Покупка квартиры по заниженной оценке

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Квартира покупается по заниженной оценки. Прошу помощи, как себя обезопасить в нотариальном договоре. Прокомментируйте фразу, как пишут нотариусы в договоре с юридической стороны:
у разі визнання цього договору купівлі-продажу недійсним з вини ПРОДАВЦЯ (у тому числі у зв’язку з наданням нею недостовірних фактів чи документів, укриттям фактів чи подій, неповідомлення про законні права третіх осіб тощо) чи розірванням договору з її ініціативи, ПРОДАВЕЦЬ має повернути отримані від ПОКУПЦЯ гроші у повній сумі, а також сплатити йому штраф у розмірі 75 відсотків від суми договору, тобто 757500 гривень 00 копійок. При цьому СТОРОНИ вважають суму договору (1010000 гривень 00 копійок) у разі його розірвання чи визнання недійсним сумою неналежно виконаного зобов’язання;
ИЛИ
У випадку визнання недійсним даного договору Продавець зобов’язується повернути Покупцеві грошові кошти, сплачені Покупцем в рахунок вартості квартири, а також сплатити грошові кошти в сумі, що є еквівалентною 20 000 дол. США, що станом на момент у кладення договору становить ___________ гривень (з розрахунку згідно офіційного курсу НБУ)».
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 41
Профиль
Репутация:    0
1710 писал(а):Квартира покупается по заниженной оценки. ... ПРОДАВЕЦЬ має повернути отримані від ПОКУПЦЯ гроші у повній сумі, а також сплатити йому штраф у розмірі 75 відсотків від суми договору, тобто 757500 гривень 00 копійок. При цьому СТОРОНИ вважають суму договору (1010000 гривень 00 копійок) у разі його розірвання чи визнання недійсним сумою неналежно виконаного зобов’язання

главное, чтоб штраф не превышал обязательство (вроде так)
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 5
Профиль
Репутация:    0
Я слышал мнение, что при реальых проблемах получишь только сумму доплата и всё. Так что вариант только для «честных людей».
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Юридическая консультацияdsf

Обсуждение новостей 

 • ЖК Stoletof residence

  35 880 грн./м2

  Жилой комплекс в микрорайоне Саперная Слободка

 • ЖК на ул. Довженко

  13 000 грн./м2

  Новый жилой комплекс из трех домов в Ирпене.

 • ЖК Агора

  7 800 грн./м2

  ЖК у м. Хмельницький

 • ЖК Kuba

  10 000 грн./м2

  Новий житловий комплекс в Хмельницькому

 • ЖК Флагман

  9 200 грн./м2

  ЖК у Рівнах, вулиця Соборна