малые деньги. Думал здесь этого не будет. Ан нет - действительно в 100% новостроев. Моё мнение - нужно ОСББ. Правда в тех же статьях писалось, что в правление ОСББ пролазят представители застройщика и застройщик продолжает зарабатывать на доме после окончания продаж и ввода дома в эксплуатацию. Вообщем везде призывали жильцов к бдительности.

Прикольно, а главное так в тему...;)
Все кто не снами те против нас, правильно - так держать!
07 дек 2017 20:26
Цитата "hmelyuk28":
А за управління новобудовами іде битва - це Клондайк для управління без суспільного контролю.Якщо помилилась - виправте, вже давно забула та все змінюється щоденно.

Абсолютно вірно!
Обслуговування будинків тепер на комерційній основі тому кожен ЖК це зараз корова, яку хочуть доїти або наближені до забудовника люди, або місцеві народні слуги нижніх рівнів з усіх можливих партій (керівник авіатора кудись там від Зелених якщо не помиляюсь балотувався). Відповідно наклепали ТОВок управлінських компаній, захопили право першої ночі з інвесторами і поки ті спорять про осбб як мінімум договорів на оренду ком.площ можна наукладати. Якщо пощастить то і на інших сервісах можна нагріти. А взагалі джекпот це коли самі запорять осбб щоб те "мусорну трубу не заварило" :) Тоді можна зразу посилати всіх на 1551 а самих борзих в спортлото.
07 дек 2017 20:32
Цитата "Jamen":

А какую норму вы хотите? Можно почитать права потребителя...

Ви говорите, що держава має вплив на діяльність приватного ЖЕКу.
Я такого у своїй діяльності не зустрічав і звик керуватися конкретними нормами тих чи інших нормативно-правових актів.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Тому власне і запитував який орган державної влади наділений повноваженнями впливати на діяльність таких товариств як наш Авіатор сервіс 24, звільняти їх керівників тощо.
Захист прав споживачів не враховую.
07 дек 2017 20:49
Цитата "Ramms_eta0":


Обслуговування будинків тепер на комерційній основі тому кожен ЖК це зараз корова, яку хочуть доїти або наближені до забудовника люди, або місцеві народні слуги нижніх рівнів з усіх можливих партій
Наш недолік - це час. Почати організовувати ОСББ можна, коли буде зареєстровано право власності не менш, ніж 50% площі. Це не менше, ніж півроку після здачі в експлуатацію. Але присутній і другий підводний камінь - ОСББ для всього будинку, а не лише для 1-2 секцій. Це ще плюс півтора року. Тому, реально, спробувати організувати ОСББ стане можливим не раніше, ніж через півроку після введення в експлуатацію 3-4 секцій. Це 2020 рік. До цього часу ключові та найбільш прибуткові площі будуть передані в оренду з самими жорсткими санкціями в разі розторгнення.Але! Вдале розташування будинку дає можливість використовувати рекламу на фасаді, платне паркування для відвідувачів Мамаєвої Слободи, тощо.Тому за ОСББ необхідно боротися, останні стають першими.
07 дек 2017 20:57
нашел такую темку на соседнем форуме
вот и себе подумываю утеплить стену которая будет примыкать к коридору D-/
07 дек 2017 20:58
Цитата "sirko":

Тому власне і запитував який орган державної влади наділений повноваженнями впливати на діяльність таких товариств як наш Авіатор сервіс 24, звільняти їх керівників тощо.
Захист прав споживачів не враховую.

Как это увольнять руководство, конечно такое нельзя это же ТОВка.
Каких образом они влияют, и кому что в тиски зажимати я не знаю, мне главное что это работает.
07 дек 2017 21:02
Отож. З цього роблю висновок, що вплив відсутній.
Але моделюючи ситуацію, що ЖЕК наш не працює, що далі? Кому скаржитися, хто має врегулювати ситуацію? Я так і не почув.
07 дек 2017 21:14
Цитата "sirko":
Отож. З цього роблю висновок, що вплив відсутній.
Але моделюючи ситуацію, що ЖЕК наш не працює, що далі? Кому скаржитися, хто має врегулювати ситуацію? Я так і не почув.

А самое смешное что все так хотели поспорить, что никло дажеи не спросил куда писать или звонить.))

Вверху писали уже. Как найду выложу телефончик по которому лично я жалобы делал. И на киевенерго в том числе.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .225227. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее