Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .9799. . .515
03 дек 2016 17:06
для того чтоб люди не переделывали фасады застройщик должен их сдавать в законченном виде с остекленными балконами и тогда люди ничего не переделывают, для примера пока печатал реклама ЖК Seven выскочила или вот ЖК Евромисто, а так как наш комплекс запланирован в бюджетном исполнении, минимум разного вида остекления балконов гарантированно насмотримся
03 дек 2016 17:28
Цитата "Dostatok":
минимум разного вида остекления балконов гарантированно насмотримся

Думаю, что так и будет. А еще будут кондиционеры и спутниковые тарелки. Но не хотелось бы, что бы соседи увеличивали или уменьшали проемы,клеили утеплитель на фасад,а потом красили свои творения красочкой в тон.
А окно в ваше квартире, действительно, не самый лучший вариант. Хотелось бы видеть какое, именно, окно планируется в этот проем.
03 дек 2016 22:26
Цитата "Dostatok":
для того чтоб люди не переделывали фасады застройщик должен их сдавать в законченном виде с остекленными балконами и тогда люди ничего не переделывают

Навіть якщо будинок здається з заскленими балконами це не заважає мешканцям його переробити під свій смак. Зробити панорамним, змінити форму самих вікон тощо. Але самостійно закладати віконні прорізи і вставляти вікна менших розмірів це трохи з іншої опери. Якби під час передачі квартир мешканцям вони підписували зобов'язання не втручатися у фасад, то була б інша справа.
Але маємо те, що маємо. Більшості людей начхати на зовнішній вигляд фасаду, їм головне зліпити щось своє і пишатися цим.

Цитата "sophiya":

А еще будут кондиционеры и спутниковые тарелки.

Тарілок не думаю, що буде багато. А може і взагалі не буде. При наявних технологіях і можливості мати якісне ТБ через інтернет сенсу у тарілці я наприклад не бачу. Хоча можливо все.
Від кондиціонерів нікуди не подітися. Технологічних шахт або інших спеціальних місць для встановлення кондиціонерів не передбачено
03 дек 2016 23:06
Всім привіт. В суботу були на стройці, коротко опишу що там відбувається і приведу декілька фото.
Працювало 2 крани, один на 1 секції, закінчують кришу, а інший на 3-й секції. Працювали робочі (арматурщики, зварювальники і інші.), кажуть що працюють і по неділям. Зараз не високі темпи будівництва, тому що вже холодно і бетон довше застигає, а інколи потрібно його ще й "гріти". На 3-й секції видно забетоновані колони, так ось, залили їх в четверг (правда не уточнив в який) і досі не знімають опалубку.
Другу секцію зараз активно не будують, тому що 1 кран зайнятий будівництвом 1 секції, дороблюють кришу, а інший працює на 3 секції. Коли закінчать кришу на 1 секції, кран звільняється і начинають активно будувати 2 секцію. 2 і 3 секцію будуть разом будувати (так мені сказали).
Здача будинку буде десь в 2018 році, надіюсь на початку. Підземного паркінгу немає, як в проекті. Про 4 секцію ніхто нічого не знає. На рівні слухів кажуть, що можливо її не буде, а можливо вона поверне на 90* за 3 секцією і утвориться будинком буквою "П", а може і дальше продовжать по прямій, але там є старі постройки НАУ.
В цілому, я залишився задоволеним, робота йде, будинки будуються, головне щоб Толока не виявилась "не добросовісною" компанією.
2 секція
04 дек 2016 05:31
Цитата "Dostatok":
А внешнее утепление запрещено кому-то делать в нашей стране? Оно выполняется в произвольной форме как на старых домах так и на новостроях с приблизительным попаданием в тон фасада, будем считать утепление "съело" часть оконного проёма=) Кстати, никто так и не ответил встречался ли в своей практике с вариантами жилья в которых обычные комнатные окна (не балкона или лоджии, а именно комнатные) были бы от потолка и удобно ли это?=) считаю что это просто нелепая ошибка проэктантов, а ошибки кому-то надо исправлять!!!


Довелось как то пожить в квартире с панорамным окном, после этого я не могу себе представить квартиру, с отверстием 1.5х1.5 метра в виде окна. Поэтому и купил квартиру в этом доме. У меня предусматривается в обоих комнатах панорамные окна, и это то что я искал.

По поводу того что в плане не указано про панорамные окна - категорически не согласен. При рассмотрении планировок видно где какие окна.

По поводу уменьшения окна:
Не думали просто изнутри зашить часть окна утеплителем и гипсом. Это практика многих строений и офисных центров в мире. Фасад при этом не пострадает, жильцы останутся спокойны, вы осуществите желаемое.=) И как огромный плюс - сохраните деньги и нервы, т.к. такой апгрейд не потребует замены окна и затраты на материалы будут минимальны. :ven:
04 дек 2016 20:09
Цитата "Jamen":
у а в доме намного больше людей, так что ,как говорится, будем посмотреть...


Как нынче говорят в некоторых кругах : "расписали по красоте" ;- )
04 дек 2016 20:13
Если смотреть со сторны гарматной, то на крыше первой секции соорудили какой-то гиганский ЖБ треугольник О_О кто-то видел как будет выглядеть дом вплане?
04 дек 2016 20:37
Цитата "Крысобой":
Если смотреть со сторны гарматной, то на крыше первой секции соорудили какой-то гиганский ЖБ треугольник О_О кто-то видел как будет выглядеть дом вплане?

