Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .169171. . .515
14 июль 2017 19:42
Если в собственности одна квартира 300м2 или более, то платится + 25000, а если 300 набирается из двух или более квартир, то уже 25000 не добавляется, а просто платится соответствующий % от мин з/п на начало года, умноженный на кол-во метров. Был опыт сдачи такой декларации, жаль, что не моей))))
14 июль 2017 19:54
Цитата "Alls":
Если в собственности одна квартира 300м2 или более, то платится + 25000, а если 300 набирается из двух или более квартир, то уже 25000 не добавляется, а просто платится соответствующий % от мин з/п на начало года, умноженный на кол-во метров. Был опыт сдачи такой декларации, жаль, что не моей))))
Спасибо за ценную информацию, если так, то поделюсь с партнерами, минимум хорошую ресторацию должны будут предложть :)
15 июль 2017 07:03
Цитата "Latu":

Не залишиться! Приберуть зовсім або перенесуть за будинок відгородять територію НАУ.

Територію відгородять від ліцею і від НАУ. Але навіщо забудовнику витрачати ресурси на демонтаж такої капітальної огорожі?
Її стан не ідеальний звісно, але я думаю, що вона залишиться.
15 июль 2017 08:02
Цитата "Latu":

Не залишиться! Приберуть зовсім або перенесуть за будинок відгородять територію НАУ.

"Откуда дровішкі?" (с)
15 июль 2017 08:41
Цитата "sirko":

Територію відгородять від ліцею і від НАУ. Але навіщо забудовнику витрачати ресурси на демонтаж такої капітальної огорожі?
Її стан не ідеальний звісно, але я думаю, що вона залишиться.

Можливо! Але, огорожа теж ресурс матеріально-технічний (МТР). БМР (будівельно-монтажні роботи), складають приблизно 20-30% від загальної вартості.
По друге, одна сторона будинку виходить на проспект тому логічно що, на перших поверхах будуть розміщені комерційні об"єкти (магазини, аптеки та інше), відповідно повинна бути інфраструктура: з"їзд з проспекта(тротуар залишиться), парковка (або "кармани" для зупинки транспорту) та вільний прохід до цих об"єктів. Також вільний візуальний доступ до наружної реклами (вивіски магазинів і т.д.). Моє бачення цього всього, можливо хибне.
15 июль 2017 08:46
Цитата "Крысобой":

"Откуда дровішкі?" (с)

"Таракани" в голові підкидають 6-)
15 июль 2017 09:05
Цитата "Alexx86":
Відносно огородження території - це гарна ідея, тому після введення в експлуатацію, думаю, що варто це реалізувати. Якщо що всіма руками за

Думаю це не потребуватиме "великих" затрат: будинок з откосом рельєфу утворює внутрішній дворик у вигляді I_____I + огорожа з боку НАУ, залишиться облаштувати один (два) виїзди/в"їзди на територію.
15 июль 2017 09:47
Якщо більшість підтримає ідею, то це і накладно по грошам не буде, і буде своя охайна територія, зараз часто взагалі у кожного мешканця магніт чи ключ і крім мешканців зайти ніхто не може. Зустрічали в Києві багато таких будинків.
15 июль 2017 11:26
Цитата "Alexx86":
Якщо більшість підтримає ідею, то це і накладно по грошам не буде, і буде своя охайна територія, зараз часто взагалі у кожного мешканця магніт чи ключ і крім мешканців зайти ніхто не може. Зустрічали в Києві багато таких будинків.

Можемо не встигнуть. Під гаслом благоустрою та безпеки мешканців раніше можуть запустить на об"єкт "свою" охоронну фірму і при мінімальних затратах "стригти капусту" з мешканців будинку за надання послуг з охорони будинку. Щось подібне кажись хотіли "втюхать" на Донця 2а.
15 июль 2017 11:37
Тут питання не у приналежності охоронної фірми до своїх/чужих. Скоріше питання у вартості послуг і якості виконання покладених обов'язків.
Але навіть якщо з цими питаннями все добре, то не факт, що всі мешканці погодяться платити. Якщо я не помиляюся, то саме ці обставини не дозволили нашим сусідам реалізувати проект з охороною території?
15 июль 2017 11:49
Цитата "sirko":
Тут питання не у приналежності охоронної фірми до своїх/чужих. Скоріше питання у вартості послуг і якості виконання покладених обов'язків.
Але навіть якщо з цими питаннями все добре, то не факт, що всі мешканці погодяться платити. Якщо я не помиляюся, то саме ці обставини не дозволили нашим сусідам реалізувати проект з охороною території?

Звичайно, чи це 100 грн/міс фірмі без будь якої матеріальної відповідальності, чи 20-30 грн/міс включена в тариф ОСББ, кардинально міняє підхід мешканців до цього питання. А тариф ОСББ ухвалюється більшістю голосів, і обов"язковий для всіх мешканців, без виключення (навіть не згодних).
15 июль 2017 12:25
Создать ОСББ быстро не получится, и если отказаться от охранной конторы, навязанной застройщиком/жеком, то будет проходной двор, как у соседей на Донца. Пример Никитской Слободы, где как раз "стригут капусту". Изначально платили 150 грн/мес, потом снизили до 110. Посты охраны есть в 1, 2 и 5 секциях, 3 и 4 не повезло, они лишь довольствуются обходами по территории и сидением охранника на скамейке в теплую погоду. Но есть и плюсы, по запросам жителей может выгнать посторонних со двора, если написать в чате охраны,что по секции шастают рекламщики,то сходят и выгонят. Но обо всем надо просить, инициативы от нашей охраны не бывает в принципе. Во двор могут заезжать машины жителей согласно списка, который есть у диспетчера. Даже о доставке и такси надо заранее предупреждать, а то могут не впустить на территорию. Многим это не нравится. Но хорошо, что хоть так. Не так опасно, если дети сами приходят домой.
15 июль 2017 12:37
https://www.facebook.com/INFOOPIR/videos/1295647537151779/
Это видео снято активистом в Никитской Слободе возле 1 секции. Предупреждаю, много матов.
15 июль 2017 17:21
Господа, у кого есть выход на "хозяина" камеры - передайте ему, что камера показывает фильм про небо.
15 июль 2017 17:47
Зато какая красота!
15 июль 2017 20:30
У сусідній темі по Донця Авіатор виклав списки боржників по утриманню будинку і прибудинкової території...суми вражають.
Спочатку борги по електроенергії, тепер по утриманню.
Мешканці бачу мають на меті довести Авіатор до банкрутства :smoke:
16 июль 2017 09:05
Всем привет.
Ребята, не подскажите, по какой причине начали кладку ложить из белых пеноблоков, а не из серых. И может вы в курсе, чем они отличаются?
16 июль 2017 11:52
По специфікації наш будинок починали будувати з керамзитобетонних блоків від ТМ Ковальська.
Зараз кладуть газоблоки ТМ Аерок. Наскільки сам намагався розібратися у різниці, то ніби вони +\- однакові.
Єдине що у керамзитобетонних блоків краща звукоізоляція, а у газоблоків менша витрата матеріалів при вирівнюванні стін за рахунок більш гладкої поверхні стіни.
Якщо помиляюся, то хай фахівці поправлять.

Взагалі-то ще не доводилось зустрічати таких новобудов, де стіни змуровані з різних матеріалів. У нас вже 3.
Згадуються слова із пісні "я тебя слепила из того что было" :)
16 июль 2017 12:25
Коэффициент теплопроводности для:
- Блок керамзитобетонный стеновой 0,19-0,27 Вт/м·°С;
- Газоблоки ТМ Аерок 0,08 Вт/м·°С.
Выходит газоблоки будут теплее, так что жители 2 и 3 секции могут сказать спасибо застройщику)
16 июль 2017 14:18
Газоблок очень пористый материал, сложно повесить будет шкафчики на стену, нужны специальные дюбеля. Даже карнизы не держатся😐
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .169171. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее