пр. Отрадный, 2 - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Соломенский р-н

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
1
2%
Плохо
1
2%
Нормально
16
28%
Хорошо
28
48%
Отлично
12
21%

Всего голосов : 58
користувач форуму
Ответов: 79
RN-ova писал(а):Скорее всего ошибаетесь. Я владелец двушки на 25 этаже в 1 секции. Понорамные окна начинаются с 20-го этажа.)
користувач форуму
Ответов: 193
Latu писал(а):Не спорю за першу секцію, в третій планіровка 1-18, згідно плану.

ну это потому что в 3й секции не 25, 24 этажа)) но сверху они по уровню будут...
користувач форуму
Jamen писал(а):ну это потому что в 3й секции не 25, 24 этажа)) но сверху они по уровню будут...

Мабуть Ви праві, чому запутався - зустічав інформацію на сайті ЖІБ що будинок 23-24 поверхи.
користувач форуму
Ответов: 39
Latu писал(а):Мабуть Ви праві, чому запутався - зустічав інформацію на сайті ЖІБ що будинок 23-24 поверхи.

панорамні вікна у 3-ій секції з 19-го поверху, це я вам точно кажу, так як при купівлі це було одним з ключових для мене питань)
користувач форуму
Ответов: 32
Кто может подсказать на каком этапе строительства обычно выдают ключи чтоб ремонт начинать? ...может у кого опыт по соседним домам имеется
користувач форуму
Ответов: 1106
Dostatok писал(а):Кто может подсказать на каком этапе строительства обычно выдают ключи чтоб ремонт начинать?
Обычно через три месяца после сдачи дома в эксплуатацию.
користувач форуму
Ответов: 46
Вчорашнє фото. Вже розвалили гараж. Тепер вже добре видно, де буде 4 секція. Незрозуміло поки що, як влаштують проїзд.
20170522_194317.jpg
користувач форуму
Ответов: 493
0rion писал(а):Вчорашнє фото. Вже розвалили гараж. Тепер вже добре видно, де буде 4 секція. Незрозуміло поки що, як влаштують проїзд.

так, це був Останній день Помпеї.
про виїзд, думаю в нас буде так як показано синім, спільний заїзд для нас і сусідів. А червоне - це гіпотетичний виїзд на гарматну, про який так всі мріють, і якщо його зроблять то він теж буде спільним.
doroga.jpg
користувач форуму
Ответов: 686
Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.
Думаю, що НАУ відгородиться від будинку і доступу до воріт (за червоною схемою) не буде.
Плюс наразі проїзд через ці ворота і так виключно по перепустках.
користувач форуму
sirko писал(а):Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.

ще, як варіант, можна зробити виїзд з Донця, поставити світлофор і регульований пішохідний перехід. Ну це так, мрії вслух )
vuizd.jpg
користувач форуму
Ответов: 174
Dream a little dream of me... там вже буде забагато світлофорів. Но ідея гарна.
користувач форуму
Крысобой писал(а):Dream a little dream of me... там вже буде забагато світлофорів. Но ідея гарна.

там далі є нерегульований, з яким всеодно будуть щось робити, бо так його залишати не можна - трафік збільшується, а він ітак страшно небезпечний. То чому би його на 20 м не перенести і зразу не зробити виїзд з Донця, на якому можна буде і нам розвертатись, а не їхати на Героїв Севастополя.
користувач форуму
Ответов: 174
Ramms_eta0 писал(а):там далі є нерегульований, з яким всеодно будуть щось робити, бо так його залишати не можна - трафік збільшується, а він ітак страшно небезпечний. То чому би його на 20 м не перенести і зразу не зробити виїзд з Донця, на якому можна буде і нам розвертатись, а не їхати на Героїв Севастополя.

там перед АТБ свіжопоставлений світлофор є. Я б не розрахоував що встановлять ще один.
користувач форуму
Крысобой писал(а):
там перед АТБ свіжопоставлений світлофор є. Я б не розрахоував що встановлять ще один.

від нього автомобілістам толку 0, там розвертатись не можна.
користувач форуму
Ответов: 2480
Ramms_eta0 писал(а):від нього автомобілістам толку 0, там розвертатись не можна.
Почему?
Знак "движение только прямо" сняли, разметку исправили.
користувач форуму
Сапожник писал(а):Почему?
Знак "движение только прямо" сняли, разметку исправили.

рилі? О_о
якось не помічав останнім часом щоб там розвертались.
Доречі, а як ви з моноліта їздите? Розворот на Героїв/АТБ чи робите круг через Комарова?
користувач форуму
Ответов: 2480
Ramms_eta0 писал(а):рилі? О_о
якось не помічав останнім часом щоб там розвертались.
Доречі, а як ви з моноліта їздите? Розворот на Героїв/АТБ чи робите круг через Комарова?
Т.к. у меня жена работает на теремках, то я езжу в сторону окружной.
А когда не нужно ее отвозить, то как раз на этом светофор и разворачиваюсь. Исправили там все несколько месяцев назад. Уже и Waze ведет на разворот там ;) (Маршрут)
Быстрее выезжать сюдой, т.к. Комарова стоит. Но это ненадолго ))) После вашей сдачи и тут все встанет ;)
користувач форуму
sirko писал(а):Я хоч і теж мрію про виїзд на гарматну, але розумію, що навряд це буде реалізовано. Хоча з точки зору оптимізації руху автотранспорту він суттєво розвантажив би світлофори на пр. Відрадний, де машини стоятимуть для того, щоб розвернутися у бік центру.
Думаю, що НАУ відгородиться від будинку і доступу до воріт (за червоною схемою) не буде.
Плюс наразі проїзд через ці ворота і так виключно по перепустках.

Теоретично можливо перенести ворота за злом червоної лінії і організувати безперешкодний виїзд на вул. Гарматна.
користувач форуму
Ответов: 182
Подскажите, а двохсторонние двушки в доме есть и какое ближайшее метро.
користувач форуму
Десь так. Тим більш частина огорожі з боку Донця 2а вже є або забетоновано основу під стовпчики.
doroga1.jpg
Пред.След.

Вернуться в "Житлоінвестбуд-УКБ"

dsf