Так,наразі конструкція виглядає загадково.
Але якщо придивитися на макет будинку, що на першій сторінці, то як раз можна зрозуміти як то буде виглядати у кінцевому варіанті.
Дай Боже щоб будинок був пофарбований як на макеті, а не як панелька :pray:
04 дек 2016 20:40
Цитата "sirko":
то як раз можна зрозуміти як то буде виглядати у кінцевому варіанті.
Дай Боже щоб будинок був пофарбований як на макеті, а не як панелька :pray:


капєц. і ми оплачуємо з своєї кишені ототу мячню на даху???
І ніц не зміниш?

Про фарбу згоден..
04 дек 2016 20:47
Проектантам мабуть було видніше, як воно краще). Я думаю то не сама велика біда. Хай хоч метелика зліплять на даху)), аби будували якісно і з мінімальними відставаннями від графіка.
04 дек 2016 20:49
Цитата "sirko":
Хай хоч метелика зліплять на даху)), аби будували якісно і з мінімальними відставаннями від графіка.


Ви мудра людина, пане Сірко! =)
04 дек 2016 20:57
Дякую)))
05 дек 2016 09:25
Цитата "Real Eugene":
Довелось как то пожить в квартире с панорамным окном, после этого я не могу себе представить квартиру, с отверстием 1.5х1.5 метра в виде окна. Поэтому и купил квартиру в этом доме. У меня предусматривается в обоих комнатах панорамные окна, и это то что я искал.

По поводу того что в плане не указано про панорамные окна - категорически не согласен. При рассмотрении планировок видно где какие окна.

По поводу уменьшения окна:
Не думали просто изнутри зашить часть окна утеплителем и гипсом. Это практика многих строений и офисных центров в мире. Фасад при этом не пострадает, жильцы останутся спокойны, вы осуществите желаемое.=) И как огромный плюс - сохраните деньги и нервы, т.к. такой апгрейд не потребует замены окна и затраты на материалы будут минимальны. :ven:


Панорамные окна там где вы жили были от потолка? Размер ваших окон относительно площади помещения? Окна были на северной стороне?
И что у вас за планировка сейчас с двумя панорамными окнами, где такая квартира в этом доме?
При рассмотрении планировок видна только ширина окна, где вы там увидели высоту окна?
По поводу уменьшения окна по вашему совету ширину можно убрать, высоту никак.
Живу напротив стройки, вижу её из окна на восточной стороне, окно 2,1м на три створки, после сделанных откосов проём 2,05м в комнате 15м2, предостаточно, шире и выше никак не надо.
Вопрос был бы не актуален, если бы это окно (по проёму 2,4м) было в соседней комнате 17м2 и не от потолка, а окно с той комнаты (по проёму 1,7м) стояло в этой комнате, но на сегодня общее остекление 13ти метровой комнаты (по проёмам 3,1м +высота окна от потолка) не многовато ли?
05 дек 2016 09:42
Цитата "Dostatok":
И что у вас за планировка сейчас с двумя панорамными окнами, где такая квартира в этом доме?

На зображенні червоним виділена 2-к квартира. Так само поруч зі схожими вікнами 1-к квартира.
05 дек 2016 10:12
Если будут окна с такими перемычками, то возможна заделка по совету выше, утеплителем изнутри, вообще планировка 2А мне нравится и хотел её выбрать и квартиры тогда были, но так как мне выше четвертого не хочется, дышать выхлопными газами с перекрестка на нижних этажах не захотел
05 дек 2016 10:19
Цитата "Dostatok":
Если будут окна с такими перемычками, то возможна заделка по совету выше, утеплителем изнутри, вообще планировка 2А мне нравится и хотел её выбрать и квартиры тогда были, но так как мне выше четвертого не хочется, дышать выхлопными газами с перекрестка на нижних этажах не захотел

Ви вважаєте, що у вас буде без таких перемичок, а суцільне вікно? Це ЖІБ, економ-клас, ми ще до такого не доросли, тут слава Богу що хоч так придумали.
05 дек 2016 10:33
Цитата "Dostatok":
Если будут окна с такими перемычками, то возможна заделка по совету выше, утеплителем изнутри

Вот поэтому интересно посмотреть сначала на само окно, а потом принимать решение.
05 дек 2016 11:42
Думаю потрібно запитати у представників Толоки чи є в них графічні зображення будинку.
А для прикладу, будинок ЖІБ по вул. Урлівській який наразі вже готують під заселення. Всі вікна у ньому на три створки і з перемичками зверху.
На 99 % впевнений, що такі ж вікна будуть у нашому будинку.

p.s. Ми коли обирали квартиру розглядали різні варіанти у всіх секціях. Ганна Григорівна озвучувала по кожному із обраних нами варіантів які там вікна залежно від поверху і т.д. В результаті нас також підкупив варіант панорамних вікон у 2-к квартирі 2 секції + чималий балкон на кухні.
05 дек 2016 14:56
Дуже хочемо стати вашими сусідами) і для перевірки хотілось би знати, чи випадково ніхто не інвестував в квартиру 405 7 пов., 3 секц.??? :winky:
05 дек 2016 15:18
Adelina_Riga, за даними нашого реєстру ще ніхто. Але наш реєстр не панацея, краще уточняйте в Толоці. Про форум знають далеко не всі інвестори або ж просто їм це нецікаво. Маю сумнів, що навіть через рік у реєстрі буде відмічено хоча б 75 % інвесторів.
Але будемо раді Вас вітати у нашому колективі майбутніх сусідів)

реєстр можете переглянути самі - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GpTmZhcDOSPqQa_6scmZo76KmEb4ewaztGd65euk-ME/edit
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .9799. . .515
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx