Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .1012. . .515
11 март 2016 10:05
ну от, наприклад, що буде з територією від першої секції до воріт НАУ? В'їзд то не критичний параметр при виборі, хоча й дуже бажаний, бо частенько треба кататись на Кар-дачі (а щоразу робити коло зовсім не комільфо). Але якщо в вказаному проміжку збираються бахнути ще якусь панельку поверхів на 25, то це якраз дуже і дуже вагомий фактор.
11 март 2016 11:01
А кто-то может сориентировать по расположению секций, меня интересует двушка 57,37 м2 1 секция , это ближе к Гарматной и окна на улицу ?
11 март 2016 11:16
Цитата "Katersyna":
А кто-то может сориентировать по расположению секций, меня интересует двушка 57,37 м2 1 секция , это ближе к Гарматной и окна на улицу ?

вікна на НАУ і у двір захід. (не на Гарматну).
ось вона:
11 март 2016 11:17
Доречі на Відрадному біля АТБ встановили не так давно світлофор. Це приблизно 400 м від будинку. Можливо там буде можливість для розвороту. Взагалі перехрестя Гарматна-Відрадний не можна назвати зручним. Їдучи від Л.Кумача на перехресті не передбачений поворот на вул. Я.Галана.
Щодо земельної ділянки від 1-ї секції до воріт дійсно є питання. Але наразі від працівників НАУ не чув про плани будівництва ще якихось будинків. Хоча у нашому житті можливо все. Як на мене той клаптик землі замалий для будинку з урахуванням того, що біля будинку має бути подвір'я, місце для машин, дитячий майданчик і таке інше.
11 март 2016 12:08

ну мені на Галана і не потрібно. Головне - з Гарматної на Кумача, https://www.google.com.ua/maps/@50.4367596,30.4350689,3a,90y,158.74h,78.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssUaZC9JhXN2pcbS-4fwdZQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk
Робити розворот на світлофорах не дуже люблю, небезпечно, а в години пік взагалі не пролізти.
Дялянка мала, але в нас усе можливо (як приклад ЖК Маргарита)

11 март 2016 13:22
Цитата "HraniteL":

а може є десь скан плану чи фотка? звідки у вас така інфа? коли це так, то було б непогано.

через це ми пройшли ще два роки назад, як інвестои 6-7-8 секції, які вже здані. Якщо вам потрібна, як ви зазначили, "інфа" - то зверніться до ЖИ, або в Київську адміністрацію в архітектурний підрозділ за планом забудови. Так в мене, і не тільки в мене, а майже в кожного сумлінного інвестора, є, десь і план, і скан і фото. Але нажаль шукати немає не часу ні бажання... У нас свої проблеми, набагато важливіші, проблеми з отриманням "права власності", хоч і здано, і люди живуть, але НАУ і ЖИ такого нахомутали з документами.
11 март 2016 13:53
Цитата "d_simon":

проблеми з отриманням "права власності", хоч і здано, і люди живуть, але НАУ і ЖИ такого нахомутали з документами.

у вас Нау і ЖІ, а у нас ще й Толока до цього коктейлю додана. І усі посилають один до одного.
Раптом у Вас з'явиться час і бажання поділитись проблемами, які скоріш за все, чекатимуть і нас, будемо дуже вдячні.
11 март 2016 15:01
Цитата "HraniteL":

у вас Нау і ЖІ, а у нас ще й Толока до цього коктейлю додана. І усі посилають один до одного.
Раптом у Вас з'явиться час і бажання поділитись проблемами, які скоріш за все, чекатимуть і нас, будемо дуже вдячні.

зайдите в нашу ветку и почитайте, это к тому что с тем чем мы столкнулись скорее всего и вы столкнетесь, еще и в придачу с наши бестолковым и наглым ЖЕКом... который точно будет и у вас и у панельки...
11 март 2016 15:03
Цитата "d_simon":

зайдите в нашу ветку и почитайте, это к тому что с тем чем мы столкнулись скорее всего и вы столкнотесь,


А ссылочку дайте пожалуйста
11 март 2016 15:08
Цитата "Крысобой":


А ссылочку дайте пожалуйста

Имеется в виду эта ветка: //forum.domik.ua/otradny-4-zhitlonvestbu d-ukb-t23030.html
12 март 2016 13:26
Чомусь на сайті ЖІБ зявилась інформація по даному будинку, що 50% від вартості об’єкту необхідно сплатити протягом 3 днів після укладення договору.

Доречі тут на форумі вже є реальні інвестори? ЖІБ свої квартири ніби реалізував, у Толоки теж ніби продажі не стоять, а тут чомусь особливої активності нема.
Чому власне у ЖІБ цей будинок позначений з адресою - просп. Відрадний, 2. А от взяв у Толоки документи для ознайомлення, то тут чомусь просп. Комарова, 1 на розі просп. Відрадного та вул. Гарматної...
12 март 2016 18:01
Цитата "sirko":
Чомусь на сайті ЖІБ зявилась інформація по даному будинку, що 50% від вартості об’єкту необхідно сплатити протягом 3 днів після укладення договору.

Доречі тут на форумі вже є реальні інвестори? ЖІБ свої квартири ніби реалізував, у Толоки теж ніби продажі не стоять, а тут чомусь особливої активності нема.
Чому власне у ЖІБ цей будинок позначений з адресою - просп. Відрадний, 2. А от взяв у Толоки документи для ознайомлення, то тут чомусь просп. Комарова, 1 на розі просп. Відрадного та вул. Гарматної...


Дійсно до чого ця нова умова у ЖИБ ?...

Я в понеділок пійду в Толоку забирати витяг, тобто набувати чинности у якісті інвестора :)

Але форум цей читає не велика купа народу, то це до того, що є замала активність.
12 март 2016 19:58
Цитата "d_simon":

зайдите в нашу ветку и почитайте, это к тому что с тем чем мы столкнулись скорее всего и вы столкнетесь, еще и в придачу с наши бестолковым и наглым ЖЕКом... который точно будет и у вас и у панельки...

там багато тексту, можна в двох словах - ви плануєте пресувати жек до набуття ним вгамовного і порядного вигляду, чи хочете ліпити ОСББ?
Даному ЖК легше в тому плані, що буде видно ваш досвід, і помилки можна буде постаратись обійти. Головне щоб вам в результаті таки вдалось себе відстояти.
13 март 2016 13:54
Цитата "johndo":



Але форум цей читає не велика купа народу, то це до того, що є замала активність.

Читає багато, збирають відомості. Пишуть мало, бо крім здогадок, інфи мало
13 март 2016 14:01


Я так розумію, що між 2 і 3 секціями буде арка для проходу. Якби ще розуміти, що означає та чи інша позначка на схемі).
І мабуть, якщо я правильно розумію цю схему, будинок можна буде об'їхати по колу на автомобілі, але ж навпроти 2 секції так і проситься виїзд на перехрестя :)
Поцікавився у Толоки подальшою долею клаптика землі, що між воротами НАУ і 1-2 секціями. Сказали, що ніби в НАУ вже обговорювалось це питання і що можливість будівництва на цій ділянці виключена.

p.s. На моє здивування будівництво йде повним ходом. Що у суботу о 19:30 кран активно працював, що у неділю.
13 март 2016 15:17
Никто случайно не спрашивал когда начнут строить 2,3 секцию?
13 март 2016 15:40
Цитата "GrinyaS":
Никто случайно не спрашивал когда начнут строить 2,3 секцию?

Я питав :) ! Ріелтор "Толоки" сказала, що після того, як побудують 6-8 поверхів 1-ї секції, почнуть заливати фундамент 2-ї. Після того, як фундамент "відстоїться" (мабуть з декілька місяців), почнуть будувати 2-гу секцію. Ну і так само з 3-ю секцією.
13 март 2016 17:46
Цитата "GrinyaS":
Никто случайно не спрашивал когда начнут строить 2,3 секцию?


Теж доречі думав над цим питанням. Але бачу, що ніби екскаватори риють яму під котлован 2-3 секцій.
Я звісно не будівельник, але чогось думав, що фундамент принаймні робиться одразу під весь будинок. А вжедалі секції будуються почергово.
Можливо хтось більш професійно може пояснити це? :smoke:
13 март 2016 19:54
Всем здравствуйте. Это не фундамент, а перекладка коммуникаций.
13 март 2016 19:55
Я думаю, что 1 секцию здадут раньше чем 2 и 3.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1012. . .515
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее