Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .153155. . .515
20 май 2017 22:06
Кто может подсказать на каком этапе строительства обычно выдают ключи чтоб ремонт начинать? ...может у кого опыт по соседним домам имеется
21 май 2017 04:19
Цитата "Dostatok":
Кто может подсказать на каком этапе строительства обычно выдают ключи чтоб ремонт начинать?
Обычно через три месяца после сдачи дома в эксплуатацию.
23 май 2017 18:51
Вчорашнє фото. Вже розвалили гараж. Тепер вже добре видно, де буде 4 секція. Незрозуміло поки що, як влаштують проїзд.
24 май 2017 06:58
Цитата "0rion":
Вчорашнє фото. Вже розвалили гараж. Тепер вже добре видно, де буде 4 секція. Незрозуміло поки що, як влаштують проїзд.

так, це був Останній день Помпеї.
про виїзд, думаю в нас буде так як показано синім, спільний заїзд для нас і сусідів. А червоне - це гіпотетичний виїзд на гарматну, про який так всі мріють, і якщо його зроблять то він теж буде спільним.
24 май 2017 08:31
Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.
Думаю, що НАУ відгородиться від будинку і доступу до воріт (за червоною схемою) не буде.
Плюс наразі проїзд через ці ворота і так виключно по перепустках.
24 май 2017 09:08
Цитата "sirko":
Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.

ще, як варіант, можна зробити виїзд з Донця, поставити світлофор і регульований пішохідний перехід. Ну це так, мрії вслух )
24 май 2017 09:26
Dream a little dream of me... там вже буде забагато світлофорів. Но ідея гарна.
24 май 2017 09:51
Цитата "Крысобой":
Dream a little dream of me... там вже буде забагато світлофорів. Но ідея гарна.

там далі є нерегульований, з яким всеодно будуть щось робити, бо так його залишати не можна - трафік збільшується, а він ітак страшно небезпечний. То чому би його на 20 м не перенести і зразу не зробити виїзд з Донця, на якому можна буде і нам розвертатись, а не їхати на Героїв Севастополя.
24 май 2017 09:53
Цитата "Ramms_eta0":

там далі є нерегульований, з яким всеодно будуть щось робити, бо так його залишати не можна - трафік збільшується, а він ітак страшно небезпечний. То чому би його на 20 м не перенести і зразу не зробити виїзд з Донця, на якому можна буде і нам розвертатись, а не їхати на Героїв Севастополя.


там перед АТБ свіжопоставлений світлофор є. Я б не розрахоував що встановлять ще один.
24 май 2017 09:54
Цитата "Крысобой":

там перед АТБ свіжопоставлений світлофор є. Я б не розрахоував що встановлять ще один.

від нього автомобілістам толку 0, там розвертатись не можна.
24 май 2017 10:08
Цитата "Ramms_eta0":

від нього автомобілістам толку 0, там розвертатись не можна.
Почему?
Знак "движение только прямо" сняли, разметку исправили.
24 май 2017 10:15
Цитата "Сапожник":
Почему?
Знак "движение только прямо" сняли, разметку исправили.

рилі? О_о
якось не помічав останнім часом щоб там розвертались.
Доречі, а як ви з моноліта їздите? Розворот на Героїв/АТБ чи робите круг через Комарова?
24 май 2017 10:20
Цитата "Ramms_eta0":

рилі? О_о
якось не помічав останнім часом щоб там розвертались.
Доречі, а як ви з моноліта їздите? Розворот на Героїв/АТБ чи робите круг через Комарова?
Т.к. у меня жена работает на теремках, то я езжу в сторону окружной.
А когда не нужно ее отвозить, то как раз на этом светофор и разворачиваюсь. Исправили там все несколько месяцев назад. Уже и Waze ведет на разворот там (Маршрут)
Быстрее выезжать сюдой, т.к. Комарова стоит. Но это ненадолго ))) После вашей сдачи и тут все встанет
24 май 2017 10:23
Цитата "sirko":
Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.
Думаю, що НАУ відгородиться від будинку і доступу до воріт (за червоною схемою) не буде.
Плюс наразі проїзд через ці ворота і так виключно по перепустках.

Теоретично можливо перенести ворота за злом червоної лінії і організувати безперешкодний виїзд на вул. Гарматна.
24 май 2017 10:27
Подскажите, а двохсторонние двушки в доме есть и какое ближайшее метро.
24 май 2017 10:38
Десь так. Тим більш частина огорожі з боку Донця 2а вже є або забетоновано основу під стовпчики.
24 май 2017 12:56
Цитата "Ramms_eta0":

рилі? О_о
якось не помічав останнім часом щоб там розвертались.

Там ще як світлофор повісили минулого літа, то майже одразу замалювали суцільну лінію дорожньої розмітки, тим самим натякаючи, що можна робити поворот/розворот). Але знак був "рух прямо".
Я тоді двічі звертався на 1551 щодо такої ситуації і вже на початку цього року знак нарешті зняли.
24 май 2017 13:11
Цитата "xанна":
Подскажите, а двохсторонние двушки в доме есть и какое ближайшее метро.

У першій секції були лише кутові 2к. Можливо щось такого плану буде у 4 секції, але це краще запитати у відділі продажу.
24 май 2017 13:33

Може кому цікаво. Війна між Інтеграл-буд і новоствореним Осбб
https://www.facebook.com/gatsko/posts/10155373864124510?pnref=story

24 май 2017 14:22
Цитата "Dimon4ik-i-Co":

Металлоконструкции крепления башенного крана установлены на 10-ом этаже. Т.е. на данный момент монолитят перекрытие 11-го этажа. П.с.: следующие металлоконструкции крепления крана будут на 18-ом и 22-ом этажах, если что-то не изменится.
Выезд это, конечно, важный вопрос, но еще важнее откуда выезжать! А у нас, как я погляжу, "бешеные" темпы строительства - месяц назад накрывали 10 этаж (была на стройке 18.04), т.е. ОДИН этаж в месяц!!!
С такими темпами к концу года даже коробку не выгонят!!!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .153155. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее