Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .168170. . .515
13 июль 2017 07:23
Цитата "Vika_89":
Продажи еще не стартовали. Цена на однокомнатные - 17 500 грн/м2., двухкомнатные 18 500 грн/м2. Планированый срок ввода в екстлуатацию 3 кв.2018, но Толока говорит, что может и 4 кв.2018

доречі, тим хто розглядає наш будинок, буде не лишнім повідомити, що ці терміни актуальні для 1-2 секцій. 3 і 4 будуть готові, звісно, пізніше.
13 июль 2017 08:43
Вчора прогулюючись поруч з будівництвом був здивований, що після 20:00 бурова установка працювала. А от на 1-3 секціях була тиша.

Ще до речі помітив на 3-4 секціях Донця банери з рекламою продажу приміщень. Цікаво хто продає приміщення?
І виходить якщо там дійсно колись ОСББ запрацює, то про ті приміщення можна забути?
13 июль 2017 08:52
Цитата "sirko":
Ще до речі помітив на 3-4 секціях Донця банери з рекламою продажу приміщень. Цікаво хто продає приміщення?
І виходить якщо там дійсно колись ОСББ запрацює, то про ті приміщення можна забути?

Залежить від ОСББ і жителів. Сама вірогідна схема - суд, розірвання договору і повернення покупцю офіційно сплачених грошей, віджим площі назад у власність жителів. Але на це все втрачається багато часу і сил ОСББ.
13 июль 2017 09:21
Цитата "Ramms_eta0":
...повернення покупцю офіційно сплачених грошей

За рахунок продавця? Якщо на той час він припинить свою діяльність? :)

Взагалі щодо ОСББ, що помітив у нашому мікрорайоні.
1. Будинок по Леваневського, 9. Огороджена територія. На подвір'ї з однієї сторони будинку навіть облаштований невеличкий фонтан :super: . Охайна дитяча площадка. В'їзд на подвір'я через шлагбаум.
2. Ніжинська, 5. Більшу частину подвір'я відвели під паркування авто, який також облаштований шлагбаумом і охороною. Дитячий майданчик лише для своїх мешканців, а для сторонніх - за 400 грн здається продають чіп-ключ для доступу до майданчику.
Все ж таки коли мешканці самоорганізовуються, то на території будинку завжди чисто і охайно.
А от цікаво працівники "Авиатор-сервис 24" здійснюють догляд за газонами?
13 июль 2017 09:50
Дуже класно коли огороджують навколо свого будинку, облаштовують. Тоді і дитину не страшно на двір випускати, та і чисто, і охано буде.
Якщо що, підтримую ініціативу.
13 июль 2017 11:52
Цитата "sirko":

За рахунок продавця? Якщо на той час він припинить свою діяльність? :)

Взагалі щодо ОСББ, що помітив у нашому мікрорайоні.
1. Будинок по Леваневського, 9. Огороджена територія. На подвір'ї з однієї сторони будинку навіть облаштований невеличкий фонтан :super: . Охайна дитяча площадка. В'їзд на подвір'я через шлагбаум.
2. Ніжинська, 5. Більшу частину подвір'я відвели під паркування авто, який також облаштований шлагбаумом і охороною. Дитячий майданчик лише для своїх мешканців, а для сторонніх - за 400 грн здається продають чіп-ключ для доступу до майданчику.
Все ж таки коли мешканці самоорганізовуються, то на території будинку завжди чисто і охайно.
А от цікаво працівники "Авиатор-сервис 24" здійснюють догляд за газонами?

Ні, на Донця, 2 газон вигорівший, і ніхто його навіть не поливає навіть. Хоча, доглянутий, зелений газон біля будинку це круто.
13 июль 2017 13:39
Цитата "sirko":

За рахунок продавця? Якщо на той час він припинить свою діяльність? :)

тим гірше для покупця, але я не думаю що хтось припинятиме діяльність, тут розрахунок лише на затягування часу і надію на те, що жителям набридне займатись судовою тяганиною. А навіть якщо жителі доведуть все до кінця і відберуть площі собі - то, як писала, по-моєму, пані Хмелюк, продавець бере частину грошей офіційно (яку потім повертає) а частину налом (яку не повертає), тому покупець має шанс попасти на гроші, але логіка така, що або ризикуєш ти або хтось інший.

Цитата "sirko":
Взагалі щодо ОСББ, що помітив у нашому мікрорайоні.

ясне діло, що з ОСББ шанси зробити все навколо по фен-шую на порядки вищі, кому потрібен комфорт біля будинку крім самих жителів?
13 июль 2017 15:25
Цитата "Ramms_eta0":

А навіть якщо жителі доведуть все до кінця і відберуть площі собі - то, як писала, по-моєму, пані Хмелюк, продавець бере частину грошей офіційно (яку потім повертає) а частину налом (яку не повертає), тому покупець має шанс попасти на гроші, але логіка така, що або ризикуєш ти або хтось інший.


Схем досить багато, вони удосконалюються з прийняттям антикорупційних поправок до Законів, нікуди не дінешся - хто перший законно оформив оренду ( в т.ч. прописавши кратні санкції за дострокове припинення, з правом суборенди з такими ж санкціями, той і вкрав без реальних законних варіантів зворотності.) Величезну роль грає термін передачі забудовником будинку ЖЕКу та законної можливості створення ОСББ (а це, мінімум 1-1,5 роки при здачі будинку повністю, як Микитська Слобода), а при посекційній здачі відтерміновуватись може на 1 рік після здачі останньої. 16.07.2017 об 11-00 на Донця,2-а оголошені збори мешканців для затвердження тарифів прибудинкової, запропонованої правлінням, орг. питання правління, тощо.Навіть в зливу прикладу максимум зусиль, щоб прийти та підтримати наше Правління ОСББ, але дуже багато незалежачих від нас тенденцій можуть все поломати. Навіть остання поширена тенденція інвесторів новобудови - максимально затягувати час та не оформлювати право власності, щоб не платити податок на нерухомість, також досить велика кількість квартир для перепродажу в майбутньому. Не все так просто...
13 июль 2017 19:43
Цитата "hmelyuk28":
Навіть остання поширена тенденція інвесторів новобудови - максимально затягувати час та не оформлювати право власності, щоб не платити податок на нерухомість

З незрозумілих мені причин податкова не веде толковий облік платників. Як наслідок дехто платіжки взагалі не отримує другий рік поспіль. Одна надія на порядність таких людей, які самостійно йдуть до органів дфс і просять виставити їм рахунки.
13 июль 2017 21:03
Цитата "sirko":

З незрозумілих мені причин податкова не веде толковий облік платників. Як наслідок дехто платіжки взагалі не отримує другий рік поспіль.
Дійсно, не веде через бардак та загравання місцевих рад перед потенційними виборцями.Але ті, хто займається бізнесом нерухомості (300м2 на особу та більше, а таких досить багато в новобудовах, дуже багато буд. організацій розраховуються з "боржниками", як юр. так і фіз. не грошима, яких не має, а м2), потрапляють на облік та отримують досить високі податки - від 25 тис. за кожну одиницю понад 300м2. Тому і не реєструють.
14 июль 2017 05:59
Відносно облаштування подвір'я, думаю, що ближче до здачі, все-таки треба зразу подумати відносно паркану і закритої території, тут все-таки краще не чекати, а самим мешканцям вирішувати питання.
14 июль 2017 11:10
Відносно огородження території - це гарна ідея, тому після введення в експлуатацію, думаю, що варто це реалізувати. Якщо що всіма руками за
14 июль 2017 12:03
Цитата "Alexx86":
Відносно облаштування подвір'я, думаю, що ближче до здачі, все-таки треба зразу подумати відносно паркану і закритої території, тут все-таки краще не чекати, а самим мешканцям вирішувати питання.

нам у спадок від НАУ залишився шикарний паркан.
14 июль 2017 13:34
Цитата "hmelyuk28":
Дійсно, не веде через бардак та загравання місцевих рад перед потенційними виборцями.Але ті, хто займається бізнесом нерухомості (300м2 на особу та більше, а таких досить багато в новобудовах, дуже багато буд. організацій розраховуються з "боржниками", як юр. так і фіз. не грошима, яких не має, а м2), потрапляють на облік та отримують досить високі податки - від 25 тис. за кожну одиницю понад 300м2. Тому і не реєструють.

Далеко не в каждом доме бизнес-класса есть квартиры свыше 300м2, а нашего скромного домика это уж точно не коснется. Многие оттягивают прием квартир в связи с комуналкой, нынче она в обычных двушках в месяц повыше, чем налог на имущество за год. Но оттягивать с приемом квартиры можно только в пределах договора, пусть +- пол-года, а то ненароком и без квартиры можно остаться. Зачем так рисковать? :notsure:
14 июль 2017 15:06
Цитата "Alls":

Далеко не в каждом доме бизнес-класса есть квартиры свыше 300м2, а нашего скромного домика это уж точно не коснется. Многие оттягивают прием квартир в связи с комуналкой, :notsure:
Имеется в виду суммарная площадь на одно физ лицо, наш дом не подпадает под эти схемы, характерно для Вишневого, Бучи.А ком. услуги начинают считать с момента передачи дома жэку.Многие оттягивают этот момент "наличием недоработок" до их устранения, но это тоже морочливо.Для нас будут характерны "перекупы", которые будут оплачивать только придомовую, ХВС, ГВС, тепло на ноль скрутят, Эл.энергию не будут пользовать, т.к. не принят Закон об абонементе на эти услуги, если есть потенциальная возможность пользоваться,но не пользуешься, оплачивай эту мин. абонплату.Будут ждать скачка на рынке, как игроки.
14 июль 2017 15:39
Цитата "Крысобой":

нам у спадок від НАУ залишився шикарний паркан.

Не залишиться! Приберуть зовсім або перенесуть за будинок відгородять територію НАУ.
14 июль 2017 16:24
Ще не так давно темпи мурування стін були більші по 2-й секції, тепер вже 3-я секція випереджає 2-гу)
19:26 і робітників трохи є на 3-й секції. Мурують стіни.
На 2-й ні душі.
14 июль 2017 16:49
Почему в 3-й секции неравномерно кладут кирпич? Взяли 3 етажа пропустили???
14 июль 2017 17:06
Цитата "hmelyuk28":
Имеется в виду суммарная площадь на одно физ лицо,

+25000 к налогу платят лишь те, у кого в собственности квартиры свыше 300м2, или дома 500м2, или машины не старше 5 лет с навороченными параметрами. Профессия у меня такая :) :umnik:
14 июль 2017 17:25
Цитата "Alls":

+25000 к налогу платят лишь те, у кого в собственности квартиры свыше 300м2, или дома 500м2, или машины не старше 5 лет с навороченными параметрами. Профессия у меня такая :) :umnik:
В чем разногласия? Я о том же, у кого суммарная площадь м2 более 300, в разных владениях ( тип. бизнес недвижимости)не будет регистрировать квартиру(ы), если площадь уже имеющихся более 290м2 (тоже боятся жалоб на перерасчет площади при присоединении балконов, соединений кухонь с лоджиями).Проще платить только придомовую и ждать.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .168170. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